przerośnięte migdały i krzywa przegroda - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-30, 20:16   #1
agusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 342

przerośnięte migdały i krzywa przegroda


Witam
mam 30 lat, po konsultacji z laryngologiem i lekarzem rodzinnym dostałam skierowanie na wycięcie przerośniętych migdałów i korektę prawej przegrody nosowej. W związku z tym mam pytania: czy prostowanie krzywej przegrody i wycięcie migdałków przeprowadza sie przy jednym zabiegu? jak długo dochodzi sie po takim zabiegu? I czy mniej sie choruje po usunięciu migdałów(anginy, zapalenia migdałkow, krtani, tchawicy)?Dzięki za odpowiedź
agusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 21:21   #2
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: przerośnięte migdały i krzywa przegroda

ja mialam podobna sytuacje, tylko w chwili zabiegu mialam 19 lat, ale to chyba bez roznicy. Co prawda dostalam skierowanie tylko na wyciecie migdalow, ale lekarz juz na konsultacji w szpitalu sugerował mi zabieg nosa ze wzgledu na krzywa przegrode a co za tym idzie niedrozny nos.
Tak jakos wyszlo ze zrobilam sobie tylko te migdaly, ale podczas pobytu w szpitalu nie widzialam zadnego pacjenta ktory miałby owa zabiegi wykonywane rownoczesnie.
Po wycieciu migdalow nie zachowrowalam na zadną z chorob ktore wymieniasz, a przed wycieciem migdalow chorowalam na angine, co 2 lub 3 miesiące.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 10:09   #3
agusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 342
Dot.: przerośnięte migdały i krzywa przegroda

Zgadza się, nie można zrobic dwóch zabiegów razem- dzwoniłam do szpitala na oddział laryngologiczny. Pozdrawiam
agusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:34.