kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-23, 22:57   #721
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Lepsze podkłady Annabelle Minerals czy Pixie? Nakładam Annabelle Minerals na sucho, w odcieniu Golden Fair. Mam cerę naczynkową. Na mokro jakoś mi nie wychodzi. Jaki odcień powinnam wybrać?
Używałam AM w odcieniu Golden Fair, formuły kryjącej, również na sucho. Teraz z Pixie mam Light Sunset i jest na tym samym poziomie jasności, ale brak w nim oliwkowych tonów (bardzo mi w Golden Fair przeszkadzały), jest za to dość żółty. Pixie, a Annabelle - niebo a ziemia. Dopiero po wypróbowaniu Pixie dotarło do mnie, jak źle wcześniejszy podkład wyglądał na mojej twarzy. AM po dłuższym czasie (kilku godzinach) przypomniał ciasto, wchodził w pory, cera się przetłuszczała... Teraz niczego takiego nie ma. Pixie jest cudowny, lekki, po całym dniu wygląda ciągle bardzo dobrze, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że wcale nie robię poprawek

Właśnie dotarła do mnie próbka Light Sunset w nowej formule, mam nadzieję, że nie zapcha i będę mogła zamówić pełnowymiarowe opakowanie, bo czasem potrzebuję czegoś bardziej kryjącego...

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
zerknij na mojego bloga do notki o pędzlach do podkładu mineralnego, tam masz zdjęcia i opisy pędzli bikor obu.

ciężko powiedzieć który bardziej wolę! złoty jest świetny do podkładów z lucy i z clare blanc. jest zbitym ale dobrze pracującym kabuki. no i mogę go używać też do ziemi egipskiej czy nakładania różu.
ale czarny też jest spoko. jest mniejszy od złotego no i to już flat top. dobrze pracujące włosie. dobrze nakłada też clare blanc jak chcę większego krycia, ale do lucy się nie nada. chyba, że ktoś ma jakiś super sposób na lucy, ja flat topami nakładam jej za dużo. czarny też używam do podkładów z clair, próbek z pixie i annabelle i daje radę. na upartego bronzer można nim nałożyć czy róż, no ale to flat top. dobrze sobie radzi też z podkładami prasowano-kremowymi - bo został stworzony do podkładu prasowanego z bikor.

ciężki wybór, lubię oba, w podróż zabieram albo oba, albo który wpadnie w ręce pierwszy
Dziękuję za odpowiedź! Idę zajrzeć na bloga
__________________
!


Edytowane przez Aysell
Czas edycji: 2015-11-23 o 22:56
Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 06:33   #722
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Używałam AM w odcieniu Golden Fair, formuły kryjącej, również na sucho. Teraz z Pixie mam Light Sunset i jest na tym samym poziomie jasności, ale brak w nim oliwkowych tonów (bardzo mi w Golden Fair przeszkadzały), jest za to dość żółty. Pixie, a Annabelle - niebo a ziemia. Dopiero po wypróbowaniu Pixie dotarło do mnie, jak źle wcześniejszy podkład wyglądał na mojej twarzy. AM po dłuższym czasie (kilku godzinach) przypomniał ciasto, wchodził w pory, cera się przetłuszczała... Teraz niczego takiego nie ma. Pixie jest cudowny, lekki, po całym dniu wygląda ciągle bardzo dobrze, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że wcale nie robię poprawek

Właśnie dotarła do mnie próbka Light Sunset w nowej formule, mam nadzieję, że nie zapcha i będę mogła zamówić pełnowymiarowe opakowanie, bo czasem potrzebuję czegoś bardziej kryjącego...

