kosmetyki Bourjois - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-26, 14:31   #961
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no wlasnie czekam bo chce ta brazujaca i biala, bardziej mi zalezy i tak na bialej a jak pisalam do tej Pani to wogole nie odpisuje
Spokojnie,na razie bylo troche rozczarowan,wiec moze zalapiesz sie na wymiane,jesli ktoras z Wizazanek postanowi sie go pozbyc
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 14:39   #962
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: kosmetyki Bourjois

użyłam białej czekoladki i kamień mi spadł z serca tak narzekałyście na nią, a tu całkiem nieźle się prezentuje. Fakt, efekt jest bardzo delikatny, ale mi odpowiada. Kości policzkowe są tak naturalnie rozświetlone, świeże. Z różem się super komponuje
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 14:45   #963
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Spokojnie,na razie bylo troche rozczarowan,wiec moze zalapiesz sie na wymiane,jesli ktoras z Wizazanek postanowi sie go pozbyc
czekam caly czas tak to wlasnie jest jak sie czlowiek nie moze zdecydowac! biore tez brazujaca nr52 i bedzie strach czy nie okaze sie za ciemna albo ryzyk fizyk dobrze ze mnie uspokoilas bo jakbym sama sobie to mowila to bym nie wierzyla

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
użyłam białej czekoladki i kamień mi spadł z serca tak narzekałyście na nią, a tu całkiem nieźle się prezentuje. Fakt, efekt jest bardzo delikatny, ale mi odpowiada. Kości policzkowe są tak naturalnie rozświetlone, świeże. Z różem się super komponuje
dobrze ze sa tez zadowolenia z bialaska
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 15:29   #964
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: kosmetyki Bourjois

Nie czytałam całego wątku, ale mam pytanie, przeprszam jeśli będę powtazac, ale kupujecie róze na allegro ? Bo wlaśne się nad tym zartanawiam, ale troche boję się, że będzie jakis stary albo cos... A nie powiem, cena kusi Moze polecacie jakiegos sprzedawce ?
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 15:31   #965
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez kaaalinkaaa Pokaż wiadomość
Nie czytałam całego wątku, ale mam pytanie, przeprszam jeśli będę powtazac, ale kupujecie róze na allegro ? Bo wlaśne się nad tym zartanawiam, ale troche boję się, że będzie jakis stary albo cos... A nie powiem, cena kusi Moze polecacie jakiegos sprzedawce ?
ja jak mam mozliwosc to spr na allegro jakie sa dostepne kolory i spr w sklepie jak wygladaja zeby nie wyrzucic kasy w bloto! a co do sprzedawcow to dziewczyny pisaly chyba o wiki64 czy jakos tak ze wszystko jest ok z kosmetykami ktore sprzedaja ale zawsze mozesz obaczyc na komentarze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 17:46   #966
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: kosmetyki Bourjois

dziewczyny, czy któras z Was mogłaby porównać korektory w pędzelku "Anticernes pour Petits Matins, adieu fatigue" Bourjos i "Touche Magique" L'oreala?
i czym różni się ten nowy Bourjois w czarnym opakowaniu od starszej wersji z różową nakrętką ?
bardzo proszę o podzielenie się informacjami, niedługo będę kupować nowy korektor, a miałam tylko L'oreala.
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 19:04   #967
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: kosmetyki Bourjois

To ta wika64 z allegro w porządku jest? Bo mnie też kusi żeby zamówić a nie chce trafić na jakiegoś "starucha" ;-)
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 19:10   #968
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Mycha Pokaż wiadomość
To ta wika64 z allegro w porządku jest? Bo mnie też kusi żeby zamówić a nie chce trafić na jakiegoś "starucha" ;-)
W porządku. Dzisiaj dostałam zamówiony u niej róż, świeży jak najbardziej, więc nie ma się czego obawiać
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 19:30   #969
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: kosmetyki Bourjois

