Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-16, 14:03   #4681
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Zamówiłam ten zestaw z Sanoflore, co jest 41% przeceniony. Promocja jest ze względu na... lato. Jakieś letnie promocje teraz robią.
Tam jest krem do rąk. Na swoje usprawiedliwienie powiem, że mam tylko jeden krem no i generalnie kremy do rąk szybko schodzą. Tym bardziej, że jeden lubię mieć w domu, a drugi w torbie/torebce.
Jest tam jeszcze balsam do ciała. Mam oliwkę z HiPPa póki co i balsam z Alterry, bo nie zawsze z oliwką chce mi się bawić, więc jedynie tutaj będę mieć mały zapas. Nie jest źle.
No i u mnie w aptece nadal ten zestaw kosztuje 57 złotych, więc się opłacało wziąć. Możliwe, że nigdy bym tych produktów nie spróbowała, bo balsam kosztuje ponad 30 złotych, a krem do rąk 20, a dla mnie to sporo, więc właściwie tyle samo wychodzi osobno jak i w zestawie. A tu tylko 33 złote, tylko 33 złote.
słusznie zrobiłaś - taka okazja może sie juz nie powtórzyć!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 14:05   #4682
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
słusznie zrobiłaś - taka okazja może sie juz nie powtórzyć!
Przy okazji głębiej poszperałam po doz i widzę, że mają Argiletz, AA Eco, Flos Lek Eco, Cattier, Kej i ceny są niższe niż na innych stronach, a to kuuusi. Chciałam wziąć jeszcze kilka rzeczy, ale się powstrzymałam. Chociaż peelingu do ciała nie mam (robiłam własnoręczny kawowy, bo Alterra to bardziej żel pod prysznic), więc przydałby się przydał.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-07-16 o 14:12
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 14:30   #4683
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Przy okazji głębiej poszperałam po doz i widzę, że mają Argiletz, AA Eco, Flos Lek Eco, Cattier, Kej i ceny są niższe niż na innych stronach, a to kuuusi. Chciałam wziąć jeszcze kilka rzeczy, ale się powstrzymałam. Chociaż peelingu do ciała nie mam (robiłam własnoręczny kawowy, bo Alterra to bardziej żel pod prysznic), więc przydałby się przydał.
Dobrze wiedzieć z cattier mi sie marzy krem pod oczy, bo Sicilia chwaliła. ALe obiecałam sobie, że dopóki nie skoncze 2 obecnie posiadanych i oleju to nie kupię

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Hola ola, po 3 dniach uzywania ava eco pod oczy powiem tak - ja go nie kupię. Napewno rację będą mieli Ci wszyscy, którzy powiedzą, że to za krótko na ocene kremu, ale trudno. Niczym mnie nie zachwycił oprócz tego, że całkiem fajnie sie wchłania to nie czuję, żeby cos robił. Po dobrym kremie pod oczy skóre mam nawilżoną i odżywioną także po zmyciu makijażu. W przypadku tego kremu skóra jest ok, ale to efekt od nałożenia do zmycia, nie nawilża i nie odżywia na dłużej - mam wrażenie jakby poczucie nawilżenia wynikało jedynie z pozostawienia tej warstewki na skórze, że on wogóle nie działa wgłąb skóry, tylko powierzchownie. To dla mnie zdecydowanie za mało.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 14:37   #4684
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Marzę o tym! Ale kto, wie, może akurat uda się zrobić taki kurs. Jak nie teraz to kiedyś
Właśnie, może kiedyś

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Najlepiej kazdy po kolei...
Się zrobi

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
olej wspaniały cd. sagi wczoraj po umyciu włosów szamponem JMO /jestem na/ i odzywce organique anti age - z mycia na mycie jestem nią zachwycona na w końcówki -mam włosy za ramiona dosłownie jeden psik na dłonie i rozmasowałam na długości pod ucho i dzis mam piękne błyszczące gładkie lekkie fale /naturalnie sie faluja/ no miodzio i ten zapach
Kolejna osóbka zadowolona z odżywki organique anti-age, miło mi to słyszeć, też jest moją ulubioną

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Proszę to ten
http://www.johnmasters.pl/pl/p/Odzyw...ych-wlosow/108

Oj mi aż do następnego mycia włosy strasznie intesnywnie pachniały maską regenerującą.Do tej pory na poduszcze ją czuję.
Dziękuje Tak myślałam, że chodzi o ten olejek ale nie miałam pewności i mówisz, że jest taki fajny?

