Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-09, 23:17   #2521
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Hmm, moja historia mineralowa tez trwa kilka lat z dłuższą przerwą i szczerze mówiąc to zaczelam używać mineralow po 30. :-D
O jezu to ja juz nie wiem No nic zmotywowalas mnie Od jutra zaczne ponowne i bezkrytyczne uzywanie mineralow
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 18:30   #2522
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
Dzięki za ten post chcę bliskiej osobie zamówić próbki, więc cieszy mnie to, że jest szansa spotkałam się z opinią, że minerały tylko dla młodych, a już 35+ tylko płynne.
To może ja się wypowiem jako osoba 35+
W styczniu skończę 38 lat i minerały używam od około 2,5 roku. Nie mam jakiś większych zmarszczek i cerę mam mieszaną w kierunku suchej. Minerałów nie zamieniłabym na żaden płynny podkład. Zdarzają się gorsze dni, gdy ulubiony podkład płata psikusy, ale dość często zmieniam firmy lub formuły i cera nie przyzwyczaja się. Najbardziej pasuje mi podkład mineralny nałożony na olejek np. z nasion malin, jagód goji czy arganowy. Najlepiej współpracują z nimi Amili kryjący i Clair. Najchętniej sięgam po błyszczące cienie i nie boję się ich Nakładam je jednak na środek powieki i w wewn kąciku oka.
Ostatnio malowałam koleżankę w wieku 45 lat z suchą cerą i bardzo dobrze sprawdził się u niej podkład Joppa formuła Simple Radiance, dedykowany dla cery suchej i starszej. Makijaż przetrwał u niej całą noc zabawy
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 19:14   #2523
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Brawo, czyli jednak da się!
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 19:29   #2524
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dzięki za tak duży odzew! Czuje się uspokojona.
Wiadomo, że minerały dają naturalny efekt i dużo zależy od pielęgnacji. Bardziej chodziło mi o to, czy w minerałach skóra dojrzała nie wygląda gorzej, np. zbiera się w zmarszczkach mimicznych, źle leży, nie trzyma się skór. Ale rozwiałyście moje wątpliwości.
Teraz używam tylko minerałów. Lepiej na mnie wyglądają niż płynne podkłady - są trwalsze. I można stopniować krycie, bez efektu ciasta. No i jest większy wybór kolorów. Używam ich od około 5 lat. Teraz mam 22 lata. I w sumie każdy podkład mineralny, jaki próbowałam, prócz EDM i Amilie (dla mnie zbyt pylisty/mało wydajny), leżał świetnie.
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 19:57   #2525
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
Dzięki za tak duży odzew! Czuje się uspokojona.
Wiadomo, że minerały dają naturalny efekt i dużo zależy od pielęgnacji. Bardziej chodziło mi o to, czy w minerałach skóra dojrzała nie wygląda gorzej, np. zbiera się w zmarszczkach mimicznych, źle leży, nie trzyma się skór. Ale rozwiałyście moje wątpliwości.
Teraz używam tylko minerałów. Lepiej na mnie wyglądają niż płynne podkłady - są trwalsze. I można stopniować krycie, bez efektu ciasta. No i jest większy wybór kolorów. Używam ich od około 5 lat. Teraz mam 22 lata. I w sumie każdy podkład mineralny, jaki próbowałam, prócz EDM i Amilie (dla mnie zbyt pylisty/mało wydajny), leżał świetnie.
Mi nic w zmarszczki nie wchodzi, jedynie niektóre podkłady potrafią bardzo podkreślić pory, jak np BareFacedBeauty, blee.

A co mi tam, wrzucę zdjęcie sprzed kilku dni
Tylko nie pamiętam jakiej marki podkładu użyłam.

EDIT
nie wiem dlaczego wizaż przekręcił zdjęcie

Już jest ok, musiałam zmniejszyć rozmiar
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0011.jpg (73,7 KB, 46 załadowań)
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...

Edytowane przez mamaAmelka
Czas edycji: 2015-12-10 o 20:04
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 20:15   #2526
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Mi nic w zmarszczki nie wchodzi, jedynie niektóre podkłady potrafią bardzo podkreślić pory, jak np BareFacedBeauty, blee.

A co mi tam, wrzucę zdjęcie sprzed kilku dni
Tylko nie pamiętam jakiej marki podkładu użyłam.

