lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-04, 12:27   #31
Shiraishi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 85
Dot.: lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne...

Byłam na zabiegu Aqualyx w zeszły piątek - chciałam zredukować drugi podbródek i chomiki. Jako że nawisy inflacyjne mam tam nieznaczne, wystarczyła jedna ampułka (400 zł).

Czy boli? Sam zabieg nie - igła jest cieniusieńka, wkłucia niewyczuwalne. Tyle, że robi się ciepło, bo Aqualyx tworzy stan zapalny w miejscu podania.

Później boli trochę, jak porządne obicie mięśnia i mocno grzeje. Gębusia puchnie niczym po ugryzieniu osy; najspektakularniej następnego dnia, bo dodatkowo z zasinieniem (które spokojnie można schować pod podkładem). Następnie obrzmienie stopniowo zanika. Teraz mam może jedną czwartą pierwotnego obrzęku, więc trudno mi jeszcze ocenić, ile tłuszczu wywędrowało mi z podbródka.

Za cztery tygodnie mam się zgłosić na kontrolę, gdzie ustali się, czy potrzebuję dodatkowego ujędrnienia. Dam znać.
Shiraishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 17:03   #32
braun00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 58
Dot.: lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne...

Niestety nie ma dobrych opini na temat tych zabiegow tez sie zastanawialam bo inwazyjnych sie boje. Nie wiem....chyba szkoda kasy
braun00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 10:09   #33
Shiraishi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 85
Dot.: lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne...

Po kilku tygodniach od Aqualyxa mogę się w miarę obiektywnie wypowiedzieć. Drugi podbródek nie zniknął, ale się zmniejszył. Linia szczęki jest nieco ostrzejsza, chociaż spodziewałam się bardziej spektakularnego usunięcia tłuszczyku. Oceniam zabieg na solidne 3+/4-.
Shiraishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 22:32   #34
magdag_1988
Raczkowanie
 
Avatar magdag_1988
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bognor Regis
Wiadomości: 42
Dot.: lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne...

Cytat:
Napisane przez Shiraishi Pokaż wiadomość
Po kilku tygodniach od Aqualyxa mogę się w miarę obiektywnie wypowiedzieć. Drugi podbródek nie zniknął, ale się zmniejszył. Linia szczęki jest nieco ostrzejsza, chociaż spodziewałam się bardziej spektakularnego usunięcia tłuszczyku. Oceniam zabieg na solidne 3+/4-.
Witam, czy dlugo mialas opuchlizne? ja wykonalam zabieg 22 stycznia i dalej mam podpuchniety i obolały ...mam nadzieje ze mi to zniknie...
__________________
Tak naprawdę są cztery czasy : przeszły, teraźniejszy, przyszły i zmarnowany.

magdag_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 07:05   #35
dzikihamster
Raczkowanie
 
Avatar dzikihamster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 172
Dot.: lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne...

A czy ktoś używał lasera strawberry? Podobno obkurcza jakby te komórki tłuszczowe i potem się robi 40 min ćwiczeń cardio i ten tłusz się jakoś wtedy z organizmu wydala?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dzikihamster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 14:35   #36
Bachna67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne...

Niedawno robiłam zabieg lipolizy laserowej. Znalazłam za przyzwoitą cenę w punktach slim-express. Jeden zabieg kosztuje tam 117 zł, a jest to naprawdę niewiele patrząc na to, że w salonach kosmetycznych i medycyny estetycznej znalazłam nawet i takie za 300 zł :O Poszłam, wypróbowałam. Pierwszy zabieg z -20% zniżki. Po 1 zabiegu straciłam 1kg i 4cm na przestrzeni 3 dni. Później odważyłam się wykupić pakiet 6 zabiegów i dodatkowo suplement. Ogólnie w Slimie zostawiłam 764 zł, 12 cm i 10 kg I muszę przyznać, że nie żałuję i jestem bardzo zadowolona.

Pozdrawiam
Bachna67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 12:06   #37
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne...

Wczoraj po raz pierwszy w życiu poddałam się zabiegowi medycyny estetycznej - lipolizie iniekcyjnej właśnie. Podbródek i "chomiki". Nie bolało tak bardzo, jak myślałam, w sumie to nadal nie boli (co najwyżej tak, jak kilkudniowy siniak). Ale spuchło bardzo - wyglądam jakbym przytyła nagle 20-30 kg. Mam nadzieję, że do poniedziałku trochę zejdzie, bo w pracy wywołam sensację. Następny zabieg na początku sierpnia. Dam znać jakie są efekty np. po 3 zabiegach.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-23, 23:09   #38
Specjalista Aspazji
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 43
Dot.: lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne...

Lipoliza jest dobrą alternatywą dla zabiegów chirurgicznych. Pozwala na eliminację małych, nagromadzonych miejscowo ilości tłuszczu. Stosuje się w redukcji drugiego podbródka czy w celu wyszczuplenia brzucha, ud, pośladków, bioder i innych części ciała. Czas zabiegu to 15-45 minut. Poleca się go przede wszystkim osobom stosunkowo szczupłym, chcącym wyeliminować miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej.
Specjalista Aspazji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 16:43   #39
Ala1972
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne...

Wydaje mi się że zabiegiem o którym warto tu wspomnieć jest Body Tite. Jest to rodzaj liposukcji tylko że bezinwazyjnej. Polega on na wprowadzeniu cienkiej i długiej igły pod skórę i rozbiciu tkanki tłuszczowej za pomocą ciepła i odessaniu tłuszczu. Z obserwacji wiem że ten zabieg jest o wiele bardziej "wydajny" niż zwykła lipoliza. Moja siostra po drugiej ciąży miała właśnie ten zabieg. Udało jej się zlikwidować wiszący płat brzucha który pozostał po ciąży. Za zabieg w sumie zapłaciła 7500zł. W tym miała wszystko: zabieg, znieczulenie, ubranie uciskowe i konsultacje. Dla osób zainteresowanych tym zabiegiem wrzucam link.
Ala1972 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 18:29   #40
beautyfreak999
Raczkowanie
 
Avatar beautyfreak999
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 192
Dot.: lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne...

Cytat:
Napisane przez Bachna67 Pokaż wiadomość
Niedawno robiłam zabieg lipolizy laserowej. Znalazłam za przyzwoitą cenę w punktach slim-express. Jeden zabieg kosztuje tam 117 zł, a jest to naprawdę niewiele patrząc na to, że w salonach kosmetycznych i medycyny estetycznej znalazłam nawet i takie za 300 zł :O Poszłam, wypróbowałam. Pierwszy zabieg z -20% zniżki. Po 1 zabiegu straciłam 1kg i 4cm na przestrzeni 3 dni. Później odważyłam się wykupić pakiet 6 zabiegów i dodatkowo suplement. Ogólnie w Slimie zostawiłam 764 zł, 12 cm i 10 kg I muszę przyznać, że nie żałuję i jestem bardzo zadowolona.

Pozdrawiam
Ja też korzystałam z zabiegów Slim Express i u mnie efekty nie były co prawda aż tak spektakularne jak u Ciebie, ale to dlatego, że ogólnie jestem szczupła (rozmiar 34/36).
Pracuje intensywnie nad udami i to właśnie tę partię ciała zdecydowałam się poddać zabiegom.

Generalnie jestem bardzo zadowolona z rezultatów- obwody poszły widocznie w dół i nie chodzi tu już nawet o pomiary, ale czuje to po prostu jak zakładam obcisłe spodnie, że teraz mam tam więcej luzu Dodatkowe plusy to to, że skóra się fajnie ujędrniła, zaczątki cellulitu zostały zlikwidowane i mój metabolizm widocznie przyśpieszył. Fajne jest też to, że zabieg trwa krótko- bo tak max pół godziny, no i można go wykonać np. w przewie podczas zakupów, bo ich punkty są w różnych centrach handlowych. Ja polecam ten punkt w Blue City w Warszawie. Bardzo miła obsługa

Lipolizy iniekcyjnej też próbowałam, ale to już kilka lat temu i u mnie efektów nie było żadnych. Także ja nie polecam.
Ostrzyknięte okolice strasznie spuchły, wyszły mi tam mega siniaki, bardzo mnie bolały te miejsca, a jak to wszystko w końcu ustąpiło to tak jak już wspomniałam- efekt wyszczuplenia zerowy. Strata kasy jak dla mnie, ale może teraz są lepsze preparaty niż kiedyś.
__________________
Zapraszam na mój blog:
http://botox24.blogspot.com

*medycyna estetyczna
*chirurgia plastyczna
*moda i uroda
*marki luksusowe
beautyfreak999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 08:24   #41
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne...