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------


Dziękuję za odpowiedź! Idę zajrzeć na bloga
Dziękuję.
A czy są odcienie mniej żółte, ale nie wpadające w róż? Takie neutralne?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 07:52   #723
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Dziękuję.
A czy są odcienie mniej żółte, ale nie wpadające w róż? Takie neutralne?
Może zerknij na bloga Eve? Tam są porównania wszystkich odcieni Pixie (i nie tylko), może jej swatche pomogą Ci w wyborze Mi się wydaje, że to mógłby być Antique Beige, ale głowy sobie uciąć nie dam.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 15:43   #724
BukaBuka
Raczkowanie
 
Avatar BukaBuka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 85
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Ja nałożyłam dziś Pixie na olejek z pachnotki i nie dość, że po 9 godzinach się nie świecę (to są jakieś czary!!!), to jeszcze usłyszałam komplement od klientki na temat mojej cery To lubię!

AncientQueen, a czy użyłaś Amazon Gold czy Minerals Love Botanicals?
BukaBuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 22:56   #725
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez BukaBuka Pokaż wiadomość
AncientQueen, a czy użyłaś Amazon Gold czy Minerals Love Botanicals?
Amazon Gold Ciekawa też jestem jak wypadnie Creamy Natural w Minerals Love Botanicals, ale chyba ciągle pracują nad kolorem.
Wiadomo, że w innym okresie cyklu Pixie aż tak pięknie leżeć nie będzie, ale teraz pasuje mi wybitnie dobrze, trwałość i ogólny wygląd naprawdę świetny, licząc że moja cera do idealnych nie należy.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 23:13   #726
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Może zerknij na bloga Eve? Tam są porównania wszystkich odcieni Pixie (i nie tylko), może jej swatche pomogą Ci w wyborze Mi się wydaje, że to mógłby być Antique Beige, ale głowy sobie uciąć nie dam.
Dziękuję bardzo. Zajrzę na bloga i spróbuje coś wybrać.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 19:59   #727
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Co do podkładów to jestem pewna, że MLB będzie w tej samej albo wyższej cenie jak AG.
Teraz jest to promocja.
Pytałam panią z Pixie, odpowiedziała, że to nie jest cena promocyjna. Co zapewne i tak nie oznacza, że stała .
Zamówię próbkę Ecolore, bo chyba nie ma się co przywiązywać do Pixie . Chociaż jeżeli BC pojawi się w MLB (i zachowa ludzką cenę) i tak się skuszę.
Nie zaglądam za często na stronę Pixie, ale dzisiaj zajrzałam i czy mi się wydaje, czy napis "promocja" i przekreślone 89 zł przy podkładzie w formule MLB pojawiły się dopiero niedawno? Chyba Pixie wzięło sobie do serca burzę jaką wywołali podniesieniem ceny pędzla bez żadnego ostrzeżenia. Z jeden strony uczą się na błędach, ale z drugiej nawet pracownicy Pixie wprowadzają w błąd mówiąc że cena nie jest promocyjna, a teraz jest napisane że jednak jest

Plus czy ktoś dostał jakieś informacje o Creamy Natural i Butter Cream w formule MLB? 5 listopada napisali na fejsie że to kwestia kilku - kilkunastu dni.
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-26, 20:36   #728
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
Nie zaglądam za często na stronę Pixie, ale dzisiaj zajrzałam i czy mi się wydaje, czy napis "promocja" i przekreślone 89 zł przy podkładzie w formule MLB pojawiły się dopiero niedawno? Chyba Pixie wzięło sobie do serca burzę jaką wywołali podniesieniem ceny pędzla bez żadnego ostrzeżenia. Z jeden strony uczą się na błędach, ale z drugiej nawet pracownicy Pixie wprowadzają w błąd mówiąc że cena nie jest promocyjna, a teraz jest napisane że jednak jest

Plus czy ktoś dostał jakieś informacje o Creamy Natural i Butter Cream w formule MLB? 5 listopada napisali na fejsie że to kwestia kilku - kilkunastu dni.
Nie było informacji o promocji Specjalnie pytałam o cenę... Nie lubię być robiona w jajo, może przypasuje mi Ecolore, Earthnicity albo Era.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 21:15   #729
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
Nie zaglądam za często na stronę Pixie, ale dzisiaj zajrzałam i czy mi się wydaje, czy napis "promocja" i przekreślone 89 zł przy podkładzie w formule MLB pojawiły się dopiero niedawno? Chyba Pixie wzięło sobie do serca burzę jaką wywołali podniesieniem ceny pędzla bez żadnego ostrzeżenia. Z jeden strony uczą się na błędach, ale z drugiej nawet pracownicy Pixie wprowadzają w błąd mówiąc że cena nie jest promocyjna, a teraz jest napisane że jednak jest