EDIT
nie wiem dlaczego wizaż przekręcił zdjęcie

Już jest ok, musiałam zmniejszyć rozmiar
Piękna wyglądasz
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 20:19   #2527
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
Piękna wyglądasz
Dziękuję
Bez makijażu wyglądam na chorą ze względu na mocno czerwone policzki i nos. Tutaj akurat mam dość delikatny makijaż, preferuję mocniejszy makeup oczu, ale nie zawsze mi się chce poświęcić te kilka minut więcej
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-10, 22:08   #2528
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Tak czytam i czytam i jakoś przykro mi się zrobiło. Cera 35+ to cera dojrzała? "Nie" dla minerałów? ?
Wiem, że tu większość dziewczyn młodych, ale jakoś nie mam zupełnie poczucia, żeby moja cera w wieku 20+ i 35 + specjalnie się różniła. Jedyna róznica to to, że zaczyna się ślad tzw. chomiczków (dziewczyny po 35 wiedzą, o co chodzi), ale to w żaden sposób nie wpływa na kompatybilność cery z minerałami Gęstośc, elastyczność są zbliżone do tych sprzed 5 czy 7 lat, a poziom nawilżenia moze nawet lepszy? Dalej też mam cerę zanieczyszczoną jak 20 lat temu, bo już tak mam - takie pory, które nawet czysta woda potrafi zanieczyscić, a oczyszczaja się tylko, gdy codziennie jestem na dworze (nie sposób przy moim trybie życia). Minerałów używam od 30 r. ż i im dalej tym jest lepiej W zmarszczki (dwie, które mam) wchodził mi zawsze tylko Meow - czy miałam 30 czy teraz.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 22:13   #2529
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

To ja dorzucę też swoje 3 grosze



Minerałów używam od paru lat. Mam 32 lata. I mam nadzieję, że jeszcze mi posłużą z kilka-kilkanaście lat.
Wcześniej używałam płynnych, teraz też mi się zdarza. Jako młoda osoba nie używałam podkładów w ogóle.




Przerzuciłam się na minerały, bo miałam dosyć z kombinowaniem z kolorem. I tą ciężkością na twarzy, odbijaniem się podkładu na wszystkim. I tym, że revlon to najlepszy podkład ever. Jak już wydawało mi się, że dopasowałam w miarę odcień to formuła była do bani. I tak w kółko.






Bardzo ważna jest pielęgnacja, bo na młodej czy " starej'' cerze ale odwodnionej, zaniedbanej minerały będą wyglądały źle.
Także kremy, sera czy co tam jeszcze -w ruch.
Poza tym nie każde minerały muszą współpracować z daną cerą. Wydaje mi się, że podkłady mocno matujące mogą wyglądać źle na skórze dojrzałej.
Też mocno kryjące mogą źle wyglądać, wchodzić w zmarszczki, pory.




Ale to wszystko zależy od rodzaju cery, codziennej pielęgnacji, i tego co się nałoży bezpośrednio pod.


Joasia Be nie sądzę, że bycie 35+ to starość czy dojrzałość (choć tu zapewne emocjonalna, psychyczna). Bycie w tym wieku to fajna sprawa.
U mnie niestety już 30 są postrzegane jako stare przez 2o. Czasami jak gadam z taką ''młodą" to mi mówi, że czuje się staro
A tapeta na twarzy, że hej (przy niej wyglądam młodziej)


Jako młoda osoba miałam trądzik, teraz też mam. Doszły mi tylko zmarszczki pod oczami. I większe zaczerwienienie twarzy. Niestety bez podkładu nie wygląda to dobrze




W lato moje minerały średnio się sprawdzały w upalne dni. I kończyło się na kremach z filtrem i ogólnej pielęgnacji.

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-12-10 o 22:25
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 15:43   #2530
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny zastanawiam się nad korektorem mineralnym na since. Macie doświadczenie z jakimś dobrym? Mam dość duże fioletowe since. A i jakim pędzelkiem wtedy to nakładać?
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 17:06   #2531
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Najlepiej jakimś żółtym typu Lemon Grass z Clare Blanc czy Sunrise z Amilie, ja nakładam pędzlem co nakładam korektor, chyba to jest do cieni, albo cone brush z Clare Blanc.
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-13, 17:08   #2532
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Dziewczyny zastanawiam się nad korektorem mineralnym na since. Macie doświadczenie z jakimś dobrym? Mam dość duże fioletowe since. A i jakim pędzelkiem wtedy to nakładać?
W ktoryms watku (moze Clair Minerals?) Margitea opisala jak skutecznie maskowac since.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 17:21   #2533
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
W ktoryms watku (moze Clair Minerals?) Margitea opisala jak skutecznie maskowac since.
Fakt pisałam w wątku clair minerals albo clare blanc, jednak ktoś też pisał że np żółty korektor maskujący since z clair minerals jest za żółty, a żółty z clare blanc mało mu kryje ;-)

u mnie ten z clair minerals zakrywa duże cienie fioletowe od razu, zaś ten z clare blanc duże cienie maskuje dwoma warstwami.