Jestem już po 4 zabiegach (możliwe, że 5 nie będzie konieczny, ale poddam to ocenie mojej pani doktor) lipolizy iniekcyjnej i powiem jedno: rewelacja. Podbródek, kontur twarzy - wyglądam jakbym sporo schudła, w końcu mam to ładnie zarysowane. Nie miałam grubej twarzy, ale zawsze niestety te rysy w dolnej partii nie były tak wyraziste jakbym chciała. Po pierwszym i ostatnim zabiegu byłam mocno spuchnięta (pierwszy zabieg wiadomo dlaczego, a ostatni dlatego, że pani dr spróbowała wyższego stężenia preparatu). Czy boli? Po zabiegu właściwie nie, ale sam zabieg do przyjemnych nie należy - szczególnie ukucia igły na szyi są bolesne. Jednak jeżeli ktoś boryka się z problemem mało wyrazistego, czy mającego nieco tłuszczyku podbródka, to naprawdę polecam. Pierwsze efekty widzi się jednak dopiero po ok. 4 tygodniach, a bardziej po 2 zabiegu. Jeżeli ktoś myśli, że w kilka dni będzie efekt, to się rozczaruje - to nie jest liposukcja.

Niebawem zaczynam zabiegi na plecy, gdzie zebrał mi się tłuszcz. Spróbuję również odtłuszczenia boczków / bryczesów, ale moja dr z góry zapowiedziała, że efektów nie gwarantuje, bo im niżej, tym lipoliza jest mniej skuteczna.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-22, 13:18   #42
tigri84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne...

Robił ktoś brzuch aqualyx'em? Są jakieś efekty ?
Czy może lepiej drenaż limfatyczny?
Jak sądzicie co bardziej wspomaga wyszczuplanie?
Szczególnie chodzi mi o brzuch, bo mam niezłą oponkę :/ a reszta ciała jest ok.
__________________
tigri84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 14:02   #43
Margatea
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 21
Dot.: lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne...

Moim zdaniem najlepsza jest metoda vaser - robiona przeze mnie w dermamedzie jakiś czas temu. Znieczulenie dostajesz miejscowe. Efekty są świetne , a w dodatku metoda bezpieczna - co dla mnie było mega ważne.
Margatea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 10:59   #44
madzia_es
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 26
Dot.: lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne...

Ja robiłam Aqualyxem brzuch, który został mi po ciąży. Na początku byłam trochę rozczarowana, ale jakoś po 3 tygodniach zaczęłam widzieć efekty, więc zrobiłam jeszcze potem 2 zabiegi. Teraz zastanawiam się nad zrobieniem ud… Nie jestem ekspertem, więc nie powiem czy Tobie też to na pewno pomoże, więc lepiej skonsultuj się z jakiś lekarzem, on pomoże Ci wybrać najlepszą metodę. Jeśli jesteś z Warszawy, to polecam doktora Krajewskiego.
madzia_es jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 11:24   #45
weroniqe87
Raczkowanie
 
Avatar weroniqe87
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 111
Dot.: lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne...

Moja mama miała korektę drugiego podbródka lipozą iniekcyjną w Profemedzie w Warszawie. Po zabiegu jest bardzo zadowolona, a wcześniej ciągle miała z tego powodu kompleksy, bo mimo dość szczupłej budowy ciała ten podbródek nie znikał. Jeśli komuś ma to poprawić samopoczucie, to warto
__________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
— Kurt Cobain
weroniqe87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 16:36   #46
inatvia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 7
Dot.: lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne...

Podbijam, również zastanawiam się nad tym zabiegiem. Czy gule, które powstają, znikają całkowicie?
Możecie polecić jakiś salon w Toruniu?
inatvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 09:29   #47
mexx19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne...

