Zapuszczanie włosów cz. VII - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-06-07, 20:57   #4411
Wolha wRedna
Zakorzenienie

Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Używałyście nowych masek Garniera, tych z bananem, papayą albo macadamia? Są teraz promocji w rossmannie i zastanawiam się nad papaya albo oil butter, którą tak ostatnio kusiłyście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

W każdej z nich jest kokos, a jak nie kokos to coś innego co mi nie pasowało. Szkoda, bo ogólnie składy mają bardzo na tak.
Stary 2018-06-19, 21:39   #4412
pluszowa81
Przyczajenie

Witajcie,czy można do Was dołączyć?
Uwielbiam wizaż i często tu zaglądam gdy potrzebuję opinii o kosmetykach bądź jakiejś porady,ale nie udzielałam się jeszcze na forum.Jestem po 30tce-patrz nick

Lepiej późno niż wcale

Mam strasznie cienkie włosy (jak i wszystkie kobiety w naszej rodzinie od strony mamy),moje dzieciaki też mają cieniutkie włosy-zwłaszcza ta młodsza
Proste,przyklapnięte,rzad kie,kolor mysi,taki ciemny blond...

Ja swoje zapuszczam od grudnia,bo mam fatalnie pocieniowane.
Łykałam miesiąc biotebal,teraz zaczęłam bio-silicę max.
I stosuję pierdylion różnych kosmetyków-ale żaden nie pokonał genetycznego kodu rzadkich włosów.
Może mi cos poradzicie-po czym włosy stają się grubsze,gęstsze,szybciej rosną?
I co można zastosować u 6 latki z 3 włosami na głowie?
Któregoś dnia w wolnej chwili może wstawię jakieś foty.

Edytowane przez pluszowa81
Czas edycji: 2018-06-19 o 21:40
pluszowa81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 08:30   #4413
paulownia
Zakorzenienie

Witamy miło poznać prawie równolatke
Myśle ze skrzypokrzywa mogła by ci pomoc na wzmocnienie i zagęszczenie - pomogła Czarnej Orchidei. http://www.anwen.pl/2011/04/moja-wos...rchidea-2.html
paulownia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 10:15   #4414
roz_gwiazda
Przyczajenie

najlepiej samemu pójść na łąkę i pozbierać pokrzywę. Do tego soda, wrzątek, parę kropel olejku eterycznego (najlepiej miętowego) - po takiej miksturze włosy rosną jak szalone.
roz_gwiazda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-05, 15:02   #4415
pluszowa81
Przyczajenie

Cześc dziewczyny.Załączam zaległe zdjęcia z dziś.

Ja-to jest taki ciemny blond/jasny brąz,kolor b.trudny do określenia.Jak zaświeci słońce to nawet jasny dośc i lekko rudawy odblask.Wszystkie zdjęcia zrobiłam 1 dnia w świetle naturalnym w różnych punktach mieszkania.Bez żadnej ingerencji-prosto po myciu i suszeniu bez suszarki,chyba widać
Moje włosy błyszczą i to skąpo tylko w świetle sztucznym,w naturalnym nie:/Do tego zapuszczam je od pół roku (co jakiś czas wyrównując),bo miałam cięcie z bardzo dużym cieniowaniem,zwłaszcza po bokach głowy (pazurki) i z tyłu,by uwypuklić potylicę,którą mam płaskąGeneralnie mimo olejowania i pielęgnacji najróżniejszymi kosmetykami,jest to raczej kopa siana z tendencją do przetłuszczania się.Co 2 dzień trzeba je myć,a najlepiej codziennie.Raczej średniopory.Zimą lubią się elektryzować.Obwód kucyka 6,5-7 cmTen rudziejący od 1/3 głowy to jednorazowe nieudane położenie farby-brąz się wypłukał po miesiącu,a włosy utlenione zostały.Są jakies sposoby by ściągnąć ten rudawy?

Córka-Ona ma już 6 lat a 3 włosy na głowie.Z boku wystają jej uszy (a nie ma odstających),kucyk jakieś 5 cm.Obie na czubku głowy od tyłu mamy śmieszny wicher...Nie wiem jak i czym jej pomóc-czy są jakieś kosmetyki dla dzieci lub bezpieczne dla dorosłych które dzieci mogą do włosów stosować?

Co do pokrzywy-nie sądzę bym miała samozaparcie do robienia samodzielnych soków z pokrzywy,pozostaje susz herbatkowy z apteki...

Im dłużej walczę z włosami tym widzę,że genetyka jest silniejsza ponad wszystko i nie da się za dużo zdziałać,za to można zawalczyć o nowe włoski (baby hair) i o kondycję włosów,ale nawet to mi nie wychodziW krótkich włosach mi nietwarzowo,więc krótka fryzura odpada.Jest jeden plus-nie wypadają.Jaki byście wdrożyły plan postępowania?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1z.jpg (104,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3z.jpg (82,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11z.jpg (90,5 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez pluszowa81
Czas edycji: 2018-07-16 o 22:51
pluszowa81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 12:00   #4416
Kamiliah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pluszowa81 Pokaż wiadomość
Są jakies sposoby by ściągnąć ten rudawy?

Im dłużej walczę z włosami tym widzę,że genetyka jest silniejsza ponad wszystko i nie da się za dużo zdziałać,za to można zawalczyć o nowe włoski (baby hair)(...)
Jedynie dekoloryzacja lub tonowanie przy farbowaniu, z czego stonowany kolor z biegiem czasu i tak będzie się spłukiwał. Czerwony barwnik wnika bardzo mocno i trudno go usunąć.
Możesz spróbować używać szamponów tonujących, najlepiej niebieskich, jednak przy "resztkach" starej farby mogę tylko uwydatnić różnicę między czerwonawo-rudą częścią a naturalnymi włosami.

Jeśli chodzi o włosy córki, po prostu polecałabym regularne dbanie w postaci mycia, leciutkiej odżywki, żeby włosy lepiej się rozczesywały i... tyle Naprawdę więcej dziecięcym, niezniszczonym włosom nie trzeba.

Cichutko tu ostatnio Szanowne Panie
W moim przypadku praktykuję powrót do długich włosów oraz ich przyciemnienie. Zdecydowałam się na rozjaśnienie włosów + refleksy i od 4 miesięcy odnoszę wrażenie, że straciłam cały swój charakter
Po rozjaśnieniu włosy mocniej się puszą, mają dobrą objętość (jedyny plus), ale zdecydowanie widzę, że końcówki się łamią, co w ogóle nie miało u mnie miejsca.
W załączniku podrzucam foty.

Macie jakieś sprawdzone "wakacyjne" maski lub mgiełki do włosów?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg C360_2018-07-21-12-51-04-067.jpg (52,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg C360_2018-07-21-12-49-50-505.jpg (77,5 KB, 7 załadowań)

Tagi
drożdże, placenta, pokrzywa, wcierki, zapuszczanie włosów

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości