nie ma La Roche Unifiance! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-12-20, 19:08   #1
Cler
Raczkowanie
 
Avatar Cler
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: -
Wiadomości: 31

nie ma La Roche Unifiance!


Mieszkam w małym mieście w woj.świętokrzyskim (Busko-Zdrój) i w tutejszych aptekach w ogóle nie ma nic firmy La Roche Posay. Dużo dobrego czytałam o podkładzie korygującym Unifiance tej firmy i chciałabym go najpierw wypróbować. Mam cerę mieszaną z tłustą strefą T i trochę paskudztw [img]icons/icon9.gif[/img] do ukrycia. Studiuję zaocznie w Kielcach, tak że jeśli ktoś wie czy w kieleckich aptekach można nabyć ten podkład proszę o informację i z góry dziękuję. Jeśli ktoś używa nr.11 tj. podobno uniwersalny - Beige Champagne niech poda mi bliższe "namiary" tegoż odcienia czy jest to jasny czy ciemniejszy beż (zwykle używam odcieni naturalnych). A może da się zamówić go przez internet? Z góry dziękuję za pomocne info i pozdrawiam!
Cler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-20, 19:12   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: nie ma La Roche Unifiance!

Jeżeli używasz odcieni naturalnych, to polecam raczej nr 13. 11-tka jest naprawdę jasna. Niestety, w pozostałych sprawach Ci nie pomogę - mogę przy okazji zapytać, czy mają próbki tego podkładu - jeśli tak, to odezwę się
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-20, 19:53   #3
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: nie ma La Roche Unifiance!

Ja mam 11 - ale potwierdzam to co pisała Maga - trzeba miec na serio JASNĄ karnację, żeby jego używać. Jeśli chodzi o moją - jestem jasną blondynką do tego się nie opalam i mi pasuje [img]icons/icon7.gif[/img] Wiec możesz sobie wyobrazić mnie jako odcień bieli [img]icons/icon12.gif[/img] Ale ten odcień jest trochę ode mnie ciemniejszy więc w zasadzie nie można nic przesądzać.
Jeżeli masz dostęp do próbek - to warto spróbować i 11 i 13 (bo 12 jest żółtawa - chyba że to Ci nie przeszkadza) a tamte wcześniej wymienione to beże. I warto o te próbki powalczyć - bo jak sie sprawdza na ręku, albo na policzku - to nie oddaje tego jak będzie wyglądała twarz po nałożeniu takiego koloru.

Udanych łowów i pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-20, 22:49   #4
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: nie ma La Roche Unifiance! - do Cler

Co do odcieni podkladów nie wypowiem sie, bo nigdy nie mialam, Ale jesli chodzi o apteki w Kielcach to ostatnio bylam wlasnie w domu i kupowalam Effaclar K w aptece niedaleko dworca PKP. Idac od dworca w dół Sienkiewicza, to po prawej stronie jest apteka. Z tego co widzialam to apteka jest calkiem niezle zaopatrzona wiec istnieje prawdopodobienstwo ze beda mieli i ten podklad.
Nie pamietam dokladnie adresu i nie kojarze nawet co za sklepy sa obok [img]icons/icon12.gif[/img] rany jak ja dawno bylam w domu... ale na pewno trafisz [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-20, 23:12   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: nie ma La Roche Unifiance! - do Cler

Dzięki Xanka za ten namiar [img]icons/icon7.gif[/img]. W styczniu jadę do szkoły na pewno zajrzę do tej apteki. Masz Effaclar K? no i odpowiada Ci? też ma raczej pozytywne oceny na KW.
Jeśli ktoś ma dla mnie jeszcze jakieś info to bardzo proszę.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-20, 23:18   #6
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: nie ma La Roche Unifiance! - do Cler

A to jak bedziesz w styczniu dopiero, to moge tam podejsc i spytac o ten puder, bo na swieta jade do domu. A Effaclar mialam i mi "spasowal" a teraz kupowalam dla siostry [img]icons/icon7.gif[/img] Moze teraz pojde kupic dla siebie bo juz mi sie skonczyl, to przy okazji zobacze czy maja to o co pytalas. Jak sie czegos dowiem to wysle Ci info na maila.
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-20, 23:36   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: super!

Bardzo bym Ci była wdzięczna. [img]icons/icon7.gif[/img] no i przy okazji zapytaj czy mają próbki i ile podkład kosztuje. Mam uzbieraną kasę na podkład (na KW piszą że ok.70zł ale wiadomo - różnie to bywa). Tak sobie myślę że jak będzie kolejny przypływ gotówki to kupię Effaclar K, podobno zwęża pory a ja już mam dość patrzenia na moje "dziury" na policzkach.
No to Wesołych, Leniwych (baaaaardzo leniwych) i Ciepłych Swiąt życzę Tobie Xanka i wszystkim kobietkom starszym i młodszym.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.