Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-10, 10:05   #991
Trah
Rozeznanie
 
Avatar Trah
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 539
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

będę próbowała.
dziękuję za pomoc
Trah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 10:06   #992
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

a ja polecam olej arganowy (jeżeli nie ma się alergii na orzechy) i żel hialuronowy - u mnie wręcz goiły zmiany atopowe na twarzy
Trah - jeśli wysusza cię mycie wodą i pianką (która moim zdaniem wcale nie jest odpowiednia do suchej, wrażliwej skóry bo detergentem jest w niej SLS) to polecam mleczko albo płyn micelarny
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 10:33   #993
Trah
Rozeznanie
 
Avatar Trah
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 539
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a ja polecam olej arganowy (jeżeli nie ma się alergii na orzechy) i żel hialuronowy - u mnie wręcz goiły zmiany atopowe na twarzy
Trah - jeśli wysusza cię mycie wodą i pianką (która moim zdaniem wcale nie jest odpowiednia do suchej, wrażliwej skóry bo detergentem jest w niej SLS) to polecam mleczko albo płyn micelarny
na orzechy jestem uczulona. ja dopóki nie zacznę myć buzi/smarować kremem, to wszystko jest ok.
ja nigdy nie sprawdzałam składników danego produktu, kupuje, próbuje, jak jest źle to daje komuś w prezencie, jak jest dobrze, to używam.
z pianką Iwostinu jest tak, że jak używam max. 2 razy w tygodniu to jest dobrze, ale jeżeli częściej, to problem się zaczyna powtarzać. czerwona skóra schodzi mi szybko, ale piecze mnie od godziny do dwóch.

sprawdziłam teraz na forum jakie są kosmetyki bez SLS i wśród nich jest: Physiogel Cleanser hipoalergiczny żel myjący dla skóry wrażliwej, którego używałam i nie było mi z nim dobrze.
a np. z serii Ziaja Calma mogę używać tylko peelingu enzymatycznego, po kremie jestem czerwona.
teraz kończy mi się krem na dzień o kremie na noc nawet nie myślę, bo wybór tego kremu, to już w ogóle jest męka...
Trah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 11:04   #994
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Trah Pokaż wiadomość
na orzechy jestem uczulona. ja dopóki nie zacznę myć buzi/smarować kremem, to wszystko jest ok.
ja nigdy nie sprawdzałam składników danego produktu, kupuje, próbuje, jak jest źle to daje komuś w prezencie, jak jest dobrze, to używam.
z pianką Iwostinu jest tak, że jak używam max. 2 razy w tygodniu to jest dobrze, ale jeżeli częściej, to problem się zaczyna powtarzać. czerwona skóra schodzi mi szybko, ale piecze mnie od godziny do dwóch.

sprawdziłam teraz na forum jakie są kosmetyki bez SLS i wśród nich jest: Physiogel Cleanser hipoalergiczny żel myjący dla skóry wrażliwej, którego używałam i nie było mi z nim dobrze.
a np. z serii Ziaja Calma mogę używać tylko peelingu enzymatycznego, po kremie jestem czerwona.
teraz kończy mi się krem na dzień o kremie na noc nawet nie myślę, bo wybór tego kremu, to już w ogóle jest męka...
A próbowałaś iść do lekarza? On pewnie zna więcej specyfików niż my .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 11:47   #995
Trah
Rozeznanie
 
Avatar Trah
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 539
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
A próbowałaś iść do lekarza? On pewnie zna więcej specyfików niż my .
tak, napisałam w swoim pierwszym poście, że byłam u dermatologa.
Trah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 12:08   #996
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Trah Pokaż wiadomość
na orzechy jestem uczulona. ja dopóki nie zacznę myć buzi/smarować kremem, to wszystko jest ok.
ja nigdy nie sprawdzałam składników danego produktu, kupuje, próbuje, jak jest źle to daje komuś w prezencie, jak jest dobrze, to używam.
z pianką Iwostinu jest tak, że jak używam max. 2 razy w tygodniu to jest dobrze, ale jeżeli częściej, to problem się zaczyna powtarzać. czerwona skóra schodzi mi szybko, ale piecze mnie od godziny do dwóch.

