Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-29, 17:56   #4051
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Czyli skromne zakupy z kolekcji majowych Bardzo dobrze, nic nie będzie kusić
Mi się bardzo podobają 3 szminki z Vibe Tribe, ale pewnie tylko jedna będzie się dla mnie nadawała - Arrowhead. Ta czerwona i Hot Chocolate też bardzo ładne, ale mi mało co pasuje W ogóle pożalę się, że zbrzydłam i nawet nie mam frajdy z kupowania nowych kosmetyków. Nie wiem, co się stało, ale wyglądam paskudnie
E tam, jestem pewna, że przesadzasz i że to raczej kwestia gorszego samopoczucia .
Ja za to zbrzydłam na pewno i naprawdę, ale wiem co się stało - starość, grawitacja i za dużo tłuszczu wszędzie
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 18:19   #4052
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Jak depotujecie cienie MAC? Mam jedna paletke czworke i kilka pojedynczych cieni, chcialabym to wsadzic w jedna palete, a nie mam pojecia jak to zrobic.. Musi byc paleta MAC?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 18:57   #4053
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Hej
Są tu posiadaczki tej mini zalotki z maca? Jak się Wam sprawuje? Bo czaję się na nią, gdyż mam gęste, długie i niestety proste jak druty i sztywne rzęsy zwykła zalotka podkręca mi je na max 2 godziny Chciałabym się dowiedzieć jak Wam się ona sprawuje albo/czy znacie jakieś tańsze równie dobre zamienniki?
__________________
2014 - kosmetolog lic
2016 - turystyka rekreacyjna i odnowa biologiczna mgr
2.05.2012

Insta

śpiewam



Klutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 20:04   #4054
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Jak depotujecie cienie MAC? Mam jedna paletke czworke i kilka pojedynczych cieni, chcialabym to wsadzic w jedna palete, a nie mam pojecia jak to zrobic.. Musi byc paleta MAC?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Ja zawsze przy uzyciu swieczki ale ostatnio tym sposobem zniszczylam roz, bo wpadl mi do swiecy :/
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 07:54   #4055
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Jak depotujecie cienie MAC? Mam jedna paletke czworke i kilka pojedynczych cieni, chcialabym to wsadzic w jedna palete, a nie mam pojecia jak to zrobic.. Musi byc paleta MAC?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
za zawsze z prostownicą, ale czwórek nie rozbierałam nigdy

EDIT:
dostałam SF Lightscapade i opakowanie jest okropne - wygląda jak z bazaru... wolałabym chyba całe wieczko albo cały przezroczysty...
spodziewałam się takiego

a dostałam taki

ten drugi jest nowszy czy starszy?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2016-04-30 o 08:02
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 08:07   #4056
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dostałam SF Lightscapade i opakowanie jest okropne - wygląda jak z bazaru... wolałabym chyba całe wieczko albo cały przezroczysty...
spodziewałam się takiego

a dostałam taki

ten drugi jest nowszy czy starszy?
Ty dostałaś tę nowszą wersję, od jakiegoś dłuższego czasu tylko ta jest dostępna. Też uważam, że średnio udana
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 08:12   #4057
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ty dostałaś tę nowszą wersję, od jakiegoś dłuższego czasu tylko ta jest dostępna. Też uważam, że średnio udana
chociaż tyle, ze nowszy
dziś wypróbuję
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-30, 08:54   #4058
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
chociaż tyle, ze nowszy
dziś wypróbuję
Miłego użytkowania Mam nadzieję, że będziesz zadowolona - ja uważam, że Lightscapade jest prześliczny
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 09:22   #4059
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Miłego użytkowania Mam nadzieję, że będziesz zadowolona - ja uważam, że Lightscapade jest prześliczny
Lightscapade jest przepiękny Mój ulubiony rozświetlacz.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 09:47   #4060
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Jak depotujecie cienie MAC? Mam jedna paletke czworke i kilka pojedynczych cieni, chcialabym to wsadzic w jedna palete, a nie mam pojecia jak to zrobic.. Musi byc paleta MAC?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
łapię w pensetę i podgrzewam zapalarką, wypycham nożykiem, oczyszczam z kleju i koniec
z minutę może mi to zajmuje, czwórek nie depotowałam
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 10:53   #4061
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Vive tribe jest już na polskiej stronie Maca ,ale nie na głównej ale jak wejdziecie np w szminki i tam pojawia się już szminki z nowj kolekcji.Zakupiłam tylko pędzel i czekam na słocze pudru.
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-30, 12:17   #4062
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Chris Chang - swatche: http://www.makeupandbeautyblog.com/m...tion-swatches/
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 14:49   #4063
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dobra, już nie chce różowej pomadki z Brooke Candy, wolę różową z Changa fiolet też ładny, ale ja się w nich źle czuje.

