Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-14, 13:32   #2041
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
trudna sprawa nie używaj majicontrastu!! Nie dość że mega niszczy bo jest mocna farba do ciemnych włosów to jeszcze jesteś blondynką o_O wiec po co?? Ja na twoim miejscu bym wcale farby zadnej nie kladla tylko zamawiala tonery, chyba ze chcesz miec wielokolorowe spalone siano na glowie i bawic sie w to co wiekszosc z nas tutaj ;] Żałuję że nie mogę cofnąć się rok wstecz i zrobić tak jak radzę teraz Tobie no i proponuję kłaść nowy kolor na czuprynę w jednym kolorze... nie pasemka czy jakieś inne prześwity bo wyjdzie nierówno i nieładnie
dobra rada
a w ogóle moze powinna też podciąć te zniszczone końcówki i może dekolor zrobić raz na jakiś czas sie przydaje ja tez jak bede w pl to bede robic dekolor a wtedy dopiero bede farbowac/ tonowac
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:58   #2042
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

mnie ten majicontrast w ogóle nie pogorszył stanu włosów a a te części zniszczone nie łapały każdej farby nawet świeżo po wypłukaniu, a zdziwiłam się, bo tą złapały i to ślicznie

a ten tył mam aż tak ciemny bo to co miałam z tyłu to był bardzo ciemny brąz + 2 razy płomienna iskra na to bo chciałam to przyrudzić i tak się wypłukało po jakimś czasie, tak była farba mocno wżarta, dlatego taka bardziej wisienka wyszła potem

dekoloryzacji nie robię, bo jestem dość cierpliwa i starczy mi systematyczne robienie odrostów i za ok pół roku powinno wyglądać tak jak chcę

i nie można mówić że farba niszczy i mocno rozjaśnia... to zależy też jaki się da oksydant, ja dałam 12% a wiadomo, że niektórzy nie powinni już takiego używać dla dobra włosów, szczególnie na całej długości
ja będę następnym razem kłaść 12% na odrosty i 6% albo 3% na całość na 10-15 minut tak myślę
dla odświeżenia
i tutaj akurat ta 12% jest dla mnie dobra bo 9% mi rozjaśnia zbyt mało, a ja chcę właśnie takie jaskrawe jak mam obecnie i głowę już myłam 3 razy a kolor jaki był taki jest na tych co nie były nigdy dotykane rozjaśniaczem

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-02-14 o 14:02
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 15:04   #2043
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
mnie ten majicontrast w ogóle nie pogorszył stanu włosów a a te części zniszczone nie łapały każdej farby nawet świeżo po wypłukaniu, a zdziwiłam się, bo tą złapały i to ślicznie

a ten tył mam aż tak ciemny bo to co miałam z tyłu to był bardzo ciemny brąz + 2 razy płomienna iskra na to bo chciałam to przyrudzić i tak się wypłukało po jakimś czasie, tak była farba mocno wżarta, dlatego taka bardziej wisienka wyszła potem

dekoloryzacji nie robię, bo jestem dość cierpliwa i starczy mi systematyczne robienie odrostów i za ok pół roku powinno wyglądać tak jak chcę

i nie można mówić że farba niszczy i mocno rozjaśnia... to zależy też jaki się da oksydant, ja dałam 12% a wiadomo, że niektórzy nie powinni już takiego używać dla dobra włosów, szczególnie na całej długości
ja będę następnym razem kłaść 12% na odrosty i 6% albo 3% na całość na 10-15 minut tak myślę
dla odświeżenia
i tutaj akurat ta 12% jest dla mnie dobra bo 9% mi rozjaśnia zbyt mało, a ja chcę właśnie takie jaskrawe jak mam obecnie i głowę już myłam 3 razy a kolor jaki był taki jest na tych co nie były nigdy dotykane rozjaśniaczem
aha no to dobrze ważne ze wlosy sa w dobrej kondycji i ze ty jestes zadowolona z efektu..
ja uzywalam raz 12% i tez nie byly jakos bardzo zniszczone..
moze dlatego ze teraz czescniej je myje..i odzywkuje
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 16:01   #2044
morelka1008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 26
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

