na przekór... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-30, 19:21   #31
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: na przekór...

Jak "na szybko" to bardzo udanie
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 19:36   #32
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: na przekór...

Cytat:
Napisane przez madie
Wrażenie pozytywne

Wydaje mi się że na lewej powiece masz mniej tego ciemnego cienia w zewnętrznym kąciku, że cień ciemny łagodniej przechodzi ku środkowi w róż i to oko bardziej mi się podoba Przynajmniej tak widzę na monitorze gdy porównałam zdjęcia obu oczu...



też to zauważyłam ale na pewno było równo (zawsze tego pilnuję) spojrzałam na fotki i widzę że cała ta strona twarzy jest jaśniejsza czyli to wina oświetlenia nie padającego na wprost tylko z boku a czerń nie była matowa tylko mocno połyskująca.
buziaki za opinię

oLaSku, Ewuńka, destiny, chilanes, LyraPotter, Manolitko, karo-la dziękuję Wam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 20:03   #33
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: na przekór...

Już Ci to mówiłam kiedyś- takie kolorki powoduja, że tęczówka robi Ci się niesamowicie turkusowa nazywo tez tak wygląda? Dziś wyjatkowo bardzo mi się podoba wewnetrzna kreska na dolnej powiece. I w ogóle wyszło bardzo wiosennie a wymodelowane brwi dodają całości bardzo wyrazistego charakteru.
P.S.
Czy myślisz, że te dwa cienie APC 23 i 24 pasowałyby do mnie? Mam na nie ochotę ale jakoś boję się, że będą leżały nieużywane
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 20:10   #34
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: na przekór...

Cytat:
Napisane przez agabil1
Pomadka, nakładam albo aplikatorem albo pędzelkiem-jeśli postanowię od początku że ma być intensywnie, wówczas pierwszej warstwy nie nakładam na sucho bo aplikując na nią cień na mokro ściera się i robią się placki. Od razu zaczynam od nakładania na mokro. Dokładnie mieszam cień w nakrętce z wodą, potem czekam kilkanaście sekund z zamkniętymi oczami aż nieco przeschnie na powiece.
No i ja właśnie robię tak samo. Jeśli mocny makijaż to od początku na morko nakładam APC, czekam aż wyschną... itp.
Jeśli ma być stonowany na sucho, nie trę powiek, dobrze dociskam aplikator, ale nie zbyt mocno... Robią się placki-prześwity.
Niestety po dwóch-trzech godz. cień spada i zaczyna się robić satynowo-matowy. Generalnie traci efekt i kształt.

Nie wiem od czego to zależy? Czy cień na dłuższą metę jest do kitu, czy ja popełniam błąd?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 20:12   #35
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: na przekór...

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
Już Ci to mówiłam kiedyś- takie kolorki powoduja, że tęczówka robi Ci się niesamowicie turkusowa na zywo tez tak wygląda?
wiesz że nie wiem nie przyglądałam się
Cytat:
Napisane przez rzyrafka
Czy myślisz, że te dwa cienie APC 23 i 24 pasowałyby do mnie? Mam na nie ochotę ale jakoś boję się, że będą leżały nieużywane
pamiętam że kiedyś wymazałaś się taką miedzią czy pomarańczowym nasyconym i strasznie mi się podobało myślę że te dwa odcienie na pewno będą do Ciebie pasować
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 20:18   #36
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Wink Dot.: na przekór...

Cytat:
Napisane przez agabil1
Makijaż dzisiejszy , zrobiony na szybko.

TWARZ- jako korektor Pan Stick MF, ziemia egipska Bi-Kor, sypki puder nr 2 APC, róż sypki i.d.

OCZY- sypki nr 23 APC, sypki nr 24 APC, sypki nr 5 IB, czarny eyeliner, jasny połyskujący beż Lancome, przybrudzony fiolet Lancome, ciemnobrązowa konturówka PA, czarny tusz XXL PA


USTA- przejrzysty błyszczyk Pupy
Ciekawe połączenie kolorystyczne, choć to nie 1 odkrycie w Twoim wydaniu
Troszeczkę dalej w kierunku wew. kącika oka pociągnęłabym ciemny cień nadając tylko lekki zarys.
Odstąpiłabym od kredki wew. oka w kolorze brązu. W zamian za podkreślenie pod linią rzęs jasnym cieniem, np. cytrynowym (nie mylić z żółtym).
Myślę, że takie połączenie byłoby całkiem wiosenne
Bardzo delikatny róż na policzkach ożywiłby troszeczkę twarz.
Wiesz, masz bardzo ciekawy kształt oczu, więc w każdym makijażu będzie Ci bardzo dobrze.
Pozdrawiam Cieplutko
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 20:26   #37
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: na przekór...

