Moje piersi . Czu urosną ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-06, 14:06   #1
chocolateeeee
Raczkowanie
 
Avatar chocolateeeee
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 123
Red face

Moje piersi . Czu urosną ?


Ok. A więc tak.. zdesperowana ja zadawałam kiedyś już takie pytanie (kilkakrotnie ;/ ) : czy moje piersi jeszcze urosną ? Dostałam wiele pocieszających odpowiedzi, za co Wam dziękuję. Ale zauważyłam nowe zmiany w moim organiźmie, a ja jestem taka, że jak coś dostrzegę to muszę się tym podzielić i poprosić o radę. Otóż moje poprzednie pytania co do piersi dotyczyły obawy czy jeszcze kiedyś urosną gdyż już (jak mi się wydawało) jestem w pełni dojrzała czyli : mam 15 lat, miesiączka od trzech lat itp. itd. i do tego wydawało mi się że mam bardzo szerokie biodra. Jak się teraz okazało (sama do tego doszłam) za "biodra" zawsze uważałam miednicę, nie mam pojęcia dlaczego o.O nie uważajcie mnie za jakąś głupią, błagam.. :d a więc tą miednicą zawsze miałam bardzo szeroką, odstającą, a teraz ostatnio (jakiś tydzień temu) zauważyłam ze mam szersze te prawdziwe () biodra i zaczęły się one tak jakby dopasowywać do tej miednicy czyli można powiedzieć, że nabieram kształtu w dolnej partii ciała (i to nie to że przytyłam, bo nic nie przytyłam ) . A więc jednak nie byłam w pełni dojrzała (i nadal nie jestem bo te biodra dopiero się kształtują) kiedy zadawałam tamte pytania. A więc czy to może świadczyć o tym, że teoretycznie dla moich piersi są jakieś troszkę większe szanse ?
chocolateeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 14:31   #2
OoDestinyoO
Wtajemniczenie
 
Avatar OoDestinyoO
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Trzy metry nad niebem.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

Cytat:
Napisane przez chocolateeeee Pokaż wiadomość
Ok. A więc tak.. zdesperowana ja zadawałam kiedyś już takie pytanie (kilkakrotnie ;/ ) : czy moje piersi jeszcze urosną ? Dostałam wiele pocieszających odpowiedzi, za co Wam dziękuję. Ale zauważyłam nowe zmiany w moim organiźmie, a ja jestem taka, że jak coś dostrzegę to muszę się tym podzielić i poprosić o radę. Otóż moje poprzednie pytania co do piersi dotyczyły obawy czy jeszcze kiedyś urosną gdyż już (jak mi się wydawało) jestem w pełni dojrzała czyli : mam 15 lat, miesiączka od trzech lat itp. itd. i do tego wydawało mi się że mam bardzo szerokie biodra. Jak się teraz okazało (sama do tego doszłam) za "biodra" zawsze uważałam miednicę, nie mam pojęcia dlaczego o.O nie uważajcie mnie za jakąś głupią, błagam.. :d a więc tą miednicą zawsze miałam bardzo szeroką, odstającą, a teraz ostatnio (jakiś tydzień temu) zauważyłam ze mam szersze te prawdziwe () biodra i zaczęły się one tak jakby dopasowywać do tej miednicy czyli można powiedzieć, że nabieram kształtu w dolnej partii ciała (i to nie to że przytyłam, bo nic nie przytyłam ) . A więc jednak nie byłam w pełni dojrzała (i nadal nie jestem bo te biodra dopiero się kształtują) kiedy zadawałam tamte pytania. A więc czy to może świadczyć o tym, że teoretycznie dla moich piersi są jakieś troszkę większe szanse ?
Masz DOPIERO 15 lat i nadal dojrzewasz.Tak piersi mogą Ci urosnąć(nie daje pewności bo nie jestem wróżbitą).Na wszystko trzeba czasu.I po drugie za akceptuj siebie taką jaką jesteś.
OoDestinyoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 14:53   #3
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

15 lat i w pełni dojrzała ? coś tu się nie zgadza

Jeszcze wiele zmian Cię czeka, wiele może się zdarzyć lub nie nie wiem bo skąd mamy to wiedzieć ? każdy dojrzewa na swój sposób.
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 15:34   #4
alli78
Raczkowanie
 
Avatar alli78
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: 100lica/PTB/Cz-wa
Wiadomości: 182
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

