Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-04, 16:49   #961
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Angi74, wiele osób już się wypowiadało na temat kremu rozjaśniającego. Warto użyć wyszukiwarki...

Np.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...cy#post6518258

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...cy#post6366928

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...cy#post6366779
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 17:58   #962
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Angi74, wiele osób już się wypowiadało na temat kremu rozjaśniającego. Warto użyć wyszukiwarki...

Np.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...cy#post6518258

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...cy#post6366928

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...cy#post6366779
Tak się sklada,ze potrafię korzystać z wyszukiwarki i uzywam jej od 4 lat ...Zanalazłam około 3,4 wypowiedzi na temat tego kremu.Jak dla mnie to za mało wiadomości.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 21:56   #963
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Tak się sklada,ze potrafię korzystać z wyszukiwarki i uzywam jej od 4 lat ...Zanalazłam około 3,4 wypowiedzi na temat tego kremu.Jak dla mnie to za mało wiadomości.
Tu jest jeszcze kilka linków, mam nadzieję, że się przydadzą:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...2A#post6203955
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...2A#post6296426
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...2A#post6298938
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...2A#post6311294
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...2A#post6318460
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...2A#post6325879
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...2A#post6517906
arat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 22:01   #964
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Arat,dzieki.Witamy na forum.Co do kremu to mam nadzieję,ze pojawią się jakieś nowe opinie
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 23:37   #965
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Tak się sklada,ze potrafię korzystać z wyszukiwarki i uzywam jej od 4 lat ...Zanalazłam około 3,4 wypowiedzi na temat tego kremu.Jak dla mnie to za mało wiadomości.
Nie wiem czy potrafisz korzystać z wyszukiwarki czy nie - pytałaś o opinie na temat kremu, więc Ci odpisałam, że znajdziesz je w tym wątku, najlepiej wyszukując je za pomocą wyszukiwarki. Opinie są podzielone, bo jednym ten krem wyrządził same krzywdy: zapchał, spowodował wysyp, a drugim służy rewelacyjnie. Moja siostra jest z niego zadowolona, na przebarwienia nie zadziałał, ale dobrze nawilżył skórę. Skoro masz ten krem w posiadaniu, to możesz stwierdzić czy służy on Twojej twarzy czy nie.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 00:21   #966
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny, ja za Wasza namowa oraz namowami Wizazanek na innych forach postanowilam sprobowac olejkow do mycia twarzy zamowilam od razu waniliowy i pomaranczowy bo nie moglam sie zdecydowac... juz nie moge sie doczekac az dotra i je wyprobuje, mam nadzieje ze podzialaja troche na moja buzke z ktora niestety nie moge dojsc do ladu - mam 24 lata a nadal pojawiaja mi sie pryszczole (na szczescie nie duzo, no ale sa...)

zamowilam tez na probe olejek antycellulitowy jako ze wlasnie jestem na etapie przygotowywania cialka do lata
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 07:23   #967
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

W sobotę skończyłam peeling czekoladowo-miętowy - stwierdzam, ze jest lepszy od tych kupowanych w drogeriach Ściera rewelacyjnie, trzeba kupić nowy
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 11:10   #968
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A ja będę bardzo wdzięczna jeśli wypowie się ktoś będący w osiadaniu kremu regenerującego z kwasem liponowym. Wiem, że to nowość, ale może ktos już się na to skusił Nie pytam o jakieś super regeneracyjne właściwości, bo na zaobserwowanie takich potrzeba troche czasu, ale przede wszystkim o to jak się wchłania, czy sie nie wałkuję i czy daje jakiekolwiek uczucie nawilżenia? Zastanawiam się czy zamówić ten krem dla Mamy, a niestety (a może i na szczęście:P) jest Ona bardzo wymagającą konsumentką
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 18:09   #969
Lovelight
Raczkowanie
 
Avatar Lovelight
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Juz od miesiąca ciesze sie moim pierwszym zamowieniem oto moje wrazenia:

- Hydrolat oczarowy jak ja sobie bez niego dawałam rade? Moje zycie teraz dziele na etap przed poznaniem hydrolatu i po Polecam kazdemu kto ma tłusta cere naprawde to 6zł zapewnia cudowna pielengnacje

- Tonik z kwasami AHA/BHA 10% mocny, juz po drugim uzyciu skóra zaczyna sie luszczyc do twazy go nie uzywam choc troszke mnie kusi zeby rozpoczac taka kuracje narazie do ramion mi wystarczy licze na to ze troszke rozjasni blizny

- Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF (jedwabiste) stosuje na noc efekt poranny to cudowna promienna cera super naklada sie makijaz i o dziwo dluzej sie trzyma, nie zapycha

- Olejek myjący do twarzy - pomarańczowy nie wiem na jakiej zasadzie on działa ale jest rewelacyjny jeszcze nic nie zmywalo makijazu tak dokładnie nie zapycha a buzia jest po nim mieciutka i uroczo pachnie

