Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-17, 15:17   #871
diabolic
Raczkowanie
 
Avatar diabolic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 215
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

dziewczyny może któraś zrobi ankietę jakąś z pudrami dla jasnych cer? takich które nie ciemnieją? i nie uczulają?

bo tak to nie jest to przejrzyste ten wątek ma wiele stron a tak by było wszystko w 1 miejscu

btw zna się ktoś co uczula skórę? chodzi mi o składniki które najczęściej to powodują
__________________
- Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie dobro czyni.
diabolic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 15:20   #872
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...44#post7487544
Tutaj moje dość nieudolne porównanie zielonej bazy Bourjois przed i po. Używam jej od okazji, jak mam czas i chęci. Nie przykrywa całkowicie czerwonych plam, naczynek i zaczerwienienia, ale ładnie to niweluje. Mieszam ją z bazą silikonową Giordani Gold i podkładem adaptacyjnym i jest dużo lepiej niż solo.

Diabolic sprawdź tagi, znajdziesz link do podsumowania. Możesz później przeszukać KWC czy też wszystkie części wątku.

Edytowane przez Ines-ka
Czas edycji: 2009-04-17 o 15:25
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 17:57   #873
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Advay Pokaż wiadomość
Lola, się składa, że mam tego Astora.
pisałam o tym wcześniej... i dla mnie jest prawdę mówiąc idealny
też się go bałam w drogerii po przetestowaniu na ręce, ale gdy t pani, która tak usilnie chciała mnie na niego namówić, maźneła mnie nim po twarzy, efekt był wspaniały

wszystkie moje niedoskonałości poszły niepamięć przykrył bardzo ładnie i u mnie nie ciemnieje .
Ja się nim po twarzy nie maziałam, ale może faktycznie coś w tym jest przeraził mnie efekt jaki zobaczyłam na ręce i wydawało mi się, że na twarzy będzie dużo gorzej, bo mam bardzo jasną szyję wydawał mi się naprawde znacząco ciemniejszy niż Revlon Ale z ciekawości następnym razem wypróbuje go na twarzy LP 100 mnie niestety zawiódł, ale już mam na nioego sposób - kładę na niego cienką warstwę zasypki Alantan, o której dziewczyny wspominały w wątku o skrobii ziemniaczanej podobnie jak skrobia, Alantan ładnie matuje i jak dla mnie to rozprowadza się na twarzy znacznie lepiej niż skrobia przy okazji lekko rozjaśnia skórę (skrobia daje raczej transparentny efekt) i neutralizuje zabarwienie podkładu (żółtawe, różowe, pomarańczowe), co przy mojej neutralnej cerze jest bardzo pożądane wystarczy niewielka ilość, dobrze roztarta na twarzy lepiej nakładać stopniowo i po troszeczkę i patrzeć na efekt, bo łatwo przesadzić i skończyć z twarzą białą jak duch
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 18:09   #874
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dszedł do mnie dzisiaj Estee Lauder Platinum Illuminator I pisze swoje pierwsze wrażenia tak jak wcześniej obiecałam

A więc: rozświetlacz jest bardzo subtelny, fajniue łagodzi rysy twarzy, daje taki efekt zdrowej i promiennej cery. Ladnie mozna nim podkreslic co sie tylko zechce - policzki, skronie...
Dla mojej bladej cery jest super! Nie jest ani złoty, ani srebrny, jest po prostu rozświetlający Po pierwszym użyciu - CUDO
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 19:22   #875
Advay
Raczkowanie
 
