Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-10, 21:54   #1741
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Ale śliczne garnki Kurcze, właśnie takich mi brakuje !!
Przy okazji chwalenia się "co-kto-ma-nowego" - dzisiaj dostałam (w końcu ) mojego małego Mooma ! Także jutro będzie wielkie "strzyżenie owiec" Dodatkowo dostałam w ekspresowym tempie L'extreme Lancome'a z feela Po pierwszym użyciu muszę przyznać, że jestem raczej zadowolona No i gratisa dziecko w końcu dostało od feela

Dim, a co z kurtką z New Looka?
Prosilas mnie, zeby zobaczyla jakie maskary HR sa w Superpharm (mowilam o jakies promocji kiedys). Nie wiem, czy pamietasz. Niestety sa tylko te Feather.

-----------------------------------------------------------------
co do Lusha, to chce robic jutro lub pojutrze zamowienie bo mam nadzieje, ze po porozumieniu EBC z wczorajszej nocy dolar jeszcze spadnie o kilka gorszy.
Poza tym brakuje jeszcze okolo 400 gram, zeby wyszla przesylka 100g za funta

Nasze lushe (okolo 1,7 kg)wedlug wagi przeliczylo na 2,151 kg. Bede liczyc wedlug wagi podanej w zamowieniu.
Gdyby ktoras chciala cos jeszcze dobrac to prosze. Bedzie taniej .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-05-10 o 22:19
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 21:56   #1742
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ale te YSL to poza ruską naklejką grały..
mejkap, bo ja nie na bieżąco...jak tam?



szkoda
jest mi bleeeeeeee

ysl grały grały - chodzi mi o sam fakt ich zdobywania produktów - że nie od dystrybutorów tylko skupują gdzie co mają w dobrych cenach

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Załącznik 3097406Załącznik 3097407Załącznik 3097408
a ja z wielkim opoznieniem, ale wrzucam moje foty garnkow

gary w kwiotki superaśne - aż miło będzie gotować
czy Ty w końcu kupujesz to mieszkanie w bamberskim czy gdzie indziej? bo sie pogubiłam co do lokalizacji
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 22:07   #1743
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Załącznik 3097406Załącznik 3097407Załącznik 3097408
a ja z wielkim opoznieniem, ale wrzucam moje foty garnkow




nie wiem co bym jeszcze mogla chciec z Lusha [tzn wszystko zapewne ] wiec na razie chyba zostane przy tym co mam

Wam tez juz sie sciera wzorek zobozowy?
ale za efekt jaki daje mu to wybaczam
ale sliczne! az takich pieknych nigdzie nie widzialam! sama bym w takich chetnie gotowala!

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Ale śliczne garnki Kurcze, właśnie takich mi brakuje !!
Przy okazji chwalenia się "co-kto-ma-nowego" - dzisiaj dostałam (w końcu ) mojego małego Mooma ! Także jutro będzie wielkie "strzyżenie owiec" Dodatkowo dostałam w ekspresowym tempie L'extreme Lancome'a z feela Po pierwszym użyciu muszę przyznać, że jestem raczej zadowolona No i gratisa dziecko w końcu dostało od feela

Dim, a co z kurtką z New Looka?
mam ja juz tydzien ale nadal metki nie oderwalam bo mysle czy nie odeslac mam zamszowa kurtke z New Yorkera granatowa i ja uwielbiam bo ma porzadny ten zamsz, taki gruby i wogole a ta jest taka cieniutka i delikatna- boje sie, ze nawet torebka sobie ja uszkodze:/ nie wiem czy sie dobrze uklada na mnie i czy mi pasuje wogole? ladna jest i zal troche ja odsylac, no ale bylam przekonana, ze to taki zamsz jak w tamtej granatowej i teraz nie wiem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 22:18   #1744
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Mejkapownia, wlasnie tam

James, no kurcze kusisz tym miejscem wagowym


Dimiti bo nie wiem, pewnie pisalas, ale przegapilam czy Ty zamawialas w koncu ta taka czarna kiecke, co nam tu kiedys pokazywalas, ale sie balas, ze za krotka bedzie?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 22:26   #1745
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19205718]Prosilas mnie, zeby zobaczyla jakie maskary HR sa w Superpharm (mowilam o jakies promocji kiedys). Nie wiem, czy pamietasz. Niestety sa tylko te Feather.
[/QUOTE]
Tak pamiętam Ale jako, że najpierw miałam poczekać z zamawianiem czegokolwiek, a potem zamówiłam L'extreme'a to nie przypominałam Tym bardziej, że jak mówisz iż jest to Feather.. Zupełnie mnie nie kręci i nie jestem nim zainteresowana ALE jeśli za jakiś czas będę myśleć o MACu to odezwę się do Cię

