Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-30, 23:25   #61
melissa89
Wtajemniczenie
 
Avatar melissa89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 113
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

cześć dziewczyny, mogłybyście mi polecić jakiś dobry i niedrogi podkład? praktycznie w ogóle się nie maluję (jedynie na jakieś większe wyjścia, korzystając wtedy z pomocy siostry czy koleżanki), także przyznaję, że nie mam o tym zielonego pojęcia, przeglądałam KWC, ale ciężko jest wybrać coś odpowiedniego dla mojej cery... jestem ciemną blondynką, mam jasną karnację (nie bladą, ale jasną), cera sucha i wrażliwa, szybko się czerwienię, raczej bezproblemowa, sporadycznie (przed okresem) pojawiają się jakieś wypryski myślę, że nie potrzebuję jakiegoś dużego krycia, wystarczyłoby średnie, proszę o pomoc
__________________
insta mam i ja

Edytowane przez melissa89
Czas edycji: 2013-06-30 o 23:41
melissa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 11:51   #62
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Stawiałabym na kremy tonujące lub BB.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 12:20   #63
melissa89
Wtajemniczenie
 
Avatar melissa89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 113
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Stawiałabym na kremy tonujące lub BB.
dziękuję za odp a polecasz jakieś konkretne?
__________________
insta mam i ja
melissa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 13:01   #64
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
darko1 - co sadzisz o tym skladzie ? --
Aqua,
Isopropyl Palmitate,
Ethylhexyl Stearate,
Glycine,
Soja oil,
Diisostearoyl,
Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate,
Glycerin,
parfum,
hydrogenated Vegetable oil,
Prunis Amygdalus dulcis oil,
magnesium sulfate,
tocopheryl acetate,
tocopherol,
glyceryl caprylate,p-Anisic Acid



TEN SKLAD NIE POROBI zaskornikow?,wagrow?

i ktory z tych skladow krem wybralas bys ???moja skora: wrazliwa-zaczerwieniona ze prawdopodobienstwem tradzika rozowego,w ciagu dnia szybko robi sie goraca-przegrzana,szybko sie czerwieni-podraznia,mieszana )

1 krem sklad: Skład: Aqua, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Cetearyl Alcohol, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Tapioca Starch, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Glyceryl Glucoside, Carnitine, Cyclomethicone, Dimethicone, Butylene Glycol, Glycyrrhiza Inflata roqt Extract, Decylene Glycol, Chondrus Crispus, Sodium Chloride, Sodium Stearoyl Glutamate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzoic Acid.

(eucerin dermopuryfier spf30)


2 krem: Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Dimethicone, Ammonium Polyacryldimethyltauramid e/Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Myristyl Myristate, Stearic Acid, Potassium Cetyl Phosphate, Zinc Pca, Glyceryl Stearate SE, Sodium Hydroxide, Palmitic Acid, Disodium EDTA, Capryloyl Glycine, Vitreoscilla Ferment, Citric Acid, Xanthan Gum, Acrylates Copolymer, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Piroctone Olamine, Parfum.

(lrp ,kerium ds)


3.krem:Skład: 1,2-Hexanediol, Aqua, Benzyl Alcohol, BHT, Caprylic/Capric Triglyceride, Ceramide 3, Cetyl Alcohol, Citric Acid, Cyclomethicone, Dimethicone, Ethylparaben, Glycerin, Glyceryl Stearate, Glycyrrhiza Inflata, Methylparaben, Oenothera Biennis PEG-40 Stearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Phenoxyethanol, Propylparaben, Sodium Citrate, Triisostearin, Vitis Vinifera.

(Eucrin omega)
Ktoras cos doradzi
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 18:20   #65
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez melissa89 Pokaż wiadomość
dziękuję za odp a polecasz jakieś konkretne?
Hmmm.... Co do kremów tonujących to poszperaj w KWC, ja niebardzo się orientuję(gustuję w cięższym kalibrze). A co do BB to poszukaj na All próbek(tych azjatyckich), sprawdzisz wtedy, jaki ci pasi najbardziej bo też są i wykończenia różne i stopień krycia..
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 19:21   #66
melissa89
Wtajemniczenie
 