Plus czy ktoś dostał jakieś informacje o Creamy Natural i Butter Cream w formule MLB? 5 listopada napisali na fejsie że to kwestia kilku - kilkunastu dni.
Z tego co widzę, to Creamy Natural już jest w formule MLB. Ale Butter Cream brak.

I... Pixie, serio? Najpierw niespodziewana podwyżka pędzla. Teraz twierdzono, że cena MLB nie jest promocyjna, ale jednak zdanie zmieniono. Jeśli dalej z taką łatwością przyjdą im podwyżki, niedługo nie będzie mnie stać na ich produkty A tak serio, mogliby przynajmniej mówić wprost i z góry uprzedzać, że kwota docelowa będzie wyższa. Wiedziałam, że tak będzie, już wcześniej mówiłam, że nie ma co się nastawiać na to, że MLB będzie od AG tańsze
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 21:42   #730
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Z tego co widzę, to Creamy Natural już jest w formule MLB. Ale Butter Cream brak.

I... Pixie, serio? Najpierw niespodziewana podwyżka pędzla. Teraz twierdzono, że cena MLB nie jest promocyjna, ale jednak zdanie zmieniono. Jeśli dalej z taką łatwością przyjdą im podwyżki, niedługo nie będzie mnie stać na ich produkty A tak serio, mogliby przynajmniej mówić wprost i z góry uprzedzać, że kwota docelowa będzie wyższa. Wiedziałam, że tak będzie, już wcześniej mówiłam, że nie ma co się nastawiać na to, że MLB będzie od AG tańsze
A rzeczywiście jeden z nich jest, nie spojrzałam nawet, bo napisali że powiadomią przez maila i tylko skrzynkę sprawdzałam.

Też wydawało mi się, że to zbyt piękne żeby było prawdziwe, no ale informacja była że nie jest to promocja Ciekawe tylko jak bardzo trzeba się spieszyć z testowaniem i ewentualnym zamawianiem.
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 22:01   #731
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
A rzeczywiście jeden z nich jest, nie spojrzałam nawet, bo napisali że powiadomią przez maila i tylko skrzynkę sprawdzałam.

Też wydawało mi się, że to zbyt piękne żeby było prawdziwe, no ale informacja była że nie jest to promocja Ciekawe tylko jak bardzo trzeba się spieszyć z testowaniem i ewentualnym zamawianiem.
Ja bym juz dawno zamówiła, ale chcę Butter Cream a go nie ma. Za chwilę się okaże, że jak go wreszcie wprowadzą to cena będzie juz wyższa i tym samym nie będę miala szansy załapać się na promocję o.O
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-26, 22:14   #732
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Hej, Pixie czyta wizaż, potwierdzona informacja Jakieś pół godziny temu dostałam maila, że jutro wyślą mi próbkę Creamy Natural w formule MLB ^^
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 01:20   #733
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

To, ze czytają żadna nowość, szkoda, ze się ujawniają jak im wygodnie.
Ech ja nic nie dostałam, a zamawiałam Creamy i Butter
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 13:45   #734
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Dziękuję.
A czy są odcienie mniej żółte, ale nie wpadające w róż? Takie neutralne?
Może Victorian Lace? Antique Beige był dla mnie zbyt jasny, więc chyba dla Ciebie również.

A podkład MLB jest w promocji do 6 grudnia
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 16:24   #735
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Może Victorian Lace? Antique Beige był dla mnie zbyt jasny, więc chyba dla Ciebie również.