Ło matko To zapach tej maseczki tak długo sie utrzymuje? Miałam na nią smaka ale ten zapach jest straszny Myślałam, że wywietrzeje jakoś szybko i będzie spokój To się jeszcze zastanowie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć z cattier mi sie marzy krem pod oczy, bo Sicilia chwaliła. ALe obiecałam sobie, że dopóki nie skoncze 2 obecnie posiadanych i oleju to nie kupię
A mi cały czas, nieugięcie z Cattier chodzi po głowie szampon do włosów suchych, tylko nikt nic o nim nie wie

Sekretny, gratuluje zakupów

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Hola ola, po 3 dniach uzywania ava eco pod oczy powiem tak - ja go nie kupię. Napewno rację będą mieli Ci wszyscy, którzy powiedzą, że to za krótko na ocene kremu, ale trudno. Niczym mnie nie zachwycił oprócz tego, że całkiem fajnie sie wchłania to nie czuję, żeby cos robił. Po dobrym kremie pod oczy skóre mam nawilżoną i odżywioną także po zmyciu makijażu. W przypadku tego kremu skóra jest ok, ale to efekt od nałożenia do zmycia, nie nawilża i nie odżywia na dłużej - mam wrażenie jakby poczucie nawilżenia wynikało jedynie z pozostawienia tej warstewki na skórze, że on wogóle nie działa wgłąb skóry, tylko powierzchownie. To dla mnie zdecydowanie za mało.
Ja mam ten krem i wiesz Anula mam takie samo wrażenie odnośnie działania i nawilżenia jak Ty, ja też już go na pewno nie kupię ponownie
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 15:02   #4685
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dziękuje Tak myślałam, że chodzi o ten olejek ale nie miałam pewności i mówisz, że jest taki fajny?

Ło matko To zapach tej maseczki tak długo sie utrzymuje? Miałam na nią smaka ale ten zapach jest straszny Myślałam, że wywietrzeje jakoś szybko i będzie spokój To się jeszcze zastanowie



Fajny bardzoMyślałam,że to będzie taki wiesz naturalny"biosilk"czy coś,ale jest dużo fajniejszy.I tak jak po odżywce pomarańcza&cytrus jest efekt natychmiastowy tak jest również w przypadku olejku.Moje włosy kochają te dwa produkty.Moja kitka jest inna,bardziej mięsista,sprężystaA regularnie odżywka została użyta tylko 3-4 razy,a a olejek 2!Włosy rozpuszczone tak po nich ładnie wyglądająTylko zapach olejek ma strasznie...ostry-olejek herbaciany,miętowy i wyczuwam jeszcze pieprzAż uderza ten zapach,ale na szczęście po nałożeniu nie czuć go...ufffff

Co do zapachu p&r to zapach mi aż tak bardzo nie przeszkadza.Nawet go polubiłamTak samo jak psioczyłam na zapach oleju wspaniałego tak teraz strasznie go lubię
Aaa i myślę,że warto kupić maskę p&r.Jest najlepszą maseczką jaką miałam.
Jeszcze ciekawa bardzo jestem tej Twojej co ją tak zachwalasz.Możesz dać linka?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-07-16 o 15:08
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 15:30   #4686
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Ja mam ten krem i wiesz Anula mam takie samo wrażenie odnośnie działania i nawilżenia jak Ty, ja też już go na pewno nie kupię ponownie
Ja na szczęscie miałam tylko próbkę!!!
krem pod oczy ae jest b.fajny , ale i tak pod oczy najfajniejszy olej z opuncji
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 15:40   #4687
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Jp91, a no pewnie. A miał ktoś z was te kosmetyki czy będę pierwsza je testować?
Chyba pierwsza. Widzisz jaki zaszczyt?
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Podoba.Tylko jest na moje potrzeby za wielka-ja wszytskie kosmetyki sama używam i mi ciężko.A tuba tej glinki poraża wielkością.
to tylko sie cieszyc, bedziesz miała ją na baaardzo długo Póki co dziękuję
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-16, 16:09   #4688
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Chyba pierwsza. Widzisz jaki zaszczyt?

