TOP MODEL - Zostań modelką - część IV - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-16, 08:20   #1531
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez panistrusia Pokaż wiadomość
Ta mimika twarzy to efekt nowotworu szczęki, trochę żenujące nie znosić tego, że ktoś wskutek choroby ma sparaliżowane nerwy...
Ale skoro chce, zeby modeling byl jej praca, to ludzie beda oceniac jej wyglad i mimike twarzy. Niestety. Nikogo nie bedzie interesowalo to ze miala nowotwor.
Mi tez sie twarz Anki nie podoba i mam do tego prawo
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 08:44   #1532
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Najgorzej wyszli na zdjęciu Ania i Piotr i to któreś z nich powinno dopaść.
Bardzo fajnie,że Piróg przywrócił Żaklinę,zaskoczyło mnie to.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 15:25   #1533
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Też byłam w szoku, że Piróg przywrócił Żaklinę, spodziewałam się, że będzie to Anka albo Oliwia, kiedy powinie im się noga. Ale może spodziewają się dramatów w trójkącie Żaklina-Szymon-Daria.

Nie zrozumiałam za bardzo o co chodziło, kiedy Hubert zszedł z planu - on mówił, że idzie ogarnąć oczy (?), a Szymon wspomniał coś o tym, że poszedł spać. Myślałam, że Piróg serio go wywali, bo mam wrażenie, że nie przepada za facetami i faworyzuje dwie wspomniane wyżej dziewczyny. Dobrze że został, bo ma ciekawą twarz i bardzo dobrze wychodzi na zdjęciach.

Mam nadzieję, że jeżeli Anka poleci na fashion week projektanci odstrzelą ją za brak proporcji i wtedy będą musieli ją wywalić - kiedy wypowiadała się podczas setek było widać, jak bardzo szerokie ma ramiona - jej głowa wyglądała jak mała piłeczka w porównaniu do nich. I w ogóle irytuje mnie tym, że w każdym odcinku musi podkreślać, jaka to nie jest silna. Dobra, super, powiedziała to raz, drugi, sprzedała smutną historię o walce z chorobą - super, że ją pokonała, ale to już jest nudne i dosyć sztuczne.
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 16:55   #1534
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ta akcja z wywaleniem Huberta przez Piróga to była żenada na maksa. Po tym jak zostało to zmontowane i pokazane w zwiastunie, nie było wątpliwości, że to fake, ale serio - co to było? Hubert ma świetne warunki, chcieli wywalić jego, a zostawić Piotra czy Ankę, osoby, które na każdym zdjęciu wyglądają paskudnie.

Uczestnicy mnie irytują. Serio. Michał od początku, Szymon też, Magda robi się taką troszeczkę mimozą, tak samo jak Oliwia, jak ja jej nie lubię. Płacz w każdym odcinku, a gadanie na innych i podkreślanie jaka to ona jest silna. Anka to samo, w kółko Macieju to samo.

Sesja jak dla mnie kiepska, jakoś nie grało mi otoczenie z tematyką, ciekawych pomysłów też nie było raczej. A zdjęcie Kasi, Magdy i Sashy to dla mnie jakiś żart. Serio obie były świetne? O Piotrku i Ance nie mówię, bo nie ma o czym. Michał w roli bad boya mnie po prostu śmieszy, nie wiem, mam wrażenie, że on ma taką urodę, że czego by nie zrobił, to zawsze będzie to wyglądało karykaturalnie. Ale przez ten profil nie jest źle. Oliwia ok, Hubert ok, Daria niby też, ale ona jak dla mnie zawsze jest w tej samej roli przerażonej dziewczynki, to samo co na pierwszej sesji, chcę czegoś nowego. Irytuje mnie strasznie tym całym gadaniem o Żaklinie i Szymku, wszyscy już o tym dawno zapomnieli, a ona dalej to ciągnie i widzi coś, czego nie ma.

Ale muszę się zgodzić z Anką w kwestii tego infantylnego, za bardzo energicznego gadania do kamery. Jest to irytujące u vlogerów i po prostu czuje się zażenowanie przy oglądaniu tego, też miałąbym z tym problem.

W tym roku nie jadą na fw, ciekawe czemu.

