Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-30, 12:50   #2371
immfa
Przyczajenie
 
Avatar immfa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Ajajajajaj. Po tygodniach walki z Paypalem i problemami ze stroną EDM, nareszcie, nareszcie mam sample! Flatty jest prześliczny, a pudełeczka sampli po prostu urocze. Pomimo choroby od razu poczułam się lepiej i lecę testować.
immfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 12:54   #2372
magdita
Przyczajenie
 
Avatar magdita
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

hej dziewczyny! czytam ten wątek już od dawna i narobiłyście mi takiego smaku na EDM, że sama złożyłam zamówienie. Niestety pech tak chciał, że przesyłki jeszcze nie mam, a składałam zamówienie 24 lutego. Chyba już musze spisać ją na straty, bo dziś dzwoniłam na pocztę tam gdzie przychodzą wszystkie paczki i nawet nie mają jej w systemie...Dzwoniła może któraś z Wac do UC w Wawie w poszukiwaniu swojej paczki??? Jestem już z lekka zdesperowana!
Jeśli ktoś jak ja poszukuje swojej paczki to nr w Wawie na pocztę paczkową 22 5481768.
magdita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 13:07   #2373
vielleicht
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 472
GG do vielleicht
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Witam
Mam do Was prośbę, jako, że znacie się na tym jak nikt inny
Po przejrzeniu biblioteki kolorystycznej nadal mam problem z wyborem próbek...
Jeżeli chodzi o podkłady to używałam z Maybellina Pure Make-up i Wonder Finish kolor 030 i były w miarę dobre, może minimalnie zbyt różowe (widać po zdjęciu że szyję mam nieco mniej różową niż twarz). Używałam też Lirene City Matt odcień toffi.
Myślałam nad beige light medium ale na tym kończą się moje pomysły
doradźcie ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg próbka.jpg (19,2 KB, 50 załadowań)
__________________
"Zanotuj: nigdy nie powinienem w siebie wątpić."
Dr House
vielleicht jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 13:46   #2374
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez magdita Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! czytam ten wątek już od dawna i narobiłyście mi takiego smaku na EDM, że sama złożyłam zamówienie. Niestety pech tak chciał, że przesyłki jeszcze nie mam, a składałam zamówienie 24 lutego. Chyba już musze spisać ją na straty, bo dziś dzwoniłam na pocztę tam gdzie przychodzą wszystkie paczki i nawet nie mają jej w systemie...Dzwoniła może któraś z Wac do UC w Wawie w poszukiwaniu swojej paczki??? Jestem już z lekka zdesperowana!
Jeśli ktoś jak ja poszukuje swojej paczki to nr w Wawie na pocztę paczkową 22 5481768.
EDM zwykle wysyłają listem a nie paczką, więc moze musisz zadzwonic na inna poczte?
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 14:01   #2375
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

skompletowałam mój pierwszy zestaw próbkowy, dołożyłam pędzle i sample Rice Powder i nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz - mam ochotę na jakiś cień, delikatny, jasny, transparentny niemal, rozświetlający - czy blush light pink lucent by się nadał ? a może inne typy?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 14:52   #2376
ozanna
Raczkowanie
 
Avatar ozanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Jakie śliczna nowa kolekcja cieni!! Już wiem, co ozannowa mama dostanie na urodziny... żeby tylko zrobili z tego paletkę!
ozanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 15:00   #2377
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez immfa Pokaż wiadomość
Ajajajajaj. Po tygodniach walki z Paypalem i problemami ze stroną EDM, nareszcie, nareszcie mam sample! Flatty jest prześliczny, a pudełeczka sampli po prostu urocze. Pomimo choroby od razu poczułam się lepiej i lecę testować.

czekamy więc na wyniki testów!

Cytat:
Napisane przez magdita Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! czytam ten wątek już od dawna i narobiłyście mi takiego smaku na EDM, że sama złożyłam zamówienie. Niestety pech tak chciał, że przesyłki jeszcze nie mam, a składałam zamówienie 24 lutego. Chyba już musze spisać ją na straty, bo dziś dzwoniłam na pocztę tam gdzie przychodzą wszystkie paczki i nawet nie mają jej w systemie...Dzwoniła może któraś z Wac do UC w Wawie w poszukiwaniu swojej paczki??? Jestem już z lekka zdesperowana!
Jeśli ktoś jak ja poszukuje swojej paczki to nr w Wawie na pocztę paczkową 22 5481768.
jeśli mineło 25 dni roboczych od zapłaty a edm nie ma warto do nich napisać.
mi podali numer przesyłki do sprawdzenia na poczcie, a potem wysłali jeszcze raz.

