Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 172 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-27, 11:04   #5131
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Dzisiaj mija tydzień od nałozenia maski. No prawie, bo była nakładana w czwartek pózno wieczór. Rumień (lekko to nazywając nie ustępuje) zaczynam wątpić czy kiedykolwiek przejdzie. Po każdorazowym nałozeniu cos2 dosłownie ogień.
...hmm, a czy spuchłas też Kochana? Jeśli tak to w jakich miejscach ?
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 11:08   #5132
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
O nie kochane, więcej spać nie chodzę. Będę spała w pracy, jadła i sikała w pracy. Taaaką sesję zdjęciową przespać Dome chociaż zdjęcia kozaków byś zostawiła. Buczuś.... widzisz i nie grzmisz
Madziusiu Królewno Śnieżko moja, tylko Ty mi takiego numeru nie wywiń

Moja paczkonoszowa już pewnie plam prawie nie ma. Myślę, że właśnie zaczynają jej schodzić po mojej musztardzie

JOASIA, Megi jak u Was ?

Ivonako Chyba wreszcie zaczyna się coś dziać.Pod mikroskopem obserwuję minimalne łuszczenie.Na twarzy czuje lekkie szczypanie.Jestem już niemal pewna,ze nowa formuła jest mniej drastyczna od starej i pozostaje wierzyc,że jest równie skuteczna.Zamiast buraka jestem bladź

Masiama wychodzi na to,że twoja pani doktor miała jeszcze "stary" cosmelan i dlatego tak intensywnie to wszystko przechodzisz.Zapytaj ją o to gdy będziesz miała okazję.
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 11:14   #5133
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

JOASIA jak u ciebie ? Dzieje się co ?????
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 11:19   #5134
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
HA, szelmy jestesmy z Megi a co ...tylko, ze ja dzisiaj padam na twarz ... poszalałyśmy do po pierwszejw nocy ... a wstawać trzeba było ...
Jaaaaaaaanyyyyyyyyyy dlaczego małe dzieci wstają o szóstej rano
a potem jak są starsze to nie można ich wyciągnąć z łóżka
Dome ja mam już większe dzieci i mogę pozwolić sobie dłuzej pospać i na szczęście już rozumieją,że mama źle się czuje
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 11:49   #5135
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
...mówiłam, przecież, że jeden rodzi się artystką, a drugi sprzataczką Tak twierdzi moja Mama, patrząc na mnie, a sama jest właśnie artystą plastykiem
Hmm... co prawda jakieś tam witrażyki sobie klecę, jakieś kolczyki itp robię, hmm... czyli ja już artysta plastyk jestem To by tłumaczyło wszystko Dome jesteś wspaniała (ale w kosmetykach to mam tak pięknie i czyściutko, że )

Cytat:
Napisane przez Lekko plamiasta Pokaż wiadomość
OJEEEEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJ JJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!! ! właśnie na urlopie będę!!!!
A ja taka wierna wam jestem - choć niewiele pisząca, jednak całym sercem z Wami - każdego niemal dnia.:c mok:
Lekko Plamiasta ale urlop nie zwalnia z wystawienia swojej fotki!!! Przed wyjazdem musisz zapodać i po powrocie sobie zwiniesz Kto jest za, palec pod budkę....

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Dzisiaj mija tydzień od nałozenia maski. No prawie, bo była nakładana w czwartek pózno wieczór. Rumień (lekko to nazywając nie ustępuje) zaczynam wątpić czy kiedykolwiek przejdzie. Po każdorazowym nałozeniu cos2 dosłownie ogień.
Masimka a Ty jesteś uczuleniowcem, czy nigdy nic Cię nie rusza? To pewnie dlatego, że masz suchą cerę.

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ivonako Chyba wreszcie zaczyna się coś dziać.Pod mikroskopem obserwuję minimalne łuszczenie.Na twarzy czuje lekkie szczypanie.Jestem już niemal pewna,ze nowa formuła jest mniej drastyczna od starej i pozostaje wierzyc,że jest równie skuteczna.Zamiast buraka jestem bladź
Megi jak ja robiłam kwas migdałowy to też reagowałam bielą. Może ta nowa formuła tak ma. A z takim wyglądem można iść do pracy? Już kombinuję jak koń pod górę, też chcę, chcę go choć w lodówce mieć.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 11:59   #5136
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Megi jak ja robiłam kwas migdałowy to też reagowałam bielą. Może ta nowa formuła tak ma. A z takim wyglądem można iść do pracy? Już kombinuję jak koń pod górę, też chcę, chcę go choć w lodówce mieć.