to tylko sie cieszyc, bedziesz miała ją na baaardzo długo Póki co dziękuję
No na tak długo,że jak się z kimś nie podzielę to zdąży się zepsuć
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 17:34   #4689
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

O ja stara, ślepa i ze sklerozą!! Dopiero się dopatrzyłam, że Caameroon odpowiedziałas mi na pytanie o tym, jak sie sprawuje honeyquat i keratyna Honeyquat możesz doac do wiekszej porcji szamponu, keratynę i b5 lepiej raczej na bieżąco chyba. Zapisuj sobie ile dajesz!!! Masz to samo co ja - jak już cos mi fajnie wyjdzie to za cholerę nie wiem jak to zrobiłam i to dotyczy nie tylko kosmetyków, kuchni tez........

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Sekretny, zgłosiłaś do kwc szampon i odżywkę lawendową jason?
Bo te z olejkiem herbacianym już są .
A mogłabys jeszcze dodać szampon i odżywkę do włosów tłustych AO
http://www.aubreyorganics.com.pl/ocz...-ml-p1004.html
http://www.aubreyorganics.com.pl/ocz...-ml-p1003.html
Przepraszam, że Ci znowu tym głowę zawracam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 18:23   #4690
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Fajny bardzoMyślałam,że to będzie taki wiesz naturalny"biosilk"czy coś,ale jest dużo fajniejszy.I tak jak po odżywce pomarańcza&cytrus jest efekt natychmiastowy tak jest również w przypadku olejku.Moje włosy kochają te dwa produkty.Moja kitka jest inna,bardziej mięsista,sprężystaA regularnie odżywka została użyta tylko 3-4 razy,a a olejek 2!Włosy rozpuszczone tak po nich ładnie wyglądająTylko zapach olejek ma strasznie...ostry-olejek herbaciany,miętowy i wyczuwam jeszcze pieprzAż uderza ten zapach,ale na szczęście po nałożeniu nie czuć go...ufffff

Co do zapachu p&r to zapach mi aż tak bardzo nie przeszkadza.Nawet go polubiłamTak samo jak psioczyłam na zapach oleju wspaniałego tak teraz strasznie go lubię
Aaa i myślę,że warto kupić maskę p&r.Jest najlepszą maseczką jaką miałam.
Jeszcze ciekawa bardzo jestem tej Twojej co ją tak zachwalasz.Możesz dać linka?
Ciesze się, że trafiłaś na idealne kosmetyki dla swoich włosków Szukałaś i znalazłaś
Tak pięknie o nich mówisz, że musze wypróbować swoje próbki (niestety nie mam tej odżywki, o której mówisz) i gdyby się sprawdziły to może się skusze na coś Ten olejek brzmi fajnie. A bez olejku efekt też jest fajny? Czy zdecydowanie olejek musi być?
Haha, no nie.. Nawet w olejku JMO czuć olej herbaciany? On mnie chyba prześladuję, mam przez przypadek balsam herbaciany, jak się nim ostatnio cała wysmarowałam to aż mi niedobrze było Ale na szczęście tutaj zapach nie jest trwały

Myśle, że jesteśmy wstanie przeżyć każdy zapach jeśli tylko nam coś bardzo służy A potem się już nawet do niego przyzwyczajamy Oj i mam ochote na tą maseczke, oj mam.. kusisz strasznie. Odżywka była fajna to maseczka musi być jeszcze fajniejsza. A też ma taką rzadszą konsystencje, jest wydajna? Bo pisałaś, że te kosmetyki do najwydajniejszych nie należą.

