POMOCY !! Jak szybko i pewnie pozbyć się żółtego koloru z włosów? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-19, 15:37   #61
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Ratunku! Pomocy! Słomkowe włosy!

Proponuję przenieść temat na wątek o blond włosach

Możesz wstawić foto w dziennym świetle? Na tych, które wstawiłaś odbija lampa i słabo kolor widać
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 22:11   #62
patsiw30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: POMOCY !! Jak szybko i pewnie pozbyć się żółtego koloru z włosów?

prosze o info co w końcu zrobiłaś z włosami?
patsiw30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 22:35   #63
Jadzka1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
jak zamienić żółte włosy na przyjemny blond

Witam,
Proszę zerknijcie na odcień,gdzie są widoczne moje zółte włosy - efekt po farbowaniu. Farbowałam dość ciemny brąz 9% rozjaśniacz w kremie + farba kincrem 1/2 op.beżowy blond + 1/2 op. chłodny platynowy blond. Rozjaśniacz z farbą trzymałam ok 55 min. Wyszedł taki kurczak rudawy. Proszę o radę co zrobić, jak zafarbować by przejść np. w jakiś chłodny odcień, ciepły blond zbytnio przeszedł w zółty, rudy... Chce przejść w jakiś jasny rozwieśtlony blond. Proszę o pomoc.

Możetaki kolor jak wyszedł na końcówkach zrobić - proszę o poradę jaką farbę, jak długo trzymać, czy żółty osobno farbować czy końcówki jaśniejsze również..itp. Dziękuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje zolte wlosy.jpg (36,8 KB, 28 załadowań)
Jadzka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 03:00   #64
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: jak zamienić żółte włosy na przyjemny blond

Skoro farbowałaś połową tej popielatej farby to oscyluje że połowę dalej masz, połóż ją samą z niższym oxy (rozcieńcz wodą np) na miejsce gdzie masz ten rudy kolor pomijając końcówki a na samym końcu kiedy będziesz malaksować już włosy to je też zrób, powinno pomóc. Jak nie da rady, to kup sobie joanna gołębi popiel i zapień, gwarantuje że po 1 razie nie ma śladu po rudym, tylko nie trzymaj długo bo wyjdziesz szara, myśle że max 1-2min.
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 11:17   #65
guminika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Thumbs down jak pozbyć się rudych włosów i żółci?

Zacznę od tego, że mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Niestety przez jakiś okres farbowalam na czarno. Od 6 miesięcy schodze z koloru, ciągłymi wizytami u fryzjera. Nie jestem zadowolona z efektów bo wydaje masę pieniędzy a efektu brak. Przez 4 miesiące wciąż wychodziły rudawe, oczywiście były blond ale z rudymi przeswitami. Po wczorajszej wizycie są... ŻÓŁTE! z rudymi refleksami ;c marze o jasnym blondzie, może nawet bardzo jasnym. Co mogę zrobić sama teraz by nie były żółte?
Włosy nie są zniszczone, co prawda dużo scielam. Proszę o jakieś porady bo ile można się męczyć ://
guminika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 17:07   #66
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: jak pozbyć się rudych włosów i żółci?

Cytat:
Napisane przez guminika Pokaż wiadomość
Zacznę od tego, że mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Niestety przez jakiś okres farbowalam na czarno. Od 6 miesięcy schodze z koloru, ciągłymi wizytami u fryzjera. Nie jestem zadowolona z efektów bo wydaje masę pieniędzy a efektu brak. Przez 4 miesiące wciąż wychodziły rudawe, oczywiście były blond ale z rudymi przeswitami. Po wczorajszej wizycie są... ŻÓŁTE! z rudymi refleksami ;c marze o jasnym blondzie, może nawet bardzo jasnym. Co mogę zrobić sama teraz by nie były żółte?
Włosy nie są zniszczone, co prawda dużo scielam. Proszę o jakieś porady bo ile można się męczyć ://
Powinnaś szukać farb z końcówką .2 lub .12/21 najlepiej profesjonalnych bo ich efekty są najbardziej do przewidzenia (alfaparf dobrze wychodzi na blondach i zgasi ci żółć i rudość na pewno) ze sklepowych szukaj po prostu w nazwie perła/popielata/perłowy albo idz do fryzjera i powiedz że chcesz taką farbę, która zgasi ci rudość i żółć
U mnie dobrze działały szampony fioletowe ale trochę wysuszają włosy ale raczej nie zgaszą rudości i żółci tak jak dobra farba
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 20:51   #67
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: POMOCY !! Jak szybko i pewnie pozbyć się żółtego koloru z włosów?

Pytałam na innym wątku ale nie uzyskałam odpowiedzi. Czy gdy już położy się farbę z końcówką .21 to później można z powodzeniem kłaść typowo popielate blondy i na odwrót?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-04, 23:58   #68
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: POMOCY !! Jak szybko i pewnie pozbyć się żółtego koloru z włosów?

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Pytałam na innym wątku ale nie uzyskałam odpowiedzi. Czy gdy już położy się farbę z końcówką .21 to później można z powodzeniem kłaść typowo popielate blondy i na odwrót?
Jasne że można.
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 12:33   #69
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: POMOCY !! Jak szybko i pewnie pozbyć się żółtego koloru z włosów?

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
Jasne że można.
To teraz mogę spać spokojnie Nie chciałabym aby koleżance wyszło nie wiadomo co na głowie.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 20:08   #70
Zwiastuna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Question Dot.: POMOCY !! Jak szybko i pewnie pozbyć się żółtego koloru z włosów?

Witam... mam problem jak sama nazwa wskazuje z zoltymi wlosami...
opowiem moja historie... nosilam czarne wlosy od zawsze... postanowilam zejsc do blondu. po tym jak tydzien wczesniej zafarbowalam wlosy na ciemny braz zadna fryzjerka nie chciala sie podjac dekoloryzacji wlosow... a ja ze musze miec wszystko na wczoraj zrobilam to sama w domu.. dekororyzacje nie trzymalam dlugo... wyszly mi ladne brazowo wlosy tyle ze ciemniejsze na grzywce.. po miesiacu poszlam do fryzjera na robienie pasemek... bylo ok oprocz tego ze jak stalam w sloncu wygladaly te pasemka na samym szczycie glowy jak by mi ptak nakakal.... po nastepnych 3 tyg znowu poszlam do fryzjera... koitka zrobila mi znowu pasemka po czym na myjce uzywala jakis 2 mieszanek... tiaa wlosy na szczycie sa nawet ok... podchodza pod platynke z refleksami... tyle ze calosc wyglada jak kurczak nie chce tak chodzic... chcialabym miec juz normalny blond kupilam farbe loreal extremalnie platynowy odcien... nie wiem czy mi zlapie na te moje wlosy a boje sie sprobowac u fryzjera bylam we wtorek ... dzis mylam wlosy szamponem rewitalizujacym kolor joanna i trzymalam maske tez z rego typu ... nie wiem czy nalozyc ta farbe czy zrobic znowu dekoloryzacje blagam pomocyyyyy dodaje swoje wlosy w zalaczniku :conf used:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150212_205801.jpg (110,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150212_205827.jpg (86,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150212_205932.jpg (92,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150212_210005.jpg (189,6 KB, 7 załadowań)
Zwiastuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 11:46   #71
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: POMOCY !! Jak szybko i pewnie pozbyć się żółtego koloru z włosów?

1. Szampon ultramocny marion.
2. Maska do blondu marion.
3. Profesjonalna farba z 2 po kropce. Perła gasi żółty. Polecam Wella Koleston 12.22

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-13 12:46:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.