Zmiana fruzyry. W sobote moja 18! Pomozcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-21, 13:33   #1
madzika31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3

Zmiana fruzyry. W sobote moja 18! Pomozcie!


Witam. Jestem Magda i w tą sobotę mam swoją 18 więc potrzebuję pilnej pomocy. Nie wiem jaki kolor włosów do mnie pasuje. Chciałabym je przefarbować ale nie wiem na jaki kolor. Chciałabym wyglądać ładnie w końcu to moja 18.
Dodam ze mam dosc cienkie wlosy, naturalne to jasny braz i dosc nie rowno pokryty kolor. Ostatnio rozjasnialam i farbowalam na zlocisty blond ale kolot mi nie zlapal

Czekam na odp i z góry dziękuje!


Wiem ze moze ten watek juz byl ale naprawde potrzebuje pilnie pomocy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF9008.jpg (12,3 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9050.jpg (15,5 KB, 121 załadowań)
madzika31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 18:48   #2
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Zmiana fruzyry. W sobote moja 18! Pomozcie!

A myślałaś o ombre hair ? Myślę, że by Ci pasowały. Jest to fajna opcja, gdyż nie trzeba rozjaśniać całych włosów. Jeżeli Ci to nie odpowiada, to na Twoim miejscu zastanowiłabym się nad ciemniejszym kolorem. Myślę, że ładnie by Ci było w kolorze głębokiego mahoniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Shenae_GrimesFeb_24_2010_1.jpg (25,6 KB, 27 załadowań)
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 00:35   #3
highheel112
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 17
Dot.: Zmiana fruzyry. W sobote moja 18! Pomozcie!

Myślę, że pasowałby Ci 6.46 - Bursztynowa czerwień z Garniera, wpisz sobie w google i zobacz. Tylko z linią color sensation trzeba uważać, bo kolory wychodzą naprawdę jadowite. Ombre brzmi dobrze, ale wyraźnie na górze masz jaśniejsze niż na dole i żeby wyszło musiałabyś na dole mieć jeszcze jaśniejsze niż przy skórze głowy. Poza tym przy rozjaśnianiu nie da się uniknąć żółtych refleksów i ciężko je wyeliminować (polecam tonery. używałam srebrnego i trochę pomagał, biały jest fabrycznie do neutralizacji żółtego, ale nie testowałam, a ponoć fioletowy [rozrobiony z odżywką w odpowiednich proporcjach - szukaj w googlu poradnika] całkowicie eliminuje żółć). Ale tak naprawdę nie da się powiedzieć co wyjdzie Ci na dolnych partiach po rozjaśnianiu, więc możesz spróbować ombre, może po samym rozjaśnieniu akurat będą idealne, bo tak też się zdarza
highheel112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.