Hybrydy Semilac- cz.2 - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-19, 09:33   #901
akasza221
Raczkowanie
 
Avatar akasza221
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 143
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
091,092 to też mój klimat, oglądałam zdjęcia i nie wiem czym one się różnią...
Kryjący biały z drobinkami skrzacymi się w słońcu
Zbankrutuje przez nich

Oba są całkowicie transparentne, to białe brokaty


091 to taki mleczny biały, dołączam zdjęcie jak wygląda
092 nie mam, ale wiem, że mi się nie podobał, niby subtelna różnica ale jednak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png 1.png (447,7 KB, 48 załadowań)
akasza221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 10:27   #902
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez akasza221 Pokaż wiadomość
Oba są całkowicie transparentne, to białe brokaty


091 to taki mleczny biały, dołączam zdjęcie jak wygląda
092 nie mam, ale wiem, że mi się nie podobał, niby subtelna różnica ale jednak
Muszę poszukać białego kryjącego shimmera
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 10:30   #903
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

No dobra, na powaznie testuje baze 2w1 poprzednio na szybko kladlam bez matowienia i primera, teraz normalnie na mat i primer... Dziewczyny jak wy nie zalewacie skorek??? Klade cienkie warstwy a i tak sie zaleje
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 10:37   #904
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
No dobra, na powaznie testuje baze 2w1 poprzednio na szybko kladlam bez matowienia i primera, teraz normalnie na mat i primer... Dziewczyny jak wy nie zalewacie skorek??? Klade cienkie warstwy a i tak sie zaleje
Kładź jeszcze cieńsze, najpierw na środek a potem rozprowadzaj na boki, wg mnie za dużo bazy dajesz no i dobrze odsuwaj skórki
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 10:39   #905
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Kładź jeszcze cieńsze, najpierw na środek a potem rozprowadzaj na boki, wg mnie za dużo bazy dajesz no i dobrze odsuwaj skórki
Jak nakladam na srodek paznokcia to juz ledwo co pokrywa tak malutko biore :banghead:
Ile mozna dac warstw koloru?
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 10:49   #906
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Jak nakladam na srodek paznokcia to juz ledwo co pokrywa tak malutko biore :banghead:
Ile mozna dac warstw koloru?
Może kładź wolniej, niech troszkę spłynie z pędzelka.
Ile potrzebujesz. Semi jednak jest dość dobrze napigmentowany więc dwie z reguły wystarczą.
Ja zawsze daje mega cienkie warstwy bo nie lubię grubych paznokci.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 11:25   #907
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Jak robie mojej mamie to jakos to wychodzi, a sobie katastrofa mam nadzieje, ze praktyka czyni mistrza

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

A tak w ogole co do tego jak wychodzi dany kolor, intensywnosc to ja np ide do sklepu gdzie sprzedaja te lakiery, zeby zobaczyc jak wygladaja na tym sloneczku czy jak to sie nazywa
Chociaz teraz i tak przeplacilam bo w sklepie sa po 27,50zl taka promocja, a w necie 29zl
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-20, 03:15   #908
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

dostalam maila ze firma Nesperta wyslala do mnie paczke w poniedzialek mam odebrac moj semilike zapomniany
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 12:18   #909
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Polecacie zestaw startowy z Semilaca? Chodzi mi głównie o lampę, chcę jej używać tylko u siebie a nie też u klientek.
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 12:36   #910
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
No dobra, na powaznie testuje baze 2w1 poprzednio na szybko kladlam bez matowienia i primera, teraz normalnie na mat i primer... Dziewczyny jak wy nie zalewacie skorek??? Klade cienkie warstwy a i tak sie zaleje
Odsuwam skórki, czyszczę z tzw błonek a w razie potrzeby jeszcze czyszczę frezarką i odpowiednim frezem. Przy malowaniu najpierw zaczynam od środka a potem delikatnie przesuwam pędzelek w stronę skórek i jeszcze je delikatnie naciągam
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 12:44   #911
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez domarka Pokaż wiadomość
Polecacie zestaw startowy z Semilaca? Chodzi mi głównie o lampę, chcę jej używać tylko u siebie a nie też u klientek.
Mostki nie są polecane. Ja uważam, że niepotrzebnie płaci się za markę. Aceton, odtluszczacz można kupić taniej nie z Semilaca, a jest równie dobry.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-20, 18:30   #912
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Odnosnie odzywki to polecam z Golden Rose te Diamond , taka w czarnym opakowaniu, jest to nowosc firmy . Zawsze gdy sobie robie przerwe od hybryd to nakladalam jednego dnia jedna warstwe , drugiego druga i bardzo fajnie wzmacnia plytke. No i nie ma tego szkodliwego fermtehlydu czy jak to sie tam nazywalo.

