Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-10-17, 22:17   #2281
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez aha500 Pokaż wiadomość
Jaruś od czerwca psa sprzedaje na fb, takie ogłoszenie może ktoś chętny 😀😂😂😂

Mam psa do sprzedania dobrego oddam w dobre ręce psa cena do uzgodnienia Jeżeli ktoś by był zainteresowany psem to proszę dzwonić pod numer telefonu 200 zł a można się utargować do ceny Pies jest dobry zadbany papiery są odrobaczone tego i to będzie mój numer kontaktowy numer telefonu

661855201 dzwonić pod ten numer telefonu jak ktoś będzie zainteresowany pieskiem to jest ten brązowy pies No też będzie zainteresowany to proszę dzwonić i ja mieszkam tu niedaleko Legnicy Chocianów przyjechać osobiście i ja tanio sprzedam

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

I drugie 😂😂😂Odwiśle 200 albo 250 zł No zaraz sunie za super techno Amer stanu No to jest dobry pies jeśli ktoś cię zainteresuje proszę zadzwonić Czekam



Pies jest młody zadbany nic nie jest chory zdrowy odrobaczony przeciw wściekliźnie szczepiony papiery są jeśli coś to dzwonić to zawsze się dogadamy
O losie, on pisze tak, jak mówi Biedne psisko, trafi teraz gdzie bądź na wieś. Ale żeby kasę chcieć w takiej sytuacji to już jest gruba przesada, znielubiłam Jarusia
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-18, 04:24   #2282
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez analityczna8 Pokaż wiadomość
O losie, on pisze tak, jak mówi Biedne psisko, trafi teraz gdzie bądź na wieś. Ale żeby kasę chcieć w takiej sytuacji to już jest gruba przesada, znielubiłam Jarusia
Abstrahując od Jarusia- nie rozumiem twojego rozumowania, ze pies na wsi=złe warunki/traktowanie. A pies u Jarusia w klitce pokroju klatki to faktycznie wielki luksus.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-18, 07:43   #2283
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
juz to widze jak on siedzi godzinami i stuka w komputer godzinami przy dziecku ktoro za niedlugo bedzie chodzilo i oka z niego spuscic nie bedzie mozna.


Ile w Polsce kosztuja badania genetyczne ?




Sylwia miala racje,mogl sie pilnowac a nie drugie dziecko robic,
moze sama ma jedno i czegos sie nauczyla.
W tym wszystkim mi rodzicow szkoda,bo pewnie beda musieli utrzymywac nie dosc ze swoje dorosle dzieci to jeszcze wnuki ktore nawet nie wiadomo czy sa ich wlasne
Pierwszy lepszy wynik z google:

Testy dla celów sądowych:

Test DNA na ojcostwo dla celów sądowych
(Matka, Domniemany ojciec, Dziecko)
Czas analizy: 5 do 10 dni roboczych
Cena: od 1470 zł

Prawie najniższa krajowa na rękę, na pewno za drogo dla nich.
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-18, 09:04   #2284
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Pierwszy lepszy wynik z google:

Testy dla celów sądowych:

Test DNA na ojcostwo dla celów sądowych
(Matka, Domniemany ojciec, Dziecko)
Czas analizy:5 do 10 dni roboczych
Cenad 1470 zł

Prawie najniższa krajowa na rękę, na pewno za drogo dla nich.
Dużo. Obstawialam max 500 zł.
Ale z drugiej strony 1500 to niedużo w perspektywie utrzymywania nie swojego dziecka przez całe życie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-18, 10:37   #2285
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dużo. Obstawialam max 500 zł.
Ale z drugiej strony 1500 to niedużo w perspektywie utrzymywania nie swojego dziecka przez całe życie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
też myślałam że mniej trochę
ale no, może Kampio w tej swojej głupocie ma zamiar wychowywać nie swoje dziecko.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-18, 10:49   #2286
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Ciekawe czy ten cały Kampio w końcu gdzieś pracuje, bo z tego co pamiętam kiedys strasznie sie migał od podjecia jakiejkolwiek pracy.
Czy moze dalej siedzi na garnuszku rodziców, teraz jeszcze z dzieckiem...
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-18, 12:39   #2287
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy ten cały Kampio w końcu gdzieś pracuje, bo z tego co pamiętam kiedys strasznie sie migał od podjecia jakiejkolwiek pracy.
Czy moze dalej siedzi na garnuszku rodziców, teraz jeszcze z dzieckiem...
A pamiętacie jego cv?

Hobby:fotografowanie zdjęć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-18, 12:55   #2288
hamparo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 8
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
A pamiętacie jego cv?

