Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-11, 20:11   #3271
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak był nowoscia wzielam próbki, wydawał sie super, kupiłam i ... sprzedałam - jakos nie chciał ladnie wygladać
Ja właśnie jak wszedł jako nowość wzięłam kilka próbek i mi podpasował, ale ja wielki sucholec jestem

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Używałam dzisiaj pierwszy raz armaniuszowego Flannela, siedział sobie biedny nieotwierany od NZ. Jaaakie to cudo!! Nałożyłam go solo, piękny jest.
Tusz Bobbi z D bardzo fajny, u mnie wydłuża rzęsy, pięknie rozczesuje, nie skleja, żadnych grudek.
A nie mówiłam, że jedno i drugie to cudeńka Ja dziś miałam flannela z shadowem
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 20:11   #3272
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Używałam dzisiaj pierwszy raz armaniuszowego Flannela, siedział sobie biedny nieotwierany od NZ. Jaaakie to cudo!! Nałożyłam go solo, piękny jest.
Jak kupiłam pare Tintów Armaniusza, to uzywałam je non stop do kazdego makiajzu przez kwartał chyba
Teraz lezą, chyba czas odkurzyć
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 20:12   #3273
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ooo to ten z opisu brzmi super
Jak Ci podpasował CC Chanela to ten też powinien, choć jest bardziej kryjący
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 20:13   #3274
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja właśnie jak wszedł jako nowość wzięłam kilka próbek i mi podpasował, ale ja wielki sucholec jestem
Bardzo możliwe, ze to kwestia cery, ale do tej pory nie wiem, jakim cudem na probkach super, na flaszce jzu lipa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 20:13   #3275
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja właśnie jak wszedł jako nowość wzięłam kilka próbek i mi podpasował, ale ja wielki sucholec jestem



A nie mówiłam, że jedno i drugie to cudeńka Ja dziś miałam flannela z shadowem
Mówiłaś, mówiłaś
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 20:16   #3276
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bardzo możliwe, ze to kwestia cery, ale do tej pory nie wiem, jakim cudem na probkach super, na flaszce jzu lipa
Czasami tak bywa, już kilka razy tak właśnie wtopiłam. Próbkami byłam zachwycona, a przy dłuższym używaniu niestety podkład się nie sprawdził. Ostatnio tak miałam z Remarcable Jacobsa Z chanelowymi podkładami jednak dobrze się dogaduję, za to Diory są nie dla mnie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 20:20   #3277
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jak Ci podpasował CC Chanela to ten też powinien, choć jest bardziej kryjący
CC chanelka jest
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-11, 20:21   #3278
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
CC chanelka jest
Noooo

Jak na urlopie???
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 20:22   #3279
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Dzisiaj się opalalam oby tak dalej tz juz zjarany... a ja ledwo chwycona :/

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Noooo

Jak na urlopie???
Superancko dziękuję.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 20:23   #3280
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzisiaj się opalalam oby tak dalej tz juz zjarany... a ja ledwo chwycona :/

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------



Superancko dziękuję.
No to wypoczywaj, przyjemności
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 20:25   #3281
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Dziewczyny, my tu gadu gadu a Paulina zostaje właśnie gwiazdą yt! Właśnie zerknęłam co tam u niej na kanale, ostatni filmik z testowania podkładu ma ponad 30k odsłon !
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-11, 20:25   #3282
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No to wypoczywaj, przyjemności
super zakupy dzisiaj zrobiłaś ja po urlopie musze dopaść zestaw EL RS ten za ponad 100zł.. będzie juz po vipach,ale mam 10%rabat wiec nie będzie źle