CERA: Tłusta, z niespodziankami, szara i sucha. Lat: 21

Kolejne zamówienie juz komponuje napewno beda w nim hydrolaty i olejek pewnie skusze sie na ten nowy waniliowy, teraz ma zamiar wyprobowac maseczki...
Dziewczyny z Poznania moze wspólne zamówienie?
__________________
Lovelight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 14:20   #970
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a czy ktoras z was już przetestowała maseczke truskawkową?
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 14:28   #971
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja....niestety swoje wrażenia opisalam na innym forum, więc może przekleję po prostu zamiast pisać ponownie:

"Pragne donieść, że z powyższej listy z mojego pierwszego posta wszystko doszło i wpróbowałam póki co maseczke truskawkową, która mnie strasznie, ale to naprawde strasznie uczuliła najpierw pojawił mi się takie piaseczek wokół oczu, a teraz (po 3 dniach) twarz mam jak wiór - papier ścierny wymięka, mogłabym twarzą szlifować powierzchnie. Staram sie jak mogę tego nie tykać, nawilżyć ale nic mi się nie wchłania. Jak się usmiecham do mam wrażenie że jeszcze chwila a skóra mi pęknie jak wafelek. To moje drugie uczulenie w życiu (pierwsze miałam po oleju z pestek granatu na własne życzenie bo za duże stężenie dalam), uczuleniowcem w ogóle nie jestem, truskawki latem żrę na kilogramy ...a tu taki klops. Maseczka jest do oddania jakby ktoś chciał "

i drugi post

"Dobra to ja juz sama nie wiem co o tym wszystkim mysleć...jestem juz 6 dni po nałożeniu tej maseczki i sprawa wygląda tak - przed wczoraj i wczoraj obłaziłam ze skóry jak napalona jaszczurka. Wczoraj to był po prostu szał, skronie, policzki ....dziś wstalam z ryjkiem gładkim (no prawie - ciut mi się jeszcze łuszczy skóra wokół oczu) jak u królewny.... Więc może to tak ma być? Czy to nie dzialanie kwasów owocowych?"

Maseczka nadal do oddania jakby ktoś chciał - chyba jest nie dla mnie


__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 15:00   #972
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

zaniepokoiłaś mnie :/ tam sa jakieś kwasy owocowe? nic takiego w opisie nie widziałam. No tak proszek truskawkowy dziala jako delikatny eksfoliant co za gapa ze mnie. Miałabym jeszcze pytanko jakie to ma stężenie? czyli stosując tą maseczke trzeba zrezygnować z opalania?

chooomik mam jeszcze takie pytanko, a jak z twoimi porami? czy po zastosowaniu tej maseczki widać jakieś różnice?
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 15:24   #973
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
zaniepokoiłaś mnie :/ tam sa jakieś kwasy owocowe? nic takiego w opisie nie widziałam. No tak proszek truskawkowy dziala jako delikatny eksfoliant co za gapa ze mnie. Miałabym jeszcze pytanko jakie to ma stężenie? czyli stosując tą maseczke trzeba zrezygnować z opalania?

chooomik mam jeszcze takie pytanko, a jak z twoimi porami? czy po zastosowaniu tej maseczki widać jakieś różnice?
Nie wiem jakie ma stężenie, na wszelki wypadek i tak filtruję twarz więc...właścicielka BU tu bywa - może ona będzie umiała odpowiedzieć na te pytania...

Jeśli chodzi o pory - to w zasadzie u mnie nos tylko wchodzi w grę - czy zauważyłam różnicę? niespecjalnie, ale u mnie na nosie tych porów w zasadzie jeszcze nic nie ruszyło, i raczej jestem na etapie przywyczajania się do nich. Dodam może jeszcze, że zaraz po uzyciu maseczki odczucia byly fantastyczne - gładka buzia, nawilzona, mięciutka - dopiero na drugi dzień rano wstałam ze skorupa na twarzy...

Cały czas mnie zastanawia, czy nie tak własnie ta maseczka powinna dzialać? Bo suma sumarum wyszłam z tego z całkiem fajna twarzą
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 15:30   #974
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mam nadzieje, że jak zjawi się tutaj właścicielka BU to wyjaśni nasze wątpliwości. Miałam dzisiaj testować tą maseczke , ale jakos odechciało mi się
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 19:08   #975
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wczoraj zmieszałam serum z wit C ( to bez silikonów) z żelem hialuronowym i zrobił mi się z tego taki glut trudnu do wsmarowania a na twarzy z kolei taka jakby skorupka.
Próbuję coś zrobić bu to serum było bardziej nawilżające.
Czy położenie na nie Humektanu jest dobrym pomysłem
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 19:15   #976
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Wczoraj zmieszałam serum z wit C ( to bez silikonów) z żelem hialuronowym i zrobił mi się z tego taki glut trudnu do wsmarowania a na twarzy z kolei taka jakby skorupka.
Próbuję coś zrobić bu to serum było bardziej nawilżające.
Czy położenie na nie Humektanu jest dobrym pomysłem
Iwonka,ja tez mam to serum i u mnie ma postać raczej płynną.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 19:55   #977
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Iwonka,ja tez mam to serum i u mnie ma postać raczej płynną.

