Większe Usta!!!!!!!!!!prosze O Rade!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-22, 14:48   #1
Smutna1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8

Większe Usta!!!!!!!!!!prosze O Rade!!!


WITAM!

mam problemik....chodzi o usta..w zasadzie dolna warge mam dosc dobra, nie jest mała, natomiast górnej w ogole nie widac, jest tylko kreseczką ktora na prawde malo co widac.czy ktoras z was zna jakies sposoby na powiekszneie ust, zaznaczam ze nie maluje ust - jakos nie lubie, wiec wszelkeigo rodzaju błyszczyki odpadają, choc moze powinnam zaczac uzywac ale raczej chodzi mi o stały efekt..na operacje powieskzenie ust raczej mnie nie stac :/ zreszta chyba bym sie bala takeigo zabiegu, wiec moze sa jakies kremy albo cos takiego??? tylko zeby podziałało....heh nie wspomne ze chcialabym meic usta jak angelina jolie hehe )) ale to chyba nie w tym wcieleniu.:PPPPP mam duze oczy i jakos male usteczka niezbyt współgraja z tym :/

dzieki za rady ) pozdrawiam
Smutna1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 15:17   #2
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Większe Usta!!!!!!!!!!prosze O Rade!!!

Może makijaż permanetny?
Są tez błyszczyki niby powiekszające usta no ale Ty nie malujesz ust
Chyba niestety nie ma takiego sposobu bo inaczej każda kobieta miałaby pełne usta a nie zawsze tak jest.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 15:44   #3
rumiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 148
Dot.: Większe Usta!!!!!!!!!!prosze O Rade!!!

to może chociaż bezbarwny błyszczyk? dzięki nim usta wydają się pełniejsze i większe
rumiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 20:06   #4
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Większe Usta!!!!!!!!!!prosze O Rade!!!

Gdzies czytałam o olejku cynamonowym(na forum biochemii chyba).Olejek ten podraznia,a wiec usta robią sie ponoc troche nabrzmiałe
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 09:17   #5
Aneta_-
Raczkowanie
 
Avatar Aneta_-
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-
Dot.: Większe Usta!!!!!!!!!!prosze O Rade!!!

Cytat:
Napisane przez Smutna1984
WITAM!

mam problemik....chodzi o usta..w zasadzie dolna warge mam dosc dobra, nie jest mała, natomiast górnej w ogole nie widac, jest tylko kreseczką ktora na prawde malo co widac.czy ktoras z was zna jakies sposoby na powiekszneie ust, zaznaczam ze nie maluje ust - jakos nie lubie, wiec wszelkeigo rodzaju błyszczyki odpadają, choc moze powinnam zaczac uzywac ale raczej chodzi mi o stały efekt..na operacje powieskzenie ust raczej mnie nie stac :/ zreszta chyba bym sie bala takeigo zabiegu, wiec moze sa jakies kremy albo cos takiego??? tylko zeby podziałało....heh nie wspomne ze chcialabym meic usta jak angelina jolie hehe )) ale to chyba nie w tym wcieleniu.:PPPPP mam duze oczy i jakos male usteczka niezbyt współgraja z tym :/

dzieki za rady ) pozdrawiam
Radze zacząc polubić błyszczyki chociaż te bezbarwne, to wlasnie one dzieki swemu połyskowi które jest spowodowane odbiciem swiatła słonecznego lub sztucznego optycznie powiększają usta np. Angelina Jolie praktycznie zawsze ma matowe usta tzn. bez błyszczyka dlaczego, bo by błyszczyk tak jej powiekszył, ze by wygladała jak ryba
Aneta_- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 09:52   #6
Smutna1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
Dot.: Większe Usta!!!!!!!!!!prosze O Rade!!!

Dziekuje slicznie za odpowiedzi:!!!!)))
coz hehe widac ze musze zaczac uzywac blyszczykow, chyba to nie najglupszy pomysl...chyba wybiore sie do jakies drogerii i cos tam kupie :P skoro nie ma innej rady hehe )))))))

dziekuje

A.
Smutna1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 10:01   #7
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Większe Usta!!!!!!!!!!prosze O Rade!!!

Błyszczyki powiększające usta. Wypróbuj najpierw tych tańszych, bo działanie jest identyczne. Zawierają one składniki drażniące usta, przez co wargi tj "puchną". Np.: Rimmel Volume cośtam. Duże opakowanie i czerwina zakrętka. Błyszczyk pielęgnujący i optycznie mocno powiększający np. AA Fruit Kiss. Możesz też spróbować masażu ust szczoteczką do zębów, alenie wiem czy to coś pomoże
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-23, 12:28   #8
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Większe Usta!!!!!!!!!!prosze O Rade!!!

A ja znalazlam cos takiego, w nowosciach Bielendy: http://www.bielenda.pl/index3.php?lang=pl
Na tej str. trzeba kliknac na Sexy Look a tam na Perfekcyjne usta - Sexy Look.
Ponoc w Carrefourze teraz jest tow promocji i kosztuje ok.15zl.
Nie mam pojecia czy to dziala, bo nie mialam tego, ale przyznacie chyba, ze produkt interesujacy
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 18:07   #9
moniaa92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 21
Dot.: Większe Usta!!!!!!!!!!prosze O Rade!!!

pomaluj usta rózową pomadką tak delikatnie i rozetrzyj. albo jakims fluidem delikatnie zeby byly jasniejsze. w wewnątrz ust \(mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi pomaluj blyszczykiem pozdrawiam
moniaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 18:19   #10
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Większe Usta!!!!!!!!!!prosze O Rade!!!

Każda kobieta chciałaby mieć piękne, pełne usta. Myślę, że nie ma na to cudownych środków. Można jedynie optycznie je troszkę powiększyć. Z takimi ustami trzeba się urodzić! Zostaje jeszcze operacja plastyczna...
Mam taki sam problem, ale górna warga nie jest jak kreseczka tylko mniejsza od dolnej. Codziennie masuję ją szczoteczką do zębów (rano i wieczorem). Efektów na razie nie widzę, ale cierpliwa jestem...
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.