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, my tu gadu gadu a Paulina zostaje właśnie gwiazdą yt! Właśnie zerknęłam co tam u niej na kanale, ostatni filmik z testowania podkładu ma ponad 30k odsłon !
Oo super. Daj linka
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 20:26   #3283
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Czasami tak bywa, już kilka razy tak właśnie wtopiłam. Próbkami byłam zachwycona, a przy dłuższym używaniu niestety podkład się nie sprawdził. Ostatnio tak miałam z Remarcable Jacobsa Z chanelowymi podkładami jednak dobrze się dogaduję, za to Diory są nie dla mnie
Tez mi sie to zdarza, dlatego biore wiecej próbke i tez wtopy czasem zaliczam, normalnie az dziwne. Bo rozumiem ze 2-3 probki wiarygodne nei sa, ale np tydzien -poltora testowac, kupić to pptem i sie okazuje, ze jednak nie, ze kasa w błoto ...
Dobrze wiedzieć, ze nie tylko mi sie to zdarza
No własnie, ja z chanelowymi nie dogaduję, procz Aqua Vitalumiere. Z diorowymi srednio, przewaznie kolor nie ten. Guerlain w wiekszosci mega, co z tego, jak kolory za ciemne albo za rozowe do tej pory Lingerie i tenue nie moge odżałować
DObrze, ze Mac mi niektory pasuje , Kat von D i EL Dw
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 20:28   #3284
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, my tu gadu gadu a Paulina zostaje właśnie gwiazdą yt! Właśnie zerknęłam co tam u niej na kanale, ostatni filmik z testowania podkładu ma ponad 30k odsłon !
Zaraz zacznie dostawać darmowe produkty do testowania a że same wysokopolkowe produkty ma na kanale, to pewnie nie zgłosi się jakiś tam lirene ma ode mnie suba i jestem na bieżąco
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 20:29   #3285
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
super zakupy dzisiaj zrobiłaś ja po urlopie musze dopaść zestaw EL RS ten za ponad 100zł.. będzie juz po vipach,ale mam 10%rabat wiec nie będzie źle

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------



Oo super. Daj linka


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez mi sie to zdarza, dlatego biore wiecej próbke i tez wtopy czasem zaliczam, normalnie az dziwne. Bo rozumiem ze 2-3 probki wiarygodne nei sa, ale np tydzien -poltora testowac, kupić to pptem i sie okazuje, ze jednak nie, ze kasa w błoto ...
Dobrze wiedzieć, ze nie tylko mi sie to zdarza
No własnie, ja z chanelowymi nie dogaduję, procz Aqua Vitalumiere. Z diorowymi srednio, przewaznie kolor nie ten. Guerlain w wiekszosci mega, co z tego, jak kolory za ciemne albo za rozowe do tej pory Lingerie i tenue nie moge odżałować
DObrze, ze Mac mi niektory pasuje , Kat von D i EL Dw
O muszę jeszcze spróbować tego Kat von D DW to już klasyka, teraz mam DW To Go ale to już nie to
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 20:31   #3286
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
O muszę jeszcze spróbować tego Kat von D DW to już klasyka, teraz mam DW To Go ale to już nie to
Kat polecam - jest mega, a na zdjeciach wyglada, jak po photoshopie ryjek Do zdjęc idealny

testowałam To Go, nadzieje z nim wiazalam duze i - matko i corko! chyba jeszcze zadne podkład tak paskudnie nei wygaldal na mojej buzi a raczje buzia w nim
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 20:37   #3287
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Podzielę się jeszcze recenzją olejku de demakijażu Resibo. Jest super! Używam codziennie od zeszłego czwartku. Konsystencja mnie trochę zaskoczyła, jest trochę bardziej rzadki niż te co używałam dotychczas, zapach też mnie na początku zaskoczył niekorzystnie, ale już przy drugim użyciu nie miałam problemów i właściwie go lubię - taki ziołowy, kojarzy mi się z zaparzonym rumiankiem.
Zmywa bardzo dobrze, nie podrażnia, nie zostawia tłustej warstwy. Opakowanie klasyczne z pompką, wylewa się odpowiednia ilość ale można to kontrolować.
Na podstawie zużytej pojemności oszacowanej moim okiem inżyniera myślę, że starczy mi na 3,5 miesiąca - czyli krócej niż inne olejki, więc może okazać się mniej wydajny. Ale to się jeszcze okaże
W każdym razie polecam jakby kogoś kusiło spróbowanie Resibo.

Używałam dzisiaj pierwszy raz armaniuszowego Flannela, siedział sobie biedny nieotwierany od NZ. Jaaakie to cudo!! Nałożyłam go solo, piękny jest.
Tusz Bobbi z D bardzo fajny, u mnie wydłuża rzęsy, pięknie rozczesuje, nie skleja, żadnych grudek.
Nie kuś tym Flannelem Poprzednio się oparłam, ale teraz znowu mam ochotę
Dzięki za recenzję Resibo!