Ivonako ja bym za nic nie poszła..... Wyglądam jak poszpachlowana za jasnym podkładem.Włos w nieładzie ,strój niechlujny ....obraz nędzy i rozpaczy
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 12:06   #5137
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
...hmm, a czy spuchłas też Kochana? Jeśli tak to w jakich miejscach ?
Spuchły mi oczy i wogóle jakoś tak cała napuchłam, rysy twarzy sie rozmyły

Cytat:
Masimka a Ty jesteś uczuleniowcem, czy nigdy nic Cię nie rusza? To pewnie dlatego, że masz suchą cerę
Raczej jestem, do tego mam bardzo delikatną, suchą i wrażliwą skóre stąd pewnie taka reakcja. No ale co bedzie dalej w takim razie ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 12:21   #5138
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Massima jakby alergicy nie mogli tego używać to pewnie lekarze pytaliby, czy jesteśmy alergikami. Mnie lekarz o nic takiego nie pytał. Twoja lekarka mówi, że wszystko jest ok to pewnie tak jest. Może tylko trochę dłużej będziesz się przyzwyczajać.

Jozefinka masz cosmelan?
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 12:37   #5139
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Masima - to ja będę miała masakrę, obecnie mam popaloną i twarda skórę na powiekach i pod ... jeszcze lekką opuchliznę po kremach z BU, ktore kladłam na okolice oczu, a ponoć nie wolno na 21 dni przed nałożeniem cosmelanu podrażnić skóry ... matko jedyna ... więc chyba jak ta cholera już do mnei dojdzie ... będę w czasie kwarantanny ????

Czy Wy cosmelan trzymacie w lodówce Tak trzeba
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 12:40   #5140
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dome Ty to optymistka jesteś, myślisz, że w 21 dni dostaniemy Pokaż kozaki.

Pisały, że w lodówce trzeba trzymać.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 12:43   #5141
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Dome Ty to optymistka jesteś, myślisz, że w 21 dni dostaniemy Pokaż kozaki.
a które kozaki chcesz zobaczyć??? Te ostatnie?
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 12:45   #5142
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Chcę obejrzeć ścianę (w Twoim przypadku-ściany) z kozakami poustawianymi w kolejności od najstarszych do najnowszych
Uwaga uwaga kozakowa garderoba Dome, poproszę o brawa...
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 12:48   #5143
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Chcę obejrzeć ścianę (w Twoim przypadku-ściany) z kozakami poustawianymi w kolejności od najstarszych do najnowszych
... jaannnyy, masz racje... garderoba już jest za mała, więc część kozaków stawiam pod wiszącymi bluzkami, a że buty też myjemy przed wstawieniem do garderpby - to tak mogę je sobie przechowywać jak wywalę do schowka letnie buty - to wtedy się zmieszczą ... No nie ma ich aż tak dużo jedna mała ścianeczka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 27-08-08 092.jpg (102,3 KB, 26 załadowań)
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-08-27 o 14:13
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 12:53   #5144
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dome ja cosmelan trzymałam w lodowce, a na dwa tygodnie przed zabiegiem przestałam stosować wszystko co miałam, również kremy z BU, tylko zwykły krem nivea.

Na krem liponowy z BU nie mialam żadnego uczulenia, po serum FlavoC troche mnie piekła skóra. Obecnie zmywam cosmelan olejkiem myjącym z BU, jest bardzo łągodny.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 13:06   #5145
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Załącznik 1703090
Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Chcę obejrzeć ścianę (w Twoim przypadku-ściany) z kozakami poustawianymi w kolejności od najstarszych do najnowszych
Uwaga uwaga kozakowa garderoba Dome, poproszę o brawa...
Tamte nie mieszczą się w obiektywie musiałabym kilka zdjęc zrobić Przesyłam te ostatnie
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-08-27 o 13:27
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 13:07   #5146
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=dome;8772097......a że buty też myjemy przed wstawieniem do garderpby - to tak mogę je sobie przechowywać jak wywalę do schowka letnie buty - to wtedy się zmieszczą ... No nie ma ich aż tak dużo jedna mała ścianeczka [/quote]

Dome i to Twoje społeczeństwo się stosuje do tej pedanterii, czy to Ty za nich wszystko robisz? Ja bym Cię zbojkotowała, na barykady ludu....
Dobra nie czaruj, dawaj megapikczelowe zdjęcie, tak, żeby pyłek niedomyty było widać.

