Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-20, 15:12   #1081
anja_87
Raczkowanie
 
Avatar anja_87
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 42
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Jeśli pytanie jest nadal aktualne, balsam Organic therapy z winogronem pachnie jak dla mnie ładnie, delikatnie cytrusowo, nie kojarzy mi się z chemicznymi zapachami, jak np u alterry. Konsystencja jak na mleczko przystała baaardzo lekka i szybko wchłaniająca się, aczkolwiek są dni w których mam wrażenie, że się wysmarowalam szampanem no ale odczucia zapachowe, to sprawa indywidualna.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


dziękuję jak dobrze pójdzie to za 2 lata parapetówa

Kulka garniera całkiem, całkiem - teraz, przy braku ekstremalnych upałów, napewno bedzie wystarczającą ochroną. Tylko pamietaj, że naturalny dezodorant nie powstrzymuje pocenia - on zapobiega przykremu zapachowi, nie ingeruje w kwestię potliwości.
Scrub do ciała love2mix? Lecę obejrzeć
Muszę więc jej spróbować. Zdaję sobie sprawę, że to nie to samo co antyperspirant, chociaż... szkoda Alterra u mnie się już nawet nie sprawdza, gdy jest zimno..
O taaak scrub mam ten na poprawę nastroju, ładnie wygładza mi skórę i jest po nim taaaka delikatna i ładnie nawilżona chociaż odkąd zaczęłam żyć zdrowiej i stosować zdrowe kosmetyki, muszę przyznać, że mam o wieeele mniejsze problemy z suchością skóry więc moje stosowanie balsamów do ciała nie jest zbyt regularne

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
od razu zdemaskowalam wroga
Anula w razie czego ja tez chetnie dolacze i podniesiemy srednia wieku wsrod kolezanek mlodej


dziekuje za mile slowa jak ogladam zdjecia z kilku lat wstecz to az mi sie lezka w oku kreci niestety stres i problemy hormonalne robia swoje. Nie dosc ze mi zostala polowa wlosow to i loki sie ostatnio rozprostowaly no ale nic walcze dalej. Skoncze lykac witaminy zrobie ze 2 tyg przerwy i zaczne pic drozdze
A Ty jak pielegnowalas swoje wlosy? masz jakis sprawdzony sposob na zageszczenie wlosow??
Ja tez lubie toniki babuszki Agafii i szampon z chili
Probowalas plynnych podkladow naturalnych? ja uzywam na zmiane sypkich mineralow i podkladow Bio detox w razie czego sluze probkami jakbys miala ochote probowac.

To ja sie juz kulturalnie wpraszam na parapetowke:cmok :
moze zrobimy parapetowkowo kosmetyczne swap party
Ja nadal stosuje patent z crystall essence + kulka garniera i dziala u mnie jak normalny antyperspirant

gratuluje nowego mieszkania
dziekuje za mile slowa dbac dbam o wlosy i to bardzo, tylko dziady zagescic sie nie chca I tak mam kompleksy wlosowe przy pieknych dlugich wlosach naszych watkowych kolezanek



