Prezent dla trzylatka?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-31, 21:58   #1
zatoka
Raczkowanie
 
Avatar zatoka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 213
Smile

Prezent dla trzylatka??


Jestem mama chrzestna chlopca, ktory w czerwcu bedzie mial trzecie urodzinki. Chcialabym mu kupic jakis prezent (tak do 25zł) i wyslac poczta bo mieszka daleko. Niestety nie wiem co mu kupic . Czym lubia sie bawic chlopcy w takim wieku??

Troszke zastanawialam sie nad "Wygibancem", moglby sie bawic ze starszym bratem ale nie wiem czy nie bedzie to dla niego zatrudne .

Prosze o jakies rady, wskazowki...
zatoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 00:08   #2
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Prezent dla trzylatka??

klocki Lego lub Cobi, gra, autko, książka z bajkami
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 00:21   #3
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Prezent dla trzylatka??

Mój trzyletni siostrzeniec uwielbia bajki na CD, więc może jakąś fajną bajeczkę, której jeszcze nie widział?
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 07:18   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Prezent dla trzylatka??

moze zapytaj rodziców małego ,może zbiera jakąs kolekcje samochodów lub klocków,może książke?
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 08:25   #5
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Prezent dla trzylatka??

Najlepiej zapytac czym się interesuje, jakie bajki lubi, jakie ma itp.

Mój trzylatek uwielbia lego oraz drewnianą kolejkę ( wogóle pociągi) i cieszyłby się z każdego drobiazgu w tym stylu a uparcie dostaje od ciotek i pociotek kredki i kolorowanki ( on nie cierpi kolorowania hihi).
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 09:19   #6
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Prezent dla trzylatka??

Stawiam na Lego.Teraz jest tyle rozmaitych zestawów, że naprawdę można coś fajnego wybrać .Nie znam dziecka , które nie lubiłoby Lego.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 09:41   #7
zatoka
Raczkowanie
 
Avatar zatoka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 213
Dot.: Prezent dla trzylatka??

Dziekuje wam za szybkie odpowiedzi!!

Hmm, nad klockami lego wcale sie nie zastanawialam wychodzilam z zalozenia, ze sa dla niego jeszcze zamale (nie beda ??). Chyba jednak sie nad nimi zastanowie.

Ksiazka moglaby byc dodatkiem do czegos. Kiedys juz mu dalam, wiec sama ksiazka odpada.
Samochodziki i bajki na CD, tez odpadaja bo chcialabym aby byla to zabawka bardziej rozwijajaca.

Wiec chyba te klocki...

A co myslicie o tym wygibancu?? (To jest gra dla kilku dzieciakow (moze byc 2) w zaleznosci od tego co wykreci sie na tarczy (jakis kolor + prawa (lewa) reka lub prawa (lewa) noga) nalezy na planszy dotknac ta czescia ciala tego danego koloru.)
zatoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-01, 10:01   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Prezent dla trzylatka??

lego fajna sprawa ale koszt okrutny a za 30 zł kupisz pudeko a w środku 5 kolcków wiec jesli nie ma ich jeszcze to nie zrobi z nich nic fajnego.

wygibaniec jest gra raczej dla starszych dzieci, 3 latek nie bedzie chcial grac wdg reguł,bedzie sie wsciekła i skakał jak bedzie chcial a skakac moze tez po dywanie.
poza tym ta gra dla kilku osób wiec bedzie meczył rodziców

moze jakis tor wyscigowy z resorakami ?chlopaki lubia ruch w zabawie.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 10:07   #9
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Prezent dla trzylatka??

ale przecież jest mnóstwo takich klocków legopodobnych np atco, powinny być dostepne w sklepach dla dzieci. Cena ich nie przekracza nawet polowy ceny Lego, ta sama jakość, możliwości i atrakcyjnośc, przecież nie muszą to być markowe klocki, ważna jest funkcjonalnosć.
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 18:43   #10
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Dot.: Prezent dla trzylatka??

Mój synek ma właśnie 3 latka i lubi zestawy typu Play-doh (takie z plasteliną), pieczątki (ale te dwie zabawy muszą być kontrolowane przez dorosłą osobę). Fajne też są puzzle z niewielką ilością elementów takie dla małych dzieci wykonane z pianki albo drewna.
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 18:51   #11
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: Prezent dla trzylatka??

Ja proponuję zestawy z masami plastycznymi i przeróżnymi elementami do wyciskanie: strzykawki, fryzjer, robot do lodów, dentysta itp. Małe zestawy wcale nie są drogie. Wygibajdus jest za trudny 3 latek się nie podporządkuje regułą i drogi. Jeżeli chodzi o lego to niestety też jest drogie, ale faktycznie zawsze można cos fajnego dla każdego wieku znaleźć.







