Operacja plastyczna twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-16, 19:16   #1
albert894
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 46

Operacja plastyczna twarzy


Chciałbym się poddać operacji plastycznej. Tylko nie wiem jak się do czegoś takiego zabrać. Chodzi o to, że nie jestem zbyt atrakcyjny. Musiałbym mieć zrobioną operację nosa i uszów. To wiem na pewno, tylko czy lekarz jest w stanie powiedzieć przed operacją, że jak na przykład zrobi mi tą operację nosa to będę wyglądał normalnie? Czy może być tak, że to nic nie da, że dalej będę wyglądał brzydko? Uszy to mam trochę odstające i to na pewno muszę zrobić.
Czy lekarz na początku doradzi co trzeba zrobić, czy jest sens w ogóle operować nos? Czy po prostu tylko zoperuje i co wyjdzie to wyjdzie ?
albert894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:20   #2
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Operacja plastyczna twarzy

a może jesteś po prostu przewrażliwiony?
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:36   #3
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Operacja plastyczna twarzy

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
a może jesteś po prostu przewrażliwiony?
No właśnie, może za bardzo szukasz problemów? tak narzekasz że aż chciałabym zobaczyć Twoje zdj ;D
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 20:31   #4
albert894
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 46
Dot.: Operacja plastyczna twarzy

Nie jestem przewrażliwiony, muszę coś zrobić bo tak dalej to nie ma sensu, przedtem problemy w szkole, teraz w pracy.
albert894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 20:54   #5
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Operacja plastyczna twarzy

Ludzi ew pracy śmieją się z Twojej twarzy? To chyba nie poważne Co wg Ciebie najbardziej Ci przeszkadza, chodzi oczywiście o Twoja twarz.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 21:30   #6
albert894
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 46
Dot.: Operacja plastyczna twarzy

Właśnie ja sam do końca nie wiem co mam dokładnie nie tak i przez to myślałem, że jakby lekarz obejrzał to czy by doradził co trzeba zrobić
albert894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 21:55   #7
kle2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 72
Dot.: Operacja plastyczna twarzy

z tego co wiem i gdzies przeczytalem to sa konsultacje gdzie komp. pokazuja co mozna zmienic u osoby i jak bedzie wygladal po operacji. Jezeli pamietam to taka rzecz kosztuje 500zł, znalazlem to tylko w 1 klinice ale sorki nie pamietam jej danych.
A mam pomysl wstaw swoje zdjecie moze masz jakies wady np. zgryzu (progenia mikrogenia cofniety zgryz co powoduje ptasi profil itp) Jezeli bedziesz czul sie niezrecznie i chcesz aby to bylo dyskretne zaslon oczy

Pozdrawiam!
kle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 11:10   #8
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Operacja plastyczna twarzy

Cytat:
Napisane przez albert894 Pokaż wiadomość
Właśnie ja sam do końca nie wiem co mam dokładnie nie tak i przez to myślałem, że jakby lekarz obejrzał to czy by doradził co trzeba zrobić
Ale Ty chcesz się zrobić na boskiego przystojniaka? Musisz się liczyć z tym,że po pierwsze jedna operacja może nie wystarczyć a to nie są małe koszta, a po drugie nigdy nie masz 100% pewności, że to rozwiąże Twój problem. Czasami wystarczy zmiana fryzury, ubioru by wyglądać lepiej. Operacja plastyczna twarzy to moim zdaniem ostateczność. Gdy ktoś ma zdeformowaną twarz, cz też naprawdę nieproporcjonalną co głównie spowodowane jest chorobami to ja rozumiem,że może zgłosić się na operacje. Jednak gdy ktoś myśli o tym tylko dla tego bo chce być piękny to już dla mnie głupota.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 19:03   #9
albert894
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 46
Dot.: Operacja plastyczna twarzy