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

A przywrócenie Żakliny to jak dla mnie strata tego głosu. Fajna dziewczyna, ale no nie do tego programu, są lepsi. Na bank odpadnie za tydzień albo 2.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 17:05   #1535
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Ta akcja z wywaleniem Huberta przez Piróga to była żenada na maksa. Po tym jak zostało to zmontowane i pokazane w zwiastunie, nie było wątpliwości, że to fake, ale serio - co to było? Hubert ma świetne warunki, chcieli wywalić jego, a zostawić Piotra czy Ankę, osoby, które na każdym zdjęciu wyglądają paskudnie.

Uczestnicy mnie irytują. Serio. Michał od początku, Szymon też, Magda robi się taką troszeczkę mimozą, tak samo jak Oliwia, jak ja jej nie lubię. Płacz w każdym odcinku, a gadanie na innych i podkreślanie jaka to ona jest silna. Anka to samo, w kółko Macieju to samo.

Sesja jak dla mnie kiepska, jakoś nie grało mi otoczenie z tematyką, ciekawych pomysłów też nie było raczej. A zdjęcie Kasi, Magdy i Sashy to dla mnie jakiś żart. Serio obie były świetne? O Piotrku i Ance nie mówię, bo nie ma o czym. Michał w roli bad boya mnie po prostu śmieszy, nie wiem, mam wrażenie, że on ma taką urodę, że czego by nie zrobił, to zawsze będzie to wyglądało karykaturalnie. Ale przez ten profil nie jest źle. Oliwia ok, Hubert ok, Daria niby też, ale ona jak dla mnie zawsze jest w tej samej roli przerażonej dziewczynki, to samo co na pierwszej sesji, chcę czegoś nowego. Irytuje mnie strasznie tym całym gadaniem o Żaklinie i Szymku, wszyscy już o tym dawno zapomnieli, a ona dalej to ciągnie i widzi coś, czego nie ma.

Ale muszę się zgodzić z Anką w kwestii tego infantylnego, za bardzo energicznego gadania do kamery. Jest to irytujące u vlogerów i po prostu czuje się zażenowanie przy oglądaniu tego, też miałąbym z tym problem.

W tym roku nie jadą na fw, ciekawe czemu.

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

A przywrócenie Żakliny to jak dla mnie strata tego głosu. Fajna dziewczyna, ale no nie do tego programu, są lepsi. Na bank odpadnie za tydzień albo 2.
Nie jadą na fw? Skąd takie info?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 17:49   #1536
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Też jestem ciekawa skąd informacja, że nie jadą?

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Najgorzej wyszli na zdjęciu Ania i Piotr i to któreś z nich powinno dopaść.
Bardzo fajnie,że Piróg przywrócił Żaklinę,zaskoczyło mnie to.
Podpisuję się Żaklina wiadomo, że nic nie zdziała w świecie mody, ale jest w programie chyba jedyną dziewczyną z osobowością, fajnie się na nią patrzy. Czy mi się wydaje, czy w zapowiedzi odcinka pokazali jej kłótnię z Szymonem?

Kasia jakoś niezgrabnie wyglądała na sesji i niefajne było to jej gadanie na Magdę, z którą oficjalnie się dobrze dogaduje. Anka też mi się kompletnie nie podoba, tak, jak ktoś napisał - skoro choroba nie pozwala jej uprawiać wybranego zawodu, to nic na to nie poradzi. Ja kiedyś przez chorobę zrezygnowałam ze studiowania aktorstwa, to nie są łatwe wybory, ale czasem trzeba ich dokonywać i nie liczyć wiecznie na taryfę ulgową.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 18:29   #1537
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Również nie wiem skąd info, że nie jadą na fashion week. Znalazłam informację, że w tym roku jadą do Los Angeles, zobaczymy ile w tym prawdy, ale już ludzie wyśledzili, kto nie udostępniał nic na instastory podczas trwania tego fashion weeka i przejrzeli zdjęcia z pokazów - zaskoczeniem jest jedna osoba
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-16, 18:37   #1538
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Dracy Pokaż wiadomość
Również nie wiem skąd info, że nie jadą na fashion week. Znalazłam informację, że w tym roku jadą do Los Angeles, zobaczymy ile w tym prawdy, ale już ludzie wyśledzili, kto nie udostępniał nic na instastory podczas trwania tego fashion weeka i przejrzeli zdjęcia z pokazów - zaskoczeniem jest jedna osoba
Gdzieś mi się obiło o uszy, że ta Austria to zamiast fw.