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mam ja juz tydzien ale nadal metki nie oderwalam bo mysle czy nie odeslac mam zamszowa kurtke z New Yorkera granatowa i ja uwielbiam bo ma porzadny ten zamsz, taki gruby i wogole a ta jest taka cieniutka i delikatna- boje sie, ze nawet torebka sobie ja uszkodze:/ nie wiem czy sie dobrze uklada na mnie i czy mi pasuje wogole? ladna jest i zal troche ja odsylac, no ale bylam przekonana, ze to taki zamsz jak w tamtej granatowej i teraz nie wiem
Poka foty, ocenimy!

Chciałam jeszcze napisać, że pasta Mooma faktycznie pięknie pachnie Oby jeszcze usunęła co trzeba
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 22:27   #1746
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Kicia usunie usunie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 22:29   #1747
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Mejkapownia, wlasnie tam

James, no kurcze kusisz tym miejscem wagowym


Dimiti bo nie wiem, pewnie pisalas, ale przegapilam czy Ty zamawialas w koncu ta taka czarna kiecke, co nam tu kiedys pokazywalas, ale sie balas, ze za krotka bedzie?
mam ja nawet dostalam pod koniec tamtego tygodnia, ale przez ta cala komunie wogole zapomnialam sie pochwalic w sumie az taka krotka nie jest wyglada fajnie tylko ciut mi biuscik splaszcza ale to wszystko wina mojej wagi bo najwiecej mi w biust wchodzi:/ ale chyba ja zostawie mimo wszystko

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Tak pamiętam Ale jako, że najpierw miałam poczekać z zamawianiem czegokolwiek, a potem zamówiłam L'extreme'a to nie przypominałam Tym bardziej, że jak mówisz iż jest to Feather.. Zupełnie mnie nie kręci i nie jestem nim zainteresowana ALE jeśli za jakiś czas będę myśleć o MACu to odezwę się do Cię


Poka foty, ocenimy!

Chciałam jeszcze napisać, że pasta Mooma faktycznie pięknie pachnie Oby jeszcze usunęła co trzeba
heh nie umiem dobrze fotek ubran robic i nie wiem czy dobrze ten material opisalam bo to o niego glownie chodzi
a ktora wzielas? ja mam chyba ta zwykla probowalam juz nogi oskubac, ale chyba wloski za krotkie zreszta ja pol wylizuje ciagle
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 22:54   #1748
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie nazywam nikogo trollem, ale uwazam, ze trzeba sobie zadac troche trudu zeby znalezc cos samemu i tyle szczegolnie, ze w wyszukiwarce pokazuje juz posty, w ktorych sa informacje, ktorych szukamy
rowniez EOT
Dimiti, oczywiście że nie Ty tak powiedziałaś, tylko James moje wypowiedzi tak się kojarzyły.
EOT
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 22:55   #1749
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Kicia usunie usunie
Oby oby !

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


heh nie umiem dobrze fotek ubran robic i nie wiem czy dobrze ten material opisalam bo to o niego glownie chodzi
a ktora wzielas? ja mam chyba ta zwykla probowalam juz nogi oskubac, ale chyba wloski za krotkie zreszta ja pol wylizuje ciagle
Spróbuj do odważnych świat należy! !
Wzięłam na razie małe opakowanko, do bikini, pach i zapewne wąsa . Jak będzie dobrze rwać włosy, to zamówię większe

...że koty się lubią wylizywać, to ja wiem.. Ale że Dimiti to uskutecznia, tego nie wiedziałam
(chyba, że ze słoika wylizujesz.. )
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 22:56   #1750
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
Tak, chyba masz racje, niestety Dzięki za wsparcie Ciekawe na jakim etapie inicjacji Ty jestes i na szczescie jest też tak jak piszesz, ze wiekszosc dziewczyn jest sympatycznych.
Czasem tu zaglądam, żeby wiedzieć na co warto się pokusić
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 23:17   #1751
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Kicia usunie usunie
Rozumiem, że nadal jesteś zadowolona

A garnki piękne, uwielbiam motyw hibiskusa

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mam ja nawet dostalam pod koniec tamtego tygodnia, ale przez ta cala komunie wogole zapomnialam sie pochwalic w sumie az taka krotka nie jest wyglada fajnie tylko ciut mi biuscik splaszcza ale to wszystko wina mojej wagi bo najwiecej mi w biust wchodzi:/ ale chyba ja zostawie mimo wszystko


heh nie umiem dobrze fotek ubran robic i nie wiem czy dobrze ten material opisalam bo to o niego glownie chodzi
a ktora wzielas? ja mam chyba ta zwykla probowalam juz nogi oskubac, ale chyba wloski za krotkie zreszta ja pol wylizuje ciagle
A tak się ze mnie śmiały, że próbowałam pasty Smaczna, prawda?

