za duzo ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-08, 11:27   #1
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401

za duzo ?


Dziewczyny jestem w trakcie odchudzania, jem normalnie, glownie niskokaloryczne rzeczy i rowniez cwiecze na silowni codziennie 45 min na orbitku, 45 na biezni i 15 na rowerku. W weekend mialam przerwe , wczoraj bylam znow ale potem prawie zemdlalam, jest mi ciagle niedobrze, nie chce mi sie jesc a dzis leciala mi krew z nosa. Myslicie ze to przez to ze spedzam za duzo czasu na silowni ? ( wiem ze prawie 2h to nie duzo ale w sumie od stycznia zaczelam sie ruszac gdyz wczesniej milam 0 ruchu )
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 11:36   #2
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: za duzo ?

1. być może za mało jesz i jesteś osłabiona. Albo w diecie nie dostarczasz odpowiedniej ilości witamin i minerałów (a wypacasz je podczas wysiłku) - bez nich nie działa właściwie uklad nerwowy i stąd mogą być omdlednia, złe samopoczucie, brak równowagi itd.

2. być może zbyt gwaltownie zaczęłaś się ruszać. Ruch trzeba wprowadzać stopniowo. A poza tym, takie ilości ćwiczeń kadrio nie dadzą wiele. Albo rower, albo bieżnia, albo orbitrek - wybierz jedno z tych ćwiczeń. Siłownia, jak nazwa mówi, służy głównie do ćwiczeń siłowych. Maszyny kardio są do rozgrzewki i na dokonczenie treningu siłowego. Takie kręcenie 2 h jak chomik w kręciołku są kiepskim pomyślem na trening
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/

Edytowane przez annan_
Czas edycji: 2011-03-08 o 11:37
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 15:52   #3
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: za duzo ?

O rany, kobieto, wykończysz się! Godzina treningu wystarczy, nie przesadzaj!
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 17:38   #4
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: za duzo ?

Cytat:
Napisane przez adka0401 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem w trakcie odchudzania, jem normalnie, glownie niskokaloryczne rzeczy i rowniez cwiecze na silowni codziennie 45 min na orbitku, 45 na biezni i 15 na rowerku. W weekend mialam przerwe , wczoraj bylam znow ale potem prawie zemdlalam, jest mi ciagle niedobrze, nie chce mi sie jesc a dzis leciala mi krew z nosa. Myslicie ze to przez to ze spedzam za duzo czasu na silowni ? ( wiem ze prawie 2h to nie duzo ale w sumie od stycznia zaczelam sie ruszac gdyz wczesniej milam 0 ruchu )
przyczyną twoich omdleń ,zasłabnięć itp jest właśnie ta niskokaloryczna dieta a nie 2 h treningi .prawdopodobnie spalasz ok 1200kcal podczas jednego treningu wiec zużywasz cały zapas energii w 2h który powinien wystarczyc ci na cały dzien,dlatego doprowadzasz organizm do wyniszczenia.Jak już masz zamiar tyle ćwiczyć to zacznij od zaczerpnięcia wiedzy o prawidłowym odżywianiu .Twój organizm potrzebuje zdrowych kcal ,posiłków około treningowych oraz mnóstwo protein czyli białka które budują mięśnie za czym idzie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej .Ogranicz węglowodany ale dbaj o to żeby twoja dieta byla zbilansowana i zdrowa bo niskokaloryczna dieta przy takim wysiłku fizycznym to chyba jakiś żart.
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 19:32   #5
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: za duzo ?

Ja powiedzialam ze glownie niskokaloryczne ale nie sadze zebym jadla 1200kcal czy mniej, zapewne jest to okolo 2000 dziennie
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 07:54   #6
CrazyOlcia
Rozeznanie
 
Avatar CrazyOlcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Dziki Zachód ;]
Wiadomości: 782
Dot.: za duzo ?

Hmm.. zacznę Cię podziwiać.. bo ja na siłce.. wywinę godzinę na rowerku, żeby zbić moją oponkę na brzuchu.. i .. mam już wszystkiego dosyć..
Więc.. jeśli robisz tyle tych ćwiczeń.. przy diecie "niskokalorycznej".. to może za dużo kacl spalasz..a za mało ich pochłaniasz..
Lepiej.. ustal sobie jakieś porządny jadłospis.. albo.. podobnie do mnie...wtocz do swojego jadłospisu.. zasadę dietową.. MŻ.. mniej żreć... jem wszystko w mniejszych ilościach.. ćwiczę... i chudnę.. powoli, aleee.. regularnie
Haaa!

Życzę Ci powodzenia
__________________
Walczę! Ma być -10kg
Miłość życia
Kurs nurkowania
Wyprawa życia -> już niedługo
Generalnie zmiany Duuuuuuuuużo zmian!

Żyjeeeeee...Kolooooorami.. !!!
CrazyOlcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.