Wg tego info kto jest w top 5?
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 20:52   #1539
Ebba_M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 56
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Kilka wniosków po ostatnim odcinku:



Pirogowa akcja z Hubertem - bardzo słaba.



I też się zdziwiłam przywróceniem Żakliny - na modelkę się nie nadaje (za niska). W ogóle jak zrobili zbliżenie na jej twarz, to zobaczyłam, że ma okropną cerę, brr.


Zdjęcia w stylu "james bond" - wszyscy wyszli beznadziejnie Nie wiem, dlaczego im się nagle Piotr tam spodobał. Hubert wyglądał jak jakiś dzieciaczek, a nie silny facet.


Nie jestem za tym, żeby się czepiać lęków (wysokości, wody itp.), ale wychodzi na to, że Oliwia się wszystkiego boi.
Ebba_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 21:30   #1540
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Ebba_M Pokaż wiadomość
Zdjęcia w stylu "james bond" - wszyscy wyszli beznadziejnie Nie wiem, dlaczego im się nagle Piotr tam spodobał. Hubert wyglądał jak jakiś dzieciaczek, a nie silny facet.
Tak samo było z Magdą - tak się nią wszyscy zachwycali, a potem Krupa jej daje zdj i mówi coś tam, że dzisiaj słabo. W ogóle jej nie widać twarzy i wygląda jakby była doklejona. Jak większość osób, serio, co to w ogóle za pomysł robić zdjęcia szpiegowskie w górach w strojach wieczorowych.

Mi się Hubert podoba, ale on jakoś strasznie dziwnie mówi. Szczególnie jak jest na niego to zbliżenie, jakieś dziwne miny robi. No i wolę go w sesjach, na żywo mniej mi się podoba, chłopak jest po prostu strasznie fotogeniczny i pasuje zarówno do komercji jak i czegoś bardziej oryginalnego.

Zapomniałam w ogóle powiedzieć, że podoba mi się Oliwia po raz pierwszy na zdjęciu.

Kasia jakoś mi się przestała podobać. Szymon podobał mi się ostatnio, nieźle wypadł na nagiej sesji, ale dzisiaj zero.

Najbardziej na sesji to mi się podobał Sasha i jego chciałabym zobaczyć w finale z chłopaków

Co do cery, to w zbliżeniach często widać, że większość osób idealnej nie ma.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 00:23   #1541
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Ale skoro chce, zeby modeling byl jej praca, to ludzie beda oceniac jej wyglad i mimike twarzy. Niestety. Nikogo nie bedzie interesowalo to ze miala nowotwor.
Mi tez sie twarz Anki nie podoba i mam do tego prawo
Po pierwsze, to modelki na wybiegu czy na zdjęciach nie gadają więc nikt nie będzie widzieć, że coś jest nie tak z mimiką podczas mówienia.

Po drugie, jest parę znanych modelek z chorobami skóry, bez kończyn, z bliznami, które ze swoich niby wad zrobiły atuty/znak rozpoznawczy.
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-17, 08:58   #1542
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez panistrusia Pokaż wiadomość
Po pierwsze, to modelki na wybiegu czy na zdjęciach nie gadają więc nikt nie będzie widzieć, że coś jest nie tak z mimiką podczas mówienia.
Nie musi mówić Widać coś dziwnego w twarzy nawet jak nie mówi

Cytat:
Napisane przez panistrusia Pokaż wiadomość
Po drugie, jest parę znanych modelek z chorobami skóry, bez kończyn, z bliznami, które ze swoich niby wad zrobiły atuty/znak rozpoznawczy.
No właśnie, parę. Na setki tysięcy "normalnych".

