naprawdę nawilżający żel pod prysznic - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-07, 13:32   #1
Lola_1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79

naprawdę nawilżający żel pod prysznic


Witajcie
szukałam takiego wątku, ale nie znalazłam..
Poszukuję żelu pod prysznic, który na tyle nawilżyłby moją skórę, abym nie musiała po każdym myciu używać balsamu.. Po wieczornym prysznicu/kąpieli zawsze nakładam balsam i wszystko jest ok, ale kiedy rano biorę prysznic i nie użyję balsamu przez cały dzień skórę mam suchą, taką napiętą i np. jak zrobię skłon to aż mnie tak ciągnie na plecach.. a rano nie mam tyle czasu, aby bawić się z balsamami (poza tym, ileż można wydawać na to wszystko pieniędzy..)
czy Wy też macie taki problem? tak się dzieje głównie zimą, pewnie troche winne są kaloryfery:/
No ale do rzeczy - może spotkałyście się z jakimś dobrze nawilżającym żelem i możecie mi coś polecic?
Lola_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 15:05   #2
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: naprawdę nawilżający żel pod prysznic

Olejek do cery bardzo suchej Nivea albo Johson and Jonhson z proteinami mleka.
Jesli chodzi o Nivea to mam na mysli ten produktŁ
http://www.nivea.pl/products/show/9052

Edytowane przez All_that_jazz
Czas edycji: 2009-02-07 o 15:10
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 16:30   #3
Lola_1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: naprawdę nawilżający żel pod prysznic

oo, dziękuję bardzo za propozycję
Jakoś nigdy nie widziałam tego olejku nivea w żadnym sklepie, ale opis jest bardzo zachęcający, jak rownież kolor tego specyfiku ten dziko żółto-pomarańczowy olejek zdaje się aż krzyczeć "uwaga, nawilżam!"
na pewno wypróbuję
edit: aa, no i oczywiście czekam też na inne propozycje, z chęcią wypróbuję więcej tego typu kosmetyków..

Edytowane przez Lola_1991
Czas edycji: 2009-02-07 o 16:31 Powód: dopisek:p
Lola_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 18:20   #4
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: naprawdę nawilżający żel pod prysznic

Sprobuj z produktami Dove, ich zele pod prysznic sa bardzo kremowe i to samo kremowe zele pod prysznic od Nivea np
http://www.nivea.pl/products/show/SE...20BEAUTY%0D%0A
http://www.nivea.pl/products/show/18762
http://www.nivea.pl/products/show/18707
Te maja dodatek olejku, ale i te pozstale kremowe mozesz wyprobowac, moze beda ci odpowiadac.

Poza tym mozesz sobie zrobic tanszy odpowiednik olejku myjacego. Do zelu mozesz dodac olwiki, takiej dla dzieci. Mozesz nawet dac 50% na 50%. Przed kazdym uzyciem trzeba wstrzasnac bo mikstura moze sie rozwarstwic. Po wstrzasnieciu bedzie to mleczny, kremowy zel do mycia i moze tez wystarczy ci nawilzenie jakie da. ja sie i tak balsamuje, bo lubie, ale ja to robie tylko wieczorem, rano nie biore prysznica, ze wzgledu na sucha skora zima, myje tylko te czesci ciala ktora musza byc umyte, wiec nie mam problemu ze trzeba by sie rano nabalsamowac.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 20:05   #5
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: naprawdę nawilżający żel pod prysznic

ja mogę Ci polecieć żele Dove, mam naprawdę straszną skórę po wyjściu spod prysznica, nawet nie mogę się wycierać ręcznikiem tylko muszę go przykładać do skóry i czekać aż woda wsiąknie i po każdym żelu miałam skórę strasznie ściągniętą, a po Dove wreszcie była normalna, oczywiście nie była nawilżona jak po balsamie, ale spokojnie dawałam rade przetrwać cały dzień bez balsamu
aha, żeby było jasne to mówię o żelach z Dove z serii cream oil, na opakowaniu pisze 1/4 olejku czy jakoś tak, konsystencja bardzo kremowa, ale dobrze się pieni, zapachy może nie są porywające, ale spokojnie da się znieść
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 20:15   #6
Lola_1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: naprawdę nawilżający żel pod prysznic

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Poza tym mozesz sobie zrobic tanszy odpowiednik olejku myjacego. Do zelu mozesz dodac olwiki, takiej dla dzieci. Mozesz nawet dac 50% na 50%. Przed kazdym uzyciem trzeba wstrzasnac bo mikstura moze sie rozwarstwic. Po wstrzasnieciu bedzie to mleczny, kremowy zel do mycia i moze tez wystarczy ci nawilzenie jakie da. ja sie i tak balsamuje, bo lubie, ale ja to robie tylko wieczorem, rano nie biore prysznica, ze wzgledu na sucha skora zima, myje tylko te czesci ciala ktora musza byc umyte, wiec nie mam problemu ze trzeba by sie rano nabalsamowac.
hmm, oliwki czasami dolewam do wody przy kąpieli, a o tym żeby dolać ją do żelu nie pomyślałam..
a jeśli chodzi o poranny prysznic, to teraz, właśnie ze względu na ten balsamowy problem, tylko czasem go biorę, ale bardzo lubię poranne kontakty z wodą, gdyż to dodaje mi energii