Link do maseczki organique:
http://drogeriaspa.pl/maski-do-wosow...-anti-age.html
Myśle, że warto spróbować bo inne dziewczyny też ją chwalą

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja na szczęscie miałam tylko próbkę!!!
krem pod oczy ae jest b.fajny , ale i tak pod oczy najfajniejszy olej z opuncji
Jak zmorduje krem ava to rozglądne się za tym kremikiem albo olejem

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
O ja stara, ślepa i ze sklerozą!! Dopiero się dopatrzyłam, że Caameroon odpowiedziałas mi na pytanie o tym, jak sie sprawuje honeyquat i keratyna Honeyquat możesz doac do wiekszej porcji szamponu, keratynę i b5 lepiej raczej na bieżąco chyba. Zapisuj sobie ile dajesz!!! Masz to samo co ja - jak już cos mi fajnie wyjdzie to za cholerę nie wiem jak to zrobiłam i to dotyczy nie tylko kosmetyków, kuchni tez........
Nic się nie dzieje
Wczoraj "ulepszaczy" starałam się dodać tyle ile ostatnio.. chyba nawet mi to wyszło bo włoski mam fajne Ale z tym dodawaniem to różnie bywa bo zdarza mi się wziąść różne ilości szamponu i odżywki więc staram się być elestyczna Ale już prawie znam proporcje Będzie dobrze. Powiem Ci, że mi się to strasznie spodobało Co ja zrobie jak mi się yesy skończą, będę tęskniła za ulepszaniem
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 18:35   #4691
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Nic się nie dzieje
Wczoraj "ulepszaczy" starałam się dodać tyle ile ostatnio.. chyba nawet mi to wyszło bo włoski mam fajne Ale z tym dodawaniem to różnie bywa bo zdarza mi się wziąść różne ilości szamponu i odżywki więc staram się być elestyczna Ale już prawie znam proporcje Będzie dobrze. Powiem Ci, że mi się to strasznie spodobało Co ja zrobie jak mi się yesy skończą, będę tęskniła za ulepszaniem
Hahahahaaa!
To kupisz sobie nastepne yesy

A wiecie co, ponieważ mój olejek herbaciany sie przeterminował, to kupiłam nastepny. Wczesniej miałam z zsk i teraz też. Tylko, ze ten zupełnie inaczej pachnie Na etykiecie maja taki sam opis. Ten nowy pachnie zdecydowanie ładniej - powiedziałabym nawet, że całkiem ładnie , ale chyba działa gorzej.... Użyłam go raz i mam wrażenie, że to miejsce mi sie zaczęło bardziej paskudzić Może to był zbieg okoliczności, nie wiem, bo juz drugi raz nie uzyłam olejku - zniecheciłam się do niego....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-16, 19:14   #4692
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Chyba pierwsza. Widzisz jaki zaszczyt?
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Sekretny, zgłosiłaś do kwc szampon i odżywkę lawendową jason?
Bo te z olejkiem herbacianym już są .
A mogłabys jeszcze dodać szampon i odżywkę do włosów tłustych AO
http://www.aubreyorganics.com.pl/ocz...-ml-p1004.html
http://www.aubreyorganics.com.pl/ocz...-ml-p1003.html
Przepraszam, że Ci znowu tym głowę zawracam
Jp91, a no.
Anula, tak zgłosiłam, ale oni to dziwnie dodają. Resztę dodam, ale chyba jutro. Mój ojciec miał właśnie wypadek z okiem i to po części moja wina. Właśnie pojechał na ostry dyżur, mam nadzieję, że nie straci wzroku. Nie wiem, co mam ze sobą począć. Dlatego weszłam tutaj aby na chwile odsapnąć, bo po godzinie płakania - padam.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 19:19   #4693
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Planuję stosować olejek herbaciany na zmiany trądzikowe. Można normalnie na dzień punktowo na twarz kłaść, czy są jakieś specjalne wymagania?

