CDN BUTIK sklep online opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-02, 10:09   #1
Chloe_Bianco
Przyczajenie
 
Avatar Chloe_Bianco
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 20
Exclamation

CDN BUTIK sklep online opinie


Witam chciałam zapytać czy któraś z Was kochane miała już do czynienia z nowo otwartym sklepem do nie dawna mojej ulubionej sieci CDNBUTIQUE

Otworzyli sprzedaż internetową, pierwszy dzień promocją -50% Super hasło miga na ekranie, wysyłka w 24h


Wszystko pięknie dopóki nie zaczynasz mieć do czynienia ze sprzedażą online. Reklamowana wysyłka 24h jest chyba pomyłką informatyka zakładającego stronę, po przelaniu pieniędzy na poczet zamówienia kontakt się urywa. Zero potwierdzenia wpłaty, ani informacji o ewentualnych problemach z realizacją zamówienia.
Mail i infolinia głuchnie, nawet fb przestaje reagować na komentarze.
Chloe_Bianco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 12:01   #2
magda20003
ex Moderator
 
Avatar magda20003
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 3 573
Dot.: CDN BUTIK sklep online opinie

A kiedy składałaś zamówienie?

Na stronie na czerwono taka informacja: "Wszystkie zamówienia z Wielkiej promocji 50% są realizowane na bieżąco! Dziękujemy za tak ogromne zainteresowanie otwarciem sklepu online!"

Więc może było za dużo zamówień i stąd takie nieporozumienie. Nic się nie martw, na pewno się wyjaśni
__________________


magda20003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 09:24   #3
Chloe_Bianco
Przyczajenie
 
Avatar Chloe_Bianco
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 20
Dot.: CDN BUTIK sklep online opinie

Cytat:
Napisane przez magda20003 Pokaż wiadomość
A kiedy składałaś zamówienie?

Na stronie na czerwono taka informacja: "Wszystkie zamówienia z Wielkiej promocji 50% są realizowane na bieżąco! Dziękujemy za tak ogromne zainteresowanie otwarciem sklepu online!"

Więc może było za dużo zamówień i stąd takie nieporozumienie. Nic się nie martw, na pewno się wyjaśni

Dzis dokladnie mija tydzień.
Jasne ze widziałam ten komunikat z tym ze nijak sie to bie ma do zecxywistosci .
Bo po pierwsze zamówienia złożone tego samego dnia do niektorych dziewczyn dotarly juz przedwczoraj.
Dwa. Wnioskujac z mojego numeru o zamówienia ktorym jest rik miesuac dzien i hedna zagadkowa liczba, pewnie kolejnosc. Zakupu dokonalam jako 8 wiec nie bylo jakiwgos natloku ogronnego. (A bylo to juz wczesnym wieczorem)

Trzy. Usuwanie moich pytań na fanpagu nieodpowiadanie na maile i glucha infolinia nie pomagaja wierzyc w zapewnienia sklepu. ..

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Ponad to . Wlasnie sie dodzwonilam do sklepu, pierwsze co mi powiedziano to to ze sklep jeat zawieszony i mam sie uzbroic w cierpliwosc.
Chloe_Bianco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 21:25   #4
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: CDN BUTIK sklep online opinie

Cytat:
Napisane przez Chloe_Bianco Pokaż wiadomość

Wlasnie sie dodzwonilam do sklepu, pierwsze co mi powiedziano to to ze sklep jeat zawieszony i mam sie uzbroic w cierpliwosc.
Ciekawe, co to znaczy, że sklep jest zawieszony??? Ja bym była ostrożna w stosunku do sklepów, które otwierają się w grudniu i zachęcają od razu taką promocją.
bestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-04 22:25:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.