dziękuję Wam bardzo za wszystkie propozycje, wypróbuję te żele z Dove i Nivei, zrobię też miksturę z oliwką i zobaczymy jaki będzie rezultat
Lola_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 20:17   #7
Anuuulcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: tuż za Tobą
Wiadomości: 632
Dot.: naprawdę nawilżający żel pod prysznic

ja moge polecic Fa z aloesem....
__________________
Kopiowanie zdjęć bez mojej zgody zabronione!!!



Anuuulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 20:19   #8
Lola_1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: naprawdę nawilżający żel pod prysznic

dzięki
(teraz przez pół roku będę codziennie brać prysznic rano, kupować wszystkie te żele i porównywać efekty mam nadzieję że znajdę coś dla siebie )
Lola_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 09:34   #9
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: naprawdę nawilżający żel pod prysznic

Zycze jak najszybszego znalezienia tego wlasciwego zelu i daj znac co sie najlepiej sprawdzilo
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 10:34   #10
luschen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 58
Dot.: naprawdę nawilżający żel pod prysznic

spróbuj gosha, odżywczy żel pod prysznic
luschen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 15:41   #11
Errata6565
Raczkowanie
 
Avatar Errata6565
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 48
Dot.: naprawdę nawilżający żel pod prysznic

ja spóbuję chyba z oliwką dolewaną bezpośrednio do wanny, albo pod prycznicem będę ją mieszać z żelem.
ostatnio próbowałam Nivea Natural Oil - Pielęgnujący olejek pod prysznic, z szumnym określeniem że ma w składzie 55% olejków naturalnych. no i po pierwszym uzyciu faktycznie miałam wrażenie, że skóra jest mniej wysuszona niż po innych żelach, które do tej pory stosowałam. dalsze stosowanie zweryfikowało tę teorię, bo oszałamiających efektów nie ma niestety. nie nawilża, ale mnie wysusza niż np. żele dove, nivei czy palmolive jakich używałam. no i nie jest specjalnie wydajny.
Errata6565 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 16:48   #12
luschen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 58
Dot.: naprawdę nawilżający żel pod prysznic

Soraya ma także dobrze nawilżające żele
luschen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 18:19   #13
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: naprawdę nawilżający żel pod prysznic

szukałabym dziecinnych płynów do kąpieli dla skóry z problemami
tylko ja nie znoszę dziecinnych zapachów

ale nivea z oliwką była znośna
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 18:25   #14
Lola_1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: naprawdę nawilżający żel pod prysznic

Z tego co mówicie, chyba najlepszym pomysłem będzie wykorzystanie tej oliwki i zmieszanie jej ze zwykłym żelem, będę musiała wybrać jakiś, żeby zapachy zbytnio się nie gryzły Tak zrobię na początek, a jeśli to nie poskutkuje wypróbuję te żele które mi poleciłyście
dziękuję Wam wszystkim za porady
Lola_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 17:26   #15
Lola_1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Talking Dot.: naprawdę nawilżający żel pod prysznic

wybaczcie mi posta pod postem, ale.. SUKCES!
Wczoraj kupiłam żel Palmolive Pure Cashmere wielką butlę w Tesco, na promocji :P oraz oliwkę Cleanic Dzidziuś (nigdy jej nie używałam..). Już wieczorem nie mogłam się doczekać, aż pomieszam ze sobą te dwa specyfiki, więc wzięłam resztkę poprzedniej oliwki (tak dosłowni
e pół centymetra od dna) i dolałam do tego tyle samo Palmolive wstrząsnęłam i użyłam, wrażenia średnie, bo mało się pieniło przez tę oliwkę, oczywiście po tym 0 balsamów. Efekt? Rano nic mnie nie ciągnęło i specjalnie nie brałam już prysznica, a jedynie umyłam wszystko, co wypadało umyć i do teraz wszystko jest ok!
A wcześniej bywało nawet tak że po balsamowaniu wieczornym, w ciągu dnia plecy rwały i szczypały
Tak więc,
MonikaPogrzeba, dziękuję szczególnie Tobie za ten pomysł, jakże prosty, ale ja bym na takie coś pewnie nie wpadła, mimo że oliwka toważyszyła mi od dawna.
Narazie będę używała mieszanki, ktorą dziś sporządzę, ale może w przysz
łości wypróbuję żele które polecałyście, ten Nivei na pewno, może coś z Dove, choć nie przepadam za ich mydlanymi zapaszkami..
A wszystkim, które mają problem podobny do mnie, polecam wybuchową żelowo-oliwkową mieszankę!
Lola_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 20:02   #16
luschen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 58
Dot.: naprawdę nawilżający żel pod prysznic

no to gratulację cieszę się, że się udało
luschen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.