Jakie dodatki do mojej sukni? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-27, 17:25   #1
sabi83
Raczkowanie
 
Avatar sabi83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 41
Question

Jakie dodatki do mojej sukni?


Zupełnie nie wiem jak dobra dodatki do sukni, na którą się zdecydowałam. Proszę o pomoc. Chodzi mi o biżuterie, bukiet. Na pewno jakiekolwiek sugestie przydadzą mi się bo w tej chwili nie mam pomysłu.
Z góry dziękuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg margarett.jpg (78,5 KB, 85 załadowań)
sabi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 17:50   #2
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: Jakie dodatki do mojej sukni?

piękna suknia mnie też wpadła w oko, jak szukałam kreacji dla siebie
Osobiście zdecydowałabym się tylko na kolczyki i upięty nisko nad karkiem niezbyt długi welon, ale to wszystko zależy od Ciebie. Jaki kolor sukni wybrałaś? Biel czy ecru? Napisz, czy jesteś niska, czy wysoka, jaką masz karnację, jakie kwiaty lubisz... Będzie nam łatwiej cokolwiek doradzić
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 01:34   #3
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Jakie dodatki do mojej sukni?

Pytanie też kiedy masz ślub? Lato, zima?

Suknia jest bardzo delikatna, dziewczęca. Na pewno nie dodałabym tu żadnych rękawiczek. Kwiat we włosach ślicznie uzupełniłby tę dziewczęcość i lekkość sukni. Do tego delikatne kolczyki, złote/srebrne, z samych kryształów górskich lub perełek. Unikałabym cyrkoni, bo są zbyt Glamour, i nie pasują do stylu tej sukni. Naszyjnik jakiś delikatny ewentualnie też może być. Włosy - pół upięte, lub kok + kwiat/sztuczna ozdoba w kolorze sukni, lub przeplecione, dziewczęce tasiemki. Welon niekoniecznie, ale jeśli już to chyba długi, do ziemi.

Włosy:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 042_primary.jpg (28,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cda16.jpg (22,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HG050m.jpg (40,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 63.jpg (9,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg upięcie2.jpg (9,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg y1pwFH2QS1l08jceGr17GKztT4apl7HeIJrzQbPu-B9gmntHN4TAG9fyo3ic65fsuRi.jpg (28,2 KB, 9 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 01:41   #4
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Jakie dodatki do mojej sukni?

Biżuteria:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg style26_L.jpg (48,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN5510.JPG (12,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _5239700.jpg (48,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg B 515 ab.jpg (19,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN6011.JPG (12,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pearlset_primary.jpg (20,3 KB, 7 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 01:50   #5
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Jakie dodatki do mojej sukni?

Jeśli chodzi o bukiecik, Ewalena na wątku o Bukietach ślubnych doradzi ci najlepiej.

Mi samej suknia ta kojarzy się z ciepłym latem, dziewczęcością. Dlatego postawiłabym na delikatny, niewielki mieszany bukiet z delikatnych kwiatów przypominających polne (głównie eustemy, może frezje, i inne drobne kwiatuszki). Myślę, że słonecznikowy bukiet też ładnie pasowałby do stylu sukni.

Napisz nam jaki masz kolor włosów, oczu, czy masz już zaplanowaną jakąś kolorystykę wesela. Panna Młoda powinna jakoś ten styl uzupełniać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bukiet.jpg (24,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p (24).jpg (43,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (28,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15.jpg (45,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 862-450x450client_photos_2004-a.tsarouhis-maids-bouquet.jpg (40,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg carmelasutera.jpg (43,5 KB, 17 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 08:27   #6
sabi83
Raczkowanie
 
Avatar sabi83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 41
Dot.: Jakie dodatki do mojej sukni?

Cytat:
Napisane przez Melliana Pokaż wiadomość
piękna suknia mnie też wpadła w oko, jak szukałam kreacji dla siebie
Osobiście zdecydowałabym się tylko na kolczyki i upięty nisko nad karkiem niezbyt długi welon, ale to wszystko zależy od Ciebie. Jaki kolor sukni wybrałaś? Biel czy ecru? Napisz, czy jesteś niska, czy wysoka, jaką masz karnację, jakie kwiaty lubisz... Będzie nam łatwiej cokolwiek doradzić
Ta sukienka spodobała mi się od chwili kiedy pierwszy raz ogladałam na internecie strony ze sukniami ślubnymi. Wiele osób odradzało mi w sumie ten typ. Już byłam zdecydowana na zupełnie coś innego ale...zobaczyłam ją na wystawie i stwierdziłam, że przymierze tylko no i zdecydowałam się na biel. Jestem niską blądynka, kolor oczu...szary, w porywach zielony, karnacja jasna. Lubię kwiaty w pastelowych kolorach, chyba wszystkie oprócz gerberów i lilii.
Dzięki za radę, dobrze jest wysłucha sugestii wielu osób, wtedy na pewno łatwiej jest podją decyzję.
sabi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 08:39   #7
sabi83
Raczkowanie
 
Avatar sabi83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 41
Dot.: Jakie dodatki do mojej sukni?