Odnosnie nowych lakierow to wczoraj na pierwszy rzut poszedl ten nad ktorym najwiecej dumalam - Legendary red ;d Przyznam szczerze , ze nie wiem c zym sie kierowal Semilac opisujac ten kolor :d Dla mnie to ciepla czerwien, na pewno ma w sobie pomaranczowe tony. Rzeczywiscie jest to mocno nasycona, intensywna czerwien, ale na szczescie nie razaca i nie neonowa. Chociaz do idealu brakuje mi troche wiecej czerwieni. No, ale mysle, ze kolor na zblizajaca sie wiosne, lato bedzi idealny.

Na jeden paznokiec nalozylam czern Diamond Black - nic sie nie pomarszczylo, utwardzalam dwie minuty, kolor jest rzeczywiscie baaaaaardzo napigmentowany, jak nakladalam druga warstwe to nie wiedzialam, ile tego nakladam :P Bardzo ladna ta czern. Taka gleboka, mocno nasycona.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 18:48   #913
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Odnosnie odzywki to polecam z Golden Rose te Diamond , taka w czarnym opakowaniu, jest to nowosc firmy . Zawsze gdy sobie robie przerwe od hybryd to nakladalam jednego dnia jedna warstwe , drugiego druga i bardzo fajnie wzmacnia plytke. No i nie ma tego szkodliwego fermtehlydu czy jak to sie tam nazywalo.

Odnosnie nowych lakierow to wczoraj na pierwszy rzut poszedl ten nad ktorym najwiecej dumalam - Legendary red ;d Przyznam szczerze , ze nie wiem c zym sie kierowal Semilac opisujac ten kolor :d Dla mnie to ciepla czerwien, na pewno ma w sobie pomaranczowe tony. Rzeczywiscie jest to mocno nasycona, intensywna czerwien, ale na szczescie nie razaca i nie neonowa. Chociaz do idealu brakuje mi troche wiecej czerwieni. No, ale mysle, ze kolor na zblizajaca sie wiosne, lato bedzi idealny.

Na jeden paznokiec nalozylam czern Diamond Black - nic sie nie pomarszczylo, utwardzalam dwie minuty, kolor jest rzeczywiscie baaaaaardzo napigmentowany, jak nakladalam druga warstwe to nie wiedzialam, ile tego nakladam :P Bardzo ladna ta czern. Taka gleboka, mocno nasycona.
Chcesz powiedzieć że 1warstwa czarnego by wystarczyła? A co do czerwieni to sexy red też ma pomarańczowe tony, jak Cię to pocieszy;-) ja miałam już nic nie kupować Ale brokaty 144, 037 i może 094, czarny i jeden niebieski 084;-) znowu 5
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 19:05   #914
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
Chcesz powiedzieć że 1warstwa czarnego by wystarczyła? A co do czerwieni to sexy red też ma pomarańczowe tony, jak Cię to pocieszy;-) ja miałam już nic nie kupować Ale brokaty 144, 037 i może 094, czarny i jeden niebieski 084;-) znowu 5
Moim zdaniem jedna grubsza warstwa czernego w pelni wystarczy. Ja nalozylam te pierwsza dosc cienka i byl lekki przeswit, a za drugim razem juz nie widzialam ile nakladalam, tylko sunelam :d

Ale ja generalnie mam jakas tendencje o nakladania zbyt cienkich warstw :P Gdy nakladalam Pink Marshmalow za pierwszym razem tot tez nakladalam takie warstwy ze nawet po drugiej bylo widac lekkie przeswiy :P A ostanio nie chcialo mi sie bawic, nakladalam troche grubszymi i tak ladnie mi pokrylo plytke

A sexy red mial nie miec pomaranczowych?;D


Tobie tez cos dzisiaj dzieje sie z Wizazem? Bo nie wiem czy to juz moj komp szwankuje, ale srony mi sie nie laduja do konca :P
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2016-02-20 o 19:09
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 13:55   #915
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jedna grubsza warstwa czernego w pelni wystarczy. Ja nalozylam te pierwsza dosc cienka i byl lekki przeswit, a za drugim razem juz nie widzialam ile nakladalam, tylko sunelam :d