sprawdziłam teraz na forum jakie są kosmetyki bez SLS i wśród nich jest: Physiogel Cleanser hipoalergiczny żel myjący dla skóry wrażliwej, którego używałam i nie było mi z nim dobrze.
a np. z serii Ziaja Calma mogę używać tylko peelingu enzymatycznego, po kremie jestem czerwona.
teraz kończy mi się krem na dzień o kremie na noc nawet nie myślę, bo wybór tego kremu, to już w ogóle jest męka...
a musisz używać wody do mycia? ja po kontakcie z wodą też mam taką reakcję, więc zmywam skórę mleczkiem toleriane LRP
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 14:33   #997
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Trah Pokaż wiadomość
przede wszystkim dziękuję Ci za odpowiedź
nie, nie używałam kosmetyków dla alergików z apteki, ponieważ są one drogie (tak poinformowała mnie farmaceutka) i nie było próbek. testy robiłam: pokarmowe i inhalacyjne.
chemiczne robi się z krwi?

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Chemicznych nigdy nie robiłam wiec Ci nie powiem jak wyglądaja.
Z tego co wiem to nie wszedzie mozna je zrobic i nie nalezą do tanich.
I kosmetyki do cery alergicznej nie muszą być drogie, trzeba czasem poszperać np. sprawdz w necie a potem wystarczy zapytac czy są w aptece.
__________________
Szczęśliwa żonka

Edytowane przez malwus20
Czas edycji: 2010-09-10 o 14:36
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 20:20   #998
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
Chemicznych nigdy nie robiłam wiec Ci nie powiem jak wyglądaja.
Z tego co wiem to nie wszedzie mozna je zrobic i nie nalezą do tanich.
I kosmetyki do cery alergicznej nie muszą być drogie, trzeba czasem poszperać np. sprawdz w necie a potem wystarczy zapytac czy są w aptece.
ja miałam chemiczne robione na plecach - w ten sam chyba sposób co podczas testów na przedramieniu, tylko ze lekarka po nałożeniu mi alergenów zakleiła mi plecy plastrami i zabronił kąpać się przez 2 dni; po dwóch dniach plastry zdjęła i oceniła test jeśli robi je alergolog lub dermatolog z publicznej przychodni to nic nie płacisz. prywatnie kosztują chyba 70-100zł/ za jeden zestaw
co do kosmetyków to polecam kremy lipobaza i nanobaza oraz naturalne oleje (jest ich całe mnóstwo - na pewno znajdziesz taki, który cię nie uczuli) i żel hialuronowy
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 09:42   #999
Trah
Rozeznanie
 
Avatar Trah
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 539
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

dziękuje za pomoc
Trah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 12:31   #1000
aggie82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 706
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

Kiedyś będąc w sklepie usłyszałam, że słonecznika (takiego żywego w kwiecie) nie należy chować na noc do lodówki, bo po wyjęciu go gdy schnie to wysycha.
I tak zaczęłam główkować - należy zawsze dokładnie się wycierać ręcznikiem po myciu. Nie zostawiać buzi do wyschnięcia. Nie stosować żadnych wód termalnych. Jak byłam dzieckiem to często nie chciało mi się wycierać rąk, bo myślałam, że i tak za chwile same wyschną. I przez całe dzieciństwo miałam mega suche ręce, popękane aż do krwi, szczególnie w zimie. Teraz ręce mi już nie pękają, ale nie są już tak milutkie i delikatne jak u innych. Już zawsze będą szorstkie i nieprzyjemne mimo sterty kremów. Tak więc apel do osób z bardzo suchą skórą - może popełniacie ten sam błąd co ja kiedyś?
aggie82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 11:52   #1001
rec
Raczkowanie
 
Avatar rec
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 60
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez aggie82 Pokaż wiadomość
Kiedyś będąc w sklepie usłyszałam, że słonecznika (takiego żywego w kwiecie) nie należy chować na noc do lodówki, bo po wyjęciu go gdy schnie to wysycha.
I tak zaczęłam główkować - należy zawsze dokładnie się wycierać ręcznikiem po myciu. Nie zostawiać buzi do wyschnięcia. Nie stosować żadnych wód termalnych. Jak byłam dzieckiem to często nie chciało mi się wycierać rąk, bo myślałam, że i tak za chwile same wyschną. I przez całe dzieciństwo miałam mega suche ręce, popękane aż do krwi, szczególnie w zimie. Teraz ręce mi już nie pękają, ale nie są już tak milutkie i delikatne jak u innych. Już zawsze będą szorstkie i nieprzyjemne mimo sterty kremów. Tak więc apel do osób z bardzo suchą skórą - może popełniacie ten sam błąd co ja kiedyś?
hmm nie rozumiem dlaczego nie należy używać wód termalnych. Ja mam uczulenie na kranówe i z rana oczy i twarz przemywam wodą termalną, ale nie pozawalam jej wyschnąć tzn. wycieram ją chusteczkami delikatnie póki jest mokra.
rec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 12:08   #1002
aggie82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 706
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

właśnie o to mi chodziło, żeby ją wycierać, a nie pozwalać jej swobodnie wysychać
aggie82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 12:56   #1003
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