Też zawsze miałam małe piersi, no może nie A ale B a teraz w ciąży to już C jest za małe więc jak widać nawet koło 30tki coś jeszcze rośnie
alli78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 17:44   #5
szatynka_#
Raczkowanie
 
Avatar szatynka_#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 363
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

Moja droga 15 lat to jeszcze nie dojzalosc fizyczna masz jeszcze czas. Piersi mogą Ci jeszcze urosnąć lub powiększyć (zwłaszcza jak przytyjesz). Nie masz się co przejmować.
szatynka_# jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 15:41   #6
chocolateeeee
Raczkowanie
 
Avatar chocolateeeee
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 123
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

Mam jeszcze takie pytanie odnośnie genów. No bo tam, mówicie, że powinny urosnąć, ale nie koniecznie, mogą zostać rozmiarem poniżej a a ja ogólnie jestem bardzo podobna do rodziny (licznej, chodzi o jego rodzeństwo, no i ich dzieci) ze strony mojego taty. A odkąd pamiętam, właśnie wszyscy bardzo późno dojrzewali. Moje kuzynki też zawsze były takimi "dechami" a teraz.. no może nie są Pamelami Anderson no ale B raczej mają (a ja marzę chociaż o A ). Tak samo kuzyni też bardzo późno rośli i przechodzili mutację (po 16 rż). Co Wy na to ? czy mogę też zwrócić jakaś uwagę na to czy nie powinnam się łudzić?
chocolateeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 12:49   #7
pewnaKa
Zadomowienie
 
Avatar pewnaKa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 117
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

urosną, Ci urosną, spokojnie
pewnaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 13:17   #8
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

Dojrzewanie jest bardzo indywidualną sprawą. Oczywiście, że genetyka ma wpływ na nasze dojrzewanie. Czy rozpocznie się ono wcześniej czy później. Masz dopiero 15 lat. Kobiety dojrzewają średnio do 18 roku życia. Nie mniej jednak później również piersi mogą rosnąć, mogą pojawiać się zmiany w naszym ciele.
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 10:20   #9
czarnykotbehemot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 11
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

Kochana, tak jak powiedziały dziewczyny, jesteś jeszcze baaardzo młodziutka. Ja jestem prawie 2 x starsza od Ciebie i też późno dojrzałam, więc wiem co czujesz. Jeszcze sporo przed Tobą. Mój biust był długo skromny, a ładnie się zaokrąglił jakoś po 20-stce. Teraz jest mały, zgrabny i śliczny.

Każdy rozmiar ma swoje plusy i minusy. Niewątpliwym plusem małych jest to, że są 'wygodne', kiedy uprawiasz sport i po prostu ładne.

Niczym się nie martw i trzymaj się!
czarnykotbehemot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 22:45   #10
chocolateeeee
Raczkowanie
 
Avatar chocolateeeee
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 123
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

Cytat:
Napisane przez czarnykotbehemot Pokaż wiadomość
Kochana, tak jak powiedziały dziewczyny, jesteś jeszcze baaardzo młodziutka. Ja jestem prawie 2 x starsza od Ciebie i też późno dojrzałam, więc wiem co czujesz. Jeszcze sporo przed Tobą. Mój biust był długo skromny, a ładnie się zaokrąglił jakoś po 20-stce. Teraz jest mały, zgrabny i śliczny.

Każdy rozmiar ma swoje plusy i minusy. Niewątpliwym plusem małych jest to, że są 'wygodne', kiedy uprawiasz sport i po prostu ładne.

Niczym się nie martw i trzymaj się!
Dziękuje na razie żyje nadzieją : d mam nadzieję że będzie dobrze ;/
chocolateeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 19:04   #11
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

Cytat:
Napisane przez chocolateeeee Pokaż wiadomość
Dziękuje na razie żyje nadzieją : d mam nadzieję że będzie dobrze ;/
Ja nadzieją żyłam do 20 roku życia, kiedy w koncu z AA przeszlam na A A potem cudem w dwa lata dobiłam do 70E o.O
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-01, 20:16   #12
chocolateeeee
Raczkowanie
 
Avatar chocolateeeee
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 123
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

ooo, świetnie ! mam coraz większe nadzieje czytając to forum.. chociaż kiedy patrzę w lustro nagle te nadzieje maleją wraz z brakiem wzrostu biustu, ale poczekam.. poczekam.. xd
chocolateeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 22:02   #13
201706121013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 184
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

