COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej.. - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-24, 23:04   #601
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

wyprzedaż świąteczna w lipcu wybrane produkty taniej.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 11:35   #602
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

szukam chetnych na zamowienie black soap

zapraszam na zakupowy
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 21:59   #603
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Zamówiłam kiedyś(nawet nie pamiętam kiedy to było) gel liner Deep Plum. Użyłam go może 3 razy, bardzo się męcząc przy nakładaniu, konsystencja mi się nie podobała od początku, ale jakoś tak nie pomyślałam,że mógł mi się trafić felerny egzemplarz i rzuciłam gdzieś w kąt. Teraz oglądam recenzje, zdjęcia, itp i rzeczywiście mój liner jest bardziej suchy zbity, no nie wiem, bardzo ciężko go nałożyć. I tak się zastanawiam co by tu z nim zrobić, może podgrzać jakoś? Szkoda, że zimą na to nie wpadłam, to bym go na kaloryfer położyła
Miał ktoś podobny problem?
Teraz chcę zamówić inne kolory i się waham, bo jak znowu trafi mi się taki
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 17:22   #604
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

anonyme, ja ratowałam mój liner z EGM, który od nowości był twardy :/ za pomocą kapeczki Duraline. Podgrzanie też działa ale sposób z duraline szybszy i łatwiejszy moim zdaniem. Wystarczy chwilę pomieszać i nieco mięknie. Coastalowego linera tak nie traktowałam bo mój jedyny od nich (stellar) od ponad pół roku ma się całkiem dobrze
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 11:20   #605
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Znalazłam strunę z miką bez podpisu, kolorek brązowy z niebieskim/fioletowym refleksem, kojarzycie? jestem w nim zakochana a się kończy
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 11:59   #606
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Znalazłam strunę z miką bez podpisu, kolorek brązowy z niebieskim/fioletowym refleksem, kojarzycie? jestem w nim zakochana a się kończy
Daj fotę - łatwiej coś będzie poradzić.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 12:11   #607
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Daj fotę - łatwiej coś będzie poradzić.
Niestety aparat nie wyłapuje tego i wyglada na zwykły brąz
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 15:56   #608
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Znalazłam strunę z miką bez podpisu, kolorek brązowy z niebieskim/fioletowym refleksem, kojarzycie? jestem w nim zakochana a się kończy
Jasny, średni czy ciemny brąz?

Ja mam taki jasny beż (a może lekki łosoś) w fiolce a jak sie go nałoży na skórę to się z nią stapia i widać taka oaplizujaca na niebiesko poświatę.
Kolor: WinterVeld
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 18:37   #609
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość
anonyme, ja ratowałam mój liner z EGM, który od nowości był twardy :/ za pomocą kapeczki Duraline. Podgrzanie też działa ale sposób z duraline szybszy i łatwiejszy moim zdaniem. Wystarczy chwilę pomieszać i nieco mięknie. Coastalowego linera tak nie traktowałam bo mój jedyny od nich (stellar) od ponad pół roku ma się całkiem dobrze
Jak oceniasz ten liner? i jakim pędzelkiem go nakładasz? Przyznam się ze te linery są na mojej liście zakupowej tylko jeszcze się waham czy brać właśnie tego Stellar czy True Black...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 18:40   #610
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Jasny, średni czy ciemny brąz?

Ja mam taki jasny beż (a może lekki łosoś) w fiolce a jak sie go nałoży na skórę to się z nią stapia i widać taka oaplizujaca na niebiesko poświatę.
Kolor: WinterVeld
Ten znam, ten którego szukam jest czekoladowy, ciemna gorzka czekolada.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 19:35   #611
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Viki, otóż mnie Stellar odpowiada najbardziej spośród 3 słoiczkowych linerów, które miałam (jeszcze ten z EGM i inglot). Stwardniał nieco od czasu zakupu ale nigdy nie był kremowy, raczej zbity i grudkowaty jakby przez te drobinki, które zawiera. Dają one ładny efekt rozświetlenia, kolor jest delikatniejszy niż zwykła czerń. Używam ukośnie ściętego pędzla i dobrze daje radę, takim "złamanym" obecnie nie dałabym rady nałożyć, gdyż liner jest zbyt twardy. Z trwałością średnio ale może to kwestia budowy mojego oka (głęboko osadzone z widoczną powieką) - po kilku godzinach rozpływają mi się nieco "ogonki", mimo że nie dotykam, podczas gdy kreska wzdłuż rzęs trzyma się bdb. Wolę go od inglota bo nie jest taki mazisty i nie zastyga na pędzlu, mimo że tamten był trwalszy. Mam nadzieję że pomogłam trochę
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 16:53   #612
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Udało mi się cyknąć fotkę tej miki, znacie? jest opcja że to nie CS
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 19:44   #613
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Mam coś podobnego z Sweetscents o nazwie Chameleon.
Jutro rano zrobię fotkę i wkleję (teraz przy świetle sztucznym nie wychodzą mi fotki).