Edytowane przez Boz
Czas edycji: 2005-08-10 o 19:24
Boz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-11, 10:07   #12
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Prezent dla trzylatka??

Ja jestem za ciastoliną Play-Doh!!!! Kupiłam córeczce na 2 urodziny a dziś ma 4 i nadal ją uwielba. Dokupowałam tylko zestawy adekwatne do wieku. Pierwsze były 4 kolory z nakrętkami w których były rofemki-zwierzaczki, później aparat fotograficzny z wyciskarką, następnie wiaderko z mnóstwe foremek i kilkoma małymi pudełkami ciastoliny. Ostatnio dostała dentystę i wulkan z ludkami, którym można robić włosy,usta,uszy itd. Pewnie już urodzinki minęły ale sądzę, że taki prezent można mu sprezentować np. pod choinkę!
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 20:56   #13
majke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 76
Prezent dla malucha

Witam,
Zbliżają się urodziny synka mojej siostry i jak co roku mam problem z zakupem prezentu. Chłopiec ma 3 latka, mnóstwo zabawek i ubranek też pod dostatkiem. Zastanawiałam się co mogłabym mu kupić.
majke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 21:13   #14
Ilonekk
Raczkowanie
 
Avatar Ilonekk
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 53
Dot.: Prezent dla malucha

W mojej rodzinie przyjął się zwyczaj kupowania praktycznych prezentów. Córeczka siostry na chrzciny dostał mnóstwo medalików, złotych kolczyków, które teraz w ogóle jej się nie przydadzą, więc siostra zasugerowała teraz wszystkim, żeby na roczek małej kupili, jeśli już, coś praktycznego. Nikt i tak nie przyszedłby z pustymi rękami, a w takim układzie Anka nie będzie musiała kupować kolejnych niezbędnych dla małej rzeczy. Ja kupiłam dla siostrzenicy komplecik do spania- tzn. ko9łderkę, prześcieradełko itd. Dowiedz się, może to byłby trafiony prezent?
Ilonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 22:27   #15
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Prezent dla malucha

Nic mu nie kupuj. Pobaw się z nim.
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 07:45   #16
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Prezent dla malucha

Wszystkie 3-latki, ktore znam uwielbiaja pociagi, wagoniki itp...pewnie synek siostry juz jakies ma, ale moze cos do kompletu, tory na przyklad, albo do torow ciuchcia albo elementy, ktore mozna dolozyc..?
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 07:58   #17
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Prezent dla malucha

a moze bys go zabrala do jakiegos placu zabaw u nas sa takie specjalne dla dzieci gdzie sa baseniki z pilkami rozne budowle linowe po ktorych mozna sie wspinac to wydaje mi sie ze bylby praktyczny a zarazem przyjemny prezent dla takiego malucha
albo zapytaj siostry co by chciala zeby maluch dostal i problem bedzie z glowy
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 17:52   #18
joasia2512
Rozeznanie
 
Avatar joasia2512
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 538
Dot.: Prezent dla malucha

Ostatnio także miałam problem z kupieniem prezentu dla mojego bratanka i siostrzenicy w końcu kupiłam im śpiwory z motywami bajkowymi i prezent bardzo się podobał. Dzieciaki bawią się w biwak Inne dzieciaczki z rodziny obdarowałam ręcznikiem a kolejne kocem oczywiście z motywami bajkowymi, prezenty naprawdę zrobiły furorę i nie zostały rzucone w kąt po godzinie.
__________________
Filip 10 kwiecień 2009r godz. 4:44

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

Paulo Coelho
joasia2512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 10:48   #19
majke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 76
Dot.: Prezent dla malucha

Dziewczyny, dziękuję za liczny odzew. Chcę kupić coś praktycznego i spodobał mi się pomysł Ilonekk. Wydaje mi się, że pościel dla malucha to dobre rozwiązanie. Pozostaje jeszcze problem gdzie kupić. Chciałabym, aby prezent był ładny i dobrej jakości. Możecie polecić jakieś sklepy?
majke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-12, 16:44   #20
joasia2512
Rozeznanie
 
Avatar joasia2512
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 538
Dot.: Prezent dla malucha

Cytat:
Napisane przez karma13 Pokaż wiadomość
Ja też jestem bardziej za praktycznymi prezentami dla maluchów. Zabawkę, czy jakiś drobiazg można kupić prawie zawsze. Na kosmetyki do pielęgnacji skóry maluchy mogą mieć uczulenie. A komplet pościeli, kocyk, jakieś ubranko zawsze się przyda. Joasia2512, gdzie Ty kupiłaś takie fajne śpiwory dla dzieciaczków? Przez neta może?
Oczywiście, że na allegro coś takiego.
__________________
Filip 10 kwiecień 2009r godz. 4:44

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

Paulo Coelho
joasia2512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 07:21   #21
ezilda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 46
Dot.: Prezent dla malucha

Ja kupiłam mojej siostrzenicy zestaw pościeli Nino. Całkiem dobrze jej się w tym śpi.

