Bukiet dla zimowej panny młodej - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-04, 14:30   #31
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Odp: Bukiet dla zimowej panny młodej

Kondycjonuje hodowca a nie florysta. Poza tym kondycjonowanie kondycjonowaniem ale mowilas tez o sprowadzaniu z holandii. Wiec doskonale wiesz w jakim stanie sa kwiaty sprowadzane w zime: zmrozone z uszkodzeniami kiepskiej jakosci. I drogie. Osobiscie u siebie w pracy nie polecam niesozonowych kwiatow w srodku zimy. Spotkalam sie juz pare razy ze Pmki zaplacily spora kase za sprowadzenie i spodziewaly soe kwiatow jakosci tych w pelni lata. I mysle ze zgodzisz sie ze mna ze o takie bardzo w zimie bardzo ciezko. Ja doradzajac Pmce nie wezme odpowiedzialnosci za taka loterie czy uda sie dostac czy nie. Mimo ze i roza i eustoma w zimie tez jakosciowo wspaniale nie sa to wole polecic je niz np slonecznika po ktorym moge spodziewac sie wszystkiego.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 15:07   #32
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Odp: Bukiet dla zimowej panny młodej

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;4063561 5]Kondycjonuje hodowca a nie florysta. Poza tym kondycjonowanie kondycjonowaniem ale mowilas tez o sprowadzaniu z holandii. Wiec doskonale wiesz w jakim stanie sa kwiaty sprowadzane w zime: zmrozone z uszkodzeniami kiepskiej jakosci. I drogie. Osobiscie u siebie w pracy nie polecam niesozonowych kwiatow w srodku zimy. Spotkalam sie juz pare razy ze Pmki zaplacily spora kase za sprowadzenie i spodziewaly soe kwiatow jakosci tych w pelni lata. I mysle ze zgodzisz sie ze mna ze o takie bardzo w zimie bardzo ciezko. Ja doradzajac Pmce nie wezme odpowiedzialnosci za taka loterie czy uda sie dostac czy nie. Mimo ze i roza i eustoma w zimie tez jakosciowo wspaniale nie sa to wole polecic je niz np slonecznika po ktorym moge spodziewac sie wszystkiego.
[/QUOTE]
Już widzę, że Cię nie przegadam, ale napiszę - nie wiem skąd bierzesz kwiaty - ja ze "swoją" hurtownią"problemów większych nie mam - co chcę to mam - ładne i bez problemów Wiem, że wiele osób rozkłada ręce i mówi "zimą nie ma kwiatów, proszę sobie wybrać goździka albo różę, w ostateczności storczyki, ale co ja później z nimi zrobię w kwiaciarni" - ja wolę pokombinować i jakoś osoby zamawiające u mnie nie narzekają. Jeśli "moja" PM życzy sobie czegoś specjalnego, to zawsze staram się z nią ustalić wariant awaryjny, do realizacji w razie problemów.

A jeśli chodzi o kondycjonowanie u florysty to raczej myślę, że wiesz jakie zabiegi mam na myśli i uznam, że to "czepianie się".

Z mojej strony koniec off-topu.


sugarfreeee podumałam nad Twoją stylizacją i tak sobie myślę, że jeśli tak boimy się tych zawilców to fajnie by wyglądały u Ciebie zatrwiany w chłodnej tonacji (bardzo ładne są odcienie niebieskiego i fioletu) - tu już nie ma z trwałością żadnego problemu - one są nie do zdarcia Co więcej - możesz sobie sama taki zatrwian zorganizować tego lata ( nasz polski, ogrodowy jest najlepszy ), o ile nie przeraża Cię bukiet z suszków (a z tego co czytam to nie ), bo on się po prostu cudownie zasusza - jak się to zrobi fachowo, to nie sypie się, nie deformuje i nie traci koloru - nawet jeśli by stracił to wystarczy go odświeżyć nad parą z czajnika i wygląda jak nowy Miałam taki suszony zatrwian w wazonie przez dwa lata i wciąż wyglądał tak samo jak świeży (jedyna różnica w dotyku) - teraz dopiero musiałam zutylizować bo mój kotek uparł się, że chce go zjeść a nie wiem czy taki suszony zatrwian byłby dobry dla kota
Jako dodatek bardzo polecam brunię - one takie srebrzyste są - ładnie by pasowały do Twojej sukni
Prosto i z wdziękiem mały, poręczny i leciutki (!) bukiecik a przy tym niebanalny - do tego wstążka w kolorze sukni (jak satynowa to założona "na lewą stronę, bo mniej świecąca) i jest git - stylowo wszystko gra