Fajnie, że sukienka jednak nie odsłania pośladków Ale szkoda, że płaszczy biust... Może da się ją lekko poluzować na szwach?
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 00:19   #1752
belcanto
Raczkowanie
 
Avatar belcanto
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Czasem tu zaglądam, żeby wiedzieć na co warto się pokusić
jestem tu w tym samym celu ale jak James pisze: "brakuje jeszcze 400 g, bedzie taniej, kto chce niech sie zglasza" to mi sie taki automat wlacza, ze ja, ja, ja chce bo najpierw kusi, a potem "radz sobie sama"
__________________
"Zachowuj się dobrze dziś, nie pamiętaj o wczoraj, które już minęło i nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie..."
belcanto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 06:18   #1753
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Załącznik 3097406Załącznik 3097407Załącznik 3097408
a ja z wielkim opoznieniem, ale wrzucam moje foty garnkow




nie wiem co bym jeszcze mogla chciec z Lusha [tzn wszystko zapewne ] wiec na razie chyba zostane przy tym co mam

Wam tez juz sie sciera wzorek zobozowy?
ale za efekt jaki daje mu to wybaczam
Super gary

Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
jestem tu w tym samym celu ale jak James pisze: "brakuje jeszcze 400 g, bedzie taniej, kto chce niech sie zglasza" to mi sie taki automat wlacza, ze ja, ja, ja chce bo najpierw kusi, a potem "radz sobie sama"
A nie zauważyłaś jak wczoraj zaproponowałam Ci żebyśmy zamówiły wspólną paczkę z Lusha?
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 10:24   #1754
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Oby oby !


Spróbuj do odważnych świat należy! !
Wzięłam na razie małe opakowanko, do bikini, pach i zapewne wąsa . Jak będzie dobrze rwać włosy, to zamówię większe

...że koty się lubią wylizywać, to ja wiem.. Ale że Dimiti to uskutecznia, tego nie wiedziałam
(chyba, że ze słoika wylizujesz.. )
ze sloika! czasami tez z patyczka od razu musze wloski zapuszczac w takim wypadku zeby lepiej zlapalo bo ostatnio az takich dlugich nie mialam i cos zlapalo, ale nie wszystko
Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Rozumiem, że nadal jesteś zadowolona

A garnki piękne, uwielbiam motyw hibiskusa

A tak się ze mnie śmiały, że próbowałam pasty Smaczna, prawda?

Fajnie, że sukienka jednak nie odsłania pośladków Ale szkoda, że płaszczy biust... Może da się ją lekko poluzować na szwach?
smaczny!
a wiesz, ze nawet nie pomyslalam o tym, zeby na szwach powiekszyc? ale narazie zostawie tak jak jest- po odchudzaniu okaze sie, czy sie cos zmienilo czy nie- metki poki co nie odrywam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 10:45   #1755
belcanto
Raczkowanie
 
Avatar belcanto
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość

A nie zauważyłaś jak wczoraj zaproponowałam Ci żebyśmy zamówiły wspólną paczkę z Lusha?
Przepraszam, ale rzeczywiscie na zauwazylam musialam teraz sie cofnac w czasie jestes z Pily?
no to w takim razie pisze PW

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19210895]A jakiego butiku bo ja nieoswiecona?


[/QUOTE]

James widzisz jak to niedlugo trzeba czekac zebys i Ty zaliczyla, mowiac zbyt gornolotnie, wpadke. Poenies podaje linka do tego butiku zaraz pod swoja wiadomoscia. Mozna by powiedziec, czytaj uwazniej.
Nie mowie tego, zeby Ci dopiec, ale zebys zobaczyla, ze takie rzeczy kazdemu sie zdarzaja. NAWET TOBIE
__________________
"Zachowuj się dobrze dziś, nie pamiętaj o wczoraj, które już minęło i nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie..."
belcanto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 10:50   #1756
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale rzeczywiscie na zauwazylam musialam teraz sie cofnac w czasie jestes z Pily?
no to w takim razie pisze PW