Nie chcę się wykłócać, wielu osobom się ona nie podoba, pewnie też przez to że na siłę robi się z niej bohaterkę. Ok, powiedziała raz, wszyscy wiedzą, wystarczy. W każdym odcinku jest nawiązanie do tego, jest wg mnie przepychana na siłę i faworyzowana.
Nie zmienili jej fryzury jak np Magdzie, dostaje najfajniejsze stylizacje... To nie fair. Na razie jedzie na swojej historii, ma słabe zdjęcia i tyle.
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 08:59   #1543
P0m
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 679
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ktoś mi wytłumaczy co sie w wyglądzie tej Ani zmieniło? Oprócz blizn? znalazłam zdjęcia chyba sprzed operacji (2012/13) i za nic nie widzę różnicy w jej twarzy i powodu żeby przytaczać choroby jak komuś sie nie spodoba



http://warszawa.naszemiasto.pl/plebi...,t,id,kid.html


http://www.wybieg.pl/?gal_nr=5024&akcja=ugal_z obacz&id_u=4459&id_nr=533 35


https://www.maxmodels.pl/modelka-and...e-3690150.html
P0m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 09:47   #1544
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez P0m Pokaż wiadomość
Ktoś mi wytłumaczy co sie w wyglądzie tej Ani zmieniło? Oprócz blizn? znalazłam zdjęcia chyba sprzed operacji (2012/13) i za nic nie widzę różnicy w jej twarzy i powodu żeby przytaczać choroby jak komuś sie nie spodoba



http://warszawa.naszemiasto.pl/plebi...,t,id,kid.html


http://www.wybieg.pl/?gal_nr=5024&akcja=ugal_z obacz&id_u=4459&id_nr=533 35


https://www.maxmodels.pl/modelka-and...e-3690150.html
Według mnie nic się nie zmieniło, albo ja jestem ślepa. A na pewno nie rzuca się to tak w oczy, że patrzysz i widzisz, że coś jest nie tak.

Ale te linki utwierdzają mnie w przekonaniu, że strasznie ona mi się nie podoba. Nie przekonam się do niej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 10:25   #1545
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Wg tego info kto jest w top 5?
Napiszę na biało, ale dla osób, które używają aplikacji - uwaga, możliwy SPOILER Hubert, Ania, Michał, Kasia, Magda KONIEC SPOILERA.

Jak dla mnie Ania też się za bardzo nie zmieniła, ma specyficzne rysy twarzy, jak dla mnie kwestia gustu, ale pasuje mi bardziej do reklamy oleju albo jakiejś młodzieżowej sieciówki z ubraniami niż do robienia sesji hf czy beauty.
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 10:29   #1546
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ania po prostu nie miała żadnego dobrego zdjęcia i to nie ma związku miała nowotwór czy nie..
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 11:14   #1547
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Jeżeli to info jest prawdziwe to dla mnie nie ma żadnego zaskoczenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 11:39   #1548
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Jeżeli to info jest prawdziwe to dla mnie nie ma żadnego zaskoczenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie też.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 13:25   #1549
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Dla mnie brak Oliwii a obecność Kasi jest dosyć zaskakująca, zwłaszcza że względu na to, że Oliwia jest faworyzowana, a sesję pod wodą skopała kompletnie i w tym odcinku powinna polecieć. Reszta jak najbardziej przewidywalna.
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-17, 13:31   #1550
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Według mnie wygra Michał


Ania ma za szerokie ramiona! I ani razu nie było zdjęcia na którym by wyszła ładnie.

Choroba tu nie ma znaczenia bo nic sie nie zmieniło w wyglądzie.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 13:52   #1551
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ania w ogóle miała kiedyś najlepsze zdjęcie? Bo kojarzę, że wygrała jakieś pomniejsze zadania.
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 13:58   #1552
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Wygrała ale to chyba nie tylko fotka była brana pod uwagę. No i na wybieg poszła bo chodzi ładnie. Ma doświadczenie.

Na sesji nie zachwycają sie nią
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 18:41   #1553
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Dla mnie też mega zaskoczeniem jest, że zamiast Oliwii jest Kasia. Serio, myślałam, że Oliwia będzie na pewno w top 5, a może nawet w finale. Reszta oczywista.

Ja też na początku nic tam nie widziałam. ALe jak tak ciągle o tym gadali, no to zauważyłam, że faktycznie ma tę szczękę dużą i jakby nie do końca ma odpowiednią mimikę, jakby miała część twarzy sparaliżowaną i taką spuchniętą. Olga z 2 też coś takiego miała, wielkie policzki i pulchną twarz, ale Anka jest po prostu strasznie niefotogeniczna. Serio, każde zdjęcie, łącznie z tym z Piotrem, wychodzi po prostu strasznie. Na sesji z nurkowaniem powinna odpaść ona albo Oliwia, a wywalili lepsze osoby. Teraz też wyszła gorzej od np. Żakliny. Ale jeśli byłaby w finale, to moim zdaniem wygra, chociaż wiele osób już po prostu wkurza to faworyzowanie. Bo gdyby faktycznie była tak samo dobra jak najlepsza 3, to spoko, ale no nie.