Nie dam się promocji na doz . pl, nie dam się promocji, nie dam się promocji *powtarza* i kupię tylko to czego potrzebuję.
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 20:12   #4694
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Jp91, a no.
Anula, tak zgłosiłam, ale oni to dziwnie dodają. Resztę dodam, ale chyba jutro. Mój ojciec miał właśnie wypadek z okiem i to po części moja wina. Właśnie pojechał na ostry dyżur, mam nadzieję, że nie straci wzroku. Nie wiem, co mam ze sobą począć. Dlatego weszłam tutaj aby na chwile odsapnąć, bo po godzinie płakania - padam.
O matko! Olać kwc!
Mam nadzieję, że wszystko odbrze sie skończy. Trzymasz sie jakoś kochana?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 20:14   #4695
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
O matko! Olać kwc!
Mam nadzieję, że wszystko odbrze sie skończy. Trzymasz sie jakoś kochana?
Tak, trzymam. Właśnie dzwonił, że tam gdzie powinien być ostry dyżur już go nie ma, idzie dostać zajo*a, naprawdę.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 20:19   #4696
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tak, trzymam. Właśnie dzwonił, że tam gdzie powinien być ostry dyżur już go nie ma, idzie dostać zajo*a, naprawdę.
nasza służba zdrowia to jedna wielka pomyłka i totalna porazka.
Ale skierowali tate tam gdzie trzeba?
Kochana moja, trzymam kciuki za to, zeby tylko na strachu sie skończyło!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 20:25   #4697
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Witam ponownie.
Nie jestem taką gadułą jak większość z Was , więc zanim się zdecyduję coś powiedzieć to mija 50 stron tego wątku.. ale jakby co, to jestem cały czas z Wami
Nie wiem jak to jest możliwe, bo patrząc na Was wydaje mi się że ja nie kupuję tak dużo rzeczy, a w pracy koleżanki już mnie okrzyknęły uzależnioną...i na dodatek nie rozumieją co jest fajnego w naturalnych mydełkach i kosmetykach i po co kupuję kosmetyki dla dzieci itp. Próbowałam tłumaczyć, że nie jest istotne co napisali na ulotce tylko składniki produktu ale na nic się to nie zdało.
Chyba zacznę zamawiać paczki znowu do domu, tylko będę musiała latać z avizo, a w pracy dostawałam od razu paczuszkę

Moje nowe nabytki:
zdj 1.
1.MF masło do ciała - anula_ga tyle go zachwalałaś, że postanowiłam sprawdzić czy faktycznie już nic nie zostało w sephorach i niestety był...było ich wiele, na szczęście udało mi się wyjść tylko z jednym
2. Natura officinalis masło do ciała- przypadkiem pojawił się w polu widzenia gdy szukałam pasty do zębów, promocja 29zł - jak mogłabym mu odmówić
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...la.html&next=1 wstawiłam na KWC
3.Logona - lotion do ciała ten jeszcze nie testowałam
4.Lavera - krem do rąk, jeszcze nie testowałam, ponieważ używam teraz tego kremu klik Absolute organic i jestem bardzo zadowolona, ma przyjemny cytrusowy zapach, dobrze się wchłania, nie pozostawia śliskiej warstwy. Często myję ręce w pracy , więc dobry krem do rąk to podstawa.

zdj 2
1. Sante - szampon lava power z glinką wulkaniczną, grzecznie czeka w kolejce po yesach
2.The body shop - pianka do mycia twarzy, czeka w kolejce
3. Born 2 bio - żel pod prysznic dla dzieci, czeka w kolejce
4.dr. Scheller - krem do twarzy przeciw zmarszczkom mimicznym z porzeczką i marulą, obawiałam się że będzie zapychać ale nawet nie, stosuję go na noc i na dzień, przyjemnie cytrusowo pachnie, nie wchłania się od razu ale nie jest też za tłusty, całkiem przyjemny ale raczej wrócę do AO zwłaszcza, że mam okazję kupić je w USA a tam kremik ok 40 zł a nie 70 jak u nas

