Potrzebna rada... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-26, 17:37   #1
Anq91
Przyczajenie
 
Avatar Anq91
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: KrakĂłw
Wiadomości: 21

Potrzebna rada...


Czuję się nijaka i blada, nie potrafię znaleźć dla siebie jakiegoś gustownego sposobu malowania się, czuję się jakaś bezbarwna.
Mój TŻ wraca za tydzien, dłyugo się nie widzieliśmy, chciałam mu zrobić niespodziankę.. Nie wiem tylko co ze sobą zrobić..Jakie kolory szminek, cieni, różu do mnie pasują? Bardzo proszę was o radę, może zmienić fryzurę? Jesienna aura jest okropna, i czuje że jak nie zmienię czegoś w sobie to zwariuję.

miałam dodać zdjęcie bez makijażu, no ale nie znalazłam. Na tym mam umalowane oczy i policzki.. kiepsko się czuję ogólnie w makijażu. to taka wersja prawie już imprezowa tego make up'u. Możecie coś doradzić nieporadnej manualnie Ance ? ;]

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Ach i dodaję zdjęcia: http://pl.tinypic.com/r/nl6d53/4 i http://pl.tinypic.com/r/2m76buq/4

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-10-26 o 18:01 Powód: załączenie zdjęcia - regulamin
Anq91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 02:23   #2
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Potrzebna rada...

hej!
specjalistka od makijazu nie jestem,ale co wiem-doraczę
na pewno pasowałby ci na codzień makijaz w takim stylu, bo prawie wszystkim pasuje super podkresla oko
jedyne zdjecie jakie znlazlam na necie-
http://e.snobka.pl/sn889/dd2588a20026dd364a808dfc
tylko w wersji na codzien-skromniejszej-bez tych blyszczacych elementow

chociaz ja i na codzien uzywam polyskujacych, zalezy kto co lubi

nie chce cie zanudzac-wiec najkrocej jak sie da. zasada jest taka
jasny cien na calosc powieki. najciemniej przy lini rzes(to nie musi byc czrna kredka czy eye liner) moze byc ciemny braz. i troche jasniejszym, najlepiej brazem zewnetrzny kacik
pedzelkiem rozmazuj, tak by rozmazac brzegi ladnie

mam nadzieje, ze cie nie zanudzilam

---------- Dopisano o 03:23 ---------- Poprzedni post napisano o 03:21 ----------

aha
moja droga-jak czujesz sie blada to musnij sie dwa razy samoopalaczem! naprawde sa dobre
moge ci polecic-taka chusteczke vichy-5 zł kosztuje czy dax cosmetics-1,80zł
dwa razy machniesz nia twarz, szyje i dekolt i bedziesz wygladac bosko!
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 06:34   #3
catarzynka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubliniec
Wiadomości: 10
Mozesz powiedziec jaki masz kolor oczu??

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Oj slepa jestem przeciez dodalas zdjecia Radze zmienic kolor wlosow na jasniejszy- jakis jasniejszy brazik lub ciemny blond. Jezeli nie chcesz zmieniac koloru wlosow to trzeba koniecznie przyciemnic brwi Do Twojego koloru oczu najbardziej pasuje chlodny roz, odcienie brazu oraz ewentualnie zielen.

Wklejam przykladowy makijaz

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-10-27 o 09:50 Powód: post pod postem
catarzynka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 21:44   #4
Anq91
Przyczajenie
 
Avatar Anq91
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: KrakĂłw
Wiadomości: 21
Dot.: Potrzebna rada...

Wielkie dzięki, co do makijażu oczu, to rzeczywiście często brwi podkreślam brązową kredką do brwi. I wtedy jest lepiej. Najgorsze jest to, ze ja tak mam genetycznie, włosy całkiem ciemne [tutaj tylko podrasowane szamponetką] a oprawę oczu jasną. Cienkie i blade brwi i 'psie' rzadkie i niewidoczne rzęsy.

A co do tej mojej bladości... jakoś nie potrafie sie przekonać do samoopalaczy...

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

A i jeszcze jedno.. czy pasują mi matowe cienie? jeśli już , to chciałabym zrezygnować z brokatów i połysku..Bo czuję się w tym jak papuga..

Jestem chyba jakąś anomalią
Anq91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.