Hobby:fotografowanie zdjęć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I dokarmianie kotów
hamparo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-18, 13:03   #2289
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy ten cały Kampio w końcu gdzieś pracuje, bo z tego co pamiętam kiedys strasznie sie migał od podjecia jakiejkolwiek pracy.
Czy moze dalej siedzi na garnuszku rodziców, teraz jeszcze z dzieckiem...
A w życiu, przecież liczył na to, że zostanie słynnym jutuberem, miały być strimy z innymi sławnymi jutuberami, ale nic z tego nie wyszło

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dużo. Obstawialam max 500 zł.
Ale z drugiej strony 1500 to niedużo w perspektywie utrzymywania nie swojego dziecka przez całe życie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno da się znaleźć trochę taniej, no ale trzeba chcieć. A jemu to chyba obojętne, dzieckiem pewnie i tak zajmują się rodzice i siostra. Zresztą bezzębne konsorcjum genetyków potwierdziła ojcostwo, na co badania robić
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-18, 14:50   #2290
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

No to ciekawe czy siostrzyczka chociaz pracuje-czy wszyscy tacy wygodni.. Bo rodzice to pewnie jakieś emerytury juz mają-pewnie groszowe ,ale mają. A on na to dziecko jak nie ma żadnych praw etc. to nawet 500 + (tym najbiedniejszym dają przeciez nawet na jedno dziecko) nie ma. Bieda tam starszna to widać, bieda i chyba taka niezaradność życiowa...
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-18, 19:36   #2291
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Myślałam, xe droższe okolo 3 tysięcy
Chociaż 1400zl razy dwoje dzieci to tez tak wyjdzie
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-18, 21:23   #2292
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Abstrahując od Jarusia- nie rozumiem twojego rozumowania, ze pies na wsi=złe warunki/traktowanie. A pies u Jarusia w klitce pokroju klatki to faktycznie wielki luksus.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam na myśli raczej to, że pies to nie zabawka, przekazywana z rąk do rąk. Przecież Jaruś nie będzie sprawdzał, w jakie warunki pies trafi, a u niego miał raczej dobrze. Po ćwierkaniu do Kubusiów Jaruś robił wrażenie dobrego dla zwierząt, choć może to wrażenie mylne. Teraz moze się psu trafić buda i łańcuch. Oby nie. Przecież wiem, że na wsiach zwierzęta mogą mieć super warunki, znacznie lepsze niż w mieście - tylko to się sprawdza przed wydaniem psa, a Jaruś będzie miał to w nosie. Boksera (chyba) za 200 zł mogą też kupić jakieś dranie na pseudohodowlę. A reklama poszła w Polskę, bo to pies z Chłopaków.
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-19, 11:58   #2293
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez analityczna8 Pokaż wiadomość
Miałam na myśli raczej to, że pies to nie zabawka, przekazywana z rąk do rąk. Przecież Jaruś nie będzie sprawdzał, w jakie warunki pies trafi, a u niego miał raczej dobrze. Po ćwierkaniu do Kubusiów Jaruś robił wrażenie dobrego dla zwierząt, choć może to wrażenie mylne. Teraz moze się psu trafić buda i łańcuch. Oby nie. Przecież wiem, że na wsiach zwierzęta mogą mieć super warunki, znacznie lepsze niż w mieście - tylko to się sprawdza przed wydaniem psa, a Jaruś będzie miał to w nosie. Boksera (chyba) za 200 zł mogą też kupić jakieś dranie na pseudohodowlę. A reklama poszła w Polskę, bo to pies z Chłopaków.
Pies Jarusia to coś w typie pittbulla lub amstafa, ewentualnie krzyżówka z bokserem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-19, 12:41   #2294
Catjusza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 490
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez analityczna8 Pokaż wiadomość
Miałam na myśli raczej to, że pies to nie zabawka, przekazywana z rąk do rąk. Przecież Jaruś nie będzie sprawdzał, w jakie warunki pies trafi, a u niego miał raczej dobrze. Po ćwierkaniu do Kubusiów Jaruś robił wrażenie dobrego dla zwierząt, choć może to wrażenie mylne. Teraz moze się psu trafić buda i łańcuch. Oby nie. Przecież wiem, że na wsiach zwierzęta mogą mieć super warunki, znacznie lepsze niż w mieście - tylko to się sprawdza przed wydaniem psa, a Jaruś będzie miał to w nosie. Boksera (chyba) za 200 zł mogą też kupić jakieś dranie na pseudohodowlę. A reklama poszła w Polskę, bo to pies z Chłopaków.
Przecież ten facet jest upośledzony umysłowo, nie myśli racjonalnie to co tu wymagać żeby się zwierzakiem umiał zajać. Straszne, że ktoś mu w ogóle dał/sprzedał psa ostrej rasy. Przecież to może się skończyć dramatem. Może powinno się powiadomić jakaś organizację prozwierzakowa działajaca na terenie, w którym on mieszka czy coś...
Catjusza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-19, 22:18   #2295
Morgoroth
Przyczajenie
 
Avatar Morgoroth
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 13
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

W związku z tym, że pojawił się nowy sezon: czy tylko ja mam wrażenie że im dalej w las tym gorzej?
Bandziorek, Rysiek, Andelek to patologia pierwszej wody.
Powrót Kampia, na dodatek z dodatkiem, jest zaskakujący ale wpasowuje się w aktualny poziom tego programu.