Cytat:
Napisane przez Pomadka
No i ja właśnie robię tak samo. Jeśli mocny makijaż to od początku na morko nakładam APC, czekam aż wyschną... itp.
Jeśli ma być stonowany na sucho, nie trę powiek, dobrze dociskam aplikator, ale nie zbyt mocno... Robią się placki-prześwity.
Niestety po dwóch-trzech godz. cień spada i zaczyna się robić satynowo-matowy. Generalnie traci efekt i kształt.

Nie wiem od czego to zależy? Czy cień na dłuższą metę jest do kitu, czy ja popełniam błąd?
hmmm, na sucho zwykle nakładam pędzelkiem i nic sie nie osypuje.Cień jest znacznie mniej błyszczący i intensywny niż przy nakładaniu na mokro, ale trzyma sie długo.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-30, 20:34   #38
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: na przekór...

Cytat:
Napisane przez agabil1
hmmm, na sucho zwykle nakładam pędzelkiem i nic sie nie osypuje.Cień jest znacznie mniej błyszczący i intensywny niż przy nakładaniu na mokro, ale trzyma sie długo.
Chyba trochę zamieszałam.

Na sucho robią się łyse placki przy nakładaniu. A już nie daj Bóg coś poprawić, bo wtedy mam murowaną "łyską polankę" na powiece.

Na mokro cień spada po x godzinach. Matowieje, traci kształt jaki mu nadałam.

NIE wiem co robię źle w obu przypadkach, że cień tak się zachowuje?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 21:32   #39
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: na przekór...

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Chyba trochę zamieszałam.

Na sucho robią się łyse placki przy nakładaniu. A już nie daj Bóg coś poprawić, bo wtedy mam murowaną "łyską polankę" na powiece.

Na mokro cień spada po x godzinach. Matowieje, traci kształt jaki mu nadałam.

NIE wiem co robię źle w obu przypadkach, że cień tak się zachowuje?
Ja mam często identycznie! To znaczy jak nakładam sypki IB to wychodzi mi taka ramka z cienia a w srodku łyso.

Aga, a co do tego, że w czerwieni nie każdemu dobrze, to już chyba wiem o co chodzi. Cerę mam jaśniutką i chłodną zdecydowanie, natomiast z licznymi przebarwieniami, które ten czerwonawy kolor własnie eksponuje Pozostaje tylko podziwiać na innych.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 21:34   #40
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: na przekór...

Ja nakładam zwykle pędzelkiem ale czasem tez zauwazam że jak chcę coś bardziej rozetrzec to "łysieje" wtedy wklepuję lub wcieram delikatnie opuszkiem palca. Cień mi się też lepiej trzyma jak oprószę wcześniej powieke sypkim pudrem APC lub nałożę wcześniej -jako bazę cień prasowany w podobnym kolorze.

Pawdę mówiąc Aga, liczyłam że mnie odwiedziesz od ich zakupu no ale już trudno jakoś przeżyję ten wydatek

Dobranoc wszystkim
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 21:42   #41
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: na przekór...

Aga...widzialam wiele Twoich makijazy, ale w rozowym Twoje oko wyglada bosko !!! Naprawde bardzo ladnie to wyszlo
(Podobno róż najbardziej pasuje do oczu brązowych, ale w moim przypadku to się nie sprawdza)
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-31, 05:22   #42
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: na przekór...

Cytat:
Napisane przez arleta_akb
Ciekawe połączenie kolorystyczne, choć to nie 1 odkrycie w Twoim wydaniu
Troszeczkę dalej w kierunku wew. kącika oka pociągnęłabym ciemny cień nadając tylko lekki zarys.
Odstąpiłabym od kredki wew. oka w kolorze brązu. W zamian za podkreślenie pod linią rzęs jasnym cieniem, np. cytrynowym (nie mylić z żółtym).
Myślę, że takie połączenie byłoby całkiem wiosenne
Bardzo delikatny róż na policzkach ożywiłby troszeczkę twarz.
Wiesz, masz bardzo ciekawy kształt oczu, więc w każdym makijażu będzie Ci bardzo dobrze.
Pozdrawiam Cieplutko
arleto,
mam cień w kolorze jaśniutkiej limonki ale na moich oczach to nieporozumienie
Co do samego makijażu nie miał być wiosenny oczy z założenia intensywne i dość mocno zaakcentowane (skąd czarny eyeliner i gorzkoczekoladowa kredka ), zaś róż (taki arbuz) jest właśnie delikatnie nałożony na kości policzkowe.
Bardzo dziękuję za cenne uwagi
Pomadko, rzyrafko- też nakładam zwykle cień bazowy (jakiś matowy prasowany beż) , ewentualnie przy pudrowaniu twarzy sypkim pudrem APC muskam powieki, ale nie za dużo bo wtedy skóra w tym miejscu traci przyczepność.