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------



James widzisz jak to niedlugo trzeba czekac zebys i Ty zaliczyla, mowiac zbyt gornolotnie, wpadke. Poenies podaje linka do tego butiku zaraz pod swoja wiadomoscia. Mozna by powiedziec, czytaj uwazniej.
Nie mowie tego, zeby Ci dopiec, ale zebys zobaczyla, ze takie rzeczy kazdemu sie zdarzaja. NAWET TOBIE
wydaje mi sie, ze juz robisz sie zlosliwa co do james akurat ten james na pewno dobrze zna bo sama z niego chciala robic zamowienie- jednak butikow jest pelno w necie i duzo nam nieznanych
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 11:01   #1757
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale rzeczywiscie na zauwazylam musialam teraz sie cofnac w czasie jestes z Pily?
no to w takim razie pisze PW

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------



James widzisz jak to niedlugo trzeba czekac zebys i Ty zaliczyla, mowiac zbyt gornolotnie, wpadke. Poenies podaje linka do tego butiku zaraz pod swoja wiadomoscia. Mozna by powiedziec, czytaj uwazniej.
Nie mowie tego, zeby Ci dopiec, ale zebys zobaczyla, ze takie rzeczy kazdemu sie zdarzaja. NAWET TOBIE
Daj sobie spokoj. Peonies nie podala linka do butiku tylko ma go w podpisie. To jest roznica. Skoro ma go w podpisie (czyli zawsze) nie moge wiedziec, ze o ten butik jej chodzi a nie o tysiace innych. Radze zatem spusic z tonu.
Tak samo Soulie proponowala Ci, ze chce zrobic zamowienie z Toba ale latwiej ujadac na mnie bez konca niz to zauwazyc .
Jeszcze jedna wycieczka pod moim adresem i zglosze Twoje posty do moderatora bo juz mnie zaczynasz meczyc.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-05-11 o 11:03
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 11:08   #1758
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19210895]A jakiego butiku bo ja nieoswiecona?

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

A wlasnie, dolar podskoczyl w nocy 0 7 groszy .[/QUOTE]

w brigettesboutique - mam w podpisie link
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752
peonies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 11:12   #1759
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Ilios, super te gary

Babki, co Wy za pastę wcinacie, depilacyjną??


Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
James widzisz jak to niedlugo trzeba czekac zebys i Ty zaliczyla, mowiac zbyt gornolotnie, wpadke. Poenies podaje linka do tego butiku zaraz pod swoja wiadomoscia. Mozna by powiedziec, czytaj uwazniej.
Nie mowie tego, zeby Ci dopiec, ale zebys zobaczyla, ze takie rzeczy kazdemu sie zdarzaja. NAWET TOBIE
Wiesz co wybacz, ale poza kąśliwymi uwagami niczego nie wnosisz do tego wątku, za to psucie atmosfery idzie Ci świetnie Chcesz się wbić w tak zwane TWA takimi metodami? Chyba nie tędy droga...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 11:17   #1760
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19212949]Daj sobie spokoj. Peonies nie podala linka do butiku tylko ma go w podpisie. To jest roznica. Skoro ma go w podpisie (czyli zawsze) nie moge wiedziec, ze o ten butik jej chodzi a nie o tysiace innych. Radze zatem spusic z tonu.
Tak samo Soulie proponowala Ci, ze chce zrobic zamowienie z Toba ale latwiej ujadac na mnie bez konca niz to zauwazyc .
Jeszcze jedna wycieczka pod moim adresem i zglosze Twoje posty do moderatora bo juz mnie zaczynasz meczyc.[/QUOTE]
Olej James

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Wiesz co wybacz, ale poza kąśliwymi uwagami niczego nie wnosisz do tego wątku, za to psucie atmosfery idzie Ci świetnie Chcesz się wbić w tak zwane TWA takimi metodami? Chyba nie tędy droga...
Czyżby powtórka z rozrywki ?
Mam na myśłi niejaką wielbicielkę Galerii Centrum
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 11:17   #1761
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Ilios, super te gary

Babki, co Wy za pastę wcinacie, depilacyjną??