Nie szukam problemów, problemy same mnie szukają, nie jestem przewrażliwiony.
Nie mam 15 latek i nie wymyśliłem sobie, że chce być Bradem Pittem. Można nie być przystojny, ale wtedy wygląda się normalnie tzn zwykła uroda i taka by mi wystarczyła. Nie chce się wcale przerobić na jakieś bóstwo i dla mnie to nie jest głupota. Ubieram się akurat ładnie, reszte ciała też mam ładną.
Jakby się udało znaleźć nazwę tej kliniki to byłoby bardzo fajnie.
Operacji niech jest nawet 10, wali mnie to.
Zdjęć nie chcę wklejać publicznie bo i tak bym musiał wkleić całą głowę, a zasłonięce oczu nic nie daje bo i tak widać.
albert894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 21:52   #10
kle2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 72
Dot.: Operacja plastyczna twarzy

raczej nie znajde tej kliniki wybacz :/
A co do zdjęć nikt by Cię nie rozpoznał bankowo ale to Twoja sprawa
Ale tutaj jest duuuzo osob po operacjach moze ktos by zobaczyl ze mial wlasnie taka wade jaka Ty masz obecnie ( tak tylko gdybam ale moze moze kto wie ). Bankowo ktoś Ci tutaj pomoże, ale same pisanie o kompleksach na nic sie zda

Edit: Albo nie wiem moze zrob sobie "przemianke" w photoshopie ( sorry jak zle napisalem). Nie wiem jak to dziala ale zapytaj sie tutaj. Uwydatnij sobie kości, zrób co uważasz za stosowne moze to cos da, ale nadal sie upieram do zdjec

Pozdrawiam!

Edytowane przez kle2
Czas edycji: 2010-06-17 o 21:58
kle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 14:14   #11
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: Operacja plastyczna twarzy

Wiesz, dobry lekarz zawsze Ci powinien doradzić jaki nos będzie odpowiedni. Ja miałam kilka operacji i co nie co wiem. Odpowiedni chirurg nie powie Ci co trzeba zmienić,to TY musisz to wiedzieć,-jesli taki jest to tylko leci na kasę , dobrze by było gdybyś wstawił jakieś zdjęcie ,nawet z zamalowanymi oczami.

I coś mi się nie podoba - to,że chyba nie do końca jesteś przekonany do jakiejkolwiek zmiany - bo nawet nie potrafisz powiedzieć co w Tobie Ci nie pasuję a potem są efekty = rozżaleni pacjenci.
martynabcm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 18:04   #12
albert894
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 46
Dot.: Operacja plastyczna twarzy

A czy jest możliwa operacja zmieniająca rysy twarzy, czy można tylko zmieniać nos, odstające uszy i tego typu podobne rzeczy ?
albert894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 17:38   #13
Szangal1206
Raczkowanie
 
Avatar Szangal1206
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 215
Dot.: Operacja plastyczna twarzy

Co wy tacy zakompleksieni??? nie szata zdobi człeka lecz człek szatę. Nie jest ważne to jak wyglądacie tylko to co sobą prezentujecie i jak was widzą inni. Ja jestem z tych dziewczyn które nie oceniają chłopaka po wyglądzie ale zwracam uwagę na wyraz oczu chłopaka jak się zachowuje wobec mnie i innych dziewczyn. I najważniejsze jest to co ma się w środku a nie to jak się wygląda.
Szangal1206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 14:55   #14
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Operacja plastyczna twarzy

Cytat:
Napisane przez Szangal1206 Pokaż wiadomość
Co wy tacy zakompleksieni??? nie szata zdobi człeka lecz człek szatę. Nie jest ważne to jak wyglądacie tylko to co sobą prezentujecie i jak was widzą inni. Ja jestem z tych dziewczyn które nie oceniają chłopaka po wyglądzie ale zwracam uwagę na wyraz oczu chłopaka jak się zachowuje wobec mnie i innych dziewczyn. I najważniejsze jest to co ma się w środku a nie to jak się wygląda.
"wy" ? A kogo zakompleksionego jeszcze tu widzisz?
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 17:45   #15
albert894
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 46
Dot.: Operacja plastyczna twarzy