co gdzie kiedy bo chyba cos mi umknelo?? bo musze podklad kupic

Jakiegoś super sposobu na zagęszczenie nie mam, bo nigdy nie miałam bujnej czupryny Włosy lecą mi głównie przez stres i niedobór witamin, więc moje zagęszczanie, polega na odżywieniu włosów olejami, maseczkami i łykaniu suplementów. Z tych, które mi pomogły, mogę wymienić Merz Spezial i Revalid. Obecnie biorę te drugie i mam mnóstwo babyhair, takich troszkę wyrośniętych i ciągle pojawiają się nowe Skrzypovita mi w ogóle nie pomogła, a jedyny pozytyw jaki mi został po niej, to masażer do skóry głowy, który teraz służy mi do wmasowania np. sesy
Farby chemiczne, nawet te delikatne poszły w odstawkę na rzecz henny.
Czytałam o zbawiennym działaniu picia drożdży, czy naparu z pokrzywy lub też soków z pietruszki, ale nie próbowałam.
Nie próbowałam jeszcze płynnych podkładów, pokładałam wielkie nadzieje w EDM.. Przypuszczam, że będę się do Ciebie uśmiechać niebawem o próbkę
anja_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 15:34   #1082
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Miałam być twarda, ale wymiękłam. Zamówiłam na zdrowe-kosmetyki słynnego śmierdziela (spray Alvy).
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 15:38   #1083
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Miałam być twarda, ale wymiękłam. Zamówiłam na zdrowe-kosmetyki słynnego śmierdziela (spray Alvy).
bardzo dobrze zrobiłas
miałas go już?
ja miałam straszną ochotę go kupić, ale mam taką masę toników w domu, że puknęłam się w ten swój zachłanny łeb i nie wzięłam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 15:49   #1084
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 15:50   #1085
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
bardzo dobrze zrobiłas
miałas go już?
ja miałam straszną ochotę go kupić, ale mam taką masę toników w domu, że puknęłam się w ten swój zachłanny łeb i nie wzięłam
Nie, nie miałam. Długo opierałam się Waszym pokusom ze względu na opisy zapachu. Ale skoro tyle z Was się poświęca, to działanie musi być tego warte.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 16:11   #1086
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Nie, nie miałam. Długo opierałam się Waszym pokusom ze względu na opisy zapachu. Ale skoro tyle z Was się poświęca, to działanie musi być tego warte.
eeeeee tam. zapach nie jest wcale zły
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 16:16   #1087
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
eeeeee tam. zapach nie jest wcale zły
Jeżeli pachnie głównie olejkiem z drzewa herbacianego, to nie będzie źle. Mi ten zapach nie przeszkadza - może jest trochę za mocny, ale mnie nie drażni.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-20, 16:57   #1088
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość


kto mi zgarnął Coslys płyn do demakijażu oczu ???
wzięłam wodę micelarną Coslys, antykoncepcyjny spray Alvy, dezodorant Madary, malutki krem do rąk Alvy do torebki i kredkę Benecos do oczu
nie bić, jestem niewinna, to nie ja

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Miałam być twarda, ale wymiękłam. Zamówiłam na zdrowe-kosmetyki słynnego śmierdziela (spray Alvy).
jak my wszystkie
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 17:49   #1089
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

czuję się przy Tobie taka....... naga za dużo o mnie wiesz
strasznie lubie rhassoul mam nadzieje, że ta będzie własnie taka jak lubię
instynktownie wyczuwam jak grzeszysz kosmetycznie:hah aha:

Cytat:
Napisane przez anja_87 Pokaż wiadomość
Jeśli pytanie jest nadal aktualne, balsam Organic therapy z winogronem pachnie jak dla mnie ładnie, delikatnie cytrusowo, nie kojarzy mi się z chemicznymi zapachami, jak np u alterry. Konsystencja jak na mleczko przystała baaardzo lekka i szybko wchłaniająca się, aczkolwiek są dni w których mam wrażenie, że się wysmarowalam szampanem no ale odczucia zapachowe, to sprawa indywidualna.



Muszę więc jej spróbować. Zdaję sobie sprawę, że to nie to samo co antyperspirant, chociaż... szkoda Alterra u mnie się już nawet nie sprawdza, gdy jest zimno..
O taaak scrub mam ten na poprawę nastroju, ładnie wygładza mi skórę i jest po nim taaaka delikatna i ładnie nawilżona chociaż odkąd zaczęłam żyć zdrowiej i stosować zdrowe kosmetyki, muszę przyznać, że mam o wieeele mniejsze problemy z suchością skóry więc moje stosowanie balsamów do ciała nie jest zbyt regularne




Jakiegoś super sposobu na zagęszczenie nie mam, bo nigdy nie miałam bujnej czupryny Włosy lecą mi głównie przez stres i niedobór witamin, więc moje zagęszczanie, polega na odżywieniu włosów olejami, maseczkami i łykaniu suplementów. Z tych, które mi pomogły, mogę wymienić Merz Spezial i Revalid. Obecnie biorę te drugie i mam mnóstwo babyhair, takich troszkę wyrośniętych i ciągle pojawiają się nowe Skrzypovita mi w ogóle nie pomogła, a jedyny pozytyw jaki mi został po niej, to masażer do skóry głowy, który teraz służy mi do wmasowania np. sesy
Farby chemiczne, nawet te delikatne poszły w odstawkę na rzecz henny.
Czytałam o zbawiennym działaniu picia drożdży, czy naparu z pokrzywy lub też soków z pietruszki, ale nie próbowałam.
Nie próbowałam jeszcze płynnych podkładów, pokładałam wielkie nadzieje w EDM.. Przypuszczam, że będę się do Ciebie uśmiechać niebawem o próbkę
jesli sama kulka garniera nie bedzie dawala rady to proponuje najpierw crystall essence a na to kulka. U mnie ten patent sie sprawdza
Jak po picu drozdzy nic nie ruszy z baby hair to sporbuje Revalid skoro polecasz. Jesli chodzi o podklad to nie ma problemu jak bedziesz chciala to pisz mam 3 odcienie z tych jasniejszych wiec jesli Ci pasuja te kolory to chetnie sie podziele.

