niedzielny zestawik - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-08-01, 13:56   #31
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: niedzielny zestawik

zmieniłabym bluzkę na gładką, a tę co masz na sobie radziłabym nosić tylko do zwykłych, ciemnych spodni
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 13:41   #32
july89
Raczkowanie
 
Avatar july89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: nibylandia......
Wiadomości: 196
Dot.: niedzielny zestawik

Cytat:
Napisane przez mycocaine Pokaż wiadomość
tak, na pewno do twojego wieszaka. Napisałam przecież, że w mojej opinii wyglądasz tak a nie inaczej. Nie wyskakuję z niczego jak filip z konopii, to po raz. A po dwa nie miałam na celu obrażenia cię. Ma prawo niepodobać mi się twój outfit. Dla mnie połączenie bieli z różem zawsze będzie wyglądać tandetnie. Nie wiem, gdzie zakupiłaś poszczególne części garderoby i czy dałaś za nie 1000 czy 10 zł - dla mnie połączone ze sobą wyglądają naprawdę bazarkowo (nikomu nie umniejszając). Imo całośc wygląda infantylnie.


nie jest to róż

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez hedvigis Pokaż wiadomość
nie jest elegancki, ale już zdążyłam się zorientować po obejrzeniu wiele wieszaków, że wiele ludzi nie wie co to znaczy elegancja. Bardzo krótkie szorty i wydekoltowana bluzka nigdy nie będą eleganckie. Nie mówię, że zestaw mi się nie podoba, ale bluzka jest mega tandetna, jak ostatnio kupowałam na bazarku warzywa to wszędzie ich pełno wisiało.

moze u ciebie na bazarkach sprzedaje sie bluzki razem z warzywami? nie kazdy ubiera sie na bazarkach....

poza tym na tych tzw bazarkach roi sie rowniez od dresow itp reczy marki "puma" "adidas" itd a nie ma to nic wspolnego z tymi markami... to chyba nie od dzis wiadomo moja droga znawczyni mody ze ma bazarkach roi sie od roznych rzeczy ktore sa najzwyczajniej skopiowanym wzorem markowych ciuszkow.... moze Ci sie cos nie podobac ale nie wyrazaj tego slowami "tandetne i bazarkowe" bo to troszke nie na miejscu i swiadczy o czym swiadczy...
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.

Edytowane przez july89
Czas edycji: 2011-08-07 o 13:59
july89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 13:45   #33
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: niedzielny zestawik

spodnie nie pasuja do bluzki mi sie nie podoba
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 14:04   #34
myCocaine
Zadomowienie
 
Avatar myCocaine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 424
Dot.: niedzielny zestawik

Cytat:
Napisane przez july89 Pokaż wiadomość
nie jest to róż




Wybacz pomyłke, to przecież zieleń...

Słoneczko, skoro wystawiasz swoje ubrania do oceny publicznej, musisz liczyć się z krytyką. Mi się nie podoba i ... musisz (albo chociaż wypadałoby) to uszanować..
__________________
- What do you do when you win?
- PARTY!
- What do you do when you lose?
- PARTY HARDER!
myCocaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 14:16   #35
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: niedzielny zestawik

Do elegancji to temu zestawowi daleko. Buciki są śliczne, ale przez nie outfit robi się za bardzo wyzywający i tandetny. Zostawiłabym je na inną okazję, a do tego zestawu założyła płaskie sandałki i byłoby super. I nazwę wieszaka zmieniłabym na "codzienny" zamiast "elegancki". Poza tym ładna figura
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 14:25   #36
july89
Raczkowanie
 
Avatar july89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: nibylandia......
Wiadomości: 196
Dot.: niedzielny zestawik

Cytat:
Napisane przez myCocaine Pokaż wiadomość
Wybacz pomyłke, to przecież zieleń...

Słoneczko, skoro wystawiasz swoje ubrania do oceny publicznej, musisz liczyć się z krytyką. Mi się nie podoba i ... musisz (albo chociaż wypadałoby) to uszanować..

zielen to tez nie jest ani wspomniany wczesniej roz... ale mniejsza z tym... kochana moja co do krytyki to oczywiscie jak najbardziej potrafie ja przyjac i nie mam najmniejszych powodow by tego nie robic bo nie wystawiam swoich wieszaczkow z nudy tylko aby ktos mogl je ocenic i dac i cenne uwagi ale wybacz nie zgodze sie na opinie typu "ze jestem tandetna czy moje ciuchy sa tandetne" bo to juz nie opinia a niemila i wyrachowana krytyka. jakos wyzej inne wizazanki pisaly o tym ze sie nie podoba i znioslam ta krytyke pisaly rowniez co do czego nie pasuje itd ale napisaly to w normalny w nie wredny sposob... ale najwyrazniej niektorzy nie potrafia obejsc sie bez kilku niemilych slow...

wypadaloby sie odnosic w stosunku do innych z szacunkiem.

