Face Lifting naturalny, dostępny dla każdego, bezbolesny, bezpieczny i tani!? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-25, 13:10   #1
Anjami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 9
Lightbulb

Face Lifting naturalny, dostępny dla każdego, bezbolesny, bezpieczny i tani!?


Jakiś czas temu usłyszałam o naturalnej metodzie liftingu twarzy, polegającej na ćwiczeniach mięśni twarzy. W stanach jest to bardzo popularna metoda, wiele firm sprzedaje specjalne płyty z filmami instruktażowymi, na you tube też jest sporo takich filmików.
Na tej stronie znalazłam też opis metody i przykładowy zestaw ćwiczeń mięśni twarzy, np wzmacniajace mięsnie policzków, szyi, ust, oczu itp.
Jak myślicie czy takie ćwiczenia dają efekty? Ćwiczenia mięśni ciała dają duże efekty w modelowaniu sylwetki. Czy tak samo możemy wymodelować mięsnie twarzy?
Wydaje mi się że to całkiem ciekawa alternatywa dla faceliftingu tylko wymaga od nas więcej wysiłku.
Anjami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 16:06   #2
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Face Lifting naturalny, dostępny dla każdego, bezbolesny, bezpieczny i tani!?

metoda czasochłonna, więc nie da natychmiastowych efektów. Oczywiście może ujędrnić skórę pobudzając mikrokrążenie, ale nie usunie już istniejących zmarszczek. Jako forma prewencji - ciekawa, ale nie nalezy oczekiwac spektakularnych efektów.
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 15:13   #3
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Face Lifting naturalny, dostępny dla każdego, bezbolesny, bezpieczny i tani!?

Cytat:
Napisane przez Paola28 Pokaż wiadomość
Jako forma prewencji - ciekawa, ale nie nalezy oczekiwac spektakularnych efektów.
też tak sądzę jest sporo w sieci tego typu cwiczeń
fajne są ćwiczenia Ageless if you dare - kiedyś skądś ściągnęłam, a potem z pamięci już robiłam czuje się mięsie pyszczka, czuje
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 11:38   #4
Anjami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 9
Dot.: Face Lifting naturalny, dostępny dla każdego, bezbolesny, bezpieczny i tani!?

Też wydaje mi się, że te ćwiczenia które poleciłam głębokich zmarszczek raczej nie spłycą, ale na pewno mogą ujędrnić twarz i poprawić jej owal. Zapewne są też dobre na drugi podbródek- spalają tłuszczyk i napinają mięsnie.
Na pewno w dużej mierze te ćwiczenia działają na zasadzie prewencji bo wiadomo, niektóre zmiany są odwracalne tylko przy pomocy skalpela.

Jest to jednak ciekawe zagadnienie, ponieważ skoro ćwiczymy całe ciało to czemu zapominamy o tych najbardziej widocznych mięśniach na naszej twarzy
Anjami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.