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Miałam być twarda, ale wymiękłam. Zamówiłam na zdrowe-kosmetyki słynnego śmierdziela (spray Alvy).
tez sie zastanawiam nad ta Alva darmowa wysylka kusi oj kusi a w domu mam juz chyba z 5 tonikow i chcialam sobie na iherb jeszcze zamowic

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
bardzo dobrze zrobiłas
miałas go już?
ja miałam straszną ochotę go kupić, ale mam taką masę toników w domu, że puknęłam się w ten swój zachłanny łeb i nie wzięłam
twardzielka z Ciebie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 18:01   #1090
Khadaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 190
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Witam dziewczyny,
Chciałabym się poradzić właśnie w sprawie takiej EKO pielęgnacji.

Przede wszystkim chciałam powiedzieć, że dopiero od niedawna zaczynam przestawiać się na dopieszczanie swojej buzi naturą, więc jestem w tym temacie laikiem.

Jak na razie posiadam jedynie mydełko Aleppo 15% oleju laurowego oraz Immunoserum Organique.

A takie są właśnie moje plany nadchodzących zakupów (urodzinowe prezenty sobie zrobię ):
- kiedy skończę swoją kostkę, chciałabym zakupić również Aleppo jednak 50%,
- myślałam również nad Savon Noir jako mój naturalny peeling enzymatyczny,
- oraz olej kokosowy, jako mój krem na dzień.

Mam cerę mieszaną, bywała ona tłusta, jednak obecnie jest ona mieszana w kierunku normalnej nawet . Czy taka pielęgnacja byłaby dla mnie odpowiednia?
Zaznaczę, że miewam skłonności do wyprysków, jednak od kiedy używam mydełka i serum moje problemy zmniejszyły się do minimum .
Słyszałam również, że olej kokosowy potrafi rozjaśnić przebarwienia, czy to prawda? Czy nie mogę raczej na to liczyć ? Właściwie teraz przebarwienia + wągry są moimi jedynymi problemami z cerą.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi
__________________
09.2012 - ... Naturalna pielęgnacja cery!
10.2012 - ... Zapuszczanie włosów, 20 cm i ciągle rosną
11.2012 - ... Odchudzanie (było 55kg, jest 53kg, będzie 48kg)
02.2013 - ... Trening z Ewą Chodakowską (Killer, Turbo spalanie i Skalpel )
Khadaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 18:41   #1091
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anja_87 Pokaż wiadomość
Jeśli pytanie jest nadal aktualne, balsam Organic therapy z winogronem pachnie jak dla mnie ładnie, delikatnie cytrusowo, nie kojarzy mi się z chemicznymi zapachami, jak np u alterry. Konsystencja jak na mleczko przystała baaardzo lekka i szybko wchłaniająca się, aczkolwiek są dni w których mam wrażenie, że się wysmarowalam szampanem no ale odczucia zapachowe, to sprawa indywidualna.
anju, bardzo dziękuję za opinię

a czemu szampanem?
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-20, 21:00   #1092
anja_87
Raczkowanie
 
Avatar anja_87
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 42
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Khadaki, witaj

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
instynktownie wyczuwam jak grzeszysz kosmetycznie:hah aha:


jesli sama kulka garniera nie bedzie dawala rady to proponuje najpierw crystall essence a na to kulka. U mnie ten patent sie sprawdza
Jak po picu drozdzy nic nie ruszy z baby hair to sporbuje Revalid skoro polecasz. Jesli chodzi o podklad to nie ma problemu jak bedziesz chciala to pisz mam 3 odcienie z tych jasniejszych wiec jesli Ci pasuja te kolory to chetnie sie podziele.


tez sie zastanawiam nad ta Alva darmowa wysylka kusi oj kusi a w domu mam juz chyba z 5 tonikow i chcialam sobie na iherb jeszcze zamowic


twardzielka z Ciebie
Oj to ten patent z pewnością też przetestuję, dziękuję
Co do Revalidu, muszę powiedziec, że po pierwszym miesiącu byłam rozczarowana, myślałam, że szybciej coś ruszy, ale teraz uważam go za rewelację, mimo, że trzeba go łykać 3 razy dziennie, ale jest tego wart!


Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
anju, bardzo dziękuję za opinię

a czemu szampanem?
Ależ proszę bardzo
Pojęcia nie mam, jakoś tak mi się kojarzy w niektóre dni, ale to tylko moja subiektywna ocena. Generalnie jak powącham go z tubki, czuję owocowy zapach winogron, ale w połączeniu ze skórą, czasem mam wrażenie, że czuję szampana może po prostu organizm daje mi znać, że przydałoby się coś mocniejszego - nie wiem
anja_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 23:09   #1093
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja miałam straszną ochotę go kupić, ale mam taką masę toników w domu, że puknęłam się w ten swój zachłanny łeb i nie wzięłam
to ja na nasze spotkanie przyniosę swój, żebyś się mogła popsiukać i przypomnieć stare dobre czasy

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
nie bić, jestem niewinna, to nie ja
podczytywacze, psia ich ... tenteges.
Beets, Tobie bym chyba wybaczyła, tak sobie po namyśle stwierdzam

Cytat:
Napisane przez Khadaki Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny,
Chciałabym się poradzić właśnie w sprawie takiej EKO pielęgnacji.

Jak na razie posiadam jedynie mydełko Aleppo 15% oleju laurowego oraz Immunoserum Organique.

A takie są właśnie moje plany nadchodzących zakupów (urodzinowe prezenty sobie zrobię ):
- kiedy skończę swoją kostkę, chciałabym zakupić również Aleppo jednak 50%,
- myślałam również nad Savon Noir jako mój naturalny peeling enzymatyczny,
- oraz olej kokosowy, jako mój krem na dzień.

Mam cerę mieszaną, bywała ona tłusta, jednak obecnie jest ona mieszana w kierunku normalnej nawet . Czy taka pielęgnacja byłaby dla mnie odpowiednia?
Zaznaczę, że miewam skłonności do wyprysków, jednak od kiedy używam mydełka i serum moje problemy zmniejszyły się do minimum .
Słyszałam również, że olej kokosowy potrafi rozjaśnić przebarwienia, czy to prawda? Czy nie mogę raczej na to liczyć ? Właściwie teraz przebarwienia + wągry są moimi jedynymi problemami z cerą.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi
witaj
Aleppo ma cały swój wątek na wizażu, możesz tam sobie ochy i achy poczytać na jego temat, ale skoro sama już stosujesz, to wiesz, że cudne...

na Savon Noir też się zasadzam

ten olej kokosowy mnie niepokoi, bo na moją wiedzę to straszliwy zapychacz;
tu masz kompendium wiedzy, z którego ja korzystałam jeśli chodzi o oleje i hydrolaty niekomedogenne autorstwa jp91 [KLIK]

sporo dziewczyn na wątku ma problemy z zanieczyszczoną skórą, mieszaną lub tłustą - jeśli spróbujesz przebrnąć przez wątek i poprzednie edycje to mnóstwa rzeczy się dowiesz i pewnie zarazisz ogólnie tu panującą chorobą zajawki na ruskie cudowności do włosów

właśnie kilka postów ponad Twoim wpisem toczy się dyskusja o spreju Alvy z TEJ serii, który oprócz uspokajania buzi i zapobiegania wypryskom, z racji 'cudnego' zapachy ma jeszcze działanie antykoncepcyjne zdaje się równie chwalone ) - ten sklep, którego link masz wklejony jeszcze jutro ma darmową wysyłkę, więc może się skusisz na sprej

(kuszenie to nasze drugie imię )

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2012-10-20 o 23:13
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 08:54   #1094
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Khadaki Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny,
Chciałabym się poradzić właśnie w sprawie takiej EKO pielęgnacji.

Przede wszystkim chciałam powiedzieć, że dopiero od niedawna zaczynam przestawiać się na dopieszczanie swojej buzi naturą, więc jestem w tym temacie laikiem.

