Lidl - zakupy kosmetyczne - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-04, 20:55   #481
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: Lidl

ja też poszalałam w lidlu
kupiłam żel aloesowy do ciała (bardzo fajny ale ja jeszcze na to kładę jakiegoś tłuściocha bo lubię czuć warstewkę na skórze)
krem pod oczy aloesowy przyzwoicie nawilża w sumie więcej się nie spodziewałam i jak za tę cenę to robi to samo co guerlain za kilkaset zł wiec kupiłam jeszce jedno opakowanie
lotion do ciała z mocznikiem - bardzo dobrze nawilża skóra miękka i odżywiona bardzo pozytywny efekt
masło kokosowe hmmm bez rewelacji bieli się mocno zapach średni bardziej przypasowało mi czekoladowe ale zapach to rzecz gustu

Kiedyś bym na te kosmetyki nie zwróciła w ogóle uwagi a dzięki wizażankom znalazłam bardzo przyjazne kosmetyki za niewielkie pieniądze
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 22:25   #482
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez ewi762 Pokaż wiadomość
masło kokosowe hmmm bez rewelacji bieli się mocno zapach średni bardziej przypasowało mi czekoladowe ale zapach to rzecz gustu
Mam te same odczucia i żaluje, ze nie wzielam czekoladowego . Pod wzgledem zapachu bylo bardzo mile jak ktoś lubi takie aromaty . A kokosowe niestety sztucznoscia zalatuje strasznie... zwlaszcza gdy porownac z zapachem oleju kokosowego takze rozczarowałam sie.. ale zuzyc, zuzyje.

Jeśli chodzi o nawilżenie i skład, z serii maseł najlepsze było aloesowe - ale teraz go nie widziałam. Dobrze, ze mam jeszcze opakowanie w zapasie. Mam nadzieje, ze sie jeszcze kiedys pojawi...
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 05:58   #483
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Lidl

Moja mama zaopatrzyła się w kilka produktów z aloesem i mocznikiem.
Balsamem urea jest zachwycona! Co mnie zastanowiło, bo z kremu urea z Rossmana i balsamu Isana Med była po prostu zadowolona
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 07:22   #484
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Lidl

Potwierdzam że balsam/lotion z urea jest rewelacyjny. Ciało jest takie miękkie i dobrze nawilżone, nawet skóra na moich łydkach po nocy jest taka gładka i mięciutka, zachwalane mleczko Isana med z rossmanna ostatnio sobie radziło.
Żel do stóp także jest super , szybko się wchłania i dobrze nawilża.
Kremu z aloesem i masła kakaowego jeszcze nie próbowałam; czekają na swoją kolej.
Na pewno zrobię zapasy tego lotionu i żelu do stóp z urea.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 10:25   #485
suzka
Raczkowanie
 
Avatar suzka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 349
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Amelianna Pokaż wiadomość
Potwierdzam że balsam/lotion z urea jest rewelacyjny. Ciało jest takie miękkie i dobrze nawilżone
ja też się nim zachwycam
__________________
START (01.03.10r)
wzrost 175
waga
73(11.12) (08.03)69 => (28.03)67.3 =>(11.04)66.3=>65.5(01.05)=>63.9(30.06)=> JO-JO ! ! ! (24.10)=>>
[*] (20.10.10r.) bez Ciebie tak trudno!
suzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 12:08   #486
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lidl

W ofercie LIDLa co chwile pojawia sie oferta stacji meteo...czy ktoś ma?? Warto zainwestować??
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 12:28   #487
Kinga 72
Rozeznanie
 
Avatar Kinga 72
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 924
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Wenila Pokaż wiadomość
W ofercie LIDLa co chwile pojawia sie oferta stacji meteo...czy ktoś ma?? Warto zainwestować??
Ja mam tą stację, która była w ofercie jakiś czas temu. Kosztowała ok. 50 zł. Mój mąż kupił, bo on lubi takie gadżety. W sumie nawet ok. Ale ta z aktualnej gazetki ma więcej bajerów i dlatego też cena wyższa.
Kinga 72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 16:49   #488
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Red face Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Dorwalam wlasnie krem z filtrem Cien (krem przeciwsloneczny dla dzieci 50 dla skory wrazliwej) za cene jak na taki filtr powalajaca. Skusilam sie bo to krem z witamina E i w skladzie co prawda pod koniec, ale dopatrzylam sie masla shea. Alkohol jest i krem dosc silnie nim pachnie zaraz po nalozeniu, ale poza tym i dosc gesta konsystencja krem jest calkiem ok. Chcialam jednak poprosic ktoras z dziewczyn co to znaja sie na rzeczy (moze syrenka albo Hexana?) o analize skladu (czy generalne stwierdzenie czy jest w kremie cos co zaszkodzic jednak moze):

