zalamana:( rozmiar piersi a masaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-27, 14:24   #1
klaudia_1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6

zalamana:( rozmiar piersi a masaż


mam wielki problem mam 15 lat i najmniejszy rozmiar piersi czyli 32/70AA wszyskie dziewczyny juz maja duze a ja takie kropeczki wstydze sie na wf przebierac i zakrywam sie czytalam na roznych forach o masazach powiekszajacych piersi ale nie wiem czy to pooze moze ty mi cos doradzisz tylko nie pisz ze mam jeszcze czas i wszystko sie zmienibo w to nie wierze <help>
klaudia_1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 15:08   #2
Karolkax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9
Dot.: zalamana:(

przestań dziewczyno gadać głupoty i nie panikuj!!!!!!! ty dopiero rośniesz i jeszcze wszystko przed tobą!!!!!! z resztą nikt nie mówił że małe piersi są brzydkie.....a co mam powiedziec koleżance która ma 26 lat i ma taki sam rozmiar jak twój?...a co maja powiedziec dziewczyny które mają za duży biust???....na prawdę nie masz o co sie martwić to nie jest żaden problem Keep smiling[/I]
Karolkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 21:40   #3
morra111
Raczkowanie
 
Avatar morra111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
Dot.: zalamana:(

może nie o masażu tu będzie mowa, a o czymś innym bardzo ważnym - samoakceptacji

jeżeli wstydzisz się przebierać na wf czy chodzić latem w dopasowanych bluzeczkach to kup sobie stanik z poduszeczkami - problem zniknie. skąd wiesz że Twoje koleżanki które mają "duże" piersi właśnie takich staników nie noszą? no i głowa do góry, te z największymi biustami prawdopodobnie czują się jeszcze gorzej niż Ty pod tym względem. ja będąc jakieś 2 lata od ciebie młodsza już miałam biust w rozmiarze C i tych zgryźliwych komentarzy których nasłuchałam się od rówieśników i starych zboczonych dziadków nie byłam w stanie zliczyć. dbaj o piersi i noś wygodne staniczki, a będziesz wyglądać super niezależnie od rozmiaru!
__________________
Morra


mój wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=193128
morra111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 10:47   #4
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: zalamana:(

Cytat:
Napisane przez morra111 Pokaż wiadomość
może nie o masażu tu będzie mowa, a o czymś innym bardzo ważnym - samoakceptacji

jeżeli wstydzisz się przebierać na wf czy chodzić latem w dopasowanych bluzeczkach to kup sobie stanik z poduszeczkami - problem zniknie. skąd wiesz że Twoje koleżanki które mają "duże" piersi właśnie takich staników nie noszą? no i głowa do góry, te z największymi biustami prawdopodobnie czują się jeszcze gorzej niż Ty pod tym względem. ja będąc jakieś 2 lata od ciebie młodsza już miałam biust w rozmiarze C i tych zgryźliwych komentarzy których nasłuchałam się od rówieśników i starych zboczonych dziadków nie byłam w stanie zliczyć. dbaj o piersi i noś wygodne staniczki, a będziesz wyglądać super niezależnie od rozmiaru!
Podpisuję się 4 kończynami! Ja mam biust 75D, czasami E, zależnie od firmy lat 22, siostra ma 75F, czasami G - i to jest problem - na Wfie wstydziłyśmy się biegać, bo... żaden stanik takiego biustu sztywno nie utrzyma, od najmłodszych lat trzeba pilnować, dbać i smarować, żeby nie opadł.
Mały biusty można push-upami powiekszyć, chodzić latem bez stanika bez skrępowania i... co najważniejsze jest sie postrzeganym jako osoba, a nie dodatek do chodzących piersi
Głowa do góry!
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 14:28   #5
malinka80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 32
Dot.: zalamana:(

hihi całkowicie się z Tobą zgadzam. Ja również należę to tej "ciężkiej artylerii" (70F - choć i to czasami nie starcza). Jakoś się niestety zawsze zdarza, że te duuuuuże "oczy" zasłaniają samą osobę.
A kręgosłup - hm... to już inna sprawa - do wymiany.
malinka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 16:32   #6
monika192
Rozeznanie
 
Avatar monika192
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: obecnie Poznań :)
Wiadomości: 789
Dot.: zalamana:(

hmm moja droga mysle ze troszke zabardzo wyolbrzymiasz swoj problem ( o ile to mozna nazwac problemem).. ja mam lat 19 i tez nie mam duzych piersi mieseczka 75 B , a kazdy z moich facetow mowil ze wlasnie takie piersi sa najlepsze hehe. zaufaj ze bardziej cierpiala bys z powodu duzych piersi gdzie dziewczyny nawet 13 letnie maja miseczki c ( znam taka osobe) ..wiec nie martw sie jestes w okresie dojrzewania wszystko sie zmienia jak i charakter tak i cechy fizyczne ciala z czasem docenisz swoje cialo .. a co do masazy powiekszajacych? hmm jakos nie wierze ze takie masaze cos daja ale to jzu tylko moja opinia.. pozdrawiam
monika192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.