Jak na razie posiadam jedynie mydełko Aleppo 15% oleju laurowego oraz Immunoserum Organique.

A takie są właśnie moje plany nadchodzących zakupów (urodzinowe prezenty sobie zrobię ):
- kiedy skończę swoją kostkę, chciałabym zakupić również Aleppo jednak 50%,
- myślałam również nad Savon Noir jako mój naturalny peeling enzymatyczny,
- oraz olej kokosowy, jako mój krem na dzień.

Mam cerę mieszaną, bywała ona tłusta, jednak obecnie jest ona mieszana w kierunku normalnej nawet . Czy taka pielęgnacja byłaby dla mnie odpowiednia?
Zaznaczę, że miewam skłonności do wyprysków, jednak od kiedy używam mydełka i serum moje problemy zmniejszyły się do minimum .
Słyszałam również, że olej kokosowy potrafi rozjaśnić przebarwienia, czy to prawda? Czy nie mogę raczej na to liczyć ? Właściwie teraz przebarwienia + wągry są moimi jedynymi problemami z cerą.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi
Jeśli masz zaskórniki to olej kokosowy to ostatnia rzecz, którą powinnaś stosować do twarzy jako krem.
Jest silnie komedogenny i aknegenny.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 09:02   #1095
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Melya mi napisała o darmowej dostawie i się skusiłam na kilka rzeczy, kurdeee... Ostatnio strasznie dużo wydaję na kosmetyki. Zbankrutuję!!! I znowu zamawiam, a kasy jeszcze nie mam.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 10:34   #1096
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Dziewczyny, pamiętacie jeszcze maseczkę Anuli??? Mam na zbyciu ok 1,5 małego opakowania

Dla mojej suchej skóry jest o wiele za silna a młody nie daje sobie nakładać takich:/
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 10:35   #1097
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pamiętacie jeszcze maseczkę Anuli??? Mam na zbyciu ok 1,5 małego opakowania

Dla mojej suchej skóry jest o wiele za silna a młody nie daje sobie nakładać takich:/
a co byś za nią chciała?
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 10:37   #1098
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
a co byś za nią chciała?
coś innego co masz na zbyciu?????p.s. pisz mi w wymiankowym może, bo nas pogonią

Żeby nie było - skorzystałam z darmowej w zdrowychkosmetykach
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 11:03   #1099
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Melya mi napisała o darmowej dostawie i się skusiłam na kilka rzeczy, kurdeee... Ostatnio strasznie dużo wydaję na kosmetyki. Zbankrutuję!!! I znowu zamawiam, a kasy jeszcze nie mam.
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
coś innego co masz na zbyciu?????p.s. pisz mi w wymiankowym może, bo nas pogonią

Żeby nie było - skorzystałam z darmowej w zdrowychkosmetykach
pochwalcie sie co kupilyscie?
ja oczywiscie tez sie skusilam na slynn spray Alvy sprawdze jej dzialanie antykoncepcyjne
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-21, 14:03   #1100
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
Ja się poważnie zastanawiam nad kuracja drożdżową i kupnem jakiegoś suplementu (googluję właśnie Vitapil)
a tak nie a' propos - straszliwie mi się podoba TEN makijaż
fajowy, ale do pracy średnio się nadaje
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Bo to taka pora roku... na jesień zawsze włosy lecą
A Tobie polecą dopiero kilka miesięcy po porodzie; nie, żebym Cię chciała straszyć, czy coś i nie, żebym Ci tego życzyła, bo wiesz, że Ci nie życzę (tzn. życzę Ci, ale samych dobrych rzeczy
Ale taka fizjologia jest, niestety. To hormony.