Przy okazji chętnie wymienię szampon yes to carrots 500ml używany 2 razy- no nie dam rady z tym zapachem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg naturalne 1.jpg (75,1 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naturalne 2.jpg (70,7 KB, 31 załadowań)
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 20:33   #4698
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Mój ojciec miał właśnie wypadek z okiem i to po części moja wina. Właśnie pojechał na ostry dyżur, mam nadzieję, że nie straci wzroku. Nie wiem, co mam ze sobą począć. Dlatego weszłam tutaj aby na chwile odsapnąć, bo po godzinie płakania - padam.
A co się stało jeśli mogę zapytać? Ja z branży optyczno optometrycznej może będę mogła coś doradzić...
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 20:35   #4699
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
A co się stało jeśli mogę zapytać? Ja z branży optyczno optometrycznej może będę mogła coś doradzić...
Wbił sobie w oko to coś na czym jest papier toaletowy.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-16, 20:39   #4700
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Fiolka, ale sie obłowiłaś
I jak balsam MF?? Czerwone u mnie też były miałam kłopot ze znalezieniem zielonego, bo na tym mi zależało bardzo - ale udalo sie

Z tymi znajomymi to sie nie przejmuj - chyba wszystkie tak mamy zawsze jest niedaleko ktos, kto nas nie rozumie, bo przeciez najlepszy jest krem "kod młodości" i szampon garnier.........

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wbił sobie w oko to coś na czym jest papier toaletowy.
Ojoj!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 21:07   #4701
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Hahahahaaa!
To kupisz sobie nastepne yesy


A wiecie co, ponieważ mój olejek herbaciany sie przeterminował, to kupiłam nastepny. Wczesniej miałam z zsk i teraz też. Tylko, ze ten zupełnie inaczej pachnie Na etykiecie maja taki sam opis. Ten nowy pachnie zdecydowanie ładniej - powiedziałabym nawet, że całkiem ładnie , ale chyba działa gorzej.... Użyłam go raz i mam wrażenie, że to miejsce mi sie zaczęło bardziej paskudzić Może to był zbieg okoliczności, nie wiem, bo juz drugi raz nie uzyłam olejku - zniecheciłam się do niego....
Tak, koniecznie Nie no, wymuśle coś innego, co mogłabym naszprycować

Ale numer z tym olejkiem On i całkiem ładny zapach

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Jp91, a no.
Anula, tak zgłosiłam, ale oni to dziwnie dodają. Resztę dodam, ale chyba jutro. Mój ojciec miał właśnie wypadek z okiem i to po części moja wina. Właśnie pojechał na ostry dyżur, mam nadzieję, że nie straci wzroku. Nie wiem, co mam ze sobą począć. Dlatego weszłam tutaj aby na chwile odsapnąć, bo po godzinie płakania - padam.
O kurcze Trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego Trzymaj się!

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Moje nowe nabytki:
zdj 1.
1.MF masło do ciała - anula_ga tyle go zachwalałaś, że postanowiłam sprawdzić czy faktycznie już nic nie zostało w sephorach i niestety był...było ich wiele, na szczęście udało mi się wyjść tylko z jednym
2. Natura officinalis masło do ciała- przypadkiem pojawił się w polu widzenia gdy szukałam pasty do zębów, promocja 29zł - jak mogłabym mu odmówić
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...la.html&next=1 wstawiłam na KWC
3.Logona - lotion do ciała ten jeszcze nie testowałam
4.Lavera - krem do rąk, jeszcze nie testowałam, ponieważ używam teraz tego kremu klik Absolute organic i jestem bardzo zadowolona, ma przyjemny cytrusowy zapach, dobrze się wchłania, nie pozostawia śliskiej warstwy. Często myję ręce w pracy , więc dobry krem do rąk to podstawa.