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Aaaach, no niech będzie zreszta co chwila ktoś tu czymś kusi, co za róznica, ze raz sie mi zdarzyło
Tak czy siak potestowac warto
Ha, ha, jednak! No pewnie, że nic, ale dzięki Tobie przyjrzałam się uważniej katalogowi A testowanie zawsze przed kupnem musi być
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 20:37   #3288
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

dziewczyny o tym podkładzie YSL, to mówicie o tym 'lekkim jak piorko' coś tam jak atrament'? Jak zapytałam o probki podkladow, to dostałam 30. Kobietka przeprosiła, ze troszkę za ciemny (u mnie nie był dużo) ale teraz przenosza magazyn i nie rozsyłają im pojemniczkow, a gotowy ma już tylko taki.
Kolor u mnie był tylko trochę za ciemny, ale konsystencja, krycie, efekt na skórze podobal mi się bardzo
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 20:45   #3289
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, są tu jakieś fanki filmów na podstawie komiksów Marvela? Lub Wasi Tż są? Bo ogarniam listę filmów do obejrzenia i nie wiem czy wszystko sobie wypisałam
Ja, ja, ja jestem fanka
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-11, 20:48   #3290
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jak Ci podpasował CC Chanela to ten też powinien, choć jest bardziej kryjący
Nie, nie miałam cc Chanel
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 20:51   #3291
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość

Oo super. Daj linka
Wysyłam pw

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Zaraz zacznie dostawać darmowe produkty do testowania a że same wysokopolkowe produkty ma na kanale, to pewnie nie zgłosi się jakiś tam lirene ma ode mnie suba i jestem na bieżąco
No no szanele w drodze

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Nie kuś tym Flannelem Poprzednio się oparłam, ale teraz znowu mam ochotę
Dzięki za recenzję Resibo!
Proszę Dam znać jak zacznę używać kremów.
A Flannel jest naprawdę spoko I aplikacja super, łatwiejsza i przyjemniejsza niż przy cieniach w kremie.
W ogóle miałam wrażenie chłodzenia na powiece po aplikacji, ale podejrzewam, że mogłam sobie to wymyślić
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 20:54   #3292
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ha, ha, jednak! No pewnie, że nic, ale dzięki Tobie przyjrzałam się uważniej katalogowi A testowanie zawsze przed kupnem musi być

Z tym, ze tak jak pisałam z Aniyam - czasami testy jedno, a kupienie i uzywanie flaszki drugie

Własnie przejrzałam zdjęcia zrobione lustrzanka w tym podkładzie i jezu ... Normalnie cudo... i nie widac, ze jakos mocno za ciemny... z drugiej strony nie wiem, czy nie dlatego wlasnie taki super, bo kolor ciemniejszy, przyzkrył wiec sporo bez korektora no i jeszcze jedno - juz nie raz zauwazylam, ze duzo lepiej wygaldam w podkladach ciemniejszych niz w swoim jasnym odcieniu skóry, no ale przeciez nie bedę nosić cos co odcina sie od reszty
Teraz sie zastanawiam, czy nie było brac jednak próbki 02 Neutral a nie 02 Golden ... Bo neutral kolorystycznie z moim odcieniem super sie zgrywal. Z drugiej strony dwójka to moze juz byc inaczej niz trojka, ktora testowałam. No kurcze, jestem coraz bardziej ciekawa jutrzejszych testów
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 21:05   #3293
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Z tym, ze tak jak pisałam z Aniyam - czasami testy jedno, a kupienie i uzywanie flaszki drugie

Własnie przejrzałam zdjęcia zrobione lustrzanka w tym podkładzie i jezu ... Normalnie cudo... i nie widac, ze jakos mocno za ciemny... z drugiej strony nie wiem, czy nie dlatego wlasnie taki super, bo kolor ciemniejszy, przyzkrył wiec sporo bez korektora no i jeszcze jedno - juz nie raz zauwazylam, ze duzo lepiej wygaldam w podkladach ciemniejszych niz w swoim jasnym odcieniu skóry, no ale przeciez nie bedę nosić cos co odcina sie od reszty
Teraz sie zastanawiam, czy nie było brac jednak próbki 02 Neutral a nie 02 Golden ... Bo neutral kolorystycznie z moim odcieniem super sie zgrywal. Z drugiej strony dwójka to moze juz byc inaczej niz trojka, ktora testowałam. No kurcze, jestem coraz bardziej ciekawa jutrzejszych testów
nie kuś, nie kuś