O to i ja się skuszę, bo cena zachęcająca, a róże to ta firma ma świetne
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 19:33   #970
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Mycha Pokaż wiadomość
To ta wika64 z allegro w porządku jest? Bo mnie też kusi żeby zamówić a nie chce trafić na jakiegoś "starucha" ;-)
Hehe,wlasnie ogladam przedmioty tego sprzedajacego Juz od jakiegos czasu mysle o zakupkach u tej osoby,bo ma swietny wybor rozy (i moja upragniona burzujkowa 34).A do tego wzielabym jeszcze tusz do rzes i Creme Puff Max Factora Chyba juz gdzies tu wczesniej byla mowa o tym uzytkowniku,ze jak najbardziej warto
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 21:24   #971
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Mycha Pokaż wiadomość
To ta wika64 z allegro w porządku jest? Bo mnie też kusi żeby zamówić a nie chce trafić na jakiegoś "starucha" ;-)
duzo dziewczyn chwalilo tego sprzedawce wiec chyba warto sama jak bede brala to wlasnie od niego
Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Hehe,wlasnie ogladam przedmioty tego sprzedajacego Juz od jakiegos czasu mysle o zakupkach u tej osoby,bo ma swietny wybor rozy (i moja upragniona burzujkowa 34).A do tego wzielabym jeszcze tusz do rzes i Creme Puff Max Factora Chyba juz gdzies tu wczesniej byla mowa o tym uzytkowniku,ze jak najbardziej warto
heh mi sie podoba pare ale nie wiem czy niektore beda widoczne na mojej twarzy wiec wolalabym pierw je ogladnac w sklepie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 14:33   #972
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh mi sie podoba pare ale nie wiem czy niektore beda widoczne na mojej twarzy wiec wolalabym pierw je ogladnac w sklepie
Ja juz mam swoje wybrane od dawna Zreszta-dla mnie im bardziej rozowy,tym lepiej,wiec nie ma problemu
Mi sie teraz podoba ten nowy podklad z pedzelkiem.Nie lubie uzywac do podkladu gabeczki,a pedzla nigdy nie mialam okazji.Ale kusi ta nowa forma Tylko tak sie zastanawiam: przeziez ten pedzel po kazdym uzyciu trzeba by bylo raczej umyc...Chyba przez to podklad moze byc malo wydajny,bo po kazdym uzyciu troche by sie marnowalo
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 19:04   #973
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: kosmetyki Bourjois

Moren, czy Twoja czekolada już dotarła
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 19:11   #974
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ja juz mam swoje wybrane od dawna Zreszta-dla mnie im bardziej rozowy,tym lepiej,wiec nie ma problemu
Mi sie teraz podoba ten nowy podklad z pedzelkiem.Nie lubie uzywac do podkladu gabeczki,a pedzla nigdy nie mialam okazji.Ale kusi ta nowa forma Tylko tak sie zastanawiam: przeziez ten pedzel po kazdym uzyciu trzeba by bylo raczej umyc...Chyba przez to podklad moze byc malo wydajny,bo po kazdym uzyciu troche by sie marnowalo
no dla mnie tez najlepsze sa takie silne roze tylko i tak wolalabym ogladnac je pierw ale pewnie i tak i tak sie zdecyduje
hym z tym podkladem to nie wiem chyba nie przemysleli tego dokladnie bo niby wypada umyc ten pedzelek chociaz oni pewnie zalozyli ze nie trzeba
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 19:20   #975
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Mycha Pokaż wiadomość
To ta wika64 z allegro w porządku jest? Bo mnie też kusi żeby zamówić a nie chce trafić na jakiegoś "starucha" ;-)
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
duzo dziewczyn chwalilo tego sprzedawce wiec chyba warto sama jak bede brala to wlasnie od niego

heh mi sie podoba pare ale nie wiem czy niektore beda widoczne na mojej twarzy wiec wolalabym pierw je ogladnac w sklepie
też już wielokrotnie czytałam że dużo osób tego sprzedawce poleca, ostatnio w kontekście masterpisów
No ja też u niego kupiłam róż 35, i właśnie na niego czekam
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 19:37   #976
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no dla mnie tez najlepsze sa takie silne roze tylko i tak wolalabym ogladnac je pierw ale pewnie i tak i tak sie zdecyduje
hym z tym podkladem to nie wiem chyba nie przemysleli tego dokladnie bo niby wypada umyc ten pedzelek chociaz oni pewnie zalozyli ze nie trzeba
Z tym u nas ciezko,jak ja kupowalam moj nr 95,to stwierdzilam,ze u nas nie ma wogole wyboru rozowych rozy bourjois.O ile dobrze pamietam,to rozowe byly tylko wlasnie 95 i 33 Resztaj jakies beze,brazy,zlota,pomaranc ze i brzoskwinie