zdj 2
1. Sante - szampon lava power z glinką wulkaniczną, grzecznie czeka w kolejce po yesach
2.The body shop - pianka do mycia twarzy, czeka w kolejce
3. Born 2 bio - żel pod prysznic dla dzieci, czeka w kolejce
4.dr. Scheller - krem do twarzy przeciw zmarszczkom mimicznym z porzeczką i marulą, obawiałam się że będzie zapychać ale nawet nie, stosuję go na noc i na dzień, przyjemnie cytrusowo pachnie, nie wchłania się od razu ale nie jest też za tłusty, całkiem przyjemny ale raczej wrócę do AO zwłaszcza, że mam okazję kupić je w USA a tam kremik ok 40 zł a nie 70 jak u nas
Ah, te oporne i troskliwe koleżanki.. o mnie zaczął się już nawet listonosz martwić Nie przejmuj się i nie słuchaj ich

I jak balsam MF?

Oo, właśnie 15 minut temu zormawiałam z koleżanką o kosmetykach Natura officinalis Nic z tej firmy nie miałam ale mówisz, że to masełko jest takie dobre? Miałaś może z tej firmy coś jeszcze?

Piękne zakupy

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Z tymi znajomymi to sie nie przejmuj - chyba wszystkie tak mamy zawsze jest niedaleko ktos, kto nas nie rozumie, bo przeciez najlepszy jest krem "kod młodości" i szampon garnier......

Mi przed chwilą koleżanka opowiadała jak to wspaniale kosmetyki Garnier Czysta Skóra wpływają na jej skóre
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-07-16 o 21:12
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 21:25   #4702
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Oj tak, garniery górą
Ale trzeba być wyrozumialym, ja 2 lata temu też jeszcze ich używałam
No, ale cóż, zabawa w kosmetyki naturalne to podróż w jedną stronę, nie ma powrotu....

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Dziecka nie ma, chata wolna więc trzeba to wykorzystać spadam kobiety.

Sekretny, trzymam kciuki za tatę i za Ciebie kochana daj znać co i jak.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 21:30   #4703
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wbił sobie w oko to coś na czym jest papier toaletowy.
wbił tzn że to coś utkwiło w oku czy uderzył się tym czymś w oko?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Fiolka, ale sie obłowiłaś
I jak balsam MF?? Czerwone u mnie też były miałam kłopot ze znalezieniem zielonego, bo na tym mi zależało bardzo - ale udalo sie

Z tymi znajomymi to sie nie przejmuj - chyba wszystkie tak mamy zawsze jest niedaleko ktos, kto nas nie rozumie, bo przeciez najlepszy jest krem "kod młodości" i szampon garnier.........

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------


Ojoj!
Nawet trafiłam na miłą Panią, dostałam próbkę kremu do rąk Pat&rub i robioną próbkę kremu do twarzy korres jogurtowego, a wydałam jedyne 21 zł

tak tak kod młodości, niwelujący oznaki zmęczenia, rozświetlający spojrzenie. Najlepiej z Vichy i dylemat czy kupić krem na którym jest napisane że po 30 roku życia, przecież one jeszcze tyle nie mają.
Jak używałam próbki kremu do twarzy wypełniającego zmarszczki to na prawdę wywołałam poruszenie...o ja głupia przecież mogłabym go zostawić na starość i wypełnić nim wszystkie zmarszczki i pozbyć się ich raz na zawsze

Na szczęście mam przyjaciółkę, która poszła dodatkowo studiować kosmetologię i z nią mogę normalnie pogadać.
I jeszcze tż, który z wielką chęcią korzysta z naturalnych mydełek nawet ostatnio stwierdził, że takie mydełko to dobry pomysł na prezent.
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 21:32   #4704
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Oj tak, garniery górą
Ale trzeba być wyrozumialym, ja 2 lata temu też jeszcze ich używałam
No, ale cóż, zabawa w kosmetyki naturalne to podróż w jedną stronę, nie ma powrotu....
Masz rację, ja też jeszcze 7 miesięcy temu używałam tych "cudów"

też tak uważam, to jest miłość aż do grobowej deski
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 21:44   #4705
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