Dome nie zdążyłam szafy obejrzeć
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 13:09   #5147
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Plamki kochane - mam absolutny dół ad. wyglądu. dobrze, że Was sobie wczoraj nie oglądałam bo pewnie dotarłabym do drugiego dna mego dna. Cholera ta grawitacja. Patrzę jak dół mej twarzy spada i spada. Kiedy jestem zmeczona- a teraz jestem to robię taki lekko napięty uśmiech, by podnieść ten dół twarzy. Może znacie jakieś zabiegi, które dobrze na to działają ? Jakieś elektrowstrząsy może by i mózg szarpnęło bo kiepsko mi działa ? A może ja sobie kupię taką wielką muchę i będę nosiła na szyi ? Odwrócę uwagę od twarzy ? Taka wielka mucha np w groszki.
Będzie mnie łatwiej za nia zaciągnąć do psychiatry .
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 13:12   #5148
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Dome i to Twoje społeczeństwo się stosuje do tej pedanterii, czy to Ty za nich wszystko robisz? Ja bym Cię zbojkotowała, na barykady ludu....
Dobra nie czaruj, dawaj megapikczelowe zdjęcie, tak, żeby pyłek niedomyty było widać.
No nie dajmy się zwariować To ja latam ze szmatą i sprzatam, Oni też lubią latać po domu na bosaka Cięzka sprawa jest tylko z chłopakami, mojego starszego nie rażą skarpetki na suficie i taki etam różne ... ale jak poszedł do przedszkola - to pytał podczas posiłku - dlaczego nie ma serwetki na stole
Poza tym przychodzi do nas Pani raz w tygodniu na general cleaning Ot i cała prawda
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 13:17   #5149
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilia pewnie tak samo pikna jesteś jak i inne laski, które się tu pokazały. Czasem ma się takie dni, że się człowiek czuje źle we własnej skórze


Dome te czerwone czy pomarańczowe (wolałabym pomarańczowe) bym Ci skubnęła.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 13:20   #5150
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Kamilia pewnie tak samo pikna jesteś jak i inne laski, które się tu pokazały. Czasem ma się takie dni, że się człowiek czuje źle we własnej skórze


Dome te czerwone czy pomarańczowe (wolałabym pomarańczowe) bym Ci skubnęła.
dzisiaj to ja mam dostęp jedynie do mego piękna wewnętrznego i kiedy jestem w tej fazie, to mam wrazenie, że muszę już tylko z tym pięknem żyć.A reszta piękna do życi
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 13:23   #5151
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Załącznik 1703090

Tamte nie mieszczą się w obiektywie musiałabym kilka zdjęc zrobić Przesyłam te ostatnie

Dome te czerwone (albo pomarańczowe ) mi się podobaja Ja mam mało butów bo nieliczne z uwagi na wąską stopę i chude nogi na mnie pasują.W kozakach wyglądam jakbym była w gumowcach i wybierała się na pole
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 13:28   #5152
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
dzisiaj to ja mam dostęp jedynie do mego piękna wewnętrznego i kiedy jestem w tej fazie, to mam wrazenie, że muszę już tylko z tym pięknem żyć.A reszta piękna do życi