Wiesz co wybacz, ale poza kąśliwymi uwagami niczego nie wnosisz do tego wątku, za to psucie atmosfery idzie Ci świetnie Chcesz się wbić w tak zwane TWA takimi metodami? Chyba nie tędy droga...
taaak pasta cukrowa do depilacji MMmmM pyszna jest! kiedys chyba nawet lizaki byly o podobnym smaku

TWA?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 11:20   #1762
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziekuje dziewczyny za wsparcie .
-----------------------------------------------------------

Chcialam sie pochwalic, ze TZ na fali fascynacji nowym Playstation kupil na ebayu perkusje i dwie gitary do Guitar Hero. KAriera muzyczna wiec przede mna . Jakby ktoras potrzebowala zespolu na wesele to podlaczymy telewizor, playstation i moge przygrywac .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 11:24   #1763
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
taaak pasta cukrowa do depilacji MMmmM pyszna jest! kiedys chyba nawet lizaki byly o podobnym smaku

TWA?
Truskawkowa Watacha Atakuje
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 11:26   #1764
belcanto
Raczkowanie
 
Avatar belcanto
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wydaje mi sie, ze juz robisz sie zlosliwa co do james akurat ten james na pewno dobrze zna bo sama z niego chciala robic zamowienie- jednak butikow jest pelno w necie i duzo nam nieznanych

Dimiti, przeciez napisalam, ze nie chodzi o zlosliwosc, wrecz przeciwnie. Chodzi o to, ze Peonies podala linka do butiku (wiadomo ze w necie jest tego tysiace) i zeby James zrozumiala, ze tez czasem czegos nie zauwazy w tekscie i zada zbedne pytanie. Naprawde nic nie mam do James poza jej nieuprzejmoscia.
__________________
"Zachowuj się dobrze dziś, nie pamiętaj o wczoraj, które już minęło i nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie..."
belcanto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 11:34   #1765
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

a ja musze przyznac, ze jeszcze tej pasty nie jadlam, ale chyba sprobuje
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 11:36   #1766
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19213397]Dziekuje dziewczyny za wsparcie .
-----------------------------------------------------------

Chcialam sie pochwalic, ze TZ na fali fascynacji nowym Playstation kupil na ebayu perkusje i dwie gitary do Guitar Hero. KAriera muzyczna wiec przede mna . Jakby ktoras potrzebowala zespolu na wesele to podlaczymy telewizor, playstation i moge przygrywac .[/QUOTE]
hehe jeszcze wokal i faktycznie mozecie grac na weselach!

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Truskawkowa Watacha Atakuje

no serio serio nie bylo mnie weekend a tu juz jakies watki byly, o ktorych ja nic nie wiem bo je skasowali!:[
Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
Dimiti, przeciez napisalam, ze nie chodzi o zlosliwosc, wrecz przeciwnie. Chodzi o to, ze Peonies podala linka do butiku (wiadomo ze w necie jest tego tysiace) i zeby James zrozumiala, ze tez czasem czegos nie zauwazy w tekscie i zada zbedne pytanie. Naprawde nic nie mam do James poza jej nieuprzejmoscia.
no akurat wszystkie odebralysmy to jako zlosliwosc i akurat to, ze peonies miala butik w podpisie nie znaczy, ze to o ten butik jej chodzilo bo nie podala nazwy to, ze ktos ma cos w podpisie nie znaczy, ze tylko o ta rzecz moze chodzic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 11:38   #1767
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

James, jak sie bede hajtac kiedys to bede o Was pamietac zainwestujcie jeszcze w zestaw do karaoke, zeby wokal podszkolic
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 11:38   #1768
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James, jak sie bede hajtac kiedys to bede o Was pamietac zainwestujcie jeszcze w zestaw do karaoke, zeby wokal podszkolic
z didzejosem?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 11:46   #1769
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
taaak pasta cukrowa do depilacji MMmmM pyszna jest! kiedys chyba nawet lizaki byly o podobnym smaku

TWA?
aaaa, no tak. Samorobiona czy kupiona? Próbowałam się kiedyś bawić w merdanie tego i poza dokumentnie zalepioną kuchnią i połową łazienki nic z tego nie wyszło.

mignął mi zarzut o Towarzystwie Wzajemnej Adoracji

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Truskawkowa Watacha Atakuje


a właśnie, niedługo zaczną się trruskawy

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James, jak sie bede hajtac kiedys to bede o Was pamietac zainwestujcie jeszcze w zestaw do karaoke, zeby wokal podszkolic
dzidzejosowi uszy zwiędną całkiem
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 11:48   #1770
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
aaaa, no tak. Samorobiona czy kupiona? Próbowałam się kiedyś bawić w merdanie tego i poza dokumentnie zalepioną kuchnią i połową łazienki nic z tego nie wyszło.

mignął mi zarzut o Towarzystwie Wzajemnej Adoracji




a właśnie, niedługo zaczną się trruskawy

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------


dzidzejosowi uszy zwiędną całkiem
kupna na allegro kupowana- chyba Moom czy mooma sie nazywa? nie pamietam dokladnie

aaaa no w sumie faktycznie
jak to ladnie brzmi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.