Udało mi się wyprowadzić moją suchą skórę do miana skóry normalno-suchej. Nadal jest wrażliwa, alergiczna, ale już nie plata mi figli. Zaczynałam od kremów półtłustych Iwostin, Ziaja a skończyłam na serii Garnier seria Skóra wrażliwa. Wybawieniem był\jest dla mnie:
-krem nawilżająco-kojący klik !
-tonik klik !
-olejek dwufazowy do demakijażu klik !

Niestety mam wrażenie, że seria ta pomału zanika. Krem na półce sklepowej należy już do rzadkości, dawno nie widziałam toniku ani olejku do demakijażu. Musiałam się ratować czymś innym i wybrałam serie zieloną z ekstraktem z winogron (Podstawa Pielęgnacji). Zaufałam i się nie zawiodłam. Używam do dziś krem ( klik) , mleczko (klik) i tonik ( klik) .
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2010-10-22 o 13:03
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 17:22   #1004
Sylwia_79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

Cześć dziewczyny! Ostatnio przeczytałam gdzieś o Glince Ghassoul i mam do was pytanie, czy któraś z was to stosowała? Jeżeli tak to jakie macie o niej opinie? Znalazłam na allegro dosyć tanio: http://allegro.pl/glinka-ghassoul-10...541549768.html
Jest też wiele różnych przepisów na maseczki itp., jeżeli któraś z Was stosowała to proszę o podzielenie się opiniami. Pozdrawiam!!
Sylwia_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 22:10   #1005
amelliee
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 18
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

Witam! Ja wygrałam w końcu walkę z suchą skórą, chociaż była zacięta i bardzo burzliwa Przechodziłam przez masę kremów, począwszy od tych drogeryjnych, przez kilka dermokosmetyków przechodząc i nareszcie trafiłam na linię A-Dermy Z moją podatną na podrażnienia i uczulenia skórą jest to naprawdę póki co najlepszy wybór. Zainwestowalam w balsam Exomega dla suchy bardzo suchej i atopowej, który uzywam do ciała, krem do rąk oraz kostkę do mycia - rewelacja : )
amelliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 19:07   #1006
madziakonik
Raczkowanie
 
Avatar madziakonik
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 43
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

Oj tak! Kostka dermokosmetyczna z A-Dermy jest niesamowita. Ja co prawda używam jej głównie dla córeczki, bo nie może używać zwykłego mydła, ale od tego czasu przestałam mieć problemy z ciągle przesuszoną i zaczerwienioną skórą dłoni. Teraz moje "rączki" są takie super gładziutkie
madziakonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 12:49   #1007
Megi0912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 23
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

a jaki krem jest dobry dla cery suchej z naczynkami??
Megi0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 19:12   #1008
kurakura
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 9
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

A co sądzicie o tabletkach na problemy z sucha skórą (czytałam o nich w gazecie). Czy ktoś stosował i może polecić jakieś konkretne + cena?
kurakura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 21:25   #1009
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

Hm, a czy któraś z Was może powiedzieć który krem do twarzy lepszy - Emolium krem specjalny czy Iwostin krem z witaminami?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 13:50   #1010
Megi0912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 23
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

ile kosztuje ta kostka dermatologiczna??
Megi0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 23:07   #1011
madziakonik
Raczkowanie
 