W ogóle stwierdzam, że masz bardzo fajną stylizację na zimowy ślub Do zimowych ślubów mam sentyment bo sama brałam swój pod koniec stycznia

Edytowane przez raingirl
Czas edycji: 2013-05-04 o 15:13
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 15:10   #33
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Odp: Bukiet dla zimowej panny młodej

Wiesz jestem generalnie skazana na to co powie ogrodnik. Powie ze nie ma to nir ma. Przywiezie mi cos beznadziejnej jakosci to tez wielw z tym nie zrobie. Co do zatrwaniu to zgadzam sie w 100% z tym co napisalas

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 20:10   #34
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Odp: Bukiet dla zimowej panny młodej

Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
Już widzę, że Cię nie przegadam, ale napiszę - nie wiem skąd bierzesz kwiaty - ja ze "swoją" hurtownią"problemów większych nie mam - co chcę to mam - ładne i bez problemów Wiem, że wiele osób rozkłada ręce i mówi "zimą nie ma kwiatów, proszę sobie wybrać goździka albo różę, w ostateczności storczyki, ale co ja później z nimi zrobię w kwiaciarni" - ja wolę pokombinować i jakoś osoby zamawiające u mnie nie narzekają. Jeśli "moja" PM życzy sobie czegoś specjalnego, to zawsze staram się z nią ustalić wariant awaryjny, do realizacji w razie problemów.

A jeśli chodzi o kondycjonowanie u florysty to raczej myślę, że wiesz jakie zabiegi mam na myśli i uznam, że to "czepianie się".

Z mojej strony koniec off-topu.


sugarfreeee podumałam nad Twoją stylizacją i tak sobie myślę, że jeśli tak boimy się tych zawilców to fajnie by wyglądały u Ciebie zatrwiany w chłodnej tonacji (bardzo ładne są odcienie niebieskiego i fioletu) - tu już nie ma z trwałością żadnego problemu - one są nie do zdarcia Co więcej - możesz sobie sama taki zatrwian zorganizować tego lata ( nasz polski, ogrodowy jest najlepszy ), o ile nie przeraża Cię bukiet z suszków (a z tego co czytam to nie ), bo on się po prostu cudownie zasusza - jak się to zrobi fachowo, to nie sypie się, nie deformuje i nie traci koloru - nawet jeśli by stracił to wystarczy go odświeżyć nad parą z czajnika i wygląda jak nowy Miałam taki suszony zatrwian w wazonie przez dwa lata i wciąż wyglądał tak samo jak świeży (jedyna różnica w dotyku) - teraz dopiero musiałam zutylizować bo mój kotek uparł się, że chce go zjeść a nie wiem czy taki suszony zatrwian byłby dobry dla kota
Jako dodatek bardzo polecam brunię - one takie srebrzyste są - ładnie by pasowały do Twojej sukni
Prosto i z wdziękiem mały, poręczny i leciutki (!) bukiecik a przy tym niebanalny - do tego wstążka w kolorze sukni (jak satynowa to założona "na lewą stronę, bo mniej świecąca) i jest git - stylowo wszystko gra


W ogóle stwierdzam, że masz bardzo fajną stylizację na zimowy ślub Do zimowych ślubów mam sentyment bo sama brałam swój pod koniec stycznia


Zatrwian + brunia! Bardzo podoba mi się ten pomysł! Naprawdę, brunia mnie urzekła Myślę, że muszę wydrukować cały zestaw kiecka plus moje marzenia i przejść się do kilku kwiaciarni
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 20:38   #35
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Odp: Bukiet dla zimowej panny młodej