We wrześniu farbowałam włosy farbą Récital Préférence Wyrafinowany Kasztan. Od tego czasu kolor już mocno się zmył, prawie nie ma różnicy między farbowanymi a odrostami ( a mój naturalny kolor to pomieszanie takiego mysiego ciemnego blondu/jasnej szatynki).Chciałabym uzyskać kolor taki jak na tym zdjęciu: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1309126481
Jaką farbą drogeryjną udałoby się uzyskać taki kolorek? Zastanawiam się nad Sayossem Intensywną Czerwienią. Nie chciałabym jednak żeby moje włosy nabrały rudego odcienia (z urody jestem typową zimą i jakikolwiek rudy/pomarańczowy wygląda u mnie tragicznie). Poradzicie mi jakąś farbkę?
Nie wiem czy się udało ale załączyłam fotki mojego obecnego koloru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P140212_16.50_[01].jpg (75,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P140212_16.51_[02].jpg (64,5 KB, 5 załadowań)
morelka1008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 16:28   #2045
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja jutro kupuje szamponetke raz kozia śmierć
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 16:59   #2046
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

przyszedł kolor z allegro
nie mam pojęcia jak wyjdzie, nawet nie jestem pewna co to jest raz nazywaja to szamponem lub farba, na opakowaniu jest napisane 'żel koloryzujący', a mi to przypomina zwyczajnie toner.
http://cf.mp-cdn.net/ea/ae/7a4467509...0753ea40a2.jpg
zamierzam rozrzedzać z odżywką dla uzyskania jaśniejszego efektu. jutro będę robić, to się pochwalę :P
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 17:09   #2047
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
przyszedł kolor z allegro
nie mam pojęcia jak wyjdzie, nawet nie jestem pewna co to jest raz nazywaja to szamponem lub farba, na opakowaniu jest napisane 'żel koloryzujący', a mi to przypomina zwyczajnie toner.
http://cf.mp-cdn.net/ea/ae/7a4467509...0753ea40a2.jpg
zamierzam rozrzedzać z odżywką dla uzyskania jaśniejszego efektu. jutro będę robić, to się pochwalę :P
to nie jest ani toner ani farba..
to jest taki zel koloryzujący można go dać na głowe po myciu lub przed myciem on ma za zadanie odświeżyć całość ogólnie jak masz juz farbowane to jak to nałożysz(troche tyle co szamponu) to ci uwydatni czerwien..

Natalka- super!
Morelka- syoss wychodzi fajnie
http://www.youtube.com/watch?v=6WIhIJAzoIY
--tutaj laska farbowala jasny brąz sysossem i wyszedł ładnie. ogólnie syoss to jest dobra firma ja mam teraz na głowie syoss czerwono/fioletowy i wyszedł OK juz myłam ze 4-5 razy włosy a kolor sie nie wypłukuje
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 17:14   #2048
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Właśnie Syoss! Kiedyś strasznie lubiłam te farby. Czerwienie tez mają?

Ogarnęłam ich palete i ten kolor jest fajny http://e-styl.com/photo/product_big/...39f45260fc.jpg
__________________

Edytowane przez natalkaa7522
Czas edycji: 2012-02-14 o 17:16
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 17:38   #2049
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
to nie jest ani toner ani farba..
to jest taki zel koloryzujący można go dać na głowe po myciu lub przed myciem on ma za zadanie odświeżyć całość ogólnie jak masz juz farbowane to jak to nałożysz(troche tyle co szamponu) to ci uwydatni czerwien..
no przecież z tonerem jest dokładnie tak samo. a nawet instrukcja tez identyczna jak do tonera, czyli rozjaśnić włosy, położyć na nie pędzelkiem i po 15 minutach spłukać. mogę zrobić fote jak chcecie tego co jest tam napisane.
Robię próbę na pasemku- dam znać co z tego wyszło
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 17:38   #2050
thedarksideoflight
Raczkowanie
 
Avatar thedarksideoflight
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

morelka1008 ten syoss intensywna czerwień bardziej wchodzi w róż, więc może Ci przypasować
__________________
Dbam o włosy:
12.11
- olejowanie
28.10.11 - nie prostuję , wracam do naturalnego skrętu.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych włosów