Avatar melissa89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 113
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Hmmm.... Co do kremów tonujących to poszperaj w KWC, ja niebardzo się orientuję(gustuję w cięższym kalibrze). A co do BB to poszukaj na All próbek(tych azjatyckich), sprawdzisz wtedy, jaki ci pasi najbardziej bo też są i wykończenia różne i stopień krycia..
dzięki kwc już wczoraj przeszukiwałam, po czym postanowiłam poradzić się tutaj kogoś, bo gubię się w gąszczu tamtych informacji opinie są tam bardzo podzielone
__________________
insta mam i ja
melissa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 19:44   #67
mrsalexx
Przyczajenie
 
Avatar mrsalexx
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Szukamodpowiedniego podkładku lub fluidu (ew. kremu BB) zwłaszcza na lato, kiedy to zawsze mam problem z dobraniem odpowiedniego. Zazwyczaj moim problemem jest spływanie tych produktów
Cerę raczej mam mieszaną, świeci się w strefie T, często zaczerwieniona na kościach policzkowych, wokół nosa, ogólnie raczej blada, raczej bez większych problemów w postaci pryszczy, czasami od czasu do czasu coś tam wyskoczy

Używałam tylko BB kremów. Na początek zwykłe BB Garniera Light, niestety skóra po nim mi się niewyobrażalnie świeciła. Potem BB Garniera dla skóry tłustej, ale strasznie wysuszał mi skórę, ale dobrze matowił. Teraz używam kremu BB Lirene, dobrze kryje, skóra się tak nie świeci, wyrównuje, ale nie pozostaje zbyt długo na skórze, przy większych upałach spływa

Edytowane przez mrsalexx
Czas edycji: 2013-07-01 o 19:46
mrsalexx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 19:52   #68
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez melissa89 Pokaż wiadomość
dzięki kwc już wczoraj przeszukiwałam, po czym postanowiłam poradzić się tutaj kogoś, bo gubię się w gąszczu tamtych informacji opinie są tam bardzo podzielone
Tu też zapewne byłyby podzielone, co cera to opinia najlepiej po prostu próbować samemu, testy.. Możesz poczytać o tym
Cytat:
Napisane przez mrsalexx Pokaż wiadomość
Szukamodpowiedniego podkładku lub fluidu (ew. kremu BB) zwłaszcza na lato, kiedy to zawsze mam problem z dobraniem odpowiedniego. Zazwyczaj moim problemem jest spływanie tych produktów
Cerę raczej mam mieszaną, świeci się w strefie T, często zaczerwieniona na kościach policzkowych, wokół nosa, ogólnie raczej blada, raczej bez większych problemów w postaci pryszczy, czasami od czasu do czasu coś tam wyskoczy

Używałam tylko BB kremów. Na początek zwykłe BB Garniera Light, niestety skóra po nim mi się niewyobrażalnie świeciła. Potem BB Garniera dla skóry tłustej, ale strasznie wysuszał mi skórę, ale dobrze matowił. Teraz używam kremu BB Lirene, dobrze kryje, skóra się tak nie świeci, wyrównuje, ale nie pozostaje zbyt długo na skórze, przy większych upałach spływa
Masz cerę naczynkową? Może minerały?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 20:45   #69
melissa89
Wtajemniczenie
 
Avatar melissa89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 113
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Tu też zapewne byłyby podzielone, co cera to opinia najlepiej po prostu próbować samemu, testy.. Możesz poczytać o tym
dzięki poczytam no tak masz rację, także będę próbować
__________________
insta mam i ja
melissa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 13:02   #70
mrsalexx
Przyczajenie
 
Avatar mrsalexx
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Masz cerę naczynkową? Może minerały?
Nie sądze, aczkolwiek mogę się mylić, bo nei znam się na tym zbytnio. Zazwyczaj jak jest duszno, albo od silniejszych środków do czyszczenia twarzy, mam skórę zaczerwienioną. Lekki krem BB zakrywa w większości te zaczerwienienia
mrsalexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 14:03   #71
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez mrsalexx Pokaż wiadomość
Nie sądze, aczkolwiek mogę się mylić, bo nei znam się na tym zbytnio. Zazwyczaj jak jest duszno, albo od silniejszych środków do czyszczenia twarzy, mam skórę zaczerwienioną. Lekki krem BB zakrywa w większości te zaczerwienienia
mineraly strasznie wysuszaja i strasznie uwydatniaja nierownosci skory ,wbijajaj sie w pory jeszcze bardziej je uwydatniajac

KREMY BB - nie zakrywaja prawie nic do tego czesto nadaja niezdrowy blask i nadaja odcien zbyt szarawej cery..