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;4063634 2]Wiesz jestem generalnie skazana na to co powie ogrodnik. Powie ze nie ma to nir ma. Przywiezie mi cos beznadziejnej jakosci to tez wielw z tym nie zrobie. Co do zatrwaniu to zgadzam sie w 100% z tym co napisalas
[/QUOTE]
Ja o tyle mam "lajt" bo mam dostęp do kilku dużych i jeszcze kilku mniejszych hurtowni - jeśli coś mi się nie spodoba w jednej, to pójdę do drugiej, więc konkurencja istnieje i każdy chce klienta utrzymać, ergo dobre jakościowo kwiaty mam do wyboru
Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Zatrwian + brunia! Bardzo podoba mi się ten pomysł! Naprawdę, brunia mnie urzekła Myślę, że muszę wydrukować cały zestaw kiecka plus moje marzenia i przejść się do kilku kwiaciarni
Koniecznie porównaj w jednej kwiaciarni zrobią tak: ale druga przyjmie i zrealizuje zamówienie. Z resztą przy takim zestawie roślin to powiedzieć owszem można, że jest rzadziej spotykany ale na pewno nie "nie do dostania"
Życzę powodzenia
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 09:45   #36
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Odp: Bukiet dla zimowej panny młodej

Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
Ja o tyle mam "lajt" bo mam dostęp do kilku dużych i jeszcze kilku mniejszych hurtowni - jeśli coś mi się nie spodoba w jednej, to pójdę do drugiej, więc konkurencja istnieje i każdy chce klienta utrzymać, ergo dobre jakościowo kwiaty mam do wyboru

Koniecznie porównaj w jednej kwiaciarni zrobią tak: ale druga przyjmie i zrealizuje zamówienie. Z resztą przy takim zestawie roślin to powiedzieć owszem można, że jest rzadziej spotykany ale na pewno nie "nie do dostania"
Życzę powodzenia
Cytuję tylko ten post ale wszystkie twe posty w tym wątku są super uwielbiam takich ludzi jak ty. Bez wywyższania się doradzić powiedzieć coś zaproponować jak miło się czyta takie rzeczy i super że są tacy ludzie

Szkoda że jesteś z tak daleka bo bym miała już florystkę na ślub
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…

Edytowane przez anannke
Czas edycji: 2013-05-05 o 09:48
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 20:15   #37
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Odp: Bukiet dla zimowej panny młodej

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
Cytuję tylko ten post ale wszystkie twe posty w tym wątku są super uwielbiam takich ludzi jak ty. Bez wywyższania się doradzić powiedzieć coś zaproponować jak miło się czyta takie rzeczy i super że są tacy ludzie

Szkoda że jesteś z tak daleka bo bym miała już florystkę na ślub
Ojej, ale mi miło i aż się zawstydziłam Dziękuję!
Staram się jak mogę - florystyka to dla mnie nie tylko zawód, ale wielka pasja, również w czasie wolnym, a florystyka ślubna to normalnie ->

raingirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-05, 21:12   #38
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Odp: Bukiet dla zimowej panny młodej

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
Cytuję tylko ten post ale wszystkie twe posty w tym wątku są super uwielbiam takich ludzi jak ty. Bez wywyższania się doradzić powiedzieć coś zaproponować jak miło się czyta takie rzeczy i super że są tacy ludzie

Szkoda że jesteś z tak daleka bo bym miała już florystkę na ślub
To samo mi dzisiaj przeszło przez myśl

raingirl - bardzo dziękuję
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 21:53   #39
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Odp: Bukiet dla zimowej panny młodej

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość


To samo mi dzisiaj przeszło przez myśl

raingirl - bardzo dziękuję
Nie ma sprawy, naprawdę się cieszę, że mogłam pomóc
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 08:28   #40
mojbukietslubny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19
Dot.: Bukiet dla zimowej panny młodej

Na zimę najlepiej sprawdzają s bukiety które nie zmarzną .... Z bawełny z broszek. Bukiety z broszek są cudowne i wieczne.
mojbukietslubny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 14:58   #41
moniamarzec85
Raczkowanie
 
Avatar moniamarzec85
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 210
Dot.: Bukiet dla zimowej panny młodej

ja myslę, że na zimę idealne będzie wlasnie brunia
moniamarzec85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-13 15:58:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.