Ale ja generalnie mam jakas tendencje o nakladania zbyt cienkich warstw :P Gdy nakladalam Pink Marshmalow za pierwszym razem tot tez nakladalam takie warstwy ze nawet po drugiej bylo widac lekkie przeswiy :P A ostanio nie chcialo mi sie bawic, nakladalam troche grubszymi i tak ladnie mi pokrylo plytke

A sexy red mial nie miec pomaranczowych?;D


Tobie tez cos dzisiaj dzieje sie z Wizazem? Bo nie wiem czy to juz moj komp szwankuje, ale srony mi sie nie laduja do konca :P
Dla mnie "padł" wizaż wczoraj wieczorem. A dzisiaj szukam pewnego zagadnienia i nic nie mogę znaleźć. Nie wiem co się stało
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 14:00   #916
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

wizaz szaleje wczoraj i dzis eh oby sie z tym szybko uporali.

wawelinka, a czego szukasz?
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 14:02   #917
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Wczoraj wizaz zaczal sie przenosic na nowe serwery. Teraz kilka drobiazgow moze nie dzialac. Caly czas trwaja prace. Bedzie tylko lepiej, cierpliwosci
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 14:06   #918
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
Dla mnie "padł" wizaż wczoraj wieczorem. A dzisiaj szukam pewnego zagadnienia i nic nie mogę znaleźć. Nie wiem co się stało
A jaka masz przegladarke? Bo ja docelowo korzystalam z Chrome, ale przerzucilam sie na Mozille i wszystko ok.

Zreszta z tym Chrome od jakiegos czasu cos sie dzieje, a taka fajna ta przegladarka byla.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 14:18   #919
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
wizaz szaleje wczoraj i dzis eh oby sie z tym szybko uporali.

wawelinka, a czego szukasz?
poszukuje informacji nt. utwardzania płytki paznokcia pudrem akrylowym... Widziałam filmiki na youtube ale nie wyczerpują moich pytań. Zastanawia mnie jak się to potem zdejmuje. Na filmiku dziewczyna kładła bazę semilac, potem hard i na to puder akrylowy, potem kolor i top. Tylko nie wyjaśniła dobrze czy ten utwardzony proszek w hardzie matowi, no i jak to ze zdejmowaniem (bo wiadomo jak się posypie cały pazur czy nie trzeba tego piłować cały wieczór)

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Wczoraj wizaz zaczal sie przenosic na nowe serwery. Teraz kilka drobiazgow moze nie dzialac. Caly czas trwaja prace. Bedzie tylko lepiej, cierpliwosci

Yyyy nie chciałam żeby zabrzmiało jak narzekanie Bardziej zależało mi żeby nie robić off topu z tego tytułu że sobie nie radzę z wyszukaniem
Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A jaka masz przegladarke? Bo ja docelowo korzystalam z Chrome, ale przerzucilam sie na Mozille i wszystko ok.

Zreszta z tym Chrome od jakiegos czasu cos sie dzieje, a taka fajna ta przegladarka byla.
Właśnie z chrome korzystam, ale też się chyba przerzucę na jakąś inną
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"

Edytowane przez wewelinka
Czas edycji: 2016-02-21 o 14:22
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 14:42   #920
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

W lakierach hybrydowych w pierwszym poscie kazdej czesci sa linki. W ktorejs sa tez do utwardzania proszkiem akrylowym. Metod sypania proszku jest kilka. Nie pomoge teraz wiecej niestety.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 16:15   #921
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
W lakierach hybrydowych w pierwszym poscie kazdej czesci sa linki. W ktorejs sa tez do utwardzania proszkiem akrylowym. Metod sypania proszku jest kilka. Nie pomoge teraz wiecej niestety.
Dziękuję bardzo. Zaraz poszukam.
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 17:22   #922
agaa80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 10
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Mam top semilaca od końca grudnia, paznokcie robię tylko sobie więc użyty parę razy a mam wrażenie że zgęstniał. Czy u was też tak się dziej?
agaa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 18:32   #923
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

moj od poczatku gesty

mardi gras zrobilam na próbniku i w sztucznym swietle jest mega fuksja wcale nie biskupi
banana i lazure dream są idealne