A podkład MLB jest w promocji do 6 grudnia
Najbardziej przeraża mnie to zamawianie próbek. A gdzie kupujecie pełnowymiarowe opakowania? Przez ich stronę? Są gdzieś taniej może?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 18:43   #736
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Raczej tam, gdzie jest aktualnie promocja albo na Minti, albo na mineralcometics albo u nich. Pixie nie tylko robi psikusy jak ostatnio, ale też robiło dość często promocje, więc dało rade nie zbankrutować
Dostałam już pudełko z inspired by (że treż się trafiła Charliza ktorej nie znosze xD) i teraz już się mogą cmoknąć a w ogóle troche śmiechłam, bo pisze jaki to on delikatniutki i leciutki, a to guzik prawda bo to chyba mój najcięższy pędzel xD ale faktycznie ładny chociaż gdyby Sigma była dostepna to moze bym sie nie zdecydowala przez te historie.

Edytowane przez olencja kwiatencja
Czas edycji: 2015-11-27 o 18:45
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 21:17   #737
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Można kupić już nowe pędzle. Ceny oczywiście z kosmosu: 157 zł za kabuki i 112 zł za drugi.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 21:27   #738
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Można kupić już nowe pędzle. Ceny oczywiście z kosmosu: 157 zł za kabuki i 112 zł za drugi.
Za 157zł mogę już zrobić porządne zakupy mineralne. Porownując - ostatnio za 150zł kupiłam 2 pędzle Zoevy i jeden real technics.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-28, 19:43   #739
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

W zyciu nie wydam ani grosza wiecej na Pixie. Zaluje ze kupilam probki. Robia z ludzi idiotow. Nie dziwie sie, ze chyba juz 2 razy zawijali ogon i zbierali manatki. Moze za 3 razem sie naucza, a jak beda inwestowac w tak beznadziejny marketing to dlugowiecznosci im nie wroze.
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 22:33   #740
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ceny pędzli są straszne, na pewno się na nie nie zdecyduję - zwyczajnie nie stać mnie na jeden pędzel za 150 złotych, za tyle mogę kupić chociaż 3-4 innej firmy.

Też dostałam maila o Creamy Natural, miło z ich strony, że dosyłają nam próbki, które i tak przecież dostałyśmy za darmo. Mam nadzieję, że tym razem kolor będzie trafiony - porównam z AG na pewno.

SouthEater może i też bym się zbuntowała, bo nie podoba mi się podejście firmy pod wieloma względami, ale zwyczajnie nie mogę - Pixie to jedyny obecnie podkład, który pasuje mi zarówno formułą jak i kolorem (no, przynajmniej mniej więcej ). Mam nadzieję, że tym razem się nie zawiną, bo znów zostanę na lodzie
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 06:04   #741
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Chce zamówić próbki. Na mineralcosmetics nie ma nowej formuły. Jest na minti shop, ale znowu myślałam tez nad jednym odcieniem z innej firmy. Czy znacie jeszcze jakieś strony, na którym znajdę próbki nowej i starej formuły Pixie oraz Lily Lolo?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 11:50   #742
maleeva
Raczkowanie
 
Avatar maleeva
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 150
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Witam,

czy może ktoraś z dziewczyn z cerą suchą ma porównanie po dłuższym testowaniu obu formuł podkładów pixie?Która z nich lepiej się sprawdza przy takim rodzaju cery?MLB ma wyżej w składzie tlenek cynku, więc obawiam się, że będzie mnie odpowiedni dla wysuszonej cery.

Edytowane przez maleeva
Czas edycji: 2015-11-29 o 11:51
maleeva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 22:06   #743
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Pixie na DDD przygotowało coś jeszcze:

"Wszystkie zamówienia złożone 1 grudnia
wysyłamy za darmo
niezależnie od kwoty i sposobu dostarczenia.