Kamilia bo durne baby jesteśmy Wydumujemy sobie różne felery i jeszcze się nimi dołujemy Popatrz na facetów.Oni gdy są tyci ładniejsi od gów... mówią o sobie "normalny jestem ".
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 13:30   #5153
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
dzisiaj to ja mam dostęp jedynie do mego piękna wewnętrznego i kiedy jestem w tej fazie, to mam wrazenie, że muszę już tylko z tym pięknem żyć.A reszta piękna do życi
... kama to szkoda, ze mnie dzisiaj nie widzisz
Jeśli masz taki dzień ... wyłącz się, odwołaj to co możesz i nie rób nic na siłę ... Zrób coś tylko dla siebie ... wykąp się, załóż wygodne i pachnące ubranie, użyj delikatnie ulubionych perfum ... zrób sobie wagary od codzienności.
Jeśli przytłacza Cię Twój dzisiejszy wygląd - to chyba z nastrojem też nie jest najlepiej ... no już zaczynaj
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 13:31   #5154
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Dome te czerwone (albo pomarańczowe ) mi się podobaja Ja mam mało butów bo nieliczne z uwagi na wąską stopę i chude nogi na mnie pasują.W kozakach wyglądam jakbym była w gumowcach i wybierała się na pole
one są makowo czerwone
a te drugie to chabrowe, zamszowe cichobiegi do jaśniutkich jeansów Właśnie z szeroką cholewką by przy rurkach jak gumowce wyglądały
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 13:34   #5155
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
... kama to szkoda, ze mnie dzisiaj nie widzisz
Jeśli masz taki dzień ... wyłącz się, odwołaj to co możesz i nie rób nic na siłę ... Zrób coś tylko dla siebie ... wykąp się, załóż wygodne i pachnące ubranie, użyj delikatnie ulubionych perfum ... zrób sobie wagary od codzienności.
Jeśli przytłacza Cię Twój dzisiejszy wygląd - to chyba z nastrojem też nie jest najlepiej ... no już zaczynaj
Żono ty moja słodka - ja , gdzie się teraz nie położę, to się pokurzę, bo mam remont
I nic nie mogę odwołać, k.. mać.
A o te zabiegi ujędrniające to ja poważnie pytam! Mięśnie mi wiotczeją i tyle
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 13:37   #5156
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

No wiesz co Dome, kozaki też pozabierałaś? A jak przyjdzie Moja żona Madziusia to nawet ich nie obaczy? Nie bądź taka okrutna.
Te granatowe odpadają, po 1 bez obcasa, po 2 bez obcasa i po 3 bez obcasa. Kurdupelki, kto jest za?
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 13:45   #5157
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
No wiesz co Dome, kozaki też pozabierałaś? A jak przyjdzie Moja żona Madziusia to nawet ich nie obaczy? Nie bądź taka okrutna.
Te granatowe odpadają, po 1 bez obcasa, po 2 bez obcasa i po 3 bez obcasa. Kurdupelki, kto jest za?
Ja nie potrafię chodzić na obcasach - nawet , gdybym miała metr wzrostu, tez bym nie potrafiła. Mam coś z równowagą. Raz w życiu miałam obcas aż 4 cm - szłam w nich do ślubu. Kobiety - w życiu na żadnym facecie wcześniej i później tak nie wisiałam . Trzymałam się tak, jakby od tego, czy go mam obok siebie, zależało moje życie. I prawdę mówiąc - zależało bo bez tej podpórki bym padła. I byłabym kobieta upadła.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 13:45   #5158
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Faktyczne ivonako nawet na siku nie chodzi Nie dziwię się dziewczynie,tyle ją wczoraj ominęło

Dome mnie wkurzyła tymi czystymi podłogami .Wzięłam się za porządki w chałupie
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 13:46   #5159
JOASIA71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 74
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Megi jak sie ciesze, ze zaczynasz sie luszczyc bo juz myslalam , ze ten nasz cosmelan to jakas fikcja. U mnie jak na razie nic sie nie dzieje. Zmylam maske ok.2.30 po 10 godzinach. Po zmyciu czulam cieplo na twarzy tak jakbym miala temterature. Za to teraz zadnych oznak.No ale dzieki Tobie jest nadzieja.
Masima jak my Tobie zazdroscimy luszczenia , pomimo ze pewnie nie czujesz sie komfortowo to przynajmniej wiesz , ze bedziesz piekna.
Kamillia a jak Twoja buzka wyglada. Jeszcze sie luszczysz czy ten etap juz za Toba??
Przylaczam sie do Was dziewczyny i tez w sobote bede z Wami i fotkami. Moi panowie wyjezdzaja nad morze po raz ostatni poszalec na skuterze wodnym a ja mam kare cosmelanowa i zostaje sama w domu. To moze razem brudzia wypijemy w te sobote??
JOASIA71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 13:47   #5160
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
No wiesz co Dome, kozaki też pozabierałaś? A jak przyjdzie Moja żona Madziusia to nawet ich nie obaczy? Nie bądź taka okrutna.
Te granatowe odpadają, po 1 bez obcasa, po 2 bez obcasa i po 3 bez obcasa. Kurdupelki, kto jest za?
no to ja załącze lepsze zdjęcia - ze stronki gdzie je kupowałam Lepiej je widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chabrowe.jpg (1,8 KB, 94 załadowań)
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.