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
skompletowałam mój pierwszy zestaw próbkowy, dołożyłam pędzle i sample Rice Powder i nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz - mam ochotę na jakiś cień, delikatny, jasny, transparentny niemal, rozświetlający - czy blush light pink lucent by się nadał ? a może inne typy?
nadał jest różowy, ale jako cień będzie śliczny.


Cytat:
Napisane przez ozanna Pokaż wiadomość
Jakie śliczna nowa kolekcja cieni!! Już wiem, co ozannowa mama dostanie na urodziny... żeby tylko zrobili z tego paletkę!
zazdroszczę ozannowej mamie! 100 lat!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 15:04   #2378
ozanna
Raczkowanie
 
Avatar ozanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

do urodzin ozannowej mamy jest jeszcze troszkę czasu, akurat tyle żeby doszła paczka ale koniecznie dostanie życzenia od rozwielitki
ozanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 15:20   #2379
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez ozanna Pokaż wiadomość
do urodzin ozannowej mamy jest jeszcze troszkę czasu, akurat tyle żeby doszła paczka ale koniecznie dostanie życzenia od rozwielitki
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 15:41   #2380
magdita
Przyczajenie
 
Avatar magdita
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
EDM zwykle wysyłają listem a nie paczką, więc moze musisz zadzwonic na inna poczte?
myślę, że niestety nie...po dokładym wytłumaczeniu na poczcie czego poszukuję podano mi właśnie ten numer. Nazwałam to pocztą paczkową, ale w rzeczywistości jest to dział poczty do którego trafiają wszystkie przesyłki zagraniczne...z wyjątkiej mojej bo nie mają jej w swoim rejestrze.

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość



jeśli mineło 25 dni roboczych od zapłaty a edm nie ma warto do nich napisać.
mi podali numer przesyłki do sprawdzenia na poczcie, a potem wysłali jeszcze raz.

Do EDM już mail wysłany...zobaczymy co odpiszą. Doczytałam się, że któraś z dziewczyn dostała Gift Card. Nie wiecie czy gift card jest na taką samą kwotę co wartość zamówienia? Nie chciałabym jeszcze prócz paczki, tracić zasobów portfela.
magdita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 15:46   #2381
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez magdita Pokaż wiadomość
myślę, że niestety nie...po dokładym wytłumaczeniu na poczcie czego poszukuję podano mi właśnie ten numer. Nazwałam to pocztą paczkową, ale w rzeczywistości jest to dział poczty do którego trafiają wszystkie przesyłki zagraniczne...z wyjątkiej mojej bo nie mają jej w swoim rejestrze.

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------



Do EDM już mail wysłany...zobaczymy co odpiszą. Doczytałam się, że któraś z dziewczyn dostała Gift Card. Nie wiecie czy gift card jest na taką samą kwotę co wartość zamówienia? Nie chciałabym jeszcze prócz paczki, tracić zasobów portfela.
Bo u mnie to zawsze na pocztę "listową" przychodziły, a nie "paczkową" i dlatego tak pomyślałam
Gift card daja zwykle na koszt całego zamówienia i przesyłki
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 17:07   #2382
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez magdita Pokaż wiadomość
myślę, że niestety nie...po dokładym wytłumaczeniu na poczcie czego poszukuję podano mi właśnie ten numer. Nazwałam to pocztą paczkową, ale w rzeczywistości jest to dział poczty do którego trafiają wszystkie przesyłki zagraniczne...z wyjątkiej mojej bo nie mają jej w swoim rejestrze.