Wiesz co Szangal1206
nie wierze w Twoje gadanie i raczej wolałbym uzyskać odpowiedź na moje pytanie, niż słuchać tu bajek
albert894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 17:52   #16
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Operacja plastyczna twarzy

Cytat:
Napisane przez albert894 Pokaż wiadomość
A czy jest możliwa operacja zmieniająca rysy twarzy, czy można tylko zmieniać nos, odstające uszy i tego typu podobne rzeczy ?
Jeśli jesteś zainteresowany operacjami to chyba powinieneś wiedzieć,że operacja nosa zmienia rysy twarzy. Nie wiem tylko czego oczekujesz. Nie wiemy jak wyglądasz. Mając Twoje zdjęcie można by stwierdzić znmiana jakie części twarzy byłaby wskazana. Skoro juz jesteś zdecydowany idź na konsultację z chirurgiem plastycznym ... on Ci wszystko powie.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 06:41   #17
Szangal1206
Raczkowanie
 
Avatar Szangal1206
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 215
Dot.: Operacja plastyczna twarzy

Cytat:
Napisane przez albert894 Pokaż wiadomość
Wiesz co Szangal1206
nie wierze w Twoje gadanie i raczej wolałbym uzyskać odpowiedź na moje pytanie, niż słuchać tu bajek
No to powiem Ci tak nie jestem super ładną dziewczyną a jednak mam dużo przyjaciół bo nie zwracają oni uwagi na mój wygląd lecz na to kim jestem i jak siebie prezętuję. Mój wygląd to jedno ucho większe i odstające drugie mniejsze i w miarę normalne a na twarzy mam naczyniaka płaskiego jak nie wiesz co to jest to sprawdź. I kitu Ci nie wciskam bo to prawda i nie bawię się w żadne operacje usunięcia albo skorygowania jestem jaka jestem i w miarę dobrze się z tym czuję. Choć czesto zdaża się że jak wychodzę na ulicę to ludzie się na mnie dziwnie patrzą ale to ich sprawa nie moja. Językiem mi nic nie zrobią. A jeśli chodzi o operacje to wycinaj i przecinaj to na co tylko masz ochotę. Można to zrobić bez problemu trzeba się tylko udać do chirurga plastycznego a później parę miesięcy męki by to wszystko się zagoiło. Choć efekt może być bardzo dobry, że nawet nie będzie widać blizn jak lekarz się postara.
Szangal1206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 18:28   #18
albert894
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 46
Dot.: Operacja plastyczna twarzy

To widocznie miałaś szczęście, ja takiego nie miałem. Zresztą Ty jesteś dziewczyną, a to też łatwiej. A ja teraz wyjechałem do obcego miasta i nie znam tu nikogo i muszę sobie sam radzić.
albert894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 16:26   #19
Szangal1206
Raczkowanie
 
Avatar Szangal1206
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 215
Dot.: Operacja plastyczna twarzy

Cytat:
Napisane przez albert894 Pokaż wiadomość
To widocznie miałaś szczęście, ja takiego nie miałem. Zresztą Ty jesteś dziewczyną, a to też łatwiej. A ja teraz wyjechałem do obcego miasta i nie znam tu nikogo i muszę sobie sam radzić.
Tak. Myślisz że jak jestem dziewczyną to jest mi łatwiej. Mylisz się i to grubo. Nie tylko ty jesteś w obcym mieście ja też się przeniosłam do innego miasta bo zmusiły mnie do tego studia. I też nie znałam nikogo ale jakoś sobie poradziłam. A to że nie miałeś szczęścia to może to że za bardzo się izolujesz z powodu swojego wyglądu ja też tak robiłam ale teraz nauczyłam się śmiać z tego jak wyglądam. Może ty tez spróbuj.
Szangal1206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.