Z tym, ze ja bardzo nie lubię takiego pozowania w parach w tm. Jak np. w 5 edycji był Sebastian, taki fajny, bardzo dobre miał warunki, to on pozował z jakąś laską też właśnie jakieś klimaty szpiegowskie i miał grać martwego. Serio, to jest po prostu mega niesprawiedliwe, tak samo jak jakieś przydzielanie gadżetów fajnych i tragicznych. Tutaj w sumie Magda, Piotr też mieli cięższą sytuację, bo po prostu nie mogli skupić na sobie uwagi.

Michał jeżeli będzie w finale, to moim zdaniem nie ma szans wygrać. Hubert nie wiem, był irytujący, teraz już mniej, ale chyba jest dość lubiany. Magda - zero osobowości, więc nwm.

W ogóle to na początku Oliwia wydawała mi się nieciekawa i się dziwiłam jak mówili, że jaka ona śliczna, moja ulubienica itd. Ale jakoś powoli zaczyna mi się podobać, mimo że jej zachowanie bardzo mnie irytuje. Ale dobrze, że nie wygrała tego zadania z vlogowaniem na wysokości, to byłoby bardzo w stylu tm, że się przemogła.

Z kolei Daria w ogóle nie. Na castingu nawet spoko, a po metamorfozie naprawdę wygląda moim zdaniem źle. No i na sesjach zawsze ma taką minę cierpiącej dziewczynki, już mi się przejadła. A w porównaniu do reszty uczestników jest strasznie niska.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 21:59   #1554
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość

Michał jeżeli będzie w finale, to moim zdaniem nie ma szans wygrać.
A ja właśnie stawiam na niego od początku i moim zdaniem ma duże szanse.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 04:01   #1555
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Mnie też zaskakuje, że Oliwii nie będzie. Powinna być zamiast Anki, zdecydowanie. Bo wychodziła nie raz bardzo ładnie na zdjęciach.
A Darię to i tak pewnie ktoś weźmie jako fotomodelkę, bo jest dość charakterystyczna. No, ewentualnie dostanie coś w serialach na TVN, bo dramę z Szymonem zagrała dość dobrze, jak na początkującą aktorkę.
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 09:15   #1556
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Mi ta cała Daria działa na nerwy. Taka gdakająca kura ..
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 09:38   #1557
Sarkove
Przyczajenie
 
Avatar Sarkove
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 26
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Nie zauważyłyście że w tym roku mocno zrobił się z tego taki reality show? Dodatkowo kiedyś Piróg był do pomocy uczestnikom, a teraz zrobił się największym postrachem Ale podsumowując ostatni odcinek, dobrze Piróg zrobił, uwielbiam Żaklinę
__________________
Zapraszam na moj blog sarkove.pl - blog lifestylowy, o modzie, urodzie i stylu życia
Sarkove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 01:41   #1558
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ktoś, kto aspiruje do pracy w modzie nie wie, co to jest haute couture albo pret-a-porter? Ktoś z maturą twierdzi, że to są angielskie slowa???

"Za moich czasów" to taką wiedzę się wynosiło z oglądania głupich seriali czy przeglądania kolorowych gazetek.
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 06:52   #1559
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez panistrusia Pokaż wiadomość
Ktoś, kto aspiruje do pracy w modzie nie wie, co to jest haute couture albo pret-a-porter? Ktoś z maturą twierdzi, że to są angielskie slowa???

"Za moich czasów" to taką wiedzę się wynosiło z oglądania głupich seriali czy przeglądania kolorowych gazetek.
Też jestem zaskoczona. Absolutnie się modą nie interesuję, ale to są tak podstawowe pojęcia, że nawet ja je znam.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 10:35   #1560
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Czy tylko ja odniosłem wrażenie, że Pirog przywrócił Zakline bo była szansa na romans na ekranie z Szymonem, a jak okazało się że z romansu nici, to z powrotem ja wywalili?
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-22 14:49:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.