EDIT:
Dodaje fotki cień w rożnych opcjach 'namiziana' na łapie i na oczach jako liner.

EDIT2:
Cień ten jest już chyba wycofany i oczywiscie poszukuje takiego z innej firmy. Tak wiec proszę proszę proszę o informacje jak ktoś zna taki z innej firmy.
To jest ciemny brąz z duza ilością połyskujących drobinek na niebiesko, zielono, fioletowo, turkusowo.

Edit3:
Pytanie było zadane w tym wątku wiec odpowiedziałam tu. Jednak odpowiedz zeszła na inna firmę. Jeżeli jest OT-em to proszę o przeniesienie do odpowiedniego wątku.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki

Edytowane przez Eenax
Czas edycji: 2010-08-27 o 07:24
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 19:05   #614
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Mam coś podobnego z Sweetscents o nazwie Chameleon.
Jutro rano zrobię fotkę i wkleję (teraz przy świetle sztucznym nie wychodzą mi fotki).

EDIT:
Dodaje fotki cień w rożnych opcjach 'namiziana' na łapie i na oczach jako liner.

EDIT2:
Cień ten jest już chyba wycofany i oczywiscie poszukuje takiego z innej firmy. Tak wiec proszę proszę proszę o informacje jak ktoś zna taki z innej firmy.
To jest ciemny brąz z duza ilością połyskujących drobinek na niebiesko, zielono, fioletowo, turkusowo.

Edit3:
Pytanie było zadane w tym wątku wiec odpowiedziałam tu. Jednak odpowiedz zeszła na inna firmę. Jeżeli jest OT-em to proszę o przeniesienie do odpowiedniego wątku.
to może być tooo śliczny jest, dziekuje

Jak znajdziesz to koniecznie daj znać !
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 14:20   #615
monika.m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 155
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Dziewczyny pomózcie proszę...

Czy na CS mozna płacić przez Paypal powiązany z kontem bankowym, a nie z karta kredytową?
No szukam tam jakieś innej opcji, ale jest tylko formularz płatności z karta kredytową
monika.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 11:12   #616
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Znów szukam, jest na CS coś podobnego do Pick me Up z EDM? rozświetlacz biały perłowy, kryjący ktory moze udawać korektor
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 15:10   #617
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez monika.m Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomózcie proszę...

Czy na CS mozna płacić przez Paypal powiązany z kontem bankowym, a nie z karta kredytową?
No szukam tam jakieś innej opcji, ale jest tylko formularz płatności z karta kredytową
Pewnei masz za mało środków na koncie paypal i dlatego Ci wyskakuje o tym powiązaniu - sprawdź w konwerterze walut czy masz odpowiednią ilość pieniędzy wtedy nie powinien pokazywać się ten ekran z powiązaniem
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 09:12   #618
monika.m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 155
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Viki no właśnie ilość środków odpowiednia...
W ostatniej części zmówienia pojawiają się dwie opcje zapłaty...karta kredytowa lub też płatność offline...
Nie mam pojecia o co chodzi (w innych sklepach od razu przekierowuje mnie na paypal i nie mam takich problemów)

W sumie to juz zrezygnowałam z samodzielnych zakupów u nich i podpięłam sie pod wspólne zamówienie

Ale dziękuję Ci za odzew
monika.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:35   #619
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Przyszła moja paczuszka z CS więc wlkejam swoją malutką kolekcję(właściwie same niemineralne,ale może komuś się przyda)

Bardzo lubię ich gel linery.Oprócz pokazanych na zdjęciach jakby ktoś chciał mogę zrobić swatcha Truffle(moja mama odziedziczyła bo dla mnie za ciepły ten brąz choć piękny) i Royal Purple.
Trua Black jest bardzo bardzo bardzo czarny i mimo,że mam ciemne oczy to czasami dziwnie się w nim czuję taki jest czarny.Czekam na pędzle zgięte Maestro i pokombinuje może z cieńszą kreską niż zazwyczaj robię.
Exotic to piękny kolor.Brązowo-oliwkowo-złocisty,metaliczny.Na pewno będę po niego często sięgać bo jest na tyle wyraźny,że może zastępować czarny.Wicked to stalowo-szary metalik,niestety dostała troszkę wysuszony egzemplarz ale i tak mi się podoba.Zdecydowanie zamierzam powiększyć swoją kolekcję gel linerów.
Mam też cztery pędzelki.Badger blending i badger pencil oraz czarny crease brush.Jak dla mnie pędzle ok,mają bardzo przystępną cenę ale generalnie jakoś bez szału.Używam ich często,ale nadal szukam czegoś idealnego.
Teraz przyszedł w paczce śliczny mały kabuczek za 0,99$.Jest bardzo gęsty i porządnie wykonany,dość szorstki ale za tą cenę o do wrzucenia do torebki na prawdę fajnie się zapowiada.
__________________
Mój kosmetyczny blog