Pytanie do dziewczyn, które mają nowy olejek do ust z Estee: czy u Was też tak mocno podbija kolor ust? Miałam kiedyś sephorową pomadkę, też podbijała naturalny kolor, wyglądało to bardzo ładnie i naturalnie. A estee normalnie podbija do jakiejś fuksji, miejscami do barbiowego różu

Edytowane przez oliwia18
Czas edycji: 2016-06-11 o 21:06
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 21:05   #3294
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Syforcia mnie uwielbia - wysłali mi ankietę do oceny zakupów ostatnich w stacjo... No, a ja nie mam ich za co zjechać... Nooo... Weszłam, wzięłam co chciałam i wyszłam Niech im będzie - 9/10
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 21:09   #3295
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
dziewczyny o tym podkładzie YSL, to mówicie o tym 'lekkim jak piorko' coś tam jak atrament'? Jak zapytałam o probki podkladow, to dostałam 30. Kobietka przeprosiła, ze troszkę za ciemny (u mnie nie był dużo) ale teraz przenosza magazyn i nie rozsyłają im pojemniczkow, a gotowy ma już tylko taki.
Kolor u mnie był tylko trochę za ciemny, ale konsystencja, krycie, efekt na skórze podobal mi się bardzo
Też mi odpowiada, obecnie tylko ten podkład używam

Aniyam, nie mam pojęcia co Malinum sądzi o Eisenbergu. Kojarzę ten produkt z fotki denka.

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Zaraz zacznie dostawać darmowe produkty do testowania a że same wysokopolkowe produkty ma na kanale, to pewnie nie zgłosi się jakiś tam lirene ma ode mnie suba i jestem na bieżąco
No i gitara. Paulina spoko jest
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 21:23   #3296
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
za zakupy , a co fajnego przetestowałaś z MACa, bo szukam inspiracji?
Dziękuję

Testowałam podkład Waterweight - zaczynam się do niego przekonywać, 2 tusze, nowe cienie w słoiczku, kredkę do brwi i nowe cienie w kredce. Resztę znam, bo mam od dłuższego czasu

Fajne są cienie Soft Serve. Nałożyłam na oko Cushy Life i pięknie się mieni
Kredka do brwi taka sobie, cienie w kredce bez szału, przynajmniej ten odcień, który testowałam.
Tusze mi nie podeszły
Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Zapraszam, Sephor ci u nas dostatek, obsługa miła i próbek nie skąpi.
Może też wpadnę do S. w Sosnowcu, skoro takie hojne Mówiłaś o tej w centrum, w Plazie?
Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
To muszę się streszczać z moją sesją, ale jak sobie nagrodę strzelę

Aa jeszcze się pochwalę, że upolowałam bikini https://www.zalando.pl/twintip-perfo...1ha0x-q11.html cały tydzień polowałam na swój rozmiar i dobrałam sobie sukienkę, żeby -40zł weszło https://www.zalando.pl/even-odd-suki...1ca1m-q11.html

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dopiero teraz od rana dotarłam do kompa
Melduje, ze udało mi się dorwac w syforowni ostatnią sztuke zestawu EL z kremem pod oczy Revitalizing
No i spotkałam Neath

Poza tym wziełam probke podkłądu Shiseidziaka nowego w kolorze Golden 2, bo Neutral 1 za rozowy był dla mnie.
I probke bazy pdo makijaz Armaniusza
Kupiłam w Orqniqu maske do rak - reweljszyn jest

Ah i jako jedna z próbek dostalam saszetke podkłądu ysl Touche - spojrzaam na kolor - a tam 40 powiedziałam Pani wiec, ze aby byl dobry, musiałabym sie spalic na solarce


Miło mi było Cię spotkać Daj znać jak baza Armaniusza

Nie wiem co mają na myśli konsultantki w perfumeriach dając takie próbki Mogłyby zrobić próbkę zapachu np.
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Już wiem. Wyprzedaż w HM od 13-tego.
O, muszę przejrzeć stronę
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na rece wygladał kolorystycznie ok. ALe oczywiscie zobacze jutro jak na twarzy. Jak bedzie ok przez caly dzien, to skusze sie na vipach na niego, jak nie to kupię kończacy mi sie Waterweight maca - jedyny lekki podkład, który moja skóra uznaje
Ładnie mi dziś siedzi Waterweight na twarzy i to na Strobe. Jestem w szoku
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Używałam dzisiaj pierwszy raz armaniuszowego Flannela, siedział sobie biedny nieotwierany od NZ. Jaaakie to cudo!! Nałożyłam go solo, piękny jest.
Tusz Bobbi z D bardzo fajny, u mnie wydłuża rzęsy, pięknie rozczesuje, nie skleja, żadnych grudek.
Chyba tylko ja się nie zachwyciłam Flannelem, a jeszcze mnie po nim oczy swędziały