sine.ira
cos mi sie Twoj post nie chce zacytowac
Doszla,a jak Z tym,ze ja kupowalam przez konto chlopaka,a ze do mnie dosc czesto cos przychodzi,to tym razem nie zazyczylam sobie,zeby przyslano na moj adres (potem moja mama gada,ze ciagle cos kupuje i po co mi to,do czego,ble ble ble).Wiec ja sie nia naciesze dopiero jutro Ale juz sie nie moge doczekac
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 19:39   #977
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
cos mi sie Twoj post nie chce zacytowac
Doszla,a jak Z tym,ze ja kupowalam przez konto chlopaka,a ze do mnie dosc czesto cos przychodzi,to tym razem nie zazyczylam sobie,zeby przyslano na moj adres (potem moja mama gada,ze ciagle cos kupuje i po co mi to,do czego,ble ble ble).Wiec ja sie nia naciesze dopiero jutro Ale juz sie nie moge doczekac
O mamooo, to co się dzieje z moją ??!?!! Jutro będę zmuszona zadzwonić do tej babki. A tak się cieszyłam, tak na nią polowałam i kicha !!!
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 19:44   #978
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Z tym u nas ciezko,jak ja kupowalam moj nr 95,to stwierdzilam,ze u nas nie ma wogole wyboru rozowych rozy bourjois.O ile dobrze pamietam,to rozowe byly tylko wlasnie 95 i 33 Resztaj jakies beze,brazy,zlota,pomaranc ze i brzoskwinie
a bo u nas tak zawsze! takie fajne kolorki sa gdzie indziej a do nas same przysylaja takie jakies przebrane!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 20:20   #979
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
O mamooo, to co się dzieje z moją ??!?!! Jutro będę zmuszona zadzwonić do tej babki. A tak się cieszyłam, tak na nią polowałam i kicha !!!
Myslalam,ze pytasz,bo Twoja tez juz przyszla :kwany: Moze to faktycznie ten listonosz? Cos faktycznie dlugo to idzie :kwasy: Ja bym poczekala do jutra i jesli jutro nie przyjdzie,to bym dzwonila

dimiti
ja tez tego nie kumam Ja nie wiem,czy oni naprawde uwazaja,ze tu sa same mulatki,skoro podklady mamy ciemne,brazery najciemniejsze,roze-brazy lub glownie cieple odcienie Ja nie wiem,czy w Polsce jest jakis slaby rynek zbytu?Chyba nie dla kosmetykow sredniopolkowych.My nie kraj 3 Swiata,gdzie nikt sie nie przejmuje mazidlami,tylko podstawowymi produktami potrzebnymi do zycia...
moren jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 20:32   #980
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Z tym u nas ciezko,jak ja kupowalam moj nr 95,to stwierdzilam,ze u nas nie ma wogole wyboru rozowych rozy bourjois.O ile dobrze pamietam,to rozowe byly tylko wlasnie 95 i 33 Resztaj jakies beze,brazy,zlota,pomaranc ze i brzoskwinie
U nas rzeczywiście średnio z różowymi, ale na Tru są
http://eu.strawberrynet.com/productD...77593&goChar=B
http://eu.strawberrynet.com/productD...77596&goChar=B - ten byl u nas też
http://eu.strawberrynet.com/productD...77594&goChar=B
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 21:07   #981
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez mutacumliquida Pokaż wiadomość
kupiłam wczoraj podkładzik i jestem zadowolona, 71 abricote clair pierwszy w życiu idealnie dopasowany do koloru mojej skóry...
Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Jak go kupiłam, to miałam dokładnie to samo odczucie: Eureka!
Mam nadzieję, że dobrze Ci posłuży mimo Twojej suchej cery.
Dziewczyny , napiszcie prosze cos wiecej o podkladzie

Jak z aplikacja? Latwo operuje sie tym pedzlem? Jest kryjacy, czy raczej delikatny?
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 21:42   #982
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: kosmetyki Bourjois

ma próbkę pędzlowego podkładu -z Sephory, ale nawet jesli będzie dobra to i tak nie kupię, bo na all. nie ma tego jasnego koloru 31 a za pół opakowania standardowego i pędzel którego i tak pewnie nie będę używać nie dam prawie 7 dych
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 22:03   #983
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam opinii na temat zielonej bazy Bourjois
na KWC jest tylko kilka opinii, więc bardzo bym prosiła jej posiadaczki o wypowiedzenie się

denerwuja mnie moje wiecznie zaróżowione lekko policzki, nie mam cery naczynkowej..
zastanawiam się czy tą bazę mogłabym nakłądac tylko na policzki?
nie będzie się odcinać od reszty twarzy, oczywiście na to puder..

oraz, gdzie można ją dostać? (w Krakowie)
Ta baza jest delikatna, można ją spokojnie nakładać na wybrane partie twarzy, ja swoją mieszam z podkładem, co go rozjaśnia, "odróżawia" i jest nieco lżejszy. Nie jest to jakaś ciężka pasta w stylu Dermacolu, raczej ma konsystencję lekkiego kremu, roztarta nie powinna się odcinać, nawet na mojej nie naczynkowej skórze nie tworzy "zielonych skupisk".
Drogeria Europejska w Galerii Krakowskiej - na 100% jest, bo nawet dziś ją tam widziałam.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 22:42   #984
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
dimiti
ja tez tego nie kumam Ja nie wiem,czy oni naprawde uwazaja,ze tu sa same mulatki,skoro podklady mamy ciemne,brazery najciemniejsze,roze-brazy lub glownie cieple odcienie Ja nie wiem,czy w Polsce jest jakis slaby rynek zbytu?Chyba nie dla kosmetykow sredniopolkowych.My nie kraj 3 Swiata,gdzie nikt sie nie przejmuje mazidlami,tylko podstawowymi produktami potrzebnymi do zycia...
chyba proste powinno byc dla nich ze im wiecej maja w ofercie tym wieksze sa szanse ze ktos znajdzie cos dla siebie! ostatnio jak szukalam wlasnie rozow na allegro to z tych ktore znam i widzialam bylo moze z 10 innych jeszcze kolorkow ktorych my w sklepach nie mamy a niektore na prawde swietne! nie dosc ze w Polsce kosmetyki takie drogie to jeszcze taki maly wybor i trzeba sie niezle nakombinowac zeby cos fajnego kupic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 08:58   #985
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: kosmetyki Bourjois