Meariel, fakt-w przypadku przebarwień i pajączków czerwień jest niebezpieczna i albo nieprawdopodobnie starannie tuszujemy wszelkie niedoskonałosci (choć nie ma 100% pewności że i tak nie przebiją ) albo dajemy sobie spokój

Julliet
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 06:51   #43
chania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 64
Dot.: na przekór...

wszystko poprawnie i bez większych zarzutów, ale szyja... woła o pomstę do nieba za różnicę w kolorze!!!
chania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 08:48   #44
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: na przekór...

jak zwykle ciekawie
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 09:02   #45
monna@
Zadomowienie
 
Avatar monna@
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 168
Dot.: na przekór...

Hejka makijazyl jak zwykle ładny ale nie obraź się ja wole Cie w poprzedniejszych wersjach ten kolorek jakos robi mi Ciebie smutną . Pozdrowionka i buziaki
monna@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 11:04   #46
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: na przekór...

Aguś, Ty to potrafisz wprawić człowieka w kompleksy...
Im częściej patrzę na twoje makijaże, tym rzadziej patrzę na siebie w lustrze...bo przy Tobie, to nie mam na co patrzeć...
A Twojej wprawnej ręki to bardzoooo Ci zazdroszczę...
virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 11:41   #47
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: na przekór...

Cytat:
Napisane przez virka
Aguś, Ty to potrafisz wprawić człowieka w kompleksy...
Im częściej patrzę na twoje makijaże, tym rzadziej patrzę na siebie w lustrze...
..dobre

Ja też tak czasem mam , właściwie częściej od kiedy widzę na MM jak piękne makijaże potrafią robić dziewczyny No i ociekam zazdrością na myśl jakimi kosmetykami są wypełnione niektóre kuferki a mój jest taki biedniutki
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 12:04   #48
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: na przekór...

Cytat:
Napisane przez chania
wszystko poprawnie i bez większych zarzutów, ale szyja... woła o pomstę do nieba za różnicę w kolorze!!!
to jest spowodowane przez aparat- tzn szyja znajduje się dalej od obiektywu niż twarz i dlatego jest inaczej naświetlona a dodatkowo jeszcze bródka rzuca na nią trochę cienia
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 13:19   #49
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: na przekór...

świetnie Ci Aguś w tych kolorkach

przed chwilką ogladałam makijaż Mony i powiem że jak patrze na wasze makiajże to tak czuje jakby już wiosna nadchodziła

Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-31, 16:18   #50
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: na przekór...

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
to jest spowodowane przez aparat- tzn szyja znajduje się dalej od obiektywu niż twarz i dlatego jest inaczej naświetlona a dodatkowo jeszcze bródka rzuca na nią trochę cienia
dokładnie zwłaszcza że robię spore zbliżenia twarzy, która też z racji kuracji kwasami rozjaśniła się

chaniu, nie musisz tak krzyczeć

Cytat:
Napisane przez Dolly
przed chwilką ogladałam makijaż Mony i powiem że jak patrze na wasze makiajże to tak czuje jakby już wiosna nadchodziła

Aguś, makijaż nie był z założenia wiosenny


dziękuję Wam serdecznie za opinie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 21:02   #51
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: na przekór...

Ok, no to zabieram glos, bo obiecalam, ze zabiore

Makijaz Agus jak zwykle fanastyczny, a poniewaz nie chce byc goloslowna (na przekor), to juz pisze dlaczego:
1. kolory - swietne zestawienie bezu i fioletu i delikatnego,cieplego rozu,ktore niesamowicie wydobywa kolor Twojej przepieknej teczowki
2. Brawo zapodkreslenie konturu oka - eye-liner plus kredka w Twoich rekach tomistrzostwo swiata
3. wycieniowanie kacika oka - ech, chcialabym tak umiec.... bardzo podoba mi sie tez jak zrecznie przeszlasztej rozowawej kredki na eyeliner w kaciku -oko pieknie podkreslone ale nie zatracone kolory ani nie rpzygaszony roz czernia...
4. brwi - mialam Ci juz kiedys o tym napisac - pieknie podkreslasz ich ksztalt a jednoczesnie wydaja sie bardzo naturalne
5. cera - kwasiki i hauschka musza Ci bardzo sluzyc (super), ale tez dobrze wiesz, jak nalozyc podklad puder i roz, zeby buzie upiekszyc i wydobyc z niej co najlepsze, ale nie zatapetowac (ja mam wciaz powazne problemy z uzywaniem brazera i rozu, ale sie staram)
6. usta - to colubie - delikatnie, dyskretnie i bardzo dziewczenco

To by bylo na tyle dzisiaj Ogladanie Twoich make-upow to przyjamnosc! Obym ja sie kiedys tak malowac nauczyla
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.