Edytowane przez burn-it-up
Czas edycji: 2010-09-10 o 13:40
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 09:28   #620
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Przyszła moja paczuszka z CS więc wlkejam swoją malutką kolekcję(właściwie same niemineralne,ale może komuś się przyda)

Bardzo lubię ich gel linery.Oprócz pokazanych na zdjęciach jakby ktoś chciał mogę zrobić swatcha Truffle(moja mama odziedziczyła bo dla mnie za ciepły ten brąz choć piękny) i Royal Purple.
Ja bym bardzo prosiła o swacha tych dwóch obecnie leci do mnie true black, jeśli mi się spodoba to kuszą mnie w następnej kolejności te dwa które wymieniłaś
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 18:04   #621
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Zamówiłam dzisaj paletę firmy Coastal Scents 88 kolorów cieni matowych jak w załączniku Kosztowała na ebay niecałe 100zł z przesyłką. Ale można też kupić na ich oficjalnej stronie http://www.coastalscents.com/cfwebst...ategory_id=122
Ma super recenzje na KWC i youtube
Na ebay wyszło taniej, bo na stronie producenta zbyt droga była przesyłka.
Bardzo żałuję tylko jednego - że dopiero dziś dowiedziałam się o tych kosmetykach. A już od kilku tygodni szukam różnych matowych cieni po całym Krakowie. Wydałam na kilka sztuk już prawie tyle ile kosztuje cała paleta Gdybym wcześniej wiedziała, to od razu bym ją zamówiła. Dobrze, że chociaż dzisiaj wpadłam na pomysł wejść do działu z paletami na KWC, bo dalej bym szukała i wyrzucała kupę kasy
I jak teraz na nią się doczekać....?

Edytowane przez Tigressa
Czas edycji: 2010-10-26 o 18:12
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 17:14   #622
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

nowości:


---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

ta paletka jest bardzo fajna
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 08:57   #623
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

jest wyprzedaz:
Coastal Scents Black Friday Sale: 33% OFF the entire website
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 10:55   #624
JLopezka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 51
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

dziewczyny
co kupujecie z Coastala do zmatowienia twarzyczki ??? coś słyszałam o jakimś specyfiku który świetnie matuje ale nie wiem który to
JLopezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 10:04   #625
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

http://www.coastalscents.com/cfwebst...ategory_id=142 możecie coś o tym powiedzieć bo się zastanawiam nad tym

a tak w ogóle to nie podobają mi się żelowe eyelinery kupiłam 1 ost jak była promocja 3za2 i nie umiem się nim posługiwać jakiś taki suchy mi się wydaje w porównaniu do żelowego bobbi browna, próbowałam się nim 2 razy pomalować i osypywał mi się z pędzelka zawiodłam się
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 08:17   #626
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Witam.

Szukałam na wątku ale jakoś nic nie znalazłam Macie jakieś doświadczenia z korektorami
http://www.coastalscents.com/cfwebst...-camo-quad.cfm
http://www.coastalscents.com/cfwebst...-camo-quad.cfm

Znalazłam w necie pozytywna opinię i szukam potwierdzenia, bo zabieram się do zakupu palety, to bym przy okazji wzięła może takie małe cudeńko
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 00:43   #627
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Napisze jeszcze raz tutaj, bo moze nie kazdy zaglada do watku wymiankowego

Poszukuje (pilnie!) sampli plynnego podkladu Coastal Scents ST-02 i ST-03.

W zamian oddam co chcecie z zalegajacych na stanie mineralow i biochemii (mam ogolne zwatpienie we wszystkie wizazowe mody)


Czy szykuje sie moze jakies nowe zamowienie z CS? Albo czy spodziewana jest jakas sympatyczna promocja w stylu -20% na Nowy Rok?

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2011-08-09 o 08:37
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 08:34   #628
Pestka6
Raczkowanie
 
Avatar Pestka6
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 43
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

a ja ma takie pytanko myślicie, że taka sama paleta (Coastal Scents, Eye Shadow Neutral Palette 28 Pieces) czy może jakaś podróbka
http://allegro.pl/paleta-28-naturaln...379571713.html
Pestka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 08:53   #629
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

podobno producent jest ten sam.
no ale to zasłyszana opinia.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 09:00   #630
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Podobno Jedni piszą, że palety identyczne jak te coastalowe, inni piszą, że dostali z ebaya zapleśniałe cienie... trochę się cykam ryzykowac
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.