Ponoć - wiem to od kilu osób, w tym od mojego lekarza - że tzn. mini pigułka (cokolwiek by to nie było) może ten problem rozwiązać... ale osobiście nie testowałam
wiem, że potem kłaki polecą... ale ja już takie coś przechodziłam, wiem jak zadziałać oczywiście przede wszystkim będzie potrzeba czasu... niestety, niektóre sprawy muszą się powoli normować.
mini-pigułka to po prostu taka antykoncepcyjna pigułka z mniejszą ilością hormonów, i chyba też tylko z jednym rodzajem. jak by nie było, to też hormony, wkurza mnie to przepisywanie hormonów na każdy problemik (co innego, jak naprawdę nie ma wyjścia i problem jest poważny i stały). kobita po ciąży po prostu musi powoli dojść do siebie. a jak nie da sobie tego czasu i od razu napakuje się sztucznymi hormonami, to być może jej organizm nie będzie chciał sam z siebie zacząć produkować hormonów na normanym poziomie? takie moje refleksje...
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
pochwalcie sie co kupilyscie?
ja oczywiscie tez sie skusilam na slynn spray Alvy sprawdze jej dzialanie antykoncepcyjne
efektywność alvy w tej kwestii w dużym stopniu zależy od "oporności" chłopa
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 16:45   #1101
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 17:11   #1102
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
pochwalcie sie co kupilyscie?
ja oczywiscie tez sie skusilam na slynn spray Alvy sprawdze jej dzialanie antykoncepcyjne
skusiłam się na błyszczyk sante, tusz do rzęs benecos (to mój pierwszy tusz naturalny, więc wolałam nie ryzykować zbyt wiele), krem do twarzy gorzka pomarańcza martina, maseczka 7 ziół martina, olejek z limonką do ciała martina, masło do ciała relaksujące martina, balsam różany do ust martina, maseczka luvos nawilżająca z migdałem (ta maseczka robi z moją twarzą cuda)
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 17:21   #1103
Khadaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 190
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Dziękuje za odpowiedzi . Kurczę z tym olejkiem to mi podpowiedziała Pani w mydlarni, wspominałam, że mam takowe problemy ale szukam jakiegoś naturalnego zamiennika kremu na dzień i poleciła mi właśnie na początek ten kokosowy olejek. Może faktycznie skuszę się na jojobę. Widzę, że jest na liście jp91, więc myślę, że nie będzie z nim problemu. O nim też wspominała. I jeszcze o arganowym, jednak on jest chyba nieco droższy. A mój portfel taki biedny ;((.

O mydle Aleppo to ja już się tyle naczytałam i to jest mój must have w łazience . Teraz przymierzam się do kupienia 50% kostki, myślę, że nie zaszkodzi. Rozpoczęłam mniejszą dawką oleju laurowego żeby zobaczyć jak moja buzia reaguje, jednak jest bardzo bardzo pozytywnie.
Khadaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 18:30   #1104
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Na wątku o problematycznych cerach dziewczyny chwalą olej z pestek arbuza, który jest leciutki i niekomedogenny.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 19:19   #1105
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Utrzymają się Trzeba myśleć optymistycznie.
Mi też lecą. Zauważyłam, że mój skalp nie przepada za olejowaniem i zawsze po mam więcej tzn. mniej na głowie
no właśnie...czy w ogóle może być tak, że oleje mogą włosom/skalpowi szkodzić?

przypadek z tych wakacji...brat ma problem z łuszczącą się i osypującą się skórą głowy, problem ogólnie bardzo krępujący, "wymyśliłam" że przez wakacje będę go olejować to może mu się skórki nawilżą i posklejają, przed zastosowaniem kuracji problem łuszczenia występował tylko na skórze nad skroniami i za uszami...po trzech miesiącach regularnego stosowania....zamiast pomóc znacznie się pogorszyło...teraz sypie się mu z całej głowy i ma do mnie pretensje, że załatwiłam go na cacy...normalnie masakra!!!
drugi przypadek to moja mama...podtykam jej co mi bardziej pasuje, żeby przerzuciła się na naturalki...kupiłam jej żel do intymnej z providy...nigdy nie miała problemów z okolicami intymnymi, nie zmieniła proszków do prania ani bielizny na sztuczną...twierdzi, że odkąd używa żelu zaczęło ją swędzieć i też ma do mnie pretensje, że dałam jej jakieś g...no
dopełnieniem szczęścia są moje nadmiernie wypadające włosy...
ogólnie ręce opadają...
jednak co by się nie działo...do chemii nigdy nie wrócę...muszę tylko znaleźć coś, co będzie na mnie dobrze działało