No dobrze, brak wiedzy można zrozumieć, bo np nikt im wcześniej o tym nie mówił.
Ale oporność na wiedzę, zwłaszcza taką praktyczną to już trochę mniej rozumiem.
Ja się od razu zainteresowałam tematem... a teraz to już w ogóle jest o wiele łatwiej bo naturalne kosmetyki zrobiły się modne, jest ich dużo i właściwie nie trzeba się znać za bardzo tylko patrzyć czy są certyfikaty a jeszcze 2 lata temu to żeby znaleźć dobry kosmetyk to trzeba było się naczytać tych składów trochę
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 21:48   #4706
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

gratuluje dziewczyny wspaniałych zakupów

Anula dziekuje za recenzje kremu Ava, odpuszczam a który masz olej z opuncji?

Caameron - po Twoim zachwalaniu kupiłąm tę odzywkę i wysłaąłm koleżance troche i tez

Ankazar Ty powinnaś slogany reklamowe układac po Twoich ochach i achach kolejne mazidła mam na liście


Wachlarzyku mam nadzieje ze a Twoim tatą juz lepiej
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 22:35   #4707
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Ah, te oporne i troskliwe koleżanki.. o mnie zaczął się już nawet listonosz martwić Nie przejmuj się i nie słuchaj ich

I jak balsam MF?

Oo, właśnie 15 minut temu zormawiałam z koleżanką o kosmetykach Natura officinalis Nic z tej firmy nie miałam ale mówisz, że to masełko jest takie dobre? Miałaś może z tej firmy coś jeszcze?

Piękne zakupy
MF jeszcze nie używałam, ale tester w sephorze zapowiadał się bardzo dobrze tzn fajna gęsta konsystencja ale szybko się wchłania, dobrze rozsmarowuje i nie jest zbyt tłusty, czyli jeżeli chodzi o komfort stosowania to chyba będzie lepszy niż Natura officinalis ale jak będzie z działaniem to jeszcze nie wiem. Myślę, że to masełko jest warte uwagi, ale może za kilka dni się okaże że jednak MF jest najlepsze i żadne inne

Nie mam więcej kosmetyków z tej firmy, chociaż czaiłam się jeszcze na kremy na twarzy ale ostatecznie kupiłam dr. schellera.
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 23:35   #4708
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny właśnie ojciec wrócił i jest źle, bardzo źle. Jestem po prostu załamana, bo to moja wina, że się stał ten wypadek. Jestem cholernie załamana.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 08:45   #4709
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
gratuluje dziewczyny wspaniałych zakupów

Anula dziekuje za recenzje kremu Ava, odpuszczam a który masz olej z opuncji?

Caameron - po Twoim zachwalaniu kupiłąm tę odzywkę i wysłaąłm koleżance troche i tez

Ankazar Ty powinnaś slogany reklamowe układac po Twoich ochach i achach kolejne mazidła mam na liście


Wachlarzyku mam nadzieje ze a Twoim tatą juz lepiej
mam opuncję eko z BU.
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie ojciec wrócił i jest źle, bardzo źle. Jestem po prostu załamana, bo to moja wina, że się stał ten wypadek. Jestem cholernie załamana.
Ale uratowali mu oko?
Sekretny przeciez specjalnie tego nie zrobiłaś, prawda? Takie nieszczęśliwe przypadki sie zdarzają, nie możesz siebie obwiniać.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 08:57   #4710
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie ojciec wrócił i jest źle, bardzo źle. Jestem po prostu załamana, bo to moja wina, że się stał ten wypadek. Jestem cholernie załamana.
zgadzam się z Anulą, nie możesz obwiniać siebie za całość wypadku - nie zrobiłaś nic z tego celowo.
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.