Jaką macie opinie o tych aktorach? Co byście mi polecili z ich udziałem do obejrzenia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-08, 13:18   #1
Ola6000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 39

Jaką macie opinie o tych aktorach? Co byście mi polecili z ich udziałem do obejrzenia


Ostatnio polubiłam Nicole Kidman i Nicolasa Cage'a. Filmów sporo z nimi oglądałam.

Z Kidman widziałam;

Anatomię Strachu( co ciekawe była w nim żoną Cage'a- super parę stworzyli)

Żonę na Niby

Zanim Zasnę( grała w nim z Colinem Firthem)

Drogę do Zapomnienia( z Firthem też tu grała)

Wg mnie w tych ostatnich 2 filmach Kidman i Firth super duet tworzyli. Z nią planuje obejrzeć Sekret w ich Oczach i Geniusz.

Jeśli chodzi o opinię na temat Kidman to wg mnie świetnie gra, super wciela się w osobę wrażliwą, po przejściach( w Zanim Zasnę), jak i taką zdystansowaną( w Drodze do Zapomnienia), świetnie się trzyma wg mnie- nie wygląda na 52 lata, z wyglądu spoko, wysoka 180 cm, tylko nie wiem czy już jest chuda czy szczupła--a wy jak sądzicie? Wg mnie chuda. W blond włosach super się prezentuje, w ciemnych brązowych też, w rudoblond ok.

O niej wiem tak, ile ma dzieci, że jej były mąż to Tom Cruise, ile z nim była, ile lat maja jej dzieci. Jej datę urodzenia nawet znam.

Z kolei jeżeli chodzi o Nicolasa Cage'a to z nim oglądałam:

Tocarev zabójca z przeszłości

Misja niewykonalna

Zanim nadejdzie noc

Joe

Polowanie na łowcę

Pan życia i śmierci

Prognoza na życie

Historia zemsty

60 sekund

Con Air Lot Skazańców

Zły porucznik. Miejsce akcji nowy orlean

Ghost Rider 1

Te filmy wymienione wyżej podobały mi się.

Z kolei z nim nie podobały mi się Piekielna Zemsta, Geniusze Zbrodni, Manipulacja.

Jezeli chodzi o opinię na temat Cage'a to świetnie pokazuje swoje emocje, super się ruszą, jeżeli chodzi o jego wygląd to wg mnie jest przeciętny, nie przystojny, ale wysoki( ok 185 cm), we włosach ciemnych brązowych, czarnych, blond super się prezentuje, ale w długich włosach nie bardzo, lepiej wg mnie w krótkich wygląda, z zarostem mi się nie podoba, do twarzy mu bez. Jeżeli chodzi o budowę ciała to wysportowany, umięśniony, dla mnie super zbudowany po prostu. Powiem, że znam nawet datę jego urodzin, gdzie się urodził, jakie miał dotychczas partnerki( wiek, ile z nim był), ile ma dzieci, ile lat mają. Co lubi najbardziej robić( w jednym wywiadzie się natknęłam). Filmy które planuje z nim obejrzeć to Bóg Zemsty, planuje skończyć Ghost Rider 2.

Z Timothéem Chalamet widziałam tamte dni, tamte noce. Wg mnie niezły jeżeli chodzi o grę, fryzurę ma spoko, sympatyczne spojrzenie, ok 180 cm wzrostu. Planuję zobaczyć z nim W deszczowy dzień w nowym Jorku, kochajmy się od święta.

A wy jakbyście ocenili ich urodę w skali do 10?

Wg mnie tak;

Kidman 10/10

Chalamet 8/10

Cage 5/10

Cage raczej przystojny wg was czy przeciętny?

Chalamet przystojny?

Kidman atrakcyjna?

Jakie macie opinie?
Ola6000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 22:32   #2
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Jaką macie opinie o tych aktorach? Co byście mi polecili z ich udziałem do obej

Kidman mi się podoba, tak 7/10 ale już np dla mojego męża 1/10, on nie lubi rudych i wysokich
Cage mi się w ogóle nie podoba, 2/10

Polecam Ci forum na Filmwebie, tam będziesz mogła podyskutować o aktorach, pogrzebać w filmografii, ludzie Ci podpowiedzą jakie filmy jeszcze możesz obejrzeć
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 01:23   #3
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Jaką macie opinie o tych aktorach? Co byście mi polecili z ich udziałem do obej

Dla mnie Cage to taki aktor jednej twarzy. Mam wrażenie, że w każdym filmie gra tą samą postać.
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 14:38   #4
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 101
Dot.: Jaką macie opinie o tych aktorach? Co byście mi polecili z ich udziałem do obej

Z Nicole Kidman bardzo polecam:
- Godziny (tu nie będzie śliczniusia)
- Futro: portret wyobrażony Diane Arbus (cudowny film i Nicole wspaniale zagrała)
- Oczy szeroko zamknięte
- Wzgórze nadziei (wspaniały film ogólnie!)
- Portret damy
- Martwa Cisza (jeden z jej pierwszych filmów)



Dla jej roli drugoplanowej, warto obejrzeć drugi sezon "Top of the Lake"- zagrała i wyglądała tam oszałamiająco (szalona siwa burza włosów!) Tylko więcej i więcej takiej właśnie Nicol- dojrzałej i temperamentnej!


Co o niej myślę? Świetna aktorka, szkoda ze tak zakręcona w koło własnej urody. operacje plastyczne (nos miała piękny naturalnie, zepsuła operacją) i obsesyjne ostrzykiwanie twarzy na sztywno może i ja konserwuje, ale jej aktorstwo bardzo na tym traciło.
Co do urody nie mam zdania, u _dobrych_ aktorek a Kidman jest bardzo dobrą aktorka, to dla mnie naprawdę bardzo drugorzędne.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 15:16   #5
Nioska93
Raczkowanie
 
Avatar Nioska93
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 104
Dot.: Jaką macie opinie o tych aktorach? Co byście mi polecili z ich udziałem do obej

Cage mial fajna role w Kick Ass + dubbingowal Spider Noir w Spider-Man: Uniwersum.
Nioska93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-11, 10:27   #6
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Jaką macie opinie o tych aktorach? Co byście mi polecili z ich udziałem do obej

Nie przepadam za Kidman, jedynie podobała mi się w Innych, Cage'a nie lubię, jedynie mogłam go znieść w Zapowiedzi

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Aż sprawdziłam jak wygląda Chalamet i kojarzę go z filmów, jak dla mnie jest aseksualny
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 09:25   #7
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: Jaką macie opinie o tych aktorach? Co byście mi polecili z ich udziałem do obej

Na hasło "Nicolas Cage" pierwsza myśl to "Miasto aniołów".
Druga - "Dzikość serca"
__________________
Procrastinate now and panic later.
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-15 09:25:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.