Tusz Bobbikowy jest super
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzisiaj się opalalam oby tak dalej tz juz zjarany... a ja ledwo chwycona :/
Miłego wypoczynku
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 21:30   #3297
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Miło mi było Cię spotkać Daj znać jak baza Armaniusza

Nie wiem co mają na myśli konsultantki w perfumeriach dając takie próbki Mogłyby zrobić próbkę zapachu np.

Ładnie mi dziś siedzi Waterweight na twarzy i to na Strobe. Jestem w szoku
Mnie Ciebie równiez

Baza troszkę na testy poczeka, bo jutro Shiseidziak, a wole go na sprawdzonej bazie, zeby miec większa pewnośc, ze podkład spisuje sie tak a nie inaczej
Ale cos mi sie wydaje, ze chyba Natural 2 bedzie lepszy. Nalozylam na reke Golden i stopil mi sie ze skora. Niby dobrze, ale raz to reka, dwa jak na rece ok, na twarzy niekoniecznie Kurde, chce juz jutro
Tak czy siak wydaje mi się, ze kupię Shiseidziaka

Też nie wiem, ale podziekowałam i zazyczyłam sobie probek perfum własnie

Niemozliwe, ze Strobe pod WW mialas! Absolutny mat, nic Ci sie nie swieciło Chociaz w sumie na pcozatku mnie tez sie nic nie swieci, potem roznie bywa Wieczorem tez super wsio było?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 21:38   #3298
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

W estyl już nie ma próbek do zamówień? Wzięłam sobie maskę do włosów i trochę pędzli RT i nic nie mogłam wybrać Dodatkowo nie było mojego paczkomatu na liście, a z dostępnych żaden się nie wybierał i musiałam wziąć kuriera :/
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 21:41   #3299
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie Ciebie równiez

Baza troszkę na testy poczeka, bo jutro Shiseidziak, a wole go na sprawdzonej bazie, zeby miec większa pewnośc, ze podkład spisuje sie tak a nie inaczej
Ale cos mi sie wydaje, ze chyba Natural 2 bedzie lepszy. Nalozylam na reke Golden i stopil mi sie ze skora. Niby dobrze, ale raz to reka, dwa jak na rece ok, na twarzy niekoniecznie Kurde, chce juz jutro
Tak czy siak wydaje mi się, ze kupię Shiseidziaka

Też nie wiem, ale podziekowałam i zazyczyłam sobie probek perfum własnie

Niemozliwe, ze Strobe pod WW mialas! Absolutny mat, nic Ci sie nie swieciło Chociaz w sumie na pcozatku mnie tez sie nic nie swieci, potem roznie bywa Wieczorem tez super wsio było?
Wiadomo, jak testuję podkład, to też na sprawdzonej pielęgnacji

Jakie próbki wzięłaś? Mnie się ostatnio podoba Burberry Body, ale nie jest zbyt trwały, mimo że to edp ale może 35-tkę przygarnę. Muszę sprawdzić jeszcze czy wersja intense nie będzie trwalsza i tak samo ładna.

Tak, właśnie na Strobe Prep+prime dobrze zadziałał widocznie. Do wieczora ładnie siedział na twarzy, nie spodziewałam się. Aż zaczęłam się nad nim zastanawiać
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 21:48   #3300
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wiadomo, jak testuję podkład, to też na sprawdzonej pielęgnacji

Jakie próbki wzięłaś? Mnie się ostatnio podoba Burberry Body, ale nie jest zbyt trwały, mimo że to edp ale może 35-tkę przygarnę. Muszę sprawdzić jeszcze czy wersja intense nie będzie trwalsza i tak samo ładna.

Tak, właśnie na Strobe Prep+prime dobrze zadziałał widocznie. Do wieczora ładnie siedział na twarzy, nie spodziewałam się. Aż zaczęłam się nad nim zastanawiać
Coco Mademoiselle - bo myslę nad nim intensywnie, tylko cena mnie zabija i Coco Noir dla przypomnienia

Moze weź próbki WW i potestuj z pare dni?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-15 20:50:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.