Mój blog
thedarksideoflight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 18:03   #2051
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
no przecież z tonerem jest dokładnie tak samo. a nawet instrukcja tez identyczna jak do tonera, czyli rozjaśnić włosy, położyć na nie pędzelkiem i po 15 minutach spłukać. mogę zrobić fote jak chcecie tego co jest tam napisane.
Robię próbę na pasemku- dam znać co z tego wyszło
noo koniecznie daj znac jak wyszło
natalka- noo na filmiku jest właśnie ten odcien,
wiem ta farba nie należy do tanich ale jest fajna i ma dość spory wybór odcieni mi sie podoba ta:

http://www.goldmax.pl/syoss-farba-do...ni-p-3394.html
ale kosztuje 5 euro za opakowanie..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 18:06   #2052
morelka1008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 26
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hmm, w róż? Ale nie wychodzi malinowy?
Chciałabym żeby włosy wyszły wiśniowe ale w zimnym odcieniu (bez miedzianych refleksów), ale lekko ,,przetrącone" różowym mogłyby w sumie być. Jak na razie obawiam się czerwieni a'la Wiśniewski, a Rihanna z kolei miała zbyd mocno różowe włosy....
Może się odważę na tego Sayossa i wrzucę fotki Ale to dopiero za jakieś 1,5 tyg bo przed obroną nie będę eksperymentowała z kolorem :P
A może macie jakieś inne propozycje dotyczące farby?
morelka1008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 18:10   #2053
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Właśnie Syoss! Kiedyś strasznie lubiłam te farby. Czerwienie tez mają?

Ogarnęłam ich palete i ten kolor jest fajny http://e-styl.com/photo/product_big/...39f45260fc.jpg
Robiłam dokładnie tym odcieniem i farba po tygodniu zeszła mi prawie całkowicie z odrostów
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 18:11   #2054
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez morelka1008 Pokaż wiadomość
Hmm, w róż? Ale nie wychodzi malinowy?
Chciałabym żeby włosy wyszły wiśniowe ale w zimnym odcieniu (bez miedzianych refleksów), ale lekko ,,przetrącone" różowym mogłyby w sumie być. Jak na razie obawiam się czerwieni a'la Wiśniewski, a Rihanna z kolei miała zbyd mocno różowe włosy....
Może się odważę na tego Sayossa i wrzucę fotki Ale to dopiero za jakieś 1,5 tyg bo przed obroną nie będę eksperymentowała z kolorem :P
A może macie jakieś inne propozycje dotyczące farby?
nie wiem garniera testowalam wychodzi dość ciemny bynajmniej na brązach a pozatym joanna ma fajne farby zawsze je lubilam.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 18:16   #2055
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

dobra, potrzymałam 15 minut na pasemku (jutro będę ze 2 godziny trzymać na całości) zmieszane z odżywką 1:1 i wyszła piękna soczysta czerwień. Patrze teraz, wprawdzie przy sztucznym świetle, ale przypomina mi pillarbox red
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/49a627e9b1cc6e66.html

tu to co wyszło- po prawej spłukany rubine a po lewej ten żel koloryzujący (zdjęcia niestety dość ciemne wyszły :/ )
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74c17594033b8737.html

już nie mogę się doczekać jutra- wyjdzie świetnie
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 18:46   #2056
thedarksideoflight
Raczkowanie
 
Avatar thedarksideoflight
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez morelka1008 Pokaż wiadomość
Hmm, w róż? Ale nie wychodzi malinowy?
Mi za pierwszym razem na brązowych włosach wyszła ciemna wiśnia, ale za drugim na baaardzo jasnych rudych wyszło coś, co mnie do syossa zniechęciło, ale skoro nie chciałaś nic wpadającego w rudy, to może Tobie przypasuje. Dołączam fotkę jak wyszło za 2gim razem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20110611075.jpg (32,7 KB, 48 załadowań)
__________________
Dbam o włosy:
12.11
- olejowanie
28.10.11 - nie prostuję , wracam do naturalnego skrętu.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych włosów

Mój blog
thedarksideoflight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 20:41   #2057
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Pokaż wiadomość
Mi za pierwszym razem na brązowych włosach wyszła ciemna wiśnia, ale za drugim na baaardzo jasnych rudych wyszło coś, co mnie do syossa zniechęciło, ale skoro nie chciałaś nic wpadającego w rudy, to może Tobie przypasuje. Dołączam fotkę jak wyszło za 2gim razem.
kolor na focie jest booski
Dudzia oo super. a rozjasnilas wczesniej wloski?
kurcze o takim kolorze marze...