Witam wszystkie wizażystki
chciałam podzielić się moimi spostrzeżeniami odnośnie zabiegu lipolizy iniekcyjnej. Otóż, tydzień temu poddałam się temu zabiegowi. wyszczuplałam okolice kolan i wnętrza ud. jestem osobą szczupłą, po dwóch ciążach w krótkich odstępach. moja obecna waga to 50 kg przy 168 cm wzrostu. Na zabieg zdecydowałam się niemal od razu ponieważ żadne z dostępnych na rynku środków pielęgnacyjnych, ujędrniających nie dawały oczekiwanego efektu. Przechodząc do moich spostrzeżeń odnośnie zabiegu. od razu po wykonanej lipolizie pojawiła się spora opuchlizna okolic ostrzykiwanych. osoba przeprowadzająca zabieg zużyła po 2 ampułki na dwie nogi. wieczorem po zabiegu okolice poddane zabiegowi były bardzo uwrazliwione, nadal opuchnięte. czułam jak gdyby miejsca wręcz były po zabiegu "zszycia". po ok 24 h od zabiegu zaczęłam masować te miejsca wykonujac masaż pod prysznicem gumowym masażerem. Dodam na marginesie, że chodzę na fitness 2 razy w tygodniu. obecnie po tygodniu od lipolizy stwierdzam, iż: opuchlizna nadal się utrzymuje (mniejsza niż po zabiegu ale jest widoczna); ze względu na opuchliznę miejsca ostrzykane wydają się wygładzone a po ściśnięciu pomiędzy palcami jak na razie nie widać cellulitu; miejsca wrażliwe, wyczuwalne są miejsca gdzie wprowadzono preparat. wczoraj wykonałam masaż bańką chińską. wydaje mi się że ból i drażliwość nasiliła się. na chwilę obecną nie wiem czy mogę jednoznacznie polecić wykonanie tego zabiegu, ponieważ na efekt końcowy muszę jeszcze poczekać ok 4 tyg. koszt całkowity zabiegu w moim przypadku wynosił 400 zł.
mexx19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 14:46   #48
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne...

Już jakiś czas temu udowodniono, że lipoliza nie ma szans działać, gdyż jednorazowy zabieg jest w stanie usunąć... 2gramy tłuszczu. U mnie nie było najmniejszych rezultatów.
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 08:35   #49
Lavinia98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 9
Dot.: lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne...

Odświeżam temat.

Mam 19 lat. Ogólnie jestem szczupła (46 kg, 160 cm), ale mam pucułowatą twarz bez widocznych kości policzkowych i zwisy na policzkach, a przez to dość widoczne bruzdy nosowo-wargowe. Jest to ogromne źródło moich kompleksów. Z twarzy wyglądam staro i grubo. Każdy makijaż wygląda źle, podkład i puder wchodzą w bruzdy nosowo-wargowe, konturowanie wcale nie pomaga wyszczuplić buzi. Nie mogę na siebie patrzeć. Gdyby nie okropne policzki byłabym nawet dosyć ładna. A tak to Fiona

Byłam dość szczupłym dzieckiem, potem przytylam w okresie dorastania, koło 16 r.ż. schudłam 15 kg i od trzech lat utrzymuję wagę. Na twarzy niestety niewiele wyszczuplałam Może to przez te przytycie i schnięcie porobiły mi się zwisy.

Byłam ostatnio na konsultacji u chirurga plastycznego w Krakowie i pani doktor zaproponowała mi wolumetrię, czyli wstrzyknięcie jakiegoś zagêszczonego preparatu na bazie kwasu hialuronowego w okolice kości jarzmowych, żeby je uwypuklić, lipolizę iniekcyjną w policzki i wypełnienie bruzd kwasem hialuronowym.

Czy któraś z Was miała przeprowadzany teb zabieg/zabiegi? Bardzo proszę o Wasze opinie
Lavinia98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-02, 17:08   #50
pixe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 17
Dot.: lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne...

Trochę czasu już minęło i odświeżę wątek z prośbą o opinie osób z wykonaną lipolizą iniekcyjną drugiego podbródka. Znalazłam ofertę korzystną cenowo i rozważam ją dość poważnie.

Ale skoro cena atrakcyjna, to moje podejrzenia wzrosły. Nie wiem jakiego preparatu dotyczy oferta, na stronie internetowej widzę trzy różne: Cellutrix, Aqualyx i Dermaheall LL. Nie wiem, który lepszy, który gorszy - podejrzewam, że cena dotyczy najtańszego.

Interesuje mnie efekt "po". Czy widać zmiany po 3 zabiegach, jeśli tak, to na jak długo.

A jeśli to strata pieniędzy, to może ktoś ma pomysł na coś trwałego i z widocznymi rezultatami?
pixe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 15:30   #51
BestAsiaEver
Przyczajenie
 
Avatar BestAsiaEver
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne...

Szkoda, że nie zrobiłaś aktualizacji posta. Też jestem szczupła 48kg 160cm. Zastanawiam się nad lipolizą iniekcyjną podbródka i kolan.
BestAsiaEver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 12:05   #52
lipka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 12
Dot.: lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne...

