Worek Sako?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-21, 10:14   #1
bystok
Raczkowanie
 
Avatar bystok
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 98

Worek Sako??


Część wszystkim
co sądzicie o workach sako? czy korzystacie z nich? jesteście zadowolone? czy faktycznie działają zbawiennie na kręgosłup? Proszę o odpowiedź sama się zastanawiam czy to warto, ale nie mam znajomych którzy to "testowali". Może któraś z Was? Dzięki
bystok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 18:16   #2
czerwcowa_panna_mloda
Rozeznanie
 
Avatar czerwcowa_panna_mloda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 832
GG do czerwcowa_panna_mloda
Dot.: Worek Sako??

Witaj - jak rozumiem, chodzi ci o stosowanie "w domu" do siedzenia lub cwiczen? Ja mam jedynie takie doswiadczenie, ze w szpitalu na worku sako urodzilam swoją córcie, bo intuicyjnie szukalam pozycji blisko ziemi. No i musialo byc miekko. Faktycznie kregosłup mnie nie bolał przy parciu mimo pozycji polezacej/polsiedzacej na wznak Nie uwazam jednak ze poza tym na cos by mi sie ten worek przydał. to juz lepiej piłka, mozna na niej cwiczyc.
__________________
WYMIANA

czerwcowa_panna_mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 13:57   #3
bystok
Raczkowanie
 
Avatar bystok
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 98
Dot.: Worek Sako??

Cytat:
Napisane przez czerwcowa_panna_mloda Pokaż wiadomość
Witaj - jak rozumiem, chodzi ci o stosowanie "w domu" do siedzenia lub cwiczen? Ja mam jedynie takie doswiadczenie, ze w szpitalu na worku sako urodzilam swoją córcie, bo intuicyjnie szukalam pozycji blisko ziemi. No i musialo byc miekko. Faktycznie kregosłup mnie nie bolał przy parciu mimo pozycji polezacej/polsiedzacej na wznak Nie uwazam jednak ze poza tym na cos by mi sie ten worek przydał. to juz lepiej piłka, mozna na niej cwiczyc.
Dzięki. Tak zastanawiam się nad nabyciem czegoś takiego do domu, ale o piłce nie myślałam, hmm może właśnie piłka i ćwiczenia?
bystok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 15:06   #4
czerwcowa_panna_mloda
Rozeznanie
 
Avatar czerwcowa_panna_mloda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 832
GG do czerwcowa_panna_mloda
Dot.: Worek Sako??

Najlepiej byłoby chodzic do szkoły rodzenia, chociaz ze 2 razy, zebyś zobaczyła jakie cwiczenia mozesz robic. Potem sama w domu mogłabys je bezpiecznie wykonywac. Piłka to wówczas db pomysł
Chociaz ja osobiscie polecałabym basen, to najlepsza gimnastyka dla całego ciała. Mozna chodzic praktycznie do konca ciazy, oczywiscie jesli nie ma przeciwskazan
__________________
WYMIANA

czerwcowa_panna_mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 20:18   #5
kith7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Worek Sako??

Witam, w sumie można znaleźć trochę tych producentów worków sako.
Parę lat temu kupiłem z ekopuf czy coś takiego. W każdym razie firma do bani, nie tyle co obsługa ale jakość tych worków. Mebel spodobał mi się więc kupiłem następny. Tym razem zamówiłem worek sako w miuki. bardzo ładny design i póki co się sprawdza dam znać jakby coś nawalało. Ale, już rok go moje dzieciaki użytkują i jest ok.
Pozdrawiam
kith7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 07:53   #6
DianaWojs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Worek Sako??

Ja bardzo sobie chwalę worki sako - mam trzy, każdy inny, ale wszystkie wygodne. Pierwszy kupiłam będąc w ciąży, bo bolał mnie kręgosłup i potrzebowałam miękkiego fotela. A potem jak urodził się mały, dokupiłam do jego pokoju kolejny - była to fajna leżanka dla niego, a jak podrósł to bezpiecznie przy nim uczył się stawać, bo worki sako nie mają żadnych ostrych krawędzi. Ostatni worek sako to fotel kibica mojego męża Ja najbardziej lubię ten: http://pufy.pl/worki-sako/114-worek-giga-sako.html

Używałam go jako fotela do karmienia
DianaWojs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 07:33   #7
donpanta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 2
Dot.: Worek Sako??

Tak, ja kupiłam dla dzieci do pokoju i nie raz korzystam ponieważ wędrują one po całym domu Sa super nie zwykle praktyczne. Dodatkowo ładne wzory i kolory można dobrać do każdego wnętrza. Dzieciaki też często spędzają w nich czas czytając książkę. Zamówiłam z tej strony bo maja właśnie różne wzory, kolory, rodzaj materiałów http://pufy.pl/
donpanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-19 08:33:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.