A wam co się podoba?
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 15:02   #4064
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ja nic nie kliknełam ani z Brooke, ani z Vibe Tribe. Puder odpusciłam - jak przeczytałam ze on jako brazer roz rozsweitlacz do uzywania, bo nie lubie uzywac takich pudrów, niewygodnie.
Zas co do szminek nie mogłam sie zdecydować czy rozowa i czerwona z Brooke czy czerwona z Vibe i dałam se spokój
Za to chyba kupie Tanaramę, bo przypomina mi ze Snowglobe moja jedna z ulubionych szminek - Whirl & Twirl,a i w ładnym opakowaniu jest, to miłe dla oka będzie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 15:33   #4065
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nic nie kliknełam ani z Brooke, ani z Vibe Tribe. Puder odpusciłam - jak przeczytałam ze on jako brazer roz rozsweitlacz do uzywania, bo nie lubie uzywac takich pudrów, niewygodnie.
Zas co do szminek nie mogłam sie zdecydować czy rozowa i czerwona z Brooke czy czerwona z Vibe i dałam se spokój
Za to chyba kupie Tanaramę, bo przypomina mi ze Snowglobe moja jedna z ulubionych szminek - Whirl & Twirl,a i w ładnym opakowaniu jest, to miłe dla oka będzie
Różowa z Brooke Candy ładna jest, ale wolę opakowke z Changa, a zdają się być podobne do siebie.
Tanarama efekt nie przypomina trochę Mariah?
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 15:38   #4066
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Różowa z Brooke Candy ładna jest, ale wolę opakowke z Changa, a zdają się być podobne do siebie.
Tanarama efekt nie przypomina trochę Mariah?
Mariah jest ciepła, Tanarama zimna.
Mnie opakowania obojętne - czy brooke, czy hang, chodzi o to, co bardziej mi bedzie pasowało i rozniło sie od tego co mam. Ale prawda taka, ze i Changowa rozwa jest podobna do jakiegoś rozu, co posiadam i Brooke - do Pink Pigeon chyba.
W kazdym razie póki co nic nie klikam. Po tanaramę chyba pójde stacjo, nie chce mi sie tydzien czekac na paczke z maca, bo sie certolą strasznie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 16:57   #4067
blueblue now
Rozeznanie
 
Avatar blueblue now
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 566
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

hej dziewczyny
Mam takie pytanie do Was - jak wypada porównanie korektora Studio Finish SPF 35 Concealer w kolorze NC15 z najjaśniejszym odcieniem korektora z Catrice 01 Ivory? chodzi o to, że najjaśniejszy z Catrice jest dla mnie za ciemny, czy NC15 z Maca jest jaśniejszy?

Przepraszam jeżeli to pytanie już się pojawiło, wątek Maca jest taaaaaaaaaaki duży
blueblue now jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 17:11   #4068
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mariah jest ciepła, Tanarama zimna.


Mnie opakowania obojętne - czy brooke, czy hang, chodzi o to, co bardziej mi bedzie pasowało i rozniło sie od tego co mam. Ale prawda taka, ze i Changowa rozwa jest podobna do jakiegoś rozu, co posiadam i Brooke - do Pink Pigeon chyba.