Przede wszystkim odradzam jakiegokolwiek radykalnego odchudzania, ponieważ jak wiadomo najbardziej cierpią na tym piersi. Mi zachciało się odchudzania po 1. miesiączce tj 10-11 lat. Zaczynały mi rosnąc piersi, po czym po maksymalnym odchudzeniu praktycznie przestały rosnąć, chociaż , że tak powiem "bujnęły się" po przytyciu 10kg oraz po zaczęciu brania tabletek hormonalnych. Tobie akurat nie polecę antykoncepcji ze względu na to, że sądzę, że jesteś za młoda na to( nie da Ci to również 100% pewności, że na pewno urosną.) Aczkolwiek jak najbardziej mogę polecić przytycie pary kilogramów
201706121013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 16:11   #14
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

Cytat:
Napisane przez chocolateeeee Pokaż wiadomość
Ok. A więc tak.. zdesperowana ja zadawałam kiedyś już takie pytanie (kilkakrotnie ;/ ) : czy moje piersi jeszcze urosną ? Dostałam wiele pocieszających odpowiedzi, za co Wam dziękuję. Ale zauważyłam nowe zmiany w moim organiźmie, a ja jestem taka, że jak coś dostrzegę to muszę się tym podzielić i poprosić o radę. Otóż moje poprzednie pytania co do piersi dotyczyły obawy czy jeszcze kiedyś urosną gdyż już (jak mi się wydawało) jestem w pełni dojrzała czyli : mam 15 lat, miesiączka od trzech lat itp. itd. i do tego wydawało mi się że mam bardzo szerokie biodra. Jak się teraz okazało (sama do tego doszłam) za "biodra" zawsze uważałam miednicę, nie mam pojęcia dlaczego o.O nie uważajcie mnie za jakąś głupią, błagam.. :d a więc tą miednicą zawsze miałam bardzo szeroką, odstającą, a teraz ostatnio (jakiś tydzień temu) zauważyłam ze mam szersze te prawdziwe () biodra i zaczęły się one tak jakby dopasowywać do tej miednicy czyli można powiedzieć, że nabieram kształtu w dolnej partii ciała (i to nie to że przytyłam, bo nic nie przytyłam ) . A więc jednak nie byłam w pełni dojrzała (i nadal nie jestem bo te biodra dopiero się kształtują) kiedy zadawałam tamte pytania. A więc czy to może świadczyć o tym, że teoretycznie dla moich piersi są jakieś troszkę większe szanse ?
Widocznie nadal się rozwijasz, a piersi jeszcze Ci urosną. Piersi rosną podczas:
-ciąży
-stosowania antykoncepcji - nie zawsze
-stosowania luteiny - np na wywołanie miesiączki
Piersi mogą również urosnąć dojrzałej już kobiecie podczas zaburzeń hormonalnych jak również w wyniku otyłości.
Mając 15 lat - mogę zaryzykować stwierdzeniem, że jeszcze rosną- pozdrawiam
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 19:54   #15
chocolateeeee
Raczkowanie
 
Avatar chocolateeeee
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 123
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

Cytat:
Napisane przez Sweetlady5 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim odradzam jakiegokolwiek radykalnego odchudzania, ponieważ jak wiadomo najbardziej cierpią na tym piersi. Mi zachciało się odchudzania po 1. miesiączce tj 10-11 lat. Zaczynały mi rosnąc piersi, po czym po maksymalnym odchudzeniu praktycznie przestały rosnąć, chociaż , że tak powiem "bujnęły się" po przytyciu 10kg oraz po zaczęciu brania tabletek hormonalnych. Tobie akurat nie polecę antykoncepcji ze względu na to, że sądzę, że jesteś za młoda na to( nie da Ci to również 100% pewności, że na pewno urosną.) Aczkolwiek jak najbardziej mogę polecić przytycie pary kilogramów
ogólnie jest tak, że kilka lat temu byłam pulchna i miałam na tym punkcie straszne kompleksy. ciągle myślałam o dietach i ćwiczeniach ale kończyło się to u mnie max. 2-3 dniami na kilka miesięcy bo lubiłam jeść xd później, już po 1szej miesiączce, jakoś wszystko się ustabilizowało, urosłam i tak po prostu waga stanęła w miejscu (nie zmieniałam trybu życia) i osiągnęłam prawidłową masę ciała. Jakieś pół roku temu dosłownie w .. nie jestem pewna dokładnie, ale max. 1,5 tygodnia, schudłam 4 kg (przez leczenie ortodontyczne jadłam same jogurty i miękkie bułeczki oraz płatki kukurydziane praktycznie tylko tym żyłam, także tutaj brak jakiegoś urozmaicenia, wartości odżywczych, ogólnie malutko jadłam bo wiadomo, bolało, jadłam tylko kiedy to było konieczne czyli 3 razy dziennie, nawet czasem opuszczałam.. śniadanie..). Teraz dosłownie całyc zas jem, wszystko, i mogę powiedzieć ze moje posiłki są urozmaicone, W MIARĘ zdrowe, chociaż nie do końca bo słodycze kocham i też ich jem bardzo dużo, no ale aktualnie problem jest taki, że nie tyję, a jeżeli już to idzie w brzuch.
chocolateeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 20:24   #16
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