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Do elegancji to temu zestawowi daleko. Buciki są śliczne, ale przez nie outfit robi się za bardzo wyzywający i tandetny. Zostawiłabym je na inną okazję, a do tego zestawu założyła płaskie sandałki i byłoby super. I nazwę wieszaka zmieniłabym na "codzienny" zamiast "elegancki". Poza tym ładna figura

nazwa wieszaka nie nosi nazwy "elegancki" lecz niedzielnu zestawik co mialo oznaczac ze JA MIALAM GO W OW NIEDZIELNY DZIEN na sobie a nie ze jest on idealny aby zalozyc go w niedziele.

poza tym elegancki to nie stwierdzenie tylko zapytanie uzyte w opisie i na dodatek w cudzyslowie....

nie oceniajcie opisu ani tytulu tylko ubrania !!
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
july89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 14:28   #37
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: niedzielny zestawik

Każda rzecz osobno w tym wieszaku jest ładna - ale osobno. Razem to jakiś eklektyzm...
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-07, 14:45   #38
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: niedzielny zestawik

się czepiacie.
dziewczyna jest zgrabna i bardzo ładnie wygląda w tym zestawie.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 19:47   #39
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: niedzielny zestawik

Cytat:
Napisane przez july89 Pokaż wiadomość
nie jest to róż

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------




moze u ciebie na bazarkach sprzedaje sie bluzki razem z warzywami? nie kazdy ubiera sie na bazarkach....
Owszem sprzedaje się, w moim mieście. Poza tym agresywne komentarze do wszystkich dziewczyn, które napisały ci coś krytycznego świadczy o tym, że nie umiesz się pogodzić z gorzkimi słowami krytyki i jeśli wstawiasz tu zdjęcia tylko dla poklasku to chyba się przeliczyłaś.

Twój wywód dotyczący asortymentu znajdującego się na bazarkach mnie nie interesuje, bo nie zaopatruje się w ubrania w takich miejscach- rzucę na nie okiem jedynie pomiędzy kupnem owoców/ warzyw, więc nie miewam takich refleksji jak ty.
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 19:50   #40
zapalniczka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: niedzielny zestawik

zapalniczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 21:41   #41
myCocaine
Zadomowienie
 
Avatar myCocaine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 424
Dot.: niedzielny zestawik

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Owszem sprzedaje się, w moim mieście. Poza tym agresywne komentarze do wszystkich dziewczyn, które napisały ci coś krytycznego świadczy o tym, że nie umiesz się pogodzić z gorzkimi słowami krytyki i jeśli wstawiasz tu zdjęcia tylko dla poklasku to chyba się przeliczyłaś.

Twój wywód dotyczący asortymentu znajdującego się na bazarkach mnie nie interesuje, bo nie zaopatruje się w ubrania w takich miejscach- rzucę na nie okiem jedynie pomiędzy kupnem owoców/ warzyw, więc nie miewam takich refleksji jak ty.


Nie warto już nic tutaj pisać i komentować. Autorka wieszaka i tak każdą negatywną opinię odbierze jako atak w jej kierunku.. Moja wypowiedź na temat tego, że WEDŁUG MNIE całość wygląda tandetnie została odebrana jako wyrachowana krytyka, brak szacunku i wychowania... Lepiej się już nie odzywam, bo suma sumarum szkoda mi nerwów na ten"niedzielny zestawik"
__________________
- What do you do when you win?
- PARTY!
- What do you do when you lose?
- PARTY HARDER!
myCocaine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-08, 10:43   #42
july89
Raczkowanie
 
Avatar july89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: nibylandia......
Wiadomości: 196
Dot.: niedzielny zestawik

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Owszem sprzedaje się, w moim mieście. Poza tym agresywne komentarze do wszystkich dziewczyn, które napisały ci coś krytycznego świadczy o tym, że nie umiesz się pogodzić z gorzkimi słowami krytyki i jeśli wstawiasz tu zdjęcia tylko dla poklasku to chyba się przeliczyłaś.

Twój wywód dotyczący asortymentu znajdującego się na bazarkach mnie nie interesuje, bo nie zaopatruje się w ubrania w takich miejscach- rzucę na nie okiem jedynie pomiędzy kupnem owoców/ warzyw, więc nie miewam takich refleksji jak ty.

przejrzyj sobie caly watek (wieszak) od poczatku a dopiero pozniej wyrazaj sie w sposob ze atakuje kazda ktora napisze cos negatywnego i ze wystawiam tu ciuszki bo szukam poklasku.... moze Ty sie przeliczylas i nie myslalas ze ktos zwroci Ci uwage ze Twoj komentarz jest wyrachowany....

wiele dziewczat pisalo mi ze cos do czegos nie pasuje itd i przyjelam slowa krytyki a nawet napisalam ze moze faktycznie maja racje i ze dziekuje za zworcenie uwagi...
ale zwrocenie uwagi od ZWROCENIA UWAGI jednak sie rozni....
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
july89 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.