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------



Do EDM już mail wysłany...zobaczymy co odpiszą. Doczytałam się, że któraś z dziewczyn dostała Gift Card. Nie wiecie czy gift card jest na taką samą kwotę co wartość zamówienia? Nie chciałabym jeszcze prócz paczki, tracić zasobów portfela.

ja dostałam na wartość zamówienia bez kosztów przesyłki.
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 17:08   #2383
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Mój Flatty nawet miesiąca nie ma a tak samo się kiwa... To samo mam z LHK i Skunklessem Ostatnio chyba mniej się do pędzli przykładają...
Mam to samo wrażenie. Kiedyś (jeszcze za czasów pędzli z jasnodrewnianymi trzonkami jak ten mój) nie słyszało się w ogóle o wypadających włosach. Mój też mimo że się ostatnio rozwalił, to włoska ani jednego jeszcze nigdy nie zgubił. Potem jak weszły trzonki bambusowe to zaczęły się też pojawiać komentarze, że pędzel gubi włosie a teraz już się słyszy o chwiejących trzonkach, mimo że pędzel świeżynka. Może inna chińska fabryka je robi, albo to jakiś drugi gatunek.

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
widziałyście na stronie głównej zapowiedz nowej kolejci cieni?
sandcastle. https://www.everydayminerals.com/index.php
wstępnie kolorki są jak najbardziej MOJE!
tylko, że leci do mnie zbiorcza paczka z edm, niespodzinka z joppa i próbki z egm....
Piekne kolory, wreszcie znów coś w moich kolorach. Jakby zrobili z tego paletkę, to chyba bym ją kupiła.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 17:28   #2384
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

dziewczyny, podobno znacie się na tym, pomogłybyście dobrać mi odcień podkładu?
żeby nie zostać ukaraną za usuwanie zdjęć, fotki wrzuciłam do albumu
ostatnie zdjęcie z dzisiaj rana.
Nie mam doświadczenia z podkładami, nie używałam wcześniej, ale mineralne wydają mi się być wystarczająco lekkie. Miałam do czynienia z kolorami Fawn - za żółty i sunkissed fair - w miarę ok, ale teraz zbliża się lato, więc się pewnie lekko opalę
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 17:38   #2385
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziewczyny, listonosz własnie przyniósł mi paczuchę z 21 marca , ale tej z 16 marca jeszcze nie ma . Co o tym myślicie? Jest szansa, ze ta wczesniej zamówiona i opłacona dojdzie?
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 17:54   #2386
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
śliczne sama nie wiem który najładniejszy chyba freckles - mam nadzieję że będą w zestawie z pędzelkiem
tyle wyszlo z moich planów porzucania EDM - nowe cienie i już piszczę ze szczęścia i nie mogę sie doczekać jutra
Ja też

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Na szcescie (albo i nie), ze to nie moje kolory, w ziemiankach wygladam jakby mnie zywcem zakopano i po tygodniu odkopano


Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dziewczyny, listonosz własnie przyniósł mi paczuchę z 21 marca , ale tej z 16 marca jeszcze nie ma . Co o tym myślicie? Jest szansa, ze ta wczesniej zamówiona i opłacona dojdzie?
Napisz do EDM i poproś ich o numer nadania
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 18:07   #2387
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

oo, jakie ładne nowe kolorki
na szczęście brązów, itp mam dużo, więc jakoś mnie to nie kusi
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 18:32   #2388
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziewczyny, nie mogę sobię poradzić z wyborem primera. Używam olive fair/linen i chyba ryżowy byłby dla mnie lepszy, bo nie zależy mi na zmatowieniu, lecz na wygładzeniu. Proszę was o radę.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 18:52   #2389
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie mogę sobię poradzić z wyborem primera. Używam olive fair/linen i chyba ryżowy byłby dla mnie lepszy, bo nie zależy mi na zmatowieniu, lecz na wygładzeniu. Proszę was o radę.
fair i sunlight dadzą radę
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 18:58   #2390
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
fair i sunlight dadzą radę
No właśnie szukam między nimi różnicy i wydaje się że powinnam wziąć fair ale widzę że dziewczyny używające najjaśniejszych podkładów biorą sunlight szukam właśnie w pierwszej częsci wątku o EDM ale nadal nie wiem
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 19:00   #2391
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
No właśnie szukam między nimi różnicy i wydaje się że powinnam wziąć fair ale widzę że dziewczyny używające najjaśniejszych podkładów biorą sunlight szukam właśnie w pierwszej częsci wątku o EDM ale nadal nie wiem
Sunlight jest bardziej żółty więc tu zależy od Twojej kolorystyki. I bierz ryżowy, fajnie wygładza
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 19:06   #2392
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Sunlight jest bardziej żółty więc tu zależy od Twojej kolorystyki. I bierz ryżowy, fajnie wygładza
Czyli bardziej neutralny jest fair?? A czy one są transparentne? Bo coś gdzieś czytalam..
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 19:06   #2393
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
No właśnie szukam między nimi różnicy i wydaje się że powinnam wziąć fair ale widzę że dziewczyny używające najjaśniejszych podkładów biorą sunlight szukam właśnie w pierwszej częsci wątku o EDM ale nadal nie wiem
Ja używam najjaśniejszych podkładów i mam fair
zreszta jak Ci już dziewczyny napisały one różnią się tylko tym, że fair jest delikatnie bardziej neutralny na twarzy, a Sunlight ciepły, ale tego praktycznie nie widać, bo są transparentne.
Edit:
Przeczytałam Ci chyba w myślach