aqua, octocrylene, alcohol, c12-15 alkyl benzoate, glycerin, titanium dioxide, butyl methoxydibenzoylmethane, propylheptyl caprylate, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, vp/ hexadecene copolymer, tricontanyl pvp, stearyl dimethicone, panthenol, butyrospermum parkii, tocopheryl acetate, ethylhexylglycerin, trimethoxycaprylylsilane, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, carbomer, sodium hydroxide, xanthan gum, disodium edta, tocopherol.

Z gory dzieki.
Z góry powiem, że kosmetyki nie do włosów i filtry to nie moja działka, co wiem poniżej:

Ten alkohol faktycznie jest problematyczny, ale może obecność nawilżających emolientów i humektantów zniweluje jego działanie?

Pogrubione to filtry UV:
octocrylene - chroni przed UVB
titanium dioxide - filtr mineralny, działa w paśmie UVB i UVA, filtry mineralne są fotostabilne
butyl methoxydibenzoylmethane
- inaczej Avobenzone albo Parsol 1789, jest stabilizowany przez octocrylene, chroni przed UVA i UVB
bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine - Tinosorb S, fotostabilny, chroni w zakresie UVA i UVB
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 16:56   #489
suzka
Raczkowanie
 
Avatar suzka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 349
Dot.: Lidl

a macie może tą wagę z ostatniej gazetki z pomiarem tkanki tłuszczowej i wody w organiźmie?
__________________
START (01.03.10r)
wzrost 175
waga
73(11.12) (08.03)69 => (28.03)67.3 =>(11.04)66.3=>65.5(01.05)=>63.9(30.06)=> JO-JO ! ! ! (24.10)=>>
[*] (20.10.10r.) bez Ciebie tak trudno!
suzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 18:02   #490
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Lidl

Wielkie dzieki syrenko. A jestes w stanie zindentyfikowac czy jest w filtrze cos co moze uczulic? Dostalam wczoraj uczulenia na palcu dloni na ktorej filtr testowalam i nie wiem czy jakiegos dziadostwa dotknelam czy to ten krem. Dzisiaj testuje na mym chopie (ale on nalezy do gruboskornych) a za dwa dni ponownie na sobie.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 11:04   #491
Kinga 72
Rozeznanie
 
Avatar Kinga 72
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 924
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez suzka Pokaż wiadomość
a macie może tą wagę z ostatniej gazetki z pomiarem tkanki tłuszczowej i wody w organiźmie?
Ten wątek jest raczej o samych kosmetykach z lidla. Ale może na wątku ogólnym dot. lidla dziewczyny będą zorientowane. Tu link do wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...highlight=lidl

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Kinga 72 Pokaż wiadomość
Ja mam tą stację, która była w ofercie jakiś czas temu. Kosztowała ok. 50 zł. Mój mąż kupił, bo on lubi takie gadżety. W sumie nawet ok. Ale ta z aktualnej gazetki ma więcej bajerów i dlatego też cena wyższa.
Wenila, może spytaj o tą stację meteo też na wątku ogólnym o lidlu: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...highlight=lidl

Edytowane przez Kinga 72
Czas edycji: 2010-05-06 o 11:06
Kinga 72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 18:28   #492
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Amelianna Pokaż wiadomość
Potwierdzam że balsam/lotion z urea jest rewelacyjny. Ciało jest takie miękkie i dobrze nawilżone, nawet skóra na moich łydkach po nocy jest taka gładka i mięciutka, zachwalane mleczko Isana med z rossmanna ostatnio sobie radziło.
Żel do stóp także jest super , szybko się wchłania i dobrze nawilża.
Kremu z aloesem i masła kakaowego jeszcze nie próbowałam; czekają na swoją kolej.
Na pewno zrobię zapasy tego lotionu i żelu do stóp z urea.
Wy mówicie o tym balsamie w niewielkiej buteleczce - biały z niebieską górą z Cien z ureą?
Ja się nim raz posmarowałam i nie dość, że się w ogóle rozsmarować nie dało, to smarowałam wieczorem, a na następny dzień cała się kleiłam... ;\
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 23:35   #493
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Drippy Pokaż wiadomość
Wy mówicie o tym balsamie w niewielkiej buteleczce - biały z niebieską górą z Cien z ureą?
Ja się nim raz posmarowałam i nie dość, że się w ogóle rozsmarować nie dało, to smarowałam wieczorem, a na następny dzień cała się kleiłam... ;\