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Pytanie też kiedy masz ślub? Lato, zima?

Suknia jest bardzo delikatna, dziewczęca. Na pewno nie dodałabym tu żadnych rękawiczek. Kwiat we włosach ślicznie uzupełniłby tę dziewczęcość i lekkość sukni. Do tego delikatne kolczyki, złote/srebrne, z samych kryształów górskich lub perełek. Unikałabym cyrkoni, bo są zbyt Glamour, i nie pasują do stylu tej sukni. Naszyjnik jakiś delikatny ewentualnie też może być. Włosy - pół upięte, lub kok + kwiat/sztuczna ozdoba w kolorze sukni, lub przeplecione, dziewczęce tasiemki. Welon niekoniecznie, ale jeśli już to chyba długi, do ziemi.

Włosy:
Ślub jest 26 kwietnia, więc jeszcze sporo czasu, ale warto zastanowi się wcześniej. Masz racje, jeśli chodzi o rękawiczki to na pewno ich nie planuje. Wydaje mi się, że ładnie będą wygląda kolczyki z perełek. Strasznie spodobało mi śię upięcie z frezją i to z perełkami, czegoś takiego szukałam. Dziękuję za podpowiedzi, już mi się przydały
sabi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-28, 08:42   #8
sabi83
Raczkowanie
 
Avatar sabi83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 41
Dot.: Jakie dodatki do mojej sukni?

Aha, te komplety biżuterii na zdjęciu nr. 5 i 6 są bardzo oryginalne i jak najbardziej w stylu sukni, będę się rozgląda za czymś takim.
sabi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 09:08   #9
sabi83
Raczkowanie
 
Avatar sabi83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 41
Dot.: Jakie dodatki do mojej sukni?

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o bukiecik, Ewalena na wątku o Bukietach ślubnych doradzi ci najlepiej.

Mi samej suknia ta kojarzy się z ciepłym latem, dziewczęcością. Dlatego postawiłabym na delikatny, niewielki mieszany bukiet z delikatnych kwiatów przypominających polne (głównie eustemy, może frezje, i inne drobne kwiatuszki). Myślę, że słonecznikowy bukiet też ładnie pasowałby do stylu sukni.

Napisz nam jaki masz kolor włosów, oczu, czy masz już zaplanowaną jakąś kolorystykę wesela. Panna Młoda powinna jakoś ten styl uzupełniać.
Myślałam o frezjach, ale zaskoczył mnie ten pierwszy bukiet. Jak ładnie wyglądają kremowo-żółte róże z tymi fioletowymi kwiatkami?! Tylko co to za kwiatki? Poprzeglądam jeszcze wątek z bukietami.
sabi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 11:32   #10
agi1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 26
Dot.: Jakie dodatki do mojej sukni?

Witam Cię serdecznie szczególnie dlatego, że ja też mam wybraną taką sukineczke na swój ślub. Co do biżuterii to decysuję sie tylko na kolczyki, takie malutkie wkrety, bez welonu, dla mnie nie pasuje do tej suknie (swoją droga nie lubie welonów). Bukiet najprawdopodobniej będzie ze słoneczników, a co do włosów to będę miałą je delikatnie podpięte, prawie rozpuszczone. Zastanawiam się nad ślicznym i delikatnym wianuszkiem, ale jeśli się nie zdecyduje to napewno będzie żywy kwiat we włosach. Zresztą wesele będzie w karczmie krytej strzechą więc klimat staropolski a ta sukieneczka idealnie pasuje. Ja mam ślub 16 sierpnia 2008. Wrzuć zdjęcia jak w niej wyglądasz, jestem bardzo ciekawa
agi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 11:53   #11
sabi83
Raczkowanie
 
Avatar sabi83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 41
Dot.: Jakie dodatki do mojej sukni?

Cieszę się, że nie tylko ja wybrałam taki model sukni. Niestety nie mogę Ci wrzucic tutaj fotek bo nie mam sukni w domu. Na razie została sobie w salonie i czeka na przymiark, która mam 2 kwietnia, na 3 tygodnie przed ślubem. Suknia musi byc dopasowana idealnie. Zawsze jest możliwośc schudnięcia\przytycia więc najlepiej dopasowywac ja na krótko przed ślubem. Muszę stwierdzic, że ja się sobie podobałam w tej sukni co się rzadko zdarza. Oczywiście nie omieszkam wrzucic tutaj zdjęc tak szybko jak się da. Pozrówka
sabi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-28, 13:03   #12
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: Jakie dodatki do mojej sukni?

popieram agi1985 - do tej sukni nie pasują zbyt wyraziste biżuteryjne dodatki. Tylko drobne kolczyki. Jeśli welon, to albo mgiełka, delikatny i niemal niewidoczny - wkleję zdjęcie swojego, jak znajdę - albo w ogóle bez i tylko żywe kwiaty. Wianek niezupełnie mi się widzi...
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.