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-03-30 o 19:07 Powód: +
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 19:08   #2394
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Ja używam najjaśniejszych podkładów i mam fair
zreszta jak Ci już dziewczyny napisały one różnią się tylko tym, że fair jest delikatnie bardziej neutralny na twarzy, a Sunlight ciepły, ale tego praktycznie nie widać, bo są transparentne.
Edit:
Przeczytałam Ci chyba w myślach
Ok, dziękuję. Muszę wziąć więc oba
EDIT: hihi
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 19:09   #2395
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dziewczyny, listonosz własnie przyniósł mi paczuchę z 21 marca , ale tej z 16 marca jeszcze nie ma . Co o tym myślicie? Jest szansa, ze ta wczesniej zamówiona i opłacona dojdzie?
Ja zamówiłam 17 marca i też czekam, to moje pierwsze zamówienie więc trochę jestem zaniepokojona.
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 20:53   #2396
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Witam!

Przeglądam sobie wasz wątek bo poszukuję jakiegoś podkładu no i trochę skołowana jestem. Poszukuję podkładu dla siebie i mam pytanie. Czy te kosmetyki można kupić we Francji? Bo ja się wybieram tam w czerwcu i jeśli jest taka możliwość to chciałabym naocznie pooglądać No i czy są one w Irlandii??? Bo tam mam siostrę u zawsze mogę ją wykorzystać do zakupów No to biorę się za czytanie wątku od początku, bo dopiero go przejrzałam tylko.
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015

Edytowane przez inutil
Czas edycji: 2009-03-30 o 21:40
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 20:57   #2397
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Witam!

Przeglądam sobie wasz wątek bo poszukuję jakiegoś podkładu no i trochę skołowana jestem. Poszukuję podkładu dla siebie i mam pytanie. Czy te kosmetyki można kupić we Francji? Bo ja się wybieram tam w czerwcu i jeśli jest taka możliwość to chciałabym naocznie pooglądać No i czy są one w Irlandii??? Bo tam mam siostrę u zawsze mogę ją wykorzystać do zakupów No to biorę się za czytanie wątku od początku, bo dopiero go przejrzałam tylko.
zacznij od 1. postu a dowiesz się wszystkiego.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 21:04   #2398
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
zacznij od 1. postu a dowiesz się wszystkiego.
Amen

Rozi, jak dojdą mixing jary to sie pochwal
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 21:08   #2399
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Amen

Rozi, jak dojdą mixing jary to sie pochwal
już się nie mogę doczekać!
A widziałaś zdjęcia na forum edm? Są takie jak ich płaskie dyski ale dwa razy grubsze
wzięłam wstępnie tylko 2 a mam milion pomysłów co do nich wrzucić.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 21:24   #2400
magdita
Przyczajenie
 
Avatar magdita
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dostałam Gift Card za tą zgubioną przesyłkę. Kwota niestety nie uwzględnia kosztów wysyłki.... ale dobre i to! Biorę się od nowa do zamawiania! Mam nadzieję, że te minerałki już nigdzie nie wsiąkną!

Edytowane przez magdita
Czas edycji: 2009-03-30 o 21:25
magdita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.