swoją drogą ile za to zaplaciłaś ? tutaj 250ml butla kosztuje 22 euro +przesyłka 4 euro
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-02-14 o 20:45
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 20:48   #2058
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

ja do czerwieni dążę od prawie białych włosów (naturalnie mam ciemny brąz). Najpierw była farba allwaves, błyskawicznie zeszła z rozjasnianych włosów, za to na odrostach cały czas się pięknie utrzymuje, później toner pillarbox + rubine, spłukał się jak widać na ostry róż i na ten róż nakładać będę ten alfaparf deep red. na odrosty co miesiąc nakładam allwaves 12%.

ja zapłaciłam 45 pln +5 pln przesyłka, 250 ml
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 20:55   #2059
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
ja do czerwieni dążę od prawie białych włosów (naturalnie mam ciemny brąz). Najpierw była farba allwaves, błyskawicznie zeszła z rozjasnianych włosów, za to na odrostach cały czas się pięknie utrzymuje, później toner pillarbox + rubine, spłukał się jak widać na ostry róż i na ten róż nakładać będę ten alfaparf deep red. na odrosty co miesiąc nakładam allwaves 12%.

ja zapłaciłam 45 pln +5 pln przesyłka, 250 ml
aha noo noto taniutkoo...
dobrą metodę masz
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 09:41   #2060
alice_glass
Przyczajenie
 
Avatar alice_glass
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5
Co zrobić, aby kolor długo utrzymał się na rozjasnionych włosach?

Rozjasnialam ostatnio włosy i mam jasny brąz(końcówki) chciałabym aby były one intensywnie czerwone,ale boję się,że farba utrzyma się krótko i pozostanie mi brzydki,wyplowialy odcień. Co robić? Jakieś odżywki? A może możecie polecić jakąś dobrą farbę z intensywną czerwienia, która nie zejdzie? Pozdrawiam
alice_glass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 11:43   #2061
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Yeeeah! Doczekałam się. Właśnie przyszła moja farba 0.6 GP z Allwaves. A teraz coś śmiesznego - wczoraj dostałam okres i tak się zastanawiam czy alby nie przełożyć na kilka dni farbowania? W sumie nigdy raczej nie zwracałam na to uwagi, ale jeśliby miało to zaważyć na wyniku koloryzacji, to jestem w stanie poczekać jeszcze trochę. Słyszałyście coś o tym, że nie powinno się farbować włosów w czasie miesiączki bo gorzej chwyta czy coś takiego?
Dudzia - a 12% nie niszczy ci jakoś wybitnie włosów? Bo ja mam zamiar odrost potraktować 9% ale nie wiem czy to cokolwiek rozjaśni moje ciemne włosy?
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 13:23   #2062
thedarksideoflight
Raczkowanie
 
Avatar thedarksideoflight
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Yeeeah! Doczekałam się. Właśnie przyszła moja farba 0.6 GP z Allwaves. A teraz coś śmiesznego - wczoraj dostałam okres i tak się zastanawiam czy alby nie przełożyć na kilka dni farbowania? W sumie nigdy raczej nie zwracałam na to uwagi, ale jeśliby miało to zaważyć na wyniku koloryzacji, to jestem w stanie poczekać jeszcze trochę. Słyszałyście coś o tym, że nie powinno się farbować włosów w czasie miesiączki bo gorzej chwyta czy coś takiego?
Dudzia - a 12% nie niszczy ci jakoś wybitnie włosów? Bo ja mam zamiar odrost potraktować 9% ale nie wiem czy to cokolwiek rozjaśni moje ciemne włosy?
Ja też właśnie mam okres i jutro odbiorę moją allwaves z hurtowni i zafarbuję. Jakoś nigdy nie zwracałam uwagi na okres podczas farbowania. Też mam zamiar użyć 9%, boję się, że 12% wykończy moje włosy
__________________
Dbam o włosy:
12.11
- olejowanie
28.10.11 - nie prostuję , wracam do naturalnego skrętu.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych włosów

Mój blog
thedarksideoflight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 15:16   #2063
Garadiela
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: czestochowa
Wiadomości: 1 687
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja tam juz nigdy nie zafarbuje w czasie okresu wlosow Nie ma opcji
Raz ze gorzej farba lapie a dwa ze czasem moze wyjsc nie rowny kolor...Niestety hormony tez dzialaja na wlosy
Lepiej poczekac te pare dni
Ja teraz mam garniera
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...38104575_n.jpg

