Żel Epiduo Forte - jak dobrze nawilżyć po nim twarz i jaki podkład stosować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-17, 22:51   #1
MagdaBg
Przyczajenie
 
Avatar MagdaBg
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Question

Żel Epiduo Forte - jak dobrze nawilżyć po nim twarz i jaki podkład stosować?


Witam, od połowy lutego stosuję żel przeciwtrądzikowy Epiduo Forte, mam trądzik grudkowy (kaszka na brodzie, policzkach, czole, wypryski podskórne, cysty). Dermatolog przepisał mi ten żel, i mimo, że na początku stan cery w niektórych miejscach się pogorszył, po skończeniu pierwszego opakowania jestem mega zadowolona. Kaszka zniknęła prawie całkiem, wyprysków mniej. Tylko jedne minus - u mnie wysusza skórę do tego stopnia, że już nie wiem czym ją nawilżyć. Do mycia twarzy stosuję żel Aveny Cleanance, z którego także jestem zadowolona. Krem nawilżający, który stosuję to Iwostin Purritin, ale średnio nawilża, a ja mam po Epiduo strasznie suchą i łuszczącą się miejscami skórę. Zostały mi jeszcze blizny na jednym policzku. Też uwidoczniły się zmarszczki. Proszę o poradę jakiego kremu, dobrego, mocno nawilżającego stosować. A i jeszcze jedno, zaczęłam używać jeszcze podkładu z Pharmacerisa, ale nie sprawdza się u mnie bo bardzo mi się po nim świeci cera. Jakiego podkładu najlepiej użyć do cery mieszanej, w trakcie i po kuracji trądzikowej? Obecnie używam Rimmel Lasting Finnish, ale chyba jest za ciężki.. Zaczęły mi trochę syfki wychodzić po nim, w sensie taka kaszka. Dzięki z góry za porady !
MagdaBg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-17 23:51:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.