Jarek i ten nowy strażak - obaj są zaburzeni.

Grzegorz - człowiek ma ewidntny problem z rozgraniczeniem swojego życia i życia matki.


A wy? Jak to widzicie?
Morgoroth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-20, 08:59   #2296
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Morgoroth Pokaż wiadomość
W związku z tym, że pojawił się nowy sezon: czy tylko ja mam wrażenie że im dalej w las tym gorzej?
Bandziorek, Rysiek, Andelek to patologia pierwszej wody.
Powrót Kampia, na dodatek z dodatkiem, jest zaskakujący ale wpasowuje się w aktualny poziom tego programu.

Jarek i ten nowy strażak - obaj są zaburzeni.

Grzegorz - człowiek ma ewidntny problem z rozgraniczeniem swojego życia i życia matki.


A wy? Jak to widzicie?
od poczatku trn program to siedlisko patologii... Jedyni normalni, którzy tam byli, już dawno się ulotnili- Wojtek, Super Mario. Została bezzębna patologia, co śni o księżniczkach z bajki, a sama nie ma nic do zaoferowania

ja tak to widzę
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-20, 09:58   #2297
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Na tym polega cała "magia" tej produkcji. Wyobrażacie sobie żeby pokazywali inteligentnych, zaradnych facetów którzy szukają dla siebie kobiet? To byłoby wyjątkowo nudne i nie dawało pola do rozmów i krytyki na forach internetowych czy facebooku. Nieważne przecież w obecnych czasach jak mówią, ale ile Z resztą widać, że bohaterów przedstawia się w sposób negatywny. Więc z drugiej strony kto normalny i z głową chciałby takiej sławy?
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-20, 14:22   #2298
answer_is_here
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 514
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Morgoroth Pokaż wiadomość
Jarek i ten nowy strażak - obaj są zaburzeni.

Jarek ma FAS. Jego mamusia za kołnierz nie wylewała. Też w ciąży.


Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
od poczatku trn program to siedlisko patologii... Jedyni normalni, którzy tam byli, już dawno się ulotnili- Wojtek, Super Mario. Została bezzębna patologia, co śni o księżniczkach z bajki, a sama nie ma nic do zaoferowania

ja tak to widzę

O księżniczkach z bajki, które nie lecą na kasę.

Której to kasy oni niestety nie mają, a przecież wszystkie baby na kasę lecą >>> taka klątwa.


Ten serial pokazuje niepełnosprawnych intelektualnie, przestępców, nałogowców, zawodowo bezrobotnych i chorych psychicznie. Jest to dość podłe - robienie kasy na cudzym nieszczęściu. Ewentualnie na niezaradności życiowej. A wiadomo, że nie chodzi nikomu o poprawienie losu tych ludzi. Tylko żeby bekę z nich toczyć i wytykać paluchem. Okropność.

Edytowane przez answer_is_here
Czas edycji: 2018-10-20 o 14:24
answer_is_here jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-20, 15:29   #2299
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Fakt, że niektórzy mają pewne deficyty... ale nie wszyscy. RYsiek to taki niebieski ptak, nie napisze,że mądry ale w porównaniu z resztą jest dość oblatany.Pewnie się 'we więźniu' wyrobił Mario też był torchę 'ekscentryczny'...
Reszta faktycznie widać,że alkoholicy i neurologicznie nie wszystko okej. Kampio i jego rodzina typowi ludzie ze wsi. Ten jego tata, oprócz braku zebów ( o sorry,jednego ma) to nawet przyjemną ma mimikę jak na swój wiek.Jego mama gorzej-wygląda jak trans. Ale to kwestia srodowiska w jakim wrasta.Swoją droga tez mnie ciekawi skad oni mają na zycie, nie wyglada zeby jego rodzice byli jakos spracowani,tez pewnie na rętach no i opeika społeczna? Zabawne jak owtarzali że matka dziecka miała super warunki, bo mają pralkę automat hehe
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-20, 16:21   #2300
answer_is_here
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 514
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez SaraSara Pokaż wiadomość
Fakt, że niektórzy mają pewne deficyty... ale nie wszyscy. RYsiek to taki niebieski ptak, nie napisze,że mądry ale w porównaniu z resztą jest dość oblatany.Pewnie się 'we więźniu' wyrobił Mario też był torchę 'ekscentryczny'...
Reszta faktycznie widać,że alkoholicy i neurologicznie nie wszystko okej. Kampio i jego rodzina typowi ludzie ze wsi. Ten jego tata, oprócz braku zebów ( o sorry,jednego ma) to nawet przyjemną ma mimikę jak na swój wiek.Jego mama gorzej-wygląda jak trans. Ale to kwestia srodowiska w jakim wrasta.Swoją droga tez mnie ciekawi skad oni mają na zycie, nie wyglada zeby jego rodzice byli jakos spracowani,tez pewnie na rętach no i opeika społeczna? Zabawne jak owtarzali że matka dziecka miała super warunki, bo mają pralkę automat hehe