Wpisując kod rabatowy glossy25 otrzymasz rabat -25 % . Niespodzianka: wszystkie zamówienia z dopiskiem PREZENT, zapakujemy w sposób wyjątkowy..."
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 22:18   #744
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

mamaAmelka świetna promocja! Szkoda, że z Pixie na razie nie mam co zamawiać :/ Nawet żadnych próbek nie potrzebuję, bo przecież wysłano nam zmieniony Creamy Natural z nowej formuły, a biga z poprzedniej już mam.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 22:34   #745
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ja ostatnio użyłam próbkę Soft Dream i po raz pierwszy podkład naprawdę idealnie dopasował się kolorystycznie Nawet formuła w miarę trwała na mnie była. Gdyby kod zniżkowy działał na przecenione produkty, to zamówiłabym od razu biga, ale mam trylion innych podkładów (i jeszcze jeden leci z Clare Blanc), więc biję się z myślami. Zwłaszcza, że już trochę poszalałam na DDD (niektóre sklepy już mają darmową wysyłkę; Pixie też) i nie kończę
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 22:43   #746
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio użyłam próbkę Soft Dream i po raz pierwszy podkład naprawdę idealnie dopasował się kolorystycznie Nawet formuła w miarę trwała na mnie była. Gdyby kod zniżkowy działał na przecenione produkty, to zamówiłabym od razu biga, ale mam trylion innych podkładów (i jeszcze jeden leci z Clare Blanc), więc biję się z myślami. Zwłaszcza, że już trochę poszalałam na DDD (niektóre sklepy już mają darmową wysyłkę; Pixie też) i nie kończę
Coś jest w Pixie, że świetnie dopasowują się do twarzy. U mnie to też chyba jedyna firma, w której podkład tak ładnie się stapia, nie wiem czy to formuła czy wyjątkowo trafione kolory, ale lubię to!
PS: ja też właśnie szaleję na DDD. Ratujcie mój portfel
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 22:46   #747
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Pixie na DDD przygotowało coś jeszcze:

"Wszystkie zamówienia złożone 1 grudnia
wysyłamy za darmo
niezależnie od kwoty i sposobu dostarczenia.

Wpisując kod rabatowy glossy25 otrzymasz rabat -25 % . Niespodzianka: wszystkie zamówienia z dopiskiem PREZENT, zapakujemy w sposób wyjątkowy..."
Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
mamaAmelka świetna promocja! Szkoda, że z Pixie na razie nie mam co zamawiać :/ Nawet żadnych próbek nie potrzebuję, bo przecież wysłano nam zmieniony Creamy Natural z nowej formuły, a biga z poprzedniej już mam.
i promocje nie łączą się. Czyli dla MLB nie ma zniżki -25 % tylko darmowa dostawa. Jedynie AG się łapie na zniżkę.
Mi też przysłali wiadomość, o wysłaniu Creamy natural w MLB, ciekawe ile będzie szedł? Jak ekonomicznym to u mnie ze 4 dni.
Nic mnie nie interesuje. Uff...
Pisałam już wcześniej, apropo zmiany ceny pędzla, że podkład MLB jest w cenie promocyjnej.
A Pixie ściemniało w żywe oczy, że nie
Moim zdaniem jest to wielkie oszukaństwo.


Niestety przestałam im wierzyć.




Na razie mam podkłady, więc nie zamierzam startować.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 22:50   #748
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ja również dostałam wiadomość o wysłaniu poprawionego koloru. W moim przypadku przysyłają mi Soft Muslin, którego nie zamawiałam Mam właśnie Soft Dream...
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 23:29   #749
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ja dziś dosalam Creamy nawet użyłam, ale tak latałam, że nie mialam kiedy skontrolować co się dzieje na twarzy.
Właśnei strasznie mnie wkurza Pixie z tym co wyprawiają ostatnio, co z tego ze robią fajne promocje i tak dalej jak ciągle nabijają punkty ujemne za robie z klientek głupków, ze tak powiem
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 11:47   #750
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

A ja chcę biga MLB butter cream a nie ma! W zwiazku z tym nic nie zamawiam
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-19 20:16:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:04.