Hm..ciekawe...jak przeczytałam Twoją wypowiedź, to od razu mi się skojarzylo, że może jesteś posiadaczką nie balsamu tylko żelu do stóp i nóg opakowania mają chyba takie same
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 12:34   #494
Natsoonable
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 17
GG do Natsoonable
Dot.: Lidl

Ma może któraś z was antybakteryjny żel do rąk Cien ? Zastanawiam się czy to jest coś takiego jak Carex czy zwykły żel do użycia pod bieżącą wodą ? Ostatnio jak byłam w lidlu właśnie do widziałam i zastanawiałam się czy kupić Ma 500 ml i kosztuje o ile dobrze pamiętam 4.99. Wiem , że nie zawiera mydła
Proszę o odpowiedź .
Natsoonable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 13:03   #495
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Hm..ciekawe...jak przeczytałam Twoją wypowiedź, to od razu mi się skojarzylo, że może jesteś posiadaczką nie balsamu tylko żelu do stóp i nóg opakowania mają chyba takie same
Nie no, pisze - BODY LOTION ;p
Balsam do ciała z ureą. Do pielęgnacji bardzo suchej i wrażliwej skóry.
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 13:23   #496
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Lidl

az sprawdzilam co jest napisane na moim i tez body lotion i odczucia mam podobne mam uczucie lepkiej skory ech.

natomiast jesli gdzies jest jeszcze dostepny krem do rak z urea to POLECAM!! jest super. juz kupilam mamie zapasik bo sie w nim zakochala
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 13:38   #497
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Natsoonable Pokaż wiadomość
Ma może któraś z was antybakteryjny żel do rąk Cien ? Zastanawiam się czy to jest coś takiego jak Carex czy zwykły żel do użycia pod bieżącą wodą ? Ostatnio jak byłam w lidlu właśnie do widziałam i zastanawiałam się czy kupić Ma 500 ml i kosztuje o ile dobrze pamiętam 4.99. Wiem , że nie zawiera mydła
Proszę o odpowiedź .

Jeśli chodzi ci o ten w błękitnej przeźroczystej butelce to ja go mam. W 100% polecam!!! Jest bardzo wydajny, cudnie, delikatnie pachnie i co najważniejsze - nie wysusza rąk. Myją nim często ręce moje dzieci i jestem z niego naprawdę zadowolona!
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 19:12   #498
Kinga 72
Rozeznanie
 
Avatar Kinga 72
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 924
Thumbs up Dot.: Lidl

Ja mam bardzo suchą skórę, zwł. na nogach i rękach i u mnie ten body lotion z mocznikiem wchłania się całkowicie i żadnej lepkości nie czuję
Bo tak, jak na nim napisane, najlepszy jest chyba do bardzo suchej skóry, albo może zbyt dużo go nakładacie i dlatego się do końca nie wchłania i lepi.
Z tej serii polecam też krem do rąk, zwł. do wysuszonych, fajnie nawilża i daje taki delikatny ochronny film.
Płyn do mycia z urea też polecam, bardzo dobry, nawilża, nie wysusza. Przeznaczony nawet dla osób z egzemą. Mój syn ma AZS i u niego też on się sprawdza.
Cała seria z urea jest bezzapachowa, więc miłośniczkom kosmetyków "pachnących" może nie odpowiadać
Kinga 72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 20:52   #499
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Kinga 72 Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo suchą skórę, zwł. na nogach i rękach i u mnie ten body lotion z mocznikiem wchłania się całkowicie i żadnej lepkości nie czuję
Bo tak, jak na nim napisane, najlepszy jest chyba do bardzo suchej skóry, albo może zbyt dużo go nakładacie i dlatego się do końca nie wchłania i lepi.
No nic, spróbuję jeszcze jutro nałożyć go mniej (choć nakładałam cieniutko) i napiszę jak poszło, że tak powiem. ;d
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 20:55   #500
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Lidl

