Punkowa blondynka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-18, 16:37   #1
jutka994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2

Punkowa blondynka


Z natury mam ciemnobrązowe włosy, dość jasną karnację, sporo pieprzyków i trochę piegów na nosie, oczy dość mocno niebieskie, bo niektórzy wciskają mi że mam soczewki. Średni wzrost, biustem też się nie pochwalę, waga w dobrej normie.
Przez ponad rok chodziłam jako ruda, ale kilka dni temu kompletnie mi odbiło i walnęłam się na bardzo jasny blond, i mniej więcej mam taki odcień:
http://s.redefine.pl/dcs/o2/redefine...1301573395.jpg
Na początku mówię że nie chcę się robić na jakiegoś emo-pozero-punko coś tam, bo na punkowej muzyce się wychowałam, przede wszystkim na polskim (Jarocin), ale nie pogardzę zagranicznymi kapelami jak Ramones, Sex Pistols czy też Offspring, Anti-Flag. Po sporej części chcę też tak się wykreować dla faceta, który ma własną kapelę w tych klimatach i powoli pną się w górę, za chwilę wydadzą też płytkę, więc w trasie z nim chciałbym jakoś "wyglądać". To właściwie przez niego przeszłam na blond, no i się zaczęło.
Myślę że wiecie o jaki styl mi chodzi, trochę amerykański, zalatujący hippisami i klasycznym ubiorem, może też pin-up, ale żeby od razu było widać mocny, punkowy akcent
Spoko, podstawy jak kilka par tramp i glanów, czerwone spodnie czy oryginalną ramonówkę z czerwoną podszewką mam od zawsze na zawsze.
Jakieś pomysły, propozycje? Sama siedzę w tym temacie odkąd wróciłam od fryzjera, bo mnie wciągnął, ale jestem ciekawa co myślą o tym inni.
jutka994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 16:54   #2
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Punkowa blondynka

Są osobne wątki dotyczące takiego stylu, skorzystaj z wyszukiwarki
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 17:42   #3
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: Punkowa blondynka

punk+pin-up+ hippisi?
To się zupełnie wyklucza, zdecyduj się na jedno. W twojej sytuacji najlepsze będzie chyba pójście w punkowe klimaty. Zależy jaką muzykę tworzy ta kapela (może wtedy trafniejsze będzie jednak hippie).
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.