Recenzje kosmetyczek. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-11, 12:47   #1
tymbarkjablkomieta
Raczkowanie
 
Avatar tymbarkjablkomieta
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 43

Recenzje kosmetyczek.


Postanowiłam ułatwić troszkę wizażankom wybór dobrej kosmetyczki, ponieważ sama borykam się z takim problemem. Jeśli któraś z was była w jakimś salonie kosmetycznym na depilację, oczyszczanie, czy jakikolwiek inny zabieg to bardzo prosiłabym, aby napisała swoją recenzję ujmując w niej:
1. miejscowość, nazwę gabinetu i adres
2. zabieg, któremu się poddała
3. cenę
4. ogólne odczucia
5. ocenę w skali 0-10.
Proszę o pisanie dobrych, jak i złych recenzji. Będę na bieżąco edytować post, aby wszystko znajdowało się w jednym miejscu.
Zacznę od siebie.

SZCZECIN
Gabinet Kosmetyczny Beautyco, ul Monte Cassino 3
Całkowita depilacja miejsc intymnych
80zł
Pani bardzo miła, rozmowna, wprowadza dobrą atmosferę, co niestety nie okazało się być wystarczające. Generalnie wydaje mi się, że jedyną depilacją, jaką potrafiłaby zrobić byłaby depilacja francuska, czyli tylko okolic bikini. Nie oczekiwałam cudów, ponieważ wiem, że zawsze pozostają mi jakieś małe, pojedyncze włoski. Jednak tutaj Pani kosmetyczka kompletnie zawaliła sprawę. Okolice nad wzgórkiem łonowym poszły jej świetnie, ale im głębiej tym gorzej. Między wargami sromowymi zostawiła włosy. Nie o to chodzi, że nie mogła ich wydepilować, ale nawet się za nie brała. Tak samo okolice odbytu. Jedna strona została jakoś tam wydepilowana, a druga wygląda jakby w ogóle nie była ruszona. Przez co jestem zmuszona do siedzenia i wyrywania każdego pęsetą, albo po prostu golenia się co jakiś czas.
Gdyby Pani wykonała depilację dokładnie byłabym w stanie dać jej nawet 10/10, ponieważ cena nie jest jakoś wygórowana. Jednak w tym przypadku jestem zmuszona dać 3/10.

Salon Urody SPA Cosmetica Rosa, Wielkopolska 27
Całkowita depilacja miejsc intymnych
90zł
Przemiła Pani, która cały czas ze mną rozmawiała pozwalając zapomnieć o bólu, przez co wizyta była przyjemniejsza. Widać, że długo pracuje w swoim zawodzie i wie, jak się zachowywać, aby klient czuł się komfortowo. Pani niestety zostawiła bardzo dużo pojedynczych włosków nie mówiąc mi o tym, przez co zostałam zaskoczona tym faktem dopiero w domu. Generalnie nie było tak źle, ale nie spełniło to moich wszystkich oczekiwań.
7/10

Edytowane przez tymbarkjablkomieta
Czas edycji: 2012-08-11 o 12:58
tymbarkjablkomieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.