Cytat:
Napisane przez neia Pokaż wiadomość
Ja nadzieją żyłam do 20 roku życia, kiedy w koncu z AA przeszlam na A A potem cudem w dwa lata dobiłam do 70E o.O

ja też kiedyś żyłam nadzieją oj tak.. jak byłam w wieku autorki.. i co? i teraz jestem już parę lat po 20 i mój biust nie urósł nawet centymetr a podobno miał być z tych średnich, a jest z tych mniejszych,więc różnie bywa
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 15:18   #17
chocolateeeee
Raczkowanie
 
Avatar chocolateeeee
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 123
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

Cytat:
Napisane przez Ieka Pokaż wiadomość
ja też kiedyś żyłam nadzieją oj tak.. jak byłam w wieku autorki.. i co? i teraz jestem już parę lat po 20 i mój biust nie urósł nawet centymetr a podobno miał być z tych średnich, a jest z tych mniejszych,więc różnie bywa
cieszyłabym sie jakby mój chociaż do mniejszych należał, haha..
chocolateeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 14:10   #18
chocolateeeee
Raczkowanie
 
Avatar chocolateeeee
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 123
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

16 r.ż. się zbliża wielkimi krokami, jeszcze 2 miesiące, a tutaj nic..
chocolateeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 14:33   #19
inna902
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 86
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

Mi piersi ZACZĘŁY naprawdę rosnąć w 3gimnazjum /1 liceum. Teraz jestem 3 klasie i są malutkie - 60F. No i mam 19 lat i jeszcze cichą nadzieję, że coś urośnie... Staram się przytyć ale mi nie wychodzi ;D
A Ty masz raptem ledwo 16 lat i już byś cycki chciała. Nie ma tak łatwo :P Jeszcze wszystko się moze zmienić.
inna902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 17:39   #20
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

Dużo zależy też od tego, jakie ma twoja matka.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 17:58   #21
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

Kaguya ,też tak kiedyś myślałam, dopóki nie przekonałam się na własnej skórze, że nie zawsze tak jest

Także nie ma się co sugerować.

Autorko
u mnie zaraz 25 stuknie i też jest jedno wielkie NIC
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 15:35   #22
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

Cytat:
Napisane przez alli78 Pokaż wiadomość
Też zawsze miałam małe piersi, no może nie A ale B a teraz w ciąży to już C jest za małe więc jak widać nawet koło 30tki coś jeszcze rośnie
Jaki rozmiar masz na myśli mówiąc A, B i C? dość nieprecyzyjne sformułowanie.

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez chocolateeeee Pokaż wiadomość
Mam jeszcze takie pytanie odnośnie genów. No bo tam, mówicie, że powinny urosnąć, ale nie koniecznie, mogą zostać rozmiarem poniżej a a ja ogólnie jestem bardzo podobna do rodziny (licznej, chodzi o jego rodzeństwo, no i ich dzieci) ze strony mojego taty. A odkąd pamiętam, właśnie wszyscy bardzo późno dojrzewali. Moje kuzynki też zawsze były takimi "dechami" a teraz.. no może nie są Pamelami Anderson no ale B raczej mają (a ja marzę chociaż o A ). Tak samo kuzyni też bardzo późno rośli i przechodzili mutację (po 16 rż). Co Wy na to ? czy mogę też zwrócić jakaś uwagę na to czy nie powinnam się łudzić?
Jesteś jeszcze bardzo młoda i Twoje wypowiedzi o tym szczególnie świadczą.
Każdy organizm jest inny i nie uzyskasz od nas odpowiedzi jakiej oczekujesz - "tak urosną Ci piersi i będziesz miała duże" bo żadna z nas nie może zagwarantować, że tak będzie. Uświadom sobie, że jesteś jeszcze młodziutka i twoje ciało będzie się zmieniać ale jak będziesz wyglądać za parę lat - żadna z nas tego nie wie.
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 19:31   #23
_Madja
Przyczajenie
 
