Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :) - Strona 170 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-16, 14:03   #5071
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
W sumie racja. Tyłka nie urywa ten box, już mi przeszła ochota na niego krem z clarinsa mam, rzeczy z sephory mnie nie kuszą, ANR od Estee Lauder mnie zapycha, szminka ma dziwny kolor pomarancz jakiś, a róży mam za dużo . Mogliby jakieś miniatury zapachów dać. Jedynie kolor pudełka mi sie podoba .
Miód na me serce też się na razie wstrzymuję, liche te miniatury... powinni dać pułap zamówienia 100zł, wtedy bym wzięła
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 14:09   #5072
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Dziewczęta - dwie sprawy.

Po pierwsze - zakładajcie drugą część wątku, bo ta przekroczyła już 5 tys. postów i trzeba ją zamknąć.

Po drugie - korzystał dzisiaj ktoś w Sephorze z kodu ZALANDO814? Wczoraj robiłam symulację i mi wchodził, a dzisiaj już nie.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 14:10   #5073
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziewczęta - dwie sprawy.

Po pierwsze - zakładajcie drugą część wątku, bo ta przekroczyła już 5 tys. postów i trzeba ją zamknąć.

Po drugie - korzystał dzisiaj ktoś w Sephorze z kodu ZALANDO814? Wczoraj robiłam symulację i mi wchodził, a dzisiaj już nie.
ZALANDO814 był ważny do wczoraj
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 14:12   #5074
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
ZALANDO814 był ważny do wczoraj
To kicha
Coś mi się obiło o uszy, że do końca września, ale widać źle doczytałam
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 14:19   #5075
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Ja posiadam naście w swym zbiorze i właściwie to jedyne których używam, a kocham je za niezliczona ilość kolorów i zazdrosne spojrzenia koleżanek hyhy a tak serio to w jakiej kolorystyce się dobrze czujesz ?
z delikatnych polecam Flamingo, Sunny Seoul, Pink Pearl pop, z mocniejszch takich oczodajnych Candy yum yum czy Pink Pigeon, soczyste kolorki to np Impassioned, koralowe lubię w Vegas Volt
mogłabym wynieniać godzinami, wskazałam te bardziej popularne które z łatowścią znajdziesz swatche w necie


która chętna na założenie nowego próbkowo-plotkarskiego wątku ? :P
Na razie kupiłam plumful ale chyba jeszcze nie pora na nią;p
Dumam właśnie nad sunny seoul, on hold, crosswires, syrup i wydumać nie mogę.....ciągnęła mnie też strasznie costa chic ;p

a z róży to się zastanawiam nad dame miałaś może? Wcześniej chciałam springa ale kupiłam colarliste benefitu a one ze swatchy są bardzo do siebie podobne
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 14:23   #5076
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Dziewczyny, zapraszam do 2. części wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48160455
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 14:24   #5077
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Nowa część jest, link do niej jest, więc ten wątek zamykam .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-16 15:24:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.