(na fotce jestem w zielonej bluzce-kolor wlosow sie wyroznia )
Garnier czerwona miedz kolorek

Zastanawiam sie czy nastepnym razem nie farbowac revlonem z woda 12 zeby bylo bardziej rudo
__________________
żonka
Małżeństwo nie jest stanem, jest umiejętnością.

https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez Garadiela
Czas edycji: 2012-02-15 o 15:18
Garadiela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 15:18   #2064
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

dżizys ale palnęłam głupote- robię 9 a nie 12. i 9 rozjaśnia mi ciemny brąz na czerwień

i jeszcze teraz piszecie o okresie i farbowaniu kurcze chyba nie zaryzykuje i poczekam z tym moim różowym łbem na następny tydzień, bo jak nie wyjdzie to się popłaczę to oczywiście nie reguła ale niektórym słabiej łapie farba w te dni- nie chcę sprawdzać czy mi też.
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 18:47   #2065
Ketsu
Raczkowanie
 
Avatar Ketsu
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 53
GG do Ketsu
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Czołem dziewczyny!
Znudziła mi się moja wiśnia na głowie i zamarzyło mi się coś na pograniczu czerwieni i pomarańczu, kolor płomienia (jak na załączonym zdjęciu). Wiem, że u fryzjera da się coś takiego zrobić, ale jednak koszta tej przyjemności mnie przerażają.
Da się taki kolor uzyskać farbując włosy w domu? Aktualnie mam na głowie Ferię Preference P67.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7702_2ee2_480.jpg (22,8 KB, 33 załadowań)
Ketsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 18:52   #2066
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Okres nie ma nic do farbowania
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 19:10   #2067
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Okres nie ma nic do farbowania
naprawdę istnieją osoby którym farby gorzej chwytają podczas okresu. Znam dziewczynę której podczas miesiączki blond wychodził bardziej żółty a brąz który powinien być czekoladowy wychodził rudy (mówię tu o samych 2-3 miesięcznych odrostach) i jeszcze końcówki jej się bardziej kręciły . Nie wiem czy to hormony, czy co ale dzień cyklu ma wpływ na włosy u niektórych osób. A czerwony jest kolorem dość wymagającym i ciężkim do zrobienia i później utrzymania. Ja osobiście wolę poczekać kilka dni niż później płakać że kolor nie taki, lub za słabo złapał a nie wiem jak mój organizm reaguje bo ciągle eksperymentuję i nieczęsto sięgam po produkt dwa razy
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 20:17   #2068
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

boshe laski ale się rozpisałyście. Ale numer to my wszystkie mamy okres? hehhe ja dostałam wczoraj..
pozatym co do farbowania przy okresie mi sie zdarzyło i nie było problemu..

Ketsu- witam w gronie szalonych czerwonych
ja powiem tak: są odcienie miedziano-czerwone i mi sie tez takie podobają aczkolwiek nie chcialabym jakby sie wypłukiwał na marchewe..
jest majicontrast- miedziano-czerwony
i goldwell topchic effect miedziano-czerwony też
nie wiem jak z Alfaparf czy allwaves ale myśle że coś by sie znalazło..
cenowo no cóż nie powiem ci bo ja mam tu w niemczech inne ceny niz u was ale na pewno na allegro jest taniej. Polecam tez google.. ja tak duzo promocji chwyciłam
Falka- 9% powinien styknąć, 12 niszczy dość..

PS 1 fotka majicontrast miedziano-czerwony
2 fotka goldwell miedziano czerwonu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maji contrast miedz-czerwien.jpg (28,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Goldwell-Topchic-Effects-KR-kupfer-rot-60-ml.jpg (9,8 KB, 7 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 20:21   #2069
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Mi sie wydaje, że wszyscy to sobie 'dopowiadają'. Ja nieraz farbowałam włosy podczas okresu, siostra i mama też i nigdy nie zauważyłam żeby coś było inaczej
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 20:48   #2070
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

ale efekt u tej dziewczyny widziałam na własne oczy (rudy odrost przy ciemno brązowych włosach), a farbą cały czas ta samą miała robione. u dużej większości okres nie ma wpływu na efekt koloryzacji, ale jednak istnieją takie kobiety u których jest wręcz odwrotnie. sama kiedyś w to nie wierzyłam, sądzę że ja osobiście tak nie mam, ale jednak wolę nie sprawdzać
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.