Edytowane przez ezilda
Czas edycji: 2010-06-13 o 10:02
ezilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 10:25   #22
Ilonekk
Raczkowanie
 
Avatar Ilonekk
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 53
Dot.: Prezent dla malucha

Dziewczyny, moze ja jestem staroswiecka, ale na Allegro sie nacielam nie raz... Nie polecalabym Ci kupna poscieli dla malego dziecka na Allegro, czy generalnie przez net. Koniec koncow okaze sie, ze przysla Ci posciel wykonana z tworzywa sztucznego i to marnej jakosci, a dziecko musi spac pod kolderka dobra gatunkowo. To jest bardzo wazne dla jego zdrowia, chocby dlatego, ze pod bawelniana posciela nie bedzie sie pocic, ani odkrywac i pozniej marznac... Sproboj poszukac moze tego Nino, ktore tutaj ktos wymienil, w zwyklych sklepach dla dzieci...
Ilonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 22:23   #23
majke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 76
Dot.: Prezent dla malucha

Nie no, jeśli zdecyduję się na kupno pościeli, to raczej nie przez net. Ja wolę na żywo sobie pooglądać, sprawdzić czy materiał jest miły w dotyku, dopytać się sprzedawcy
majke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 22:52   #24
rozenrotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 20
Dot.: Prezent dla malucha

A czemu nie przez net? Ja ostatnio robię tak,ze idę obejrzeć produkt do sklepu stacjonarnego, wypytam się co i jak i zamawiam przez Internet. Naprawdę można sporo kasy tak zaoszczędzić
rozenrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 18:51   #25
Ilonekk
Raczkowanie
 
Avatar Ilonekk
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 53
Dot.: Prezent dla malucha

Jeżeli o mnie chodzi, to jak pisałam wyżej- ja się nacięłam nie raz. Ostatni przykład, może banalny, jednak dla mnie miało to duże znaczenie, bo cała koncepcja stroju na ślub przyjaciółki poszła w... Zamówiłąm przez internet buty, które miały byc w kolorze ''kawa z mlekiem/beżowy" przyszły "wojskowe" khaki:/ Zresztą sama piszesz, rozenrotka, że najpierw poszłąbyś się rozeznac do sklepu staconarnego, a to już podwójna robota Skoro już i tak bym była w sklepie "realnym", to bym już kupiła i miała spokój Jest parę rzezcy, których nie kupiłabym przez internet, artykuły dla maluszka, czy niemowlaka, łącznie z pościelą należą do tej grupy.
Ilonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 23:07   #26
majke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 76
Dot.: Prezent dla malucha

Preferuję „tradycyjne” zakupy, bo lubię zobaczyć na żywo, dotknąć to co chcę kupić. Taka trochę staroświecka bywam
majke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 23:00   #27
rozenrotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 20
Dot.: Prezent dla malucha

Wiesz co, ja generalnie też wole dotknąć produkt przed kupnem dlatego idę najpierw do sklepu i oglądam, a później kupuję przez net
rozenrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 21:06   #28
majke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 76
Dot.: Prezent dla malucha

Cytat:
Napisane przez rozenrotka Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja generalnie też wole dotknąć produkt przed kupnem dlatego idę najpierw do sklepu i oglądam, a później kupuję przez net
Takie rozwiązanie jest całkiem niegłupie, zwłaszcza jeśli wychodzi taniej No nic, tak czy siak wypadałoby się wybrać w końcu do tego sklepu i obejrzeć pościel dla malucha.
majke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 20:54   #29
majke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 76
Dot.: Prezent dla malucha

Dawno mnie tu nie było, a chciałam się pochwalić iż pomysł z pościelą na prezent okazał się trafiony. Siostra powiedziała, że chciała właśnie nową kupować, więc ją wyręczyłam Zdecydowałam się na Nino, ponieważ zachwalała ją również sprzedawczyni, no a poza tym mieli duży wybór bardzo ładnych wzorów. Mam nadzieje, że będzie się dobrze sprawować
majke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 16:40   #30
rozenrotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 20
Dot.: Prezent dla malucha

Wiadomo, że duży wybór wzorków jest ważny, ale dla mnie lizy się przede wszystkim oddychała, a dziecko się pod nią nie pociło.
rozenrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.