Avatar Advay
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 148
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
na mnie akurat wpada w delikatny róż, choć też w zasadzie może być
pędzel to czysta porażka - ja mogę sobie nim zrobić krzywdę
używam Flat Top z EDM - takiego miękkiego cuda w życiu nie miałam
mój się w ogóle nie naddawał do niczego, więc postanowiłam coś zrobić z tym dołączonym
wyprałam go najpierw w płynie do prania zmiękczającym, potem w szamponie z jedwabiem zmiękczyło go to trochę, ale wyschnąć nie chce, niestety.
Advay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 19:36   #876
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
ooo, a jaki? mówisz o podkładzie czy pudrze? zdradz jeśli możesz co to za wyjątek, bo chętnie bym przetestowała , zwłaszcza, że produkty Rimmel mają przystępne ceny i są łatwo dostępne
Chodziło mi o puder Renew&Lift True Ivory Była o nim mowa wcześniej. Dla mnie jedyną wadą jest opakowanie, ale sam puder jest świetny Kolor naprawdę jaśniutki, nie to co w podkładach, gdzie odcień ivory jest bardzo ciemny.
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 21:06   #877
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A ja polecam Wam mineraly jesli ktos nie moze znalezc odpowiedniego odcienia Sama sie w nie powoli 'zaglebiam' i chyba niedlugo rzuce tradycyjna kolorowke.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 22:40   #878
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
A ja polecam Wam mineraly jesli ktos nie moze znalezc odpowiedniego odcienia Sama sie w nie powoli 'zaglebiam' i chyba niedlugo rzuce tradycyjna kolorowke.
ja tak samo, nie dosc , ze piekne jasne kolory, wyglada lepiej niz zwykle fluidy, to jeszcze poprawia stan skory. a miesiac trzymalam moje EDM w szufladzie, przekonana, ze to nie dla mnie. nigdy sie bardziej nie myliłam.
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 07:02   #879
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
ja tak samo, nie dosc , ze piekne jasne kolory, wyglada lepiej niz zwykle fluidy, to jeszcze poprawia stan skory. a miesiac trzymalam moje EDM w szufladzie, przekonana, ze to nie dla mnie. nigdy sie bardziej nie myliłam.
ja też
wreszcie mam coś, co nie jest za ciemne, za różowe czy za żółte
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3204
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 13:42   #880
basia990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witam Mam jasną cerę i to bardzo...bardzo.Co chwilę słyszę dziecko,coś ty taka blada.Ostatnio dyrektorka mojej szkoły podeszła do mnie i się pyta czy jestem zdrowa i czy mam porobione badania bo strasznie blada jestem.A ja za każdy razem odpowiadam że taka jestem OD ZAWSZE.Strasznie mnie to denerwuje.W sumie to coraz mniej się sobie podobam przez to nieustanne wałkowanie tematu mojej jasnej cery...:/.
Kupiłam sobie nawet krem brązujący ale efekt nie jest powalający,jakoś mi to nie pasuje.
Tak sobie czytałam ten temat i zastanawiam się czy nie spróbować z różem,może to jakoś pomoże...
mam też problem z kolorami,nie wiem jakiego koloru ciuchy kupować...
basia990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 23:10   #881
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez basia990 Pokaż wiadomość
Witam Mam jasną cerę i to bardzo...bardzo.Co chwilę słyszę dziecko,coś ty taka blada.Ostatnio dyrektorka mojej szkoły podeszła do mnie i się pyta czy jestem zdrowa i czy mam porobione badania bo strasznie blada jestem.A ja za każdy razem odpowiadam że taka jestem OD ZAWSZE.Strasznie mnie to denerwuje.W sumie to coraz mniej się sobie podobam przez to nieustanne wałkowanie tematu mojej jasnej cery...:/.
Kupiłam sobie nawet krem brązujący ale efekt nie jest powalający,jakoś mi to nie pasuje.
Tak sobie czytałam ten temat i zastanawiam się czy nie spróbować z różem,może to jakoś pomoże...
mam też problem z kolorami,nie wiem jakiego koloru ciuchy kupować...
tez czesto to slyszalam ale ja sie cieszylam , bralam to za komplement,ze moja bladosc jest zauwazalna. Z czasem wszyscy zaczeli chwalic moją porcelanową cerę. Nie wiem czemu sie przejmować uwagami na temat czegos co osobiscie Ci sie podoba. Kolory zależą od włosow, oczu, odcienia karnacji i tego co lubisz i co chcesz uzyskać. ja lubie barwy nasycone podbijające moją bladość!
milk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-18, 23:13   #882
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Używaj odrobiny różu - wtedyy blada cera wygląda zdrowiej. No i korektor pod oczy. Z moich doświadczeń to tyle
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 08:58   #883
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Chodziło mi o puder Renew&Lift True Ivory Była o nim mowa wcześniej. Dla mnie jedyną wadą jest opakowanie, ale sam puder jest świetny Kolor naprawdę jaśniutki, nie to co w podkładach, gdzie odcień ivory jest bardzo ciemny.
Dziękuję No to muszę go wypróbować - sama bym nigdy nie pomyślała żeby zwrócic uwagę na ten puder, bo miałam już podkład Rimmela właśnie z serii Renew&Lift w tym samym kolorze i okazał się kompletnie niedopasowany Ale skoro mówisz, że jest znacznie jaśniejszy to warto się nim zainteresować