Lotion z urea jest dobry, ładnie nawilza i wchłania sie u mnie całkowicie. Jedyna wada to nijaki, dziwny zapach. Dlatego dosc rzadko go uzywam, glownie na wyjazdach, kiedy nie chce mi sie targac ze sobą słoja z masłem Cien
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 22:32   #501
Natsoonable
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 17
GG do Natsoonable
Arrow Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Aranka Pokaż wiadomość

Jeśli chodzi ci o ten w błękitnej przeźroczystej butelce to ja go mam. W 100% polecam!!! Jest bardzo wydajny, cudnie, delikatnie pachnie i co najważniejsze - nie wysusza rąk. Myją nim często ręce moje dzieci i jestem z niego naprawdę zadowolona!
Dokładnie o ten ! ;dd aleczy to jest coś takiego jak Carex czy zwykłe mydło do rąk pod bieżącą wodę ??
Natsoonable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 22:51   #502
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Lidl

To typowy żel/mydło do mycia rąk z użyciem wody.
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 11:04   #503
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Lidl

A ja jestem bardzo zadowolona z dezodorantu w kulce Cien Sensitive. Skutecznie niweluje zapach potu, nawet w upalny dzień. A kosztował 2,50 zł w promocji
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 14:24   #504
Kinga 72
Rozeznanie
 
Avatar Kinga 72
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 924
Dot.: Lidl

Charlotta, mogłabyś napisać czy ten deo jest może bezzapachowy ew. jaki ma zapach i najważniejsze, czy nie pozostawia białych śladów albo nie odbarwia ubrań ?
Kinga 72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 14:46   #505
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Lidl

Hmm, trudno mi opisać ten zapach, jest chyba jakis pudrowo-kwiatowy, ale bardzo delikatny. Po jakimś czasie u mnie nie czuć go wcale. Zapachu potu też nie. Nie wiem jak z śladami na ubraniach bo testuję go drugi dzień i przy bluzkach na ramiączkach. Trzeba tylko pamiętać, że to deozodrant a nie antyperspirant i samego pocenia nie hamuje.
Dla mnie jest lepszy niż deo z kryształu, którego używałam do tej pory.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 14:58   #506
Kinga 72
Rozeznanie
 
Avatar Kinga 72
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 924
Dot.: Lidl

Charlotta, U mnie ten deo z kryształu wcale nie działał (a jedynie apteczny etiaxil). Ciekawe jak by było z tym cien Może się skuszę na niego, w końcu kosztuje grosze
Kinga 72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 10:04   #507
inkaska37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 82
Dot.: Lidl

Ja wczoraj kupilam także ten sam dezodorant Cien Sensitive za 3 zł z groszami i muszę przyznać ze super, wczoraj było dosyć ciepło i generalnie bardzo dobrze sie spisywał, bałam się ze jak to kulka będzie sie kleił itd. ale nic z tych rzeczy, ładny zapach....generalnie jestem bardzo miło zaskoczona, jakies 2 tygodnie temu kupilam nowy dezodorant Nivei i jest do niczego....
W Lidlu kupuje z chemii płyn do naczyń - bardzo dobry jest, mydło do rąk 1 l, no i sporo spożywki
inkaska37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 13:53   #508
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Lidl

Panienki - wątek niestety "przystopował", ale czekamy na kolejne ciekawe rzuty i promocje kosmetyków