Effa piszę się na kurację włosową
myślę, że zdecysuję się na picie ziół...skrzyp i pokrzywa, drożdży raczej nie przełknę
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 19:32   #1106
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
skusiłam się na błyszczyk sante, tusz do rzęs benecos (to mój pierwszy tusz naturalny, więc wolałam nie ryzykować zbyt wiele), krem do twarzy gorzka pomarańcza martina, maseczka 7 ziół martina, olejek z limonką do ciała martina, masło do ciała relaksujące martina, balsam różany do ust martina, maseczka luvos nawilżająca z migdałem (ta maseczka robi z moją twarzą cuda)
poszalalas kobieto

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Effa piszę się na kurację włosową
myślę, że zdecysuję się na picie ziół...skrzyp i pokrzywa, drożdży raczej nie przełknę
super to jest nas juz 3A probowalas kiedys juz drozdzy? Pierwszy tydzien jest masakryczny, ale pozniej juz sie czlowiek przyzywczaja a po 5 tygodniu to juz nawet mozna zatesknic za ich smakiemGdzies mam schomikowana pokrzywe suszona od cioci, ale ja jakos nie przepadam za piciem ziolek moze sie zmusze do 1 kubka dziennie chociaz
anja_87 patrzylam na ten revalid, ale na dozie miesieczna kuracja prawie 60 zl troche drogo warto tyle sie wykosztowac??
A Ty Fryne na jaka opcje reflektujesz?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 19:34   #1107
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
skusiłam się na błyszczyk sante, tusz do rzęs benecos (to mój pierwszy tusz naturalny, więc wolałam nie ryzykować zbyt wiele), krem do twarzy gorzka pomarańcza martina, maseczka 7 ziół martina, olejek z limonką do ciała martina, masło do ciała relaksujące martina, balsam różany do ust martina, maseczka luvos nawilżająca z migdałem (ta maseczka robi z moją twarzą cuda)
też kocham tę maseczkę i anti-aging również
dawaj znać jak benecos; ja cała zestrachana wzięłam na zamknięcie lilinaury Sante i jestem bardzo zadowolona - wprawdzie potrafi się leciutko osypać w ciągu dnia, ale tak samo miałam z moim (wcześniej) ukochanym 2000 kalorii max factor.
Sante mnie nie podrażnia, pogrubia rzęsy (nie jakoś maksymalnie, ale jednak), łatwo się zmywa, moje łzawienie od ziewania wytrzymuje

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
super to jest nas juz 3A probowalas kiedys juz drozdzy? Pierwszy tydzien jest masakryczny, ale pozniej juz sie czlowiek przyzywczaja a po 5 tygodniu to juz nawet mozna zatesknic za ich smakiemGdzies mam schomikowana pokrzywe suszona od cioci, ale ja jakos nie przepadam za piciem ziolek moze sie zmusze do 1 kubka dziennie chociaz
anja_87 patrzylam na ten revalid, ale na dozie miesieczna kuracja prawie 60 zl troche drogo warto tyle sie wykosztowac??
A Ty Fryne na jaka opcje reflektujesz?
ja się dopasuję do kolektywu

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2012-10-21 o 19:54
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 20:08   #1108
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Promolcia kurcze niefajnie z tym łuszczeniem skóry głowy.
Widocznie nie kazdemu natura pisana...... mam nadzieję, że szybko mu się poprawi
a z tą porvidą to może po prostu mamie konkretny składnik nie pasuje? Ale rozumiem, że można się zniechęcić........

Fryne mi żaden tusz naturalny nie dogodził tak jak 2000kcal

Beets no no no! Pięknie poszalałaś
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 20:14   #1109
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
ja się dopasuję do kolektywu
no Ciebie to ja juz liczylam tylko co bedziesz spozywac??
Jak ktos jest jeszcze chetny to serdecznie zapraszamy
Podobno paczucha z rosyjskimi baniami juz na mnie czeka takze jutro w pracy bede miala dzien dziecka nie moge sie doczekac testow
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 20:27   #1110
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
no Ciebie to ja juz liczylam tylko co bedziesz spozywac??
Jak ktos jest jeszcze chetny to serdecznie zapraszamy
Podobno paczucha z rosyjskimi baniami juz na mnie czeka takze jutro w pracy bede miala dzien dziecka nie moge sie doczekac testow
ech te promile we krwi
drożdże raz poproszę

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
fajowy, ale do pracy średnio się nadaje
oj tam, w jakimś straszliwie mieszczańskim środowisku pracujesz chyba

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2012-10-21 o 20:38
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.