A na to i tak kładę korektor mineralny w kolorze skóry, żeby nic żółtego mi nie wybijalo. Oczywiście wszystko cienkimi warstwami i nie za dużo.

Najlepsze pędzle wg mnie do tego to inglot 4ss, Make Up for ever 144 albo clare blanc cone brush
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 19:18   #2534
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

A jak je rozróżnić? Bo jak wpisuje Clark minerals lub blanc kieruje mnie do clair blanc. Wybacz pierwszy raz słyszę o tej marce.
Są tam dwa korektory: eye Flash i lemon cover up. Margitea czyli ten co mocniej kryje cienie to lemon cover up?

Edytowane przez candeline
Czas edycji: 2015-12-13 o 19:19
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 20:12   #2535
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post52757294
od #608 posta.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 21:35   #2536
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
A jak je rozróżnić? Bo jak wpisuje Clark minerals lub blanc kieruje mnie do clair blanc. Wybacz pierwszy raz słyszę o tej marce.
Są tam dwa korektory: eye Flash i lemon cover up. Margitea czyli ten co mocniej kryje cienie to lemon cover up?
nie ma czegoś takiego jak clair blanc :P

jest clare blanc - droższa firma, gdzie lemon cover up kryje dobrze, wystarczy dać dwie cienkie warstwy przynajmniej przy moich fioletowo-czarnych sińcach.

ale jak nie chce mi się bawić, albo mam taki kaprys, to sięgam po clair minerals - zolty korektor, ktory od razu kryje mocniej. jednak z nim niewprawna ręka może krzywdę zrobić sobie, bo jest mocno zolty, a wiec jak sie za duzo wezmie to moze przeswitywac przez podklad. clair juz nie istnieje, wiec tej firmy nie znajdziesz. chyba, ze ktos sie bedzie chcial wymienic tu gdzies na forum.

aleeeeee
amilie minerals ma tez zolty korektor. tanszy od clare blanc, na podobnym poziomie żółtości
swatche na blogu: http://puckowa.blogspot.com/2015/07/clair-minerals-podkad-warm-02-roz.html
tu zobaczysz z reszta zolte korektory z kazdej firmy o ktorej pisalam wyzej
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2015-12-13 o 21:38
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 21:52   #2537
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Właśnie nie wiedzialam który to Twój blog ale teraz wiem. Dziękuję.
Amilie jest bardziej dostępne niż clare. Choć nie powiem, jestem skora wydać większą kwotę za naprawdę dobry korektor.

To samo jest z podkładem. Staram się coś wybrać z minerałów. Pixie mi podpasowal jednym odcieniem. Ogólnie jest ok. Martwi mnie tylko to że po godzinie, dwóch czuje sciagniecie na twarzy. Może to też kwestia kremu do twarzy?
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 22:24   #2538
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiedzialam który to Twój blog ale teraz wiem. Dziękuję.
Amilie jest bardziej dostępne niż clare. Choć nie powiem, jestem skora wydać większą kwotę za naprawdę dobry korektor.

To samo jest z podkładem. Staram się coś wybrać z minerałów. Pixie mi podpasowal jednym odcieniem. Ogólnie jest ok. Martwi mnie tylko to że po godzinie, dwóch czuje sciagniecie na twarzy. Może to też kwestia kremu do twarzy?
Minerały wymagają dobrego nawilżenia skóry. Zmiana kremu moze pomoc. Na forum jest nawet watek na temat, co klasc pod podklad.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 14:49   #2539
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

UWAGA, UWAGA! Mam postulat!
Dziewczyny piszcie recenzje kosmetyków mieneralnych na wizazu!
Dzis kolezanka opowiedziala mi, ze nie miala pojecia o istnieniu takich podkładów dopoki przypadkiem nie zobaczyla na KWC recenzji podkladu mineralnego Annabelle. Recenzja tak ja zachecila, ze skusila sie na probkę i pozniej cale opakowanie.
Wlasnie sprawdzialm, ze np. popularny podklad Amazon Gold Pixie ma 7 recenzji, a Neauty podklad matujacy 2! Jak ludzie o czyms nie wiedzą, to nie kupują, a chyba w naszym interesie jest zeby branza sie rozwijała.