Avatar _Madja
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 27
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

Ja mam prawie 17 lat i też zawsze się zastanawiałam czy moje piersi urosną. Sylwetka mi się przestała zmieniać w 2 gimnazjum, piersi były super małe, ale w ostatnie wakacje sylwetka uległa kolejnym zmianom, a od września do teraz piersi trochę urosły więc wszystko pzred Tobą! Ale najwazniejsze to akceptować siebie
__________________
"I don't care what people say or think about me. I know who I am"
~Jonathan Davis from KoRn
Razem od 04.10.2012 <3
_Madja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 19:40   #24
lowekrowe
Raczkowanie
 
Avatar lowekrowe
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 151
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

Ja też polecam przytycie paru kg
Też martwiłam się swoimi piersiami, miałam miseczkę 70A do 16 roku życia, potem w ciągu roku udało się dobić do małego B. Teraz mam 19 lat, 80C i ciągle rosnę w tych partiach (a nie tyję i nie jestem jakaś strasznie pulchna, 56,5 kg i 168cm wzrostu).
I to, że będziesz mieć piersi takie jak mama nie jest regułą, bo moja mama ma 80A
lowekrowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 11:18   #25
FigGa05
Zadomowienie
 
Avatar FigGa05
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 1 698
GG do FigGa05
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

Powiem wam tak: Ostatnio kupowałm sobie stanik w salonie staników. Tam modystka mi powiedziała, że tak naprawdę biust kobiety zmienia się całe życie. I słyszałam to już od wielu osób. Ty jesteś jeszcze młoda a na kształt piersi ma wpływ nawet stanik jaki nosimy, pielęgnacja itp. Więc nie panikuj, bo w każdym wieku mogą nastąpić zmiany
__________________
Bam, Bam!
FigGa05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 11:31   #26
Ancyk209
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

To bardzo indywidualna sprawa. Też miałam taki problem, tyle że moje przestały rosnąć w 13r.ż czyli mam wielkie NIC a od tamtej pory minęło 8 lat i nic się nie zmieniło, nawet moja waga nie drgnęła. Przez długi okres czasu miałam duże kompleksy z tym związane, ale grunt to akceptacja. Pogodziłam się z tym, bo co mogę zrobić... Teraz już nawet żartuję do mojego TŻ-ta, który jest małym grubasem "i kto ma większy biust, Ty czy ja? "
Ancyk209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 15:44   #27
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

U mnie piersi zaczęły intensywnie rosnąć ok 15 roku życia (dopiero!), a potem... urosły duuużo moja babcia, matka, ciotki - wszystkie mają duże biusty, ja i siostra również.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 21:33   #28
chocolateeeee
Raczkowanie
 
Avatar chocolateeeee
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 123
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

haha ok, a więc rozumiem, że nigdy nic nie wiadomo.. ja mam ciągle taką nadzieję że będzie ze mną tak jak w tych przypadkach, że najpierw wielkie NIC, a potem wielkie BUM, tym bardziej, że resztę ciała mam na prawdę normalną, do czego to NIC wygląda, deeelikatnie mówiąc, nieproporcjonalnie xd hmm, u mnie na prawde stanik nic nie pomoże gdyż.. szczerze powiedziawszy nie jest mi nawet potrzebny xd właściwie noszę cokolwiek bo wypycha koszulkę.. jeszcze jest taka kwestia, iż zawsze byłam wysoka jak na swój wiek i szybko rosłam, a teraz nagle mój wzrost się zatrzymał i już przez rok nie urosłam ani 1 cm, dlatego teraz mam nadzieję, że teraz przyszedł czas na piersi zamiast wzrostu xd jeśli chodzi o wagę, to po świętach (i tak się utrzymało do dziś) ważę o 3 kg więcej, a biust nie drgnął..
chocolateeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 13:36   #29
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

Może masz i będziesz miała budowę gruszki, wtedy duże ci nie urosną, nawet jeśli przytyjesz 10 kg
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 14:52   #30
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Moje piersi . Czu urosną ?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Może masz i będziesz miała budowę gruszki, wtedy duże ci nie urosną, nawet jeśli przytyjesz 10 kg

jestem na to doskonałym przykładem. Budowa gruszki plus 180 wzrostu plus bezbiuście
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.