a na nastepny manicure juz za tydzien zaplanowalam
pink gold
plum
creamy muffin lub sweet pink będzie słodko
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 19:17   #924
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez agaa80 Pokaż wiadomość
Mam top semilaca od końca grudnia, paznokcie robię tylko sobie więc użyty parę razy a mam wrażenie że zgęstniał. Czy u was też tak się dziej?
Ja swoj mam chyba od konca sierpnia i nic mi sie z nim nie dzieje. Za to zauwazylam cos niepokojoacego, ze na Pink Marshmalow po jakims czasie popojawialy sie takie ...przezroczyste plamki.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 20:20   #925
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
W lakierach hybrydowych w pierwszym poscie kazdej czesci sa linki. W ktorejs sa tez do utwardzania proszkiem akrylowym. Metod sypania proszku jest kilka. Nie pomoge teraz wiecej niestety.
Nie ma tam niestety odpowiedzi co do zdejmowania takiej hybrydy. Gdzieś mi się obiło, że trzeba spiłować warstwę z proszkiem, ale nie mam pewności. Dasz radę edytować tamten post z poradnika by już każdy miał informację co robić gdy chcemy zmyć hybrydę z proszkiem akrylowym? : ) Proszę bardzo
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 20:37   #926
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Nie ma tam niestety odpowiedzi co do zdejmowania takiej hybrydy. Gdzieś mi się obiło, że trzeba spiłować warstwę z proszkiem, ale nie mam pewności. Dasz radę edytować tamten post z poradnika by już każdy miał informację co robić gdy chcemy zmyć hybrydę z proszkiem akrylowym? : ) Proszę bardzo
Nic nie trzeba piłować, tylko ściągać folię pojedynczo i schodzi takim glutkiem Tj. ściągasz folię, ściągasz hybrydę i dopiero następny pazurek

Żeby nie było OT, to wczoraj ściągając Blue Ink nieźle musiałam się namachać, nawet brokaty mi się fajnie odmaczają, a ten kolor to była tragedia, ale jestem w stanie mu to wybaczyć bo jest piękny
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 23:05   #927
RedDahlia
Raczkowanie
 
Avatar RedDahlia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Dziewczyny,co się dzieje ze 143 fresh lime ? Wycofują go,czy co ? Już z 3 miejsc gdzie zamawiałam go usunęli wgl ze sprzedaży stacjonarnie też
__________________
Don't be afraid to be you.
RedDahlia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 01:23   #928
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Też nie mogłam go ostatnio znaleźć. Nawet na allegro nie było. Ale ma to swoje plusy bo szukając odkryłam inny odcień. Wziełam sobie Semilac 122 Kiss The Prince i jest genialny.

MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 06:51   #929
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
moj od poczatku gesty

mardi gras zrobilam na próbniku i w sztucznym swietle jest mega fuksja wcale nie biskupi
banana i lazure dream są idealne

a na nastepny manicure juz za tydzien zaplanowalam
pink gold
plum
creamy muffin lub sweet pink będzie słodko
w takim zestawieniu mam teraz paznokcie i bardzo mi się ono podoba
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 08:23   #930
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość
Dziewczyny,co się dzieje ze 143 fresh lime ? Wycofują go,czy co ? Już z 3 miejsc gdzie zamawiałam go usunęli wgl ze sprzedaży stacjonarnie też
Wycofali go, było o tym na grupie semilaca.

Dziewczyny co do hybrydy wzmacnianej proszkiem akrylowym. Normalnie zgumuje się w acetonie, bo paznokcie akrylowe zdejmuje się moczac w acetonie, skrobiac, znow moczac, skrobiac i tak do zera. Można sypać akrylem clear na mokry kolor lub top, obojętne. Sypie się tak samo jak brokatem.

Ja niestety robię przerwę od hybryd, bo dostalam uczulenia po dwukrotnym zastosowaniu koloru red carpet. Wały spuchly, były bolesne, pojawiło się kilka krostek które swedzialy i piekly. Po 2 tygodniach minęło, teraz dopiero sciagam hybrydę, ale kolejna zrobię za jakiś czas inna marka. Hybrydy nosilam od 5 miesięcy, bez przerw, zmiana co 2-3 tygodnie. Pracuje w zawodzie stylistki nadal, o zgrozo na semilacu, ale w rękawiczkach, i uczulilo mnie raz, gdy dotknelam upaprana butelka do skory dloni- następnego ranka wyskoczyła mi na dłoni bordowa plama ze swedzacymi krostkami w tym miejscu. Po 4 dniach zniknęło...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-19 18:05:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.