miedziane cienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-11, 23:22   #1
akara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 197

miedziane cienie


Witam wszystkie wizazanki i prosze o porade:
marza mi sie miedziane cienie, najlepiej wiecej niz jeden odcien na raz, ale nie moge takowych znalezc. Znacie moze marki (zagraniczne, nie mieszkam w Polsce) ktore takowe cienie produkuja? Bede wdzieczna za podpowiedzi .
akara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-11, 23:41   #2
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: miedziane cienie

Chyba coś takiego mi wpadło w oczy u Bourjois.
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-11, 23:56   #3
akara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 197
Re: miedziane cienie

No popatrz, a ja nawet dzis patrzylam i nie widzialam. Jeden troche podchodzil pod miedz, ale primo, byl pojedynczy, secundo, byl z serii Pastel Lumiere, a mnie te cienie nie odpowiadaja, bo daja slaby efekt, sa zbyt twarde jak dla mnie.
akara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 08:05   #4
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: miedziane cienie

Również Lancome ma coś takiego, ale to widziałam tylko na ich stronie internetowej, nie wiem, jak wygląda w naturze.
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 22:03   #5
lg4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 39
Re: miedziane cienie

Hej popatrz sobie na cień Art Deco nr 22. On jest złoty, ale po nałożeniu na powieki wygląda zupełnie jak miedź. Zawiera tez drobinki, które się ślicznie blyszczą. Może akurat to będzie to czego szukasz ? Pozdrówka
lg4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-13, 19:35   #6
akara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 197
Re: miedziane cienie

No i kupilam sobie podwojne cienie Kanebo, chociaz nie jestem pewna czy to czysta miedz. Stanowczo wolalabym Art Deco (cena Kanebo nie nalezy do przyjaznych dla portfela), ale bylam w dwoch najwiekszych drogeriach i ani sladu tej firmy! Grrrrrrr, juz nie pierwszy raz wyczytuje na wizazu jakies cudownosci o kosmetykach, biegne na ich poszukiwanie, i wracam z nosem na kwinte (tak bylo w przypadku firmy Isa Dora, o ktorej tutaj nie slyszeli). Biedne Holenderki, nie wiedza co traca, ja sie zawsze moge zaopatrzyc podczac odwiedzin w Polsce .
akara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-14, 07:26   #7
alchemik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 2
GG do alchemik
Re: miedziane cienie

witam,najpiekniejsze miedziane cienie jakie znam to sparkle stagecolor.sa to metaliczne pudry sypkie nadajace sie do oczu na sucho i na mokro, na policzki na usta ,mozna tez dodac do lakieru do paznokci.u nas sa dostepne w dobrych gabinetach kosmetycznych i zaczynaja pojawiac sie w elegancich sklepach.jesli chcesz wiedziec wiecej napisz pozdrawiam,pa pa
akara napisał(a):
> Witam wszystkie wizazanki i prosze o porade:
> marza mi sie miedziane cienie, najlepiej wiecej niz jeden odcien na raz, ale nie moge takowych znalezc. Znacie moze marki (zagraniczne, nie mieszkam w Polsce) ktore takowe cienie produkuja? Bede wdzieczna za podpowiedzi .
alchemik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-20, 14:57   #8
sylwiasku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 21
Re: miedziane cienie

Ja kupiłam sobie podwójne cienie(jeden złoty,a drugi miedziany) firmy Collection 2000,sa niedrogie i ladnie wygladaja. Nie wiem, skad pochodzi ta firma i czy tam gdzie mieszkasz jest dostepna .
sylwiasku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.