Chciałam zameldować, jak tam rpzebiegają moje testy, a więc:
- żel do nóg i stóp z mocznikiem Cien - przyznaję, że jeszcze go dużo nie używałam, może ze trzy razy, ale - moje Drogie - czuję, że to będzie przełomowy kosmetyk! Otóż ostatnio miałam suche, wręcz szorskie miejscami stopy, a do tego mogłam sobie zrywać wręcz naskórek grubymi płatami nie na piętach, ale na przedniej częsci stopy (nie wiem, jak to się określa). W każdym razie krem Rossmana z łojem jelenia, który właśnie skończyłam, zupełnie nie pomógł. Żel z Lidla zdziałał cuda zaledwie w jedną noc - rano miałam gładkie, miękkie i cudownie nawilżone stopy! Zaznaczam, że nie mam przewlekłych problemów ze stopami, ale tak jak teraz, czasem coś takiego się wydarzy. Jestem pod naprawdę dużym wrażeniem. Denrwuje mnie w nim trochę tylko ta niesamowita lepkość, aż się kapcie i pościel przyklejają Zapach też nieciekawy, bo bezzzapachowy, ale ja to sobie bardzo cenię. Także w skali gwiazdkowej KWC ten kosmetyk dostałby ode mnie spokojnie 4, a może nawet 5 gwiazdek (jeszcze potestuję dłużej przy regularnym stosowaniu).
- masło Cien o zapachu mango- wreszcie przekonałam się trochę bardziej do jego specyficznego, nieco cytrudowego zapachu, a raczej po prostu przywykłam. Nie oczarowało mnie specjalnie, ale za cenę, skład, wspaniałe opakowanie i ogólne działąnie spokojnie dostałoby 4 gwiazdki. Trochę ciężko się rozmarowuje, ale za to nie zostawia o dziwo tłustej warstwy, tylko taka bardziej delikatną, nie klei się. Jest dość wydajne i dobrze daje sobie radę z nawilżaniem skóry po gąbkowym masażu (u mnie to forma peelingu). W każdym razie - dla mojej normalnej skóry poziom nawilżenie jest ok, nieco gorzej z łokciami i łydkami - tam nie zawsze się sprawdza. Ogólnie polecam, choć to nie KWC.

Żem się rozpisała

Edytowane przez Vegusia
Czas edycji: 2010-06-16 o 13:55
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 15:52   #509
Optyczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 270
Dot.: Lidl

A co powiecie o kremowych żelach pod prysznic??? Chyba podróbka Dove taka duża biała butelka. Dzis wąchałam i pachną obłędnie. Tylko czy nie wysuszają skóry??????
__________________
Szkoda dnia i nas, by tym co było żyć....

13.01.2006 [*]
Optyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 17:56   #510
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Lidl

Przegladalam KWC i co wpisalas Cien czy Lidl to nic nie wyskoczylo. Zastanawiam sie czemu nikt jeszcze nic z Lidla nie wstawil?

Poszukalam watek i co widze? Milczycie ;o) Oczyiwscie nie mam wam tego za zle... no moze troszeczke.

Moje drogie , czy ktoras z was uzywala mleczka do demakijazu z Lidla? Ono jest na stale w sortymencie. jakie ono jest.
Pisalam wam chyba kiedys ze nie mam Lidla pod reka, ale mam Aldi Süd. Wkoncu skusilam sie na ichnie mleczko i nie podraznilo mnie ( ichni tonik do warzliwej skory poparzyl mi gebe), Uspokjaja, aloes dobrze dziala na moja naczynkowa cere. Jest lekkie , ale dobrze sie sliska po skorze. Moze wymasowac buzie i makijaz ladnie ropzpuszcza. Dobrze sie tez splukuje woda. Cere mam jasna, bez rumienia, promieenna( dawno tak nie wygladalam). sa to dopiero poczatki mojej przygody z tym mleczkiem, ktore kosztuje 1,45€, ale mysle ze moze konkurowac z o wiele drozsza rozowa emulsja Nivea. Na plus zaliczym tez krotki sklad, bez parabenow, wieksza pojemnosc( Nivea 200ml, Lacura 250ml) i niska cene, a takze to ze Aldi mam blizej niz Rossmann i jestem tam dosc czesto. W Aldiku jak i w Ludlu dwa razy w tygodniu rzucaja promocje na sklep( wiecie te ichnie koszyki), wiec chcial nie chcial zajde tam po drodze z rana jak oddam dziecko do przedszkola. Poza tym kupuje tam spozywke.
Do czego zmierzam? tak sobie pomyslalam, ze moze warto przetestowac tez mleczko do demakijazu z Lidla, bo gdybym jechala do Pl to nie musialabym brac ze soba tego aldikowego na 3 tyg. jak by mi sie skonczylo w Pl, to wpadla bym do Lidla i wziela ichnie.
warto wyprobowac?
Piszecie duzo o tych kosmetykach dostepnym od czasu do czasu i jakos tak ucichlo o tych ktore sa na stale w sortymencie.
Na co warto zwrocic uwage co jest na stale w sklepie? macie jakies swoje KWC?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 16:00:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.