Avatar madziakonik
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 43
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

ja płaciłam ostatnio niecałe 20 zł, ale różnie bywa z cenami. Można znaleźć w aptekach internetowych różne promocje, zresztą w zwykłych też.
madziakonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 20:46   #1012
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Hm, a czy któraś z Was może powiedzieć który krem do twarzy lepszy - Emolium krem specjalny czy Iwostin krem z witaminami?
Nie używałam Iwostinu jeszcze, ale Emolium specjalny jest bardzo dobry. Natłuszcza skórę, ja stosowałam go na ramiona, talię, tył ud i czasem policzki - tam gdzie AZS mnie najbardziej dotknęło. Nie swędziało mnie nic, więc pomaga (choć nie mam aż takich problemów z tym, tylko chropowate kropki mam cały czas, od ok. 15 lat ).
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 16:44   #1013
Megi0912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 23
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

hej, na suchą skórę polecam Wam olejek jojoba, ja smaruje sobie nim twarz na noc i oprócz tego nakładam krem nawilżający, rano wstaje i moja skóra jest mięciutka, nawilżona, efekty naprawdę są super, mogę powiedzieć że mam bardzo suchą skórę na twarzy, oprócz tego olejek jojoba dobrze wpływa na skórę trądzikową, jego skład chemiczny jest bardzo podobny do składu sebum wydzielanego przez skórę, używam go dopiero kilka dni ale musiałam się z Wami podzielić wrażeniami
Megi0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 15:31   #1014
Aspho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 205
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

Ostatnio mam straszne problemy z suchą skórą, jak autorka wątku. Co dziwne, nie dotyczy całej mojej twarzy tylko konkretnie czoła (tam jest najgorzej), policzków, boków nosa, brody i trochę przy(pod) brwiach. Stosowałam kremy nawilżające, jednak nie dają efektów. Próbowałam też maseczek, ale po kilku godzinach skóra znów wyglądała na strasznie suchą. Jest tak potwornie, że przed zrobieniem makijażu muszę dokładnie oczyścić twarz, gdyż czasami (zwłaszcza przy włosach i brwiach) skóra zaczyna odchodzić.
Nie wiem, co się dzieje. Nie opalam się (jestem blada jak ściana), nie chodzę na solarium, nie stosuję samoopalaczy, podkłady i pudry stosuję na "wyjątkowe" okazje. Zawsze bardzo dbałam o twarz i całą skórę.
Jeśli chodzi o dietę to codziennie jem owoce i warzywa, więc o brak witamin nie ma mowy.
Aspho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 13:28   #1015
PomPom7
Przyczajenie
 
Avatar PomPom7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 23
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja na suchą skórę twarzy zimą z czystym sumieniem polecam maseczke z miodu mieszam miód z płatkami owsianymi i nakładam na twarz na 20min. do tego na noc półtłusty krem na twarz, a rano efekt jest rewelacyjny. powtarzam to co kilka dni

pozdrawiam
PomPom7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 21:37   #1016
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

ja na noc wyciskam z kapsulki a+e olejek i smaruje nim twarz
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 22:12   #1017
niebieska27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 17
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

Hej , nie wiem czy w dobrym wątku piszę , ale bardzo chciałabym się kogoś poradzić
Mam problem ze skórą, jest ona bardzo sucha, bez kremowania twarzy chyba bym nie wytrzymała- tak strasznie jest ona po myciu ściągnięta.
ale to nie jest jedyny problem- na czole mam mnóstwo zaskórników, często wyskakują mi pryszcze co mnie bardzo denerwuje. Mam 20 lat i chyba od zawsze miałam bardzo suchą skórę . Nie wiem już jakiego kremu używać bo z jednej strony używam Nivea , który jest tłusty, żeby nawilżał, ale mam wrażenie że to przez niego robią mi sie zaskórniki. dodatkowo na nosie widać zatkane pory. I tak błędne koło się zamyka. Używałam już różnych żeli do mycia twarzy ale to nic nie pomaga. Obecnie używam:
- Bourjois płyny micelarnego i czasem do zmycia tuszu Dwufazowego płynu do demakijażu z Ziaji
- rano kremu Nivea , a wieczorem kremu nagietkowego z Ziaji

Żeby buzia mi się nie świeciła to ją troszkę pudruję, ale nie wiem czy puder ma jakiś wpływ na te kłopoty.
Wydaje mi się że po tych kremach nie jest aż taka sucha , ale jednak te zaskórniki są irytujące. I nie mam pojęcia jakie kosmetyki były by lepsze Jeśli ktoś ma jakiś pomysł, to z góry dziękuję za odpowiedz
niebieska27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 05:29   #1018
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

niebieska27 - a może naturalna pielęgnacja ?
https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=109
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 22:06   #1019
niebieska27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 17
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

dzięki , o tym nie pomyślałam
niebieska27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 23:22   #1020
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

.
__________________
Marcelinka
Laureńka

Edytowane przez dziolcha86
Czas edycji: 2012-08-01 o 11:32
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-21 14:52:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.