Obcięłam włosy - co dalej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-17, 08:24   #1
millencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 15

Obcięłam włosy - co dalej?


Cześć dziewczyny
2 dni temu pod wpływem impulsu i irytacji obcięłam swoje 70 cm włosy ! Teraz mam długiego boba, włosy z tyłu do karku, z przodu, kilka cm za ramiona. A teraz moja prośba i pytanie, mianowicie : obcięłam włosy gdyż były niesamowicie przesuszone. Mam włosy blond, są cienkie ale jest ich całkiem sporo, bardzo się plączą, szczególnie podczas mycia. Myślałam, że problem plączenia zniknie po obcięciu, ale zauważyłam przy dzisiejszej kąpieli, że problem się zminimalizował, ale nie zniknął.
Teraz co mam w arsenale : po każdym myciu nakładam odżywkę (Ultra Doux) lub maskę (Biovax) , często również nakładam na całą noc olejek arganowy pomieszany z odżywką.
Moja prośba : pomóżcie mi tak skonstruować pielęgnacje, żeby moje włosy rosły sobie piękne, błyszczące i w jaki sposób uniknąć przesuszonych i rozdwojonych końcówek.
Będę bardzo wdzięczna za każdą wskazówkę
millencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 09:04   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Obcięłam włosy - co dalej?

Rozejrzyj się po forum Pielęgnacja włosów, tam znajdziesz najwięcej informacji na ten temat. Ale gotowego planu nikt Ci nie ułoży, bo najważniejsze jest obserwowanie reakcji włosów na różne kosmetyki.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 10:04:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.