Moje serum też ma płynną konsystencję.Wczora j zmieszałam je na ręce z żelem i wtedy zrobił się z tego glut.Ciężko było je rozprowadzic na skórze.
Ja nie używam serum pod filtry tylko na noc ale jest niestety zbyt mało nawilżające dlatego próbuje coś z tym zrobić
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 20:38   #978
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Moje serum też ma płynną konsystencję.Wczora j zmieszałam je na ręce z żelem i wtedy zrobił się z tego glut.Ciężko było je rozprowadzic na skórze.
Ja nie używam serum pod filtry tylko na noc ale jest niestety zbyt mało nawilżające dlatego próbuje coś z tym zrobić
To moze na serum (jak się wchłonie) zastosuj jakiś krem nawilzający?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 21:44   #979
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
To moze na serum (jak się wchłonie) zastosuj jakiś krem nawilzający?

Spróbuję tak właśnie zrobić
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 22:56   #980
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Spróbuję tak właśnie zrobić
.....
kilka stron wczesniej pisałyśmy z dziewczynami o tym ''glutowym'' problemie...wystarczy do żelu Hialuronowego dodac kropelkę,dwie hydrolatu.> i konsystencja całosci robi sie spowrotem płynna i dobrze wchłanialna/// swoją drogą nie mogę wyjsc z podziwu jak świetnie na takiej bazie trzyma sie makijaz !!! inne bazy pod makijaz się NIE-UMY-WAJĄ .
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 23:08   #981
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

zel hialurynowy stosujesz jako baze pod makijaz?
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 02:17   #982
Xaviena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 18
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

aaaaaaaaaa te mikstury są DOSKONAŁE !!!
Moje obrzydliwe , rozszerzone pory , po prostu się zamykają !!!!

Kilku znajomych których nie widziałam z miesiąc, zapytało mnie , czy była na operacji plastycznej , hehehe , bo tak się zmieniła moja twarz!!!!

Żadnego syfu na twarzy , pory się zamknęły , cera delikatna , aksamitna
Xaviena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 10:25   #983
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Xaviena, a czego używasz?

Ja od jakiegoś tygodnia - po lekturze wątku zresztą... - używam Oleju do mycia pomarńczowego i Serum Lemon - muszę powiedzieć, że widzę dużą poprawę i chociaż zazwyczaj jestem sceptycznie nastawiona do "rewelacyjnych zmian", to tutaj tydzień stosowania skłania mnie do ogromnego optyzmizmu. Mam jeszcze maseczki - wulkaniczą i morską - ale tu trudno mi ocenić, efekt "po" jest w porządku.
Z mojej strony moge jeszcze polecić olejek na celulit - jesli mi na oczy nic nie padło :c)) - widzę poprawę. Stosuję z żelem hialur.
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 10:31   #984
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja rowniez musze stwierdzic porownujac do drogich odpowiednikow ze kosmetyki z Bu sa swietne
Np taki peeling enzymatyczny Kanebo, chowa sie przy tym z Bromelaina z BU , no poprostu roznica jest znaczna tak i w cenie jak i w efekcie koncowym...jedynie opakowanie od Kanebo lepsze bo meczace sa te wszytskie pudla z BU na pulkach...
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 10:42   #985
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Peeling planuję w nastepnym zamównieu... Zreszą nie tylko peeeling, co trochę na coś jeszcze mam ochotę, kończę "NORMALNE" kosmetyki i zaczynam wymianę na BU. A pudełka - za wyjątkiem olejku do mycia - zamknęłam w szafce ;c)
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 11:42   #986
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Ja rowniez musze stwierdzic porownujac do drogich odpowiednikow ze kosmetyki z Bu sa swietne
Np taki peeling enzymatyczny Kanebo, chowa sie przy tym z Bromelaina z BU , no poprostu roznica jest znaczna tak i w cenie jak i w efekcie koncowym...jedynie opakowanie od Kanebo lepsze bo meczace sa te wszytskie pudla z BU na pulkach...
A ja myśle, ze nie ma co narzekac, zapewne opakowania wpływaja na cenę. Ja tez na poczatku przezywałam, ze nie bede miała na półeczkach tych slicznych sloiczków Guerlaina, Biothermu, Kanebo etc. Ale słoiczki mozna schowac w połeczce lub lodowce, w koncu liczy się dzialanie na nasza buźkę
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 11:55   #987
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
zel hialurynowy stosujesz jako baze pod makijaz?
żel hialuronowy świetnie ''trzyma'' makijaż
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 12:45   #988
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
żel hialuronowy świetnie ''trzyma'' makijaż
Też go uzywam pod makijaż
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 12:59   #989
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zawsze można poszukać jakiś ozdobnych opakowań, słoiczków, buteleczek itp. i do nich poprzelewać kosmetyki z BU
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 13:07   #990
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Zawsze można poszukać jakiś ozdobnych opakowań, słoiczków, buteleczek itp. i do nich poprzelewać kosmetyki z BU

Ja np sobie kitram co fajniejsze opakowania albo zabieram mamie i potem je reużytkuję, że tak powiem. Mam kilka fajnych słoików na peelingi i maseczki, a także maniakalnie zbieram buteleczki z dozownikiem (a la Hauschka) do olejków myjących i srum
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.