Cytat:
Napisane przez BestAsiaEver Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie zrobiłaś aktualizacji posta. Też jestem szczupła 48kg 160cm. Zastanawiam się nad lipolizą iniekcyjną podbródka i kolan.
Hej byłas juz gdzies na konsultacji? wahasz się czy jest inny powod? Ja chce podbrodek zrobic.
lipka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 06:28   #53
BestAsiaEver
Przyczajenie
 
Avatar BestAsiaEver
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne...

Idę 17.07 na lipolizę iniekcyjną podbródka. Po zabiegu będę robić aktualizację.
BestAsiaEver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 09:30   #54
lipka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 12
Dot.: lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne...

Cytat:
Napisane przez BestAsiaEver Pokaż wiadomość
Idę 17.07 na lipolizę iniekcyjną podbródka. Po zabiegu będę robić aktualizację.
Ja ide 30.07 zapisalam się tez
lipka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-10, 09:47   #55
niacinamide
Przyczajenie
 
Avatar niacinamide
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 7
Dot.: lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne...

Hej, możecie zdradzić w jakim mieście wykonujecie te zabiegi? Jestem coraz bardziej zainteresowana, bo to co sie stało z moją twarzą na przełomie dwóch lat to koszmar. Praca 3 zmianowa i prawdopodobnie hormony postarzały mnie... Przy uśmiechaniu wyglądam jak chomik bo tak mi się skóra zaczęła układać już nie mówiąć o podbródku A jestem dość chuda i zaczełam regularnie ćwiczyć... Chcę odzyskać moją twarz bo ja nie poznaję się w lustrze haha
niacinamide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-18, 16:17   #56
BestAsiaEver
Przyczajenie
 
Avatar BestAsiaEver
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne...

Aktualizacja: lekarz odradził mi lipolizę iniekcyjną ze względu na bardzo małą ilość tkanki tłuszczowej. Przyczyną powstania drugiego podbródka w moim przypadku są słabo utkane mięśnie. Usunięcie niewielkiej ilości tkanki tł. spowodowałoby, że skóra zwisałaby jeszcze bardziej. Efekt po lipolizie byłby gorszy niż przed. Lekarz zaproponował mi HIFU, ale nie zdecydowałam się na ten zabieg. Obecnie HIFU jest bardzo modne, ale mnie kompletnie nie przekonuje. Na początku jest ok, ale po dłuższym czasie problem staje się jeszcze większy - skóra staje się bardziej wiotka. W każdym razie jestem wdzięczna lekarzowi za szczerość. Jak widać mogą być różne powody powstawania drugiego podbródka, szczególnie u szczupłych osób. Obecnie zastanawiam się nad mniej inwazyjnymi sposobami liftingu skóry. W domu będę bardziej nawilżać skórę szyi, wykonywać masaże, a do gabinetu wybiorę się na meoterapię igłową z zastosowaniem preparatu Stretchcare
BestAsiaEver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 08:46   #57
Dziadova1
Recenzentka Miesiąca - Wrzesień 2017
 
Avatar Dziadova1
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 175
Dot.: lipoliza laserowa,lipoliza iniekcyjna,ultracontour i inne nieoperacyjne...

Pamiętam jak ciężko było mi znaleźć opinie przed zabiegiem, więc podzielę się swoimi doświadczeniami. Jestem dość świeżo po, robiłam podbródek Aqualyxem (dwa razy, każdorazowo mniej niż pół ampułki, mniej więcej 2,5ml) i ramiona, za pierwszym razem po ampulce Aqualyx (8ml) na każdą stronę, za drugim kwas deoksycholowy MCCM (10ml) po 5ml na każdą stronę i tak samo trzeci zabieg. Ból porównywalny do zastrzyków podskórnych (np. jak insulina), podobnie też przy niektórych wkłuciach pojawia się nieduży siniak. Ramiona nie bolą nawet drugiego dnia, z podbródkiem gorzej (jest uczucie zakwasów, jest też opuchlizna iwidać ją, szaliczek lub golf to broń obowiązkowa przez tydzień Efekty pojawiły się po ok. 3 tygodniach. Na brodę podziałał jak marzenie, poduszeczka spod podbródka zniknęła. Ramionom spadło po 2 zabiegach po 1cm w obwodzie, po trzecim pół cm, a nie schudłam w międzyczasie. Mam też wrażenie, że nareszcie widać zarys mięśni, które tam caly czas były, a spod opornego tłuszczyku nie bylo ich widać. Podsumowując, fajny zabieg z delikatnym, ale przynajmniej widocznym efektem.
Dziadova1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-11 08:46:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.