Póko co najjaśniejszym łatwodostępnym pudrem jaki miałam był soft compact powder natural look firmy Manhattan (odcień Transparent - wbrew pozorom nie jest do końca transparentny, tylko bardzo jasny i ładnie rozjaśniał każdy za ciemny podkład). Natomiast niespecjalnie przypasował mi puder Perfect Teint 2w1 Powder&Make up(nakładany na mokro może służyć też za podkład) Manhattana w kolorze Porcelain. Może i nie jest szczególnie ciemny, ale do porcelany mu daleko. Ma jakiś taki nienaturalny, mocno żołty kolor. Mam wrażenie, że nieco ściemniał w miarę użytkowania, ale od poczatku kiedy zobaczyłam go po zakupie, pierwszy raz nie w drogeryjnym oświetleniu, był nieodpowiedni.Nakładany jako podkład jest raczej bardzo słabo kryjący.
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-04-19 o 09:05
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 09:47   #884
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

osobiscie za najjaśniejszy uważam puder isadory, jasny tez miala lumene, ja raczej pudrów nie uzywam ale czasem widze takie dosc jasne, zdecydowanie jasniejsze od tych wymienianych przez was, ale moze mam omamy
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 11:16   #885
Almandyn
Raczkowanie
 
Avatar Almandyn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: 53° 02' N 18° 37' E
Wiadomości: 126
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Sinobroda Pokaż wiadomość
Używaj odrobiny różu - wtedyy blada cera wygląda zdrowiej. No i korektor pod oczy. Z moich doświadczeń to tyle
Używasz korektora i różu bez podkładu?
Almandyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 11:54   #886
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Almandyn Pokaż wiadomość
Używasz korektora i różu bez podkładu?
A co w tym dziwnego? Ja skończyłam przygody z podkładami po wielu nieudanych próbach dobrania odpowiednio jasnego odcienia. Wystarcza mi trochę większa ilość korektora i puder.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 12:34   #887
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witam,
Sama mam dość bladą cerę i do tego czarne włosy, więc znam problem z dobieraniem podkładu. Jaki by nie był zawsze wychodził za ciężki i za ciemny, albo nienaturalnie biały. Aż do momentu kiedy odkryłam bazy Teint Parfait YSL. Wychodzą bardzo naturalnie, są bardzo wydajne, a na dodatek można je mieszać ze sobą i ładnie modelować twarz. Mają bardzo fajne kolory. I nie mam efektu maski jak po podkładach.
Avari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 13:11   #888
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Almandyn Pokaż wiadomość
Używasz korektora i różu bez podkładu?
To się da, jak korektor jest odpowiednio dobrany do cery, podkład nie jest potrzebny. Sama tak czasem robiłam, tzn. korektor (w płynie), na to puder sypki i na koniec róż/rozświetlacz w odpowiednim miejscu.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 13:38   #889
gaddzinka
Raczkowanie
 
Avatar gaddzinka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 317
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja zawsze szybko sie opalalam, ale od ponad roku nie moge lezec na sloncu z powodu lekow ktore biore i nawet mi sie podoba moja bladosc. tez mialam problem z dobraniem podkladu ale obecnie uzywam na cienie pod oczami dermacol (jako korektor) ale doslownie odrobinke i podklad dermablend Vichy najjasniejszy i jestem bardzo z niego zadowolona, ale cena jest powalajaca ok 74zl w aptece, przez internet troche taniej. Ale przy codziennym stosowaniu wystarcza mi na 3, 4 miesiace dobrze kryje moje plamki na twarzy i pajaczki i nie zatyka porow. Wiec polecam!
__________________


książki wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22479911

Edytowane przez gaddzinka
Czas edycji: 2009-04-19 o 13:44
gaddzinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 18:00   #890
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Napatrzyłam się na jasne odcienie minerałów i mnie kuszą Ale czy wie może któraś z Was, czy istnieją w ogóle podkłady mineralne bez miki, bo jej nie mogę , a wszystkie których składy patrzyłam ją zawierają i czy minerały nadają się do tłustej skóry, bo próbowałam kilka pseudominerałów i robi mi się ciasto na twarzy, z samym zwykłym pudrem mam tak samo, musi być skrobia żeby się "trzymało", więc nie wiem czy próbować z nimi.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 16:06   #891
jeanne8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 251
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Drogie wizażynki Proszę o pomoc...

Doradźcie bardzo dobry, trwały podkład, JAŚNIUTKI ( potrzebuję na ślub- swój ) - do cery tłustej lub mieszanej...

Dotychczas miałam:
MAX Factor - Lasting Perrormace kolor-100 fair ( Cudowny)
LOREAL True Match kolor c1
REVLON ColorStay kolor 110

Ale na ślub chciałabym znaleźć coś bardziej trwałego...Droszy podkład ale sprawdzony i trwały.
__________________
Nazwałam Twoim imieniem każdy dzień
i tak już będzie, do skończenia świata...

jeanne8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 16:14   #892
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jeanne8 Pokaż wiadomość
Drogie wizażynki Proszę o pomoc...

Doradźcie bardzo dobry, trwały podkład, JAŚNIUTKI ( potrzebuję na ślub- swój ) - do cery tłustej lub mieszanej...