W kazdym razie póki co nic nie klikam. Po tanaramę chyba pójde stacjo, nie chce mi sie tydzien czekac na paczke z maca, bo sie certolą strasznie.
Byłam przelotem w Macu i wyleczyłam się ze wszystkich chciejstw

Opakowania VT są tragiczne To taki matowy plastik w kolorze toffi + matowe okienka z nadrukiem. Także ten, nie chcę nic. Rozświetlacz też szału nie robi Nawet pędzle mi się odwidziały.

Czekam na szminkę Changa, ale to w czerwcu. Ewentualnie myślę o Goldenie z Brooke Candy - fajny jest?

Czy jakieś Macowe serum jest warte uwagi? Myślę o Lightful C, ale może jest coś ciekawszego, lepiej działającego...

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez blueblue now Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
Mam takie pytanie do Was - jak wypada porównanie korektora Studio Finish SPF 35 Concealer w kolorze NC15 z najjaśniejszym odcieniem korektora z Catrice 01 Ivory? chodzi o to, że najjaśniejszy z Catrice jest dla mnie za ciemny, czy NC15 z Maca jest jaśniejszy?

Przepraszam jeżeli to pytanie już się pojawiło, wątek Maca jest taaaaaaaaaaki duży
Chodzi Ci o korektor Catrice w słoiczku? Jesli tak, to NC15 ze Studio Finisha jest jaśniejszy
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 17:30   #4069
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Byłam przelotem w Macu i wyleczyłam się ze wszystkich chciejstw

Opakowania VT są tragiczne To taki matowy plastik w kolorze toffi + matowe okienka z nadrukiem. Także ten, nie chcę nic. Rozświetlacz też szału nie robi Nawet pędzle mi się odwidziały.

Czekam na szminkę Changa, ale to w czerwcu. Ewentualnie myślę o Goldenie z Brooke Candy - fajny jest?

Czy jakieś Macowe serum jest warte uwagi? Myślę o Lightful C, ale może jest coś ciekawszego, lepiej działającego...

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------



Chodzi Ci o korektor Catrice w słoiczku? Jesli tak, to NC15 ze Studio Finisha jest jaśniejszy
dzieki Ci za taka wiadomość ulga dla serca i dla portfela, choc i tak od początku chang mnie bardziej kusił niestety , a od dzisiaj to nawet niebieska i żółta mnie kusi
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-30, 17:31   #4070
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Byłam przelotem w Macu i wyleczyłam się ze wszystkich chciejstw

Opakowania VT są tragiczne To taki matowy plastik w kolorze toffi + matowe okienka z nadrukiem. Także ten, nie chcę nic. Rozświetlacz też szału nie robi Nawet pędzle mi się odwidziały.

Czekam na szminkę Changa, ale to w czerwcu. Ewentualnie myślę o Goldenie z Brooke Candy - fajny jest?
No właśni teraz je tak pooglądałam, bo bronzer z VT chciałam, ale przyjrzałam się i wyglądają na tandetnie kiczowate a wszystkie bronzery chyba z połyskiem albo znowu za jasne dla mnie. To poczwórne fajnie wygląda, nie wiem czy o tym Corii pisała, ale wydłubywanie z tego konkretnego koloru to niefajna sprawa.

Z Brooke Candy pójdę obczaić może różową pomadkę, no i to na tyle. Z VT ładna ta czerwona, ale i tak nie będę używać (racjonalność mode on), a Hot Chocolate sama nie wiem.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 17:33   #4071
blueblue now
Rozeznanie
 
Avatar blueblue now
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 566
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o korektor Catrice w słoiczku? Jesli tak, to NC15 ze Studio Finisha jest jaśniejszy
Tak w słoiczku
W takim razie baaaaaardzo się cieszę i skusze sie na Maca

Dziękuję
blueblue now jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 17:37   #4072
Taida77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 136
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Która z pomadek maca według Was jest najbardziej zimną czerwienia? W internecie na moje oko dużo wpada w ciepłe tony..
Taida77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 17:45   #4073
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Wyszłam dziś ze Studio Sculptem z katowickiego Douglasa Poszĺam totalnie nieumalowana, powiedziałam,xczego szukam i zaproponowano mi to. Średnie krycie,ładny efekt wygładzenia cery, satynowe wykoñczenie Nie robi szpachli,nie włazi w pory. NC 20.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 18:11   #4074
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
dzieki Ci za taka wiadomość ulga dla serca i dla portfela, choc i tak od początku chang mnie bardziej kusił niestety , a od dzisiaj to nawet niebieska i żółta mnie kusi
Ależ proszę Też poczułam ulgę

Mnie te dzikie szminki z Changa nie kuszą, ewentualnie różowa.