dziewczyny , a jaki kolor różu polecilybyście mnie ( oczywiście chodzi mi o Bourjois). jestem brunetką o ciemnych oczach ale jasnej cerze.
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 20:56   #986
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
bardzo ładne te Twoje cienie, jak Ci się sprawują?
ja na razie mam tylko 2 róże i czekoladkę, ale wiesz jak konczy się podczytywanie
źle
Dziękuję z cieni jestem bardzo zadowolona chociaż wolę te potrójne niż pojedyncze. Te wypiekane cienie są bardzo twarde co nie do końca mi odpowiada. Ale wszystkie na bazie Lumene bardzo dobrze się trzymają

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ladne masz cienie
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Bardzo ladna Szczegolnie cien sypki nr 12 (ktory sama rowniez posiadam) i te 2 blyszczyki-to co lubie najbardziej:z duza iloscia drobinek i w super kolorkach
Dziękuję Mi też się podoba ten sypki cień, chociaż jeszcze do końca nie opanowałam techniki jego nakładania i trochę zawsze mi się osypie na policzki. Błyszczyki też należą do jednych z moich ulubionych
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 21:13   #987
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
Dziękuję Mi też się podoba ten sypki cień, chociaż jeszcze do końca nie opanowałam techniki jego nakładania i trochę zawsze mi się osypie na policzki. Błyszczyki też należą do jednych z moich ulubionych
Cien jest fajny,ale ja tez jeszcze za bardzo go nie opanowalam I niestety z trwaloscia na oku sredniawo

Dzisiaj odebralam czekoladke-przepiekne pachnie,dla mnie nie jest to wprawdzie czekolada,ale zapach cudowny Co do pierwszych wrazen:wydaje mi sie troszke twardawa.Nalozylam ja na policzki,ale efekt rozswietlenia jakis taki slaby Widze raczej zloto,a nie roz.Ale to pierwsze podrygi i to w sztucznym swietle Jestem dobrej mysli Nie podoba mi sie tylko to,ze wydaje mi sie,iz mam dosc duze i otwarte pory na poiczkach i wszelkie roze i rozswietlacze to podkreslaja Cos mnie tak ostatnio na to wzieleo,strasznie zwracam na to uwage i bardzo mi to przeszkadza
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 13:10   #988
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Cien jest fajny,ale ja tez jeszcze za bardzo go nie opanowalam I niestety z trwaloscia na oku sredniawo

Dzisiaj odebralam czekoladke-przepiekne pachnie,dla mnie nie jest to wprawdzie czekolada,ale zapach cudowny Co do pierwszych wrazen:wydaje mi sie troszke twardawa.Nalozylam ja na policzki,ale efekt rozswietlenia jakis taki slaby Widze raczej zloto,a nie roz.Ale to pierwsze podrygi i to w sztucznym swietle Jestem dobrej mysli Nie podoba mi sie tylko to,ze wydaje mi sie,iz mam dosc duze i otwarte pory na poiczkach i wszelkie roze i rozswietlacze to podkreslaja Cos mnie tak ostatnio na to wzieleo,strasznie zwracam na to uwage i bardzo mi to przeszkadza
masz biala czekoladke tak ?? heh ja wlasnie sie na nia czaje calyn czas ale nie wiem czy w koncu ne dam sobie spokoju szczegolnie ze opinie sa bardzo roznorodne o nim
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 15:28   #989
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
O mamooo, to co się dzieje z moją ??!?!! Jutro będę zmuszona zadzwonić do tej babki. A tak się cieszyłam, tak na nią polowałam i kicha !!!
I jak,mam nadzieje,ze Twoja czekoladka juz dotarla?


dimiti
Ja swoja kupilam w momencie,kiedy wszystkie Wizazanki sie na nia rzucily Teraz jestem w fazie testow Poki co-nie robi spektakularnego efektu Ale jeszcze sie ucze,jak ja uzywac
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 15:31   #990
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ja też mam białą czekoladke. Daje ładny efekt rozświetlenia gdy nałoży się ją nad brwi i lekko na brode. Przynajmniej u mnie ale też ciągle testuje.
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-08 15:10:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.