Ja do tej pory napisalam tylko dwie recenzje kosmetykow mineralnych, ale się poprawię.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 17:31   #2540
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja bym może coś machnęła, ale w sumie sama nie wiem czego oczekuje od danego podkładu, czy kryje czy ściera się i w sumie taka recenzja byłaby nierzetelna ;c Ale jak poczuje si na tyle mocna to coś skrobnę ;D
(co do Pixie, mam focha i nawet jeśli to nie napisze im recki )
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 12:27   #2541
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Ja bym może coś machnęła, ale w sumie sama nie wiem czego oczekuje od danego podkładu, czy kryje czy ściera się i w sumie taka recenzja byłaby nierzetelna ;c Ale jak poczuje si na tyle mocna to coś skrobnę ;D
(co do Pixie, mam focha i nawet jeśli to nie napisze im recki )
Z natury rzeczy recenzje sa subiektywne, wiec zawsze można wypunktowac zalety i wady.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 12:58   #2542
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

No taaak, ale nie kontroluje w jakim stopniu podkład się mi ściera, jak szybko sie świece (częściej krem z filterm jednak nakładam pod to nie ma lipy żeby w koncu lekko świecić), czy coś się zważyło i troche bym musiała wymyślać xd
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 18:15   #2543
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Muszę ponosić najpierw jakiś podkład przez pewien czas, by go ocenić.
Ostatnio to same nowe próbki były i zrobiła mi się sieczka.
Nie chcę wprowadzać w błąd.


Myślę, że nie ma za dużo recenzji minerałów, dlatego, że większość osób wypowiada się w wątkach o konkretnych markach i to jest ich recenzja.

Może czas najwyższy znowu rozpropagować minerały.


Olencja ja nie kontroluję twarzy co chwilę. Robię to raz na jakiś czas. np. po 3h

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-12-18 o 18:20
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 20:30   #2544
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

chciałabym to robić co 3h xD jak przed wieczornym myciem byłoby dobrze ;d
z minerałami to jest tak, ze też musi byc dostosowane do cery i do pielęgnacji. Spora część ludzi nawet nie zagląda na forum, więc recki na KWC myślę pomogłby w propagowaniu minerałków
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 23:42   #2545
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja staram sie wrzucać recenzję. Minerały zaczęłam dopiero stosować i narazie fajne ale muszę dobra bazę, krem lub coś bo wysuszaja. Zuzylam próbkę, spodobał mi się podkład ale nie jest idealny. Kupiłam bo wierzę że muszę też dobrze zadbać o skórę więc dopiero po dłuższych testach mogę się wypowiedzieć.

No ogólnie z tymi recenzjami nie zawsze jest tak że można coś napisać. Ja nie wypowiadam się po wykorzystaniu próbki bo uważam to za niekompetenta opinie. 3 razy użycie czegokolwiek o niczym nie świadczy. Najlepiej zużyć całe opakowanie ale jak coś mi nie leży to nie zuzyje albo nie kupuję pelnowymiarowego. I nie napiszę opini. Więc nie wrzuce negatywnej i nikt się nie dowie ze to coś nie koniecznie musi być fajne
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 08:12   #2546
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Candeline, a skąd dowiedzialas sie o minerałach? Z forum, od kolezanki, z bloga?
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 09:18   #2547
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Od Was
szperalam w Internecie w poszukiwaniu naturalnego podkładu. A że lubię odkrywać i kombinować to zglebilam temat. Choć muszę przyznać że mała liczba recenzji na KWC mnie lekko przerazala przed kupnem (jednak zaryzykowalam
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 12:11   #2548
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja się dopisuję do petycji pisania opinii kosmetyków mineralnych, bo właśnie przez KWC zainteresowałam się minerałami A konkretniej przez Meow (formuła FF ma aż 58 recenzji, więc było co czytać + wysoka średnia ocena - 4,35). Dopiero jak postanowiłam, że muszę koniecznie to wypróbować odkryłam że na forum jest o tym cały dział i mnóstwo firm do sprawdzenia. Więc sama jestem przykładem, że recenzowanie minerałów może pomóc w ich propagowaniu

Edytowane przez Tyven
Czas edycji: 2015-12-19 o 15:25
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 12:42   #2549
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja mineralami zainteresowalam sie ze względu na desperację związaną z poszukiwaniami dobrego odcienia podkladu. Pamiętam jaka byla moja radosc, jak zobaczylam, ile jest odcieni w żółtej tonacji :-D. Pamietam też, ze jak kupowalam matujący Neauty, to na KWC tego produktu w ogóle nie było.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 14:38   #2550
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja się z jakiegoś bloga dowiedziałam... ale nie pamiętam ktorego AlinaRose zrobiła robotę bo recenzowała minerały Amilie i Annabelle i Idalia, no i Italiana, ale no więcej recek na KWC nie zaszkodzi ;d Jeszcze jakby Ewka z Red Lipstick Monster zrobiła (ma jeden film o minerałach, ale to dawno i ona raczej jednak preferuje tapete i woli płynne) reklame to już w ogle bum by był
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.