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
No właśni teraz je tak pooglądałam, bo bronzer z VT chciałam, ale przyjrzałam się i wyglądają na tandetnie kiczowate a wszystkie bronzery chyba z połyskiem albo znowu za jasne dla mnie. To poczwórne fajnie wygląda, nie wiem czy o tym Corii pisała, ale wydłubywanie z tego konkretnego koloru to niefajna sprawa.





Z Brooke Candy pójdę obczaić może różową pomadkę, no i to na tyle. Z VT ładna ta czerwona, ale i tak nie będę używać (racjonalność mode on), a Hot Chocolate sama nie wiem.
Poczwórny rozświetlacz to nic specjalnego jak dla mnie Ogólnie to bronzery z serii sculpt są bardzo przyjemne w użyciu, np. Delicates. Golden Rinse jest dla mnie jednak zbyt czerwony, a Delphic za ciemny.

Mnie nie przeszkadza lekkie rozświetlenie w Goldenie, bo i tak nie konturowałabym nim twarzy tylko czy sam w sobie jest warg zakupu?

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Wyszłam dziś ze Studio Sculptem z katowickiego Douglasa Poszĺam totalnie nieumalowana, powiedziałam,xczego szukam i zaproponowano mi to. Średnie krycie,ładny efekt wygładzenia cery, satynowe wykoñczenie Nie robi szpachli,nie włazi w pory. NC 20.
U mnie Sculpt się nie sprawdził, ale wiadomo - co cera to opinia
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 18:22   #4075
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

No to mnie niestety jedynie różowa nie kusi jak w maju wejdą i będą w Douglasie to napewno coś capne bo mam bon 40 zł do wykorzystania
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 18:32   #4076
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ja z VT kliknęłam to czterokolorowe cuś, ale nie wiem po co . Liczę, że zmieszane nada się jako różo-rozświetlacz
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 18:49   #4077
Mirani
Raczkowanie
 
Avatar Mirani
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 53
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Kupiłam róż Painted Canyon i pędzelek z Vibe Tribe.
Miły przerywnik w majowce
Mirani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 18:55   #4078
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Byłam przelotem w Macu i wyleczyłam się ze wszystkich chciejstw

Opakowania VT są tragiczne To taki matowy plastik w kolorze toffi + matowe okienka z nadrukiem. Także ten, nie chcę nic. Rozświetlacz też szału nie robi Nawet pędzle mi się odwidziały.

Czekam na szminkę Changa, ale to w czerwcu. Ewentualnie myślę o Goldenie z Brooke Candy - fajny jest?
Ja dzisiaj przelotem z tz bylam w GK, koło maca przechodziłam, tz mnie kusił - nie chcesz pomacac nowej kolekcji? Powiedziałam, ze nie

No własnie myslalam, ze na zywo te opakowania takie kiczowate sie nie okaza własnie ... Ale to dobrze, wiedziec, bo nie chce juz nic
A Tanaramę wezmę z B2M w zwykłym opakowaniu

Ja Goldena nie lubiłam
Za to Refined Golden
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 19:48   #4079
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Obejrzałam jeszcze raz te różowe pomadki i z Brooke Candy jest jednak lepsza, tylko nie jestem teraz u siebie i nie mogę iść do Douglasa z moim kuponem
Mam nadzieję, że mi nikt nie wykupi
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 20:10   #4080
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Czy tylko mnie kusi pomadka Hot Chocolate?
I jeszcze quad Call of the Canyon, choc mam mnostwo podobnych cieni a wszystkie na powiece wygladaja tak samo
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.