Mario to był najnormalniejszy z nich wszystkich i dlatego dawno go już nie ma w tym programie.


Co do rodziny Kampia - to już tam pies ich trącał jak wyglądają. Ale to przecież zawodowo bezrobotna hałastra, niezaradni życiowo i umysłowo nieporadni. Najgorsze jest to, że kolejne dzieci pojawiają się w tej rodzinie i to ich najbardziej szkoda. Że też nie ma tam jakiejś sensownej opieki społecznej żeby się zainteresowała tymi bobasami i jakoś uporządkowała prawnie te wszystkie krzywe sytuacje...

Edytowane przez answer_is_here
Czas edycji: 2018-10-20 o 16:23
answer_is_here jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-20, 23:44   #2301
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Przecież w OPSach pracują ich sąsiadki i siąsiedzi.Ta sama mentalność i myslenie. Obecni rzadzacy na pewno sie cieszac widząc taki obrazek, wierni wyznawcy o dostatecznie wąskim horyzoncie zeby nadal siedziec na d** i nic nie robic. Wiadomo,że dzieci wychowane w takim miejscu na niewiele więcej wyrosną, noo chyba,że dziecko Kampia nie jest Kampia i ma jakiegoś wyjątkowo mądrego ojca, w co śmiem wątpić... z drugiej strony pewnie się dziećmi zajmują majac duzo czasu wiec nie ma powodu odbierac im dzieci-bieda to nie powód do takich dzialan, z reszta w domu dziecka nie miałyby lepiej. Ludzie naprawde uposledzeni umyslowo się mnozą , nie mowiac o uzaleznionych od roznych rzeczy ... szkoda tylko maluszków,straceni na starcie a na marginesie,szkoda tych ludzi,niektorym naprawde przydalaby sie pomoc i mogłoby cos z nich byc...
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 21:01   #2302
Maciusss99
Przyczajenie
 
Avatar Maciusss99
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
GG do Maciusss99
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Kampio odzyskał włosy
Maciusss99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 21:16   #2303
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Maciusss99 Pokaż wiadomość
Kampio odzyskał włosy
Kampio jest lekko podmalowany, czy mnie wzrok myli?
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-22, 07:17   #2304
answer_is_here
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 514
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Kampio jest lekko podmalowany, czy mnie wzrok myli?

Podrasował czerń swojej bujnej czupryny.
answer_is_here jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-22, 07:46   #2305
sunset0402
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 11
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Skąd wziął kasę na przeszczep???? 🤔🤔🤔
sunset0402 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-22, 08:30   #2306
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez sunset0402 Pokaż wiadomość
Skąd wziął kasę na przeszczep???? 🤔🤔🤔
Może ma to cudo tylko naklejone?
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-22, 11:07   #2307
sunset0402
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 11
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Na badania genetyczne to nie ma ale na przeszczep tak 😂😂😂
sunset0402 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-22, 17:07   #2308
Maciusss99
Przyczajenie
 
Avatar Maciusss99
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
GG do Maciusss99
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

to są chyba jakieś doklejone włosy
Maciusss99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-22, 21:20   #2309
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: DokuEment "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Kampio mówił ze miał problemu z plodnoscia włosami, mial operacje moze po prostu sie wyleczyl z czegoś i włosy mu zaczęły odrastać
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-23, 04:51   #2310
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: DokuEment "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Kampio mówił ze miał problemu z plodnoscia włosami, mial operacje moze po prostu sie wyleczyl z czegoś i włosy mu zaczęły odrastać
Z tego co ja pamiętam mówił, ze był w szpitalu (o operacji nie było żadnej mowy) i ze JEMU SIE WYDAJE,ze z tego powodu BYC MOŻE nie może mieć dzieci. To jego teoria nie potwierdzona badaniami.

W ogóle nie mogę patrzeć na ta jego grubą,spoconą i pryszczatą twarz. Bleee

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-19 00:08:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.