Dotychczas miałam:
MAX Factor - Lasting Perrormace kolor-100 fair ( Cudowny)
LOREAL True Match kolor c1
REVLON ColorStay kolor 110

Ale na ślub chciałabym znaleźć coś bardziej trwałego...Droszy podkład ale sprawdzony i trwały.
A Lasting Performance czy Colorstay nie jest trwały? Próbowałaś używać z bazą ? Jasny jest też np. Mary Kay Full Coverage (nr 104), odcień chłodny, z kroplą różu jak Revlon- właśnie dlatego wolę podkład Max Factor, jest jasny, ale nie zanadto różowy
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 17:51   #893
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jeanne8 Pokaż wiadomość
Drogie wizażynki Proszę o pomoc...

Doradźcie bardzo dobry, trwały podkład, JAŚNIUTKI ( potrzebuję na ślub- swój ) - do cery tłustej lub mieszanej...

Dotychczas miałam:
MAX Factor - Lasting Perrormace kolor-100 fair ( Cudowny)
LOREAL True Match kolor c1
REVLON ColorStay kolor 110

Ale na ślub chciałabym znaleźć coś bardziej trwałego...Droszy podkład ale sprawdzony i trwały.
Spróbuj bazy pod makijaż czy fixatora (np. Kryolanu, Sephory)
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:28   #894
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Napatrzyłam się na jasne odcienie minerałów i mnie kuszą Ale czy wie może któraś z Was, czy istnieją w ogóle podkłady mineralne bez miki, bo jej nie mogę , a wszystkie których składy patrzyłam ją zawierają i czy minerały nadają się do tłustej skóry, bo próbowałam kilka pseudominerałów i robi mi się ciasto na twarzy, z samym zwykłym pudrem mam tak samo, musi być skrobia żeby się "trzymało", więc nie wiem czy próbować z nimi.
istnieją
ten post co prawda traktuje o czyms innym, ale kilka podkładów bez miki jest wymienionych
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3395
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:54   #895
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
istnieją
ten post co prawda traktuje o czyms innym, ale kilka podkładów bez miki jest wymienionych
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3395
Dziękuję
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 07:17   #896
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

u mnie się nie robi ciasto, to zależy też od dobranego kremu pod, u mnie sprawdza się normadermjest idealny pod minerały.
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 07:31   #897
2352
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 86
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

eh, ja jestem taka blada ze zaden podklad mi nie pasuje do odcienia skory nawet dior nude (ktory rozswietla) 010 ivory jest za ciemny...

a posiadam okropne rumience ktorych np. puder nie zatuszuje. : x
2352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 12:42   #898
jeanne8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 251
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Spróbuj bazy pod makijaż czy fixatora (np. Kryolanu, Sephory)
Dziękuję za radę...
Ten ocień z Max Factor nr 100 jest taki piękny, jaśniutki że nie chciałabym z niego rezygnować...Spróbuję z dobrą bazą
__________________
Nazwałam Twoim imieniem każdy dzień
i tak już będzie, do skończenia świata...

jeanne8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 15:58   #899
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Racja, Max Factor to cudowny podkład I naprawdę nie mam pojęcia skąd biorą się opinie, że ciemnieje na twarzy. Może to zależy od cery? Ja nie miałam z nim żadnych problemów. Nigdy.
Dziewczyny używała któraś z Was kremu ogórkowego Ziai? Ja zakupiłam do rąk (z doświadczenia wiem, że cudowny!) i do twarzy. Szczególnie chodzi mi o ten do buźki - miałyście z nim do czynienia? Dam znać za jakiś czas czy mi służy. Bo tonik bardzo sobie chwalę
I jeszcze jedno - czy znacie jakąś dobrą maseczkę ROZJAŚNIAJĄCĄ? Chodzi mi o gotowe do kupienia, ponieważ moje zabawy z cytryną zwykle kończyły się silnym podrażnieniem skóry. Wolę nie ryzykować.

Pozdrawiam.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 18:00   #900
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jeanne8 Pokaż wiadomość
Dziękuję za radę...
Ten ocień z Max Factor nr 100 jest taki piękny, jaśniutki że nie chciałabym z niego rezygnować...Spróbuję z dobrą bazą
Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Racja, Max Factor to cudowny podkład I naprawdę nie mam pojęcia skąd biorą się opinie, że ciemnieje na twarzy. Może to zależy od cery? Ja nie miałam z nim żadnych problemów. Nigdy.
Heh, jak dla mnie to super jasny on nie jest
Traktuję go raczej jako ostateczność, bo dobrze kryje i jest dosyć trwały.
Lubię swoją bladość, ale dość przygnębiające jest to, że na około 10 odcieni LP najjaśniejszy jest za ciemny już Ori jest lepsze, bo na 5 czy 6 najjaśniejszy bardziej mi pasuje. Może faktycznie trzeba się porozglądać za minerałami, tyle że leniwa jestem
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.