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-07-02 o 14:16
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-02, 14:56   #72
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
mineraly strasznie wysuszaja i strasznie uwydatniaja nierownosci skory ,wbijajaj sie w pory jeszcze bardziej je uwydatniajac

KREMY BB - nie zakrywaja prawie nic do tego czesto nadaja niezdrowy blask i nadaja odcien zbyt szarawej cery..
to poszukaj innego BB, bo nie kazdy daje taki efekt.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 15:03   #73
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
mineraly strasznie wysuszaja i strasznie uwydatniaja nierownosci skory ,wbijajaj sie w pory jeszcze bardziej je uwydatniajac

KREMY BB - nie zakrywaja prawie nic do tego czesto nadaja niezdrowy blask i nadaja odcien zbyt szarawej cery..
Widocznie masz słabe doświadczenie z BB, bo klasyki azjatyckich firm jak Bioessence czy skin79 dają dobre krycie. Do tego żaden ze stosowanych przeze mnie BB nie nadawał odcienia szarej cery ani niezdrowego blasku (wręcz przeciwnie!!!!)
więc nie należy generalizować
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 16:19   #74
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Z minerałami to też nie zawsze Meow dawał mi efekt Photoshopa do pewnego czasu, potem cera zaczęła się buntować niestety i żaden podkład nie wyglądał na niej dobrze :/
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 17:35   #75
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
potem cera zaczęła się buntować niestety i żaden podkład nie wyglądał na niej dobrze :/
bylo to spowodowane uzywaniem mineralow?
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 17:45   #76
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Nieeeee, nie wiem czym, stawiam na hormony, dość późno zaczęłam dojrzewanie
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 19:39   #77
Peabody
Przyczajenie
 
Avatar Peabody
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: My City
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A czy minerały nadają się dla skóry bardzo suchej?Chciałabym spróbować z minerałami, ale boję się pudrowego efektu
Peabody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 19:43   #78
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Peabody Pokaż wiadomość
A czy minerały nadają się dla skóry bardzo suchej?Chciałabym spróbować z minerałami, ale boję się pudrowego efektu
...
średnio,zwłaszcza ich metoda nakładania-wcieranie pędzlem,może niesłużyć suchej skórze.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 19:48   #79
Peabody
Przyczajenie
 
Avatar Peabody
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: My City
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
średnio,zwłaszcza ich metoda nakładania-wcieranie pędzlem,może niesłużyć suchej skórze.
Tak myślałam Szkoda, bo chcialam postawić na jakieś naturalne składniki, ale cóż. Dzięki
Peabody jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-02, 21:36   #80
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Który podkład lepszy ?

Używam zarówno Lastinga Rimmal jak i CT Lirene. Rimmel jest cięższym i bardziej kryjącym podkładem, CT jest lżejszy, ale mniej kryjący, moich piegów nie zakrywa. Jeśli masz bezproblemową cerę, to nie ma sensu obciążać jej kryjącym podkładem, zwłaszcza latem. Wypróbuj krem tonujący bądź BB, najlepiej apteczny z dobrym filtrem. Fajnie wyrówna koloryt cery i nada jej subtelny słoneczny odcień.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 09:48   #81
angrbotha
Raczkowanie
 
Avatar angrbotha
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 66
GG do angrbotha
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Wiem, że są minerały do cery suchej, więc czemu nie? Podrażnić pędzlem - zależy też chyba jakim..
__________________
Mój blog
angrbotha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 02:05   #82
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

polecam podklad VICHY kremowy podklad dla skory wrazliwej nie powodujacy powstawania wagrow,bez parabenow i w koncu podklad vichy ktory nie ciemnieje i odcienie nie sa pomaranczowe,czerwone!!!

odcien 23 IVORY CLAIR -piekny naturalny odcien do jasnej skory,kryje dobrze bez efektu maski+ bez efektu plaskiej tespej skory + bardzo trwaly trudno go zmyc wieczorem * nie scina sie w ciagu dnia na skorze ,skory po jego zmyciu nie jest wymeczona+ NIE PODKRESLA NIE Wchodzi-wbija sie w niedoskonalosci ,nierownosci,pory skory

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-07-04 o 02:07
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 11:43   #83
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

chcialam podziekowac dark01 za polecenie kremu 50+ z ceramidami. (to chyba w tym watku o tym pisalysmy). od dwoch tygodni nakladam go na dzien i na noc, a efekty sa super
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 17:50   #84
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
chcialam podziekowac dark01 za polecenie kremu 50+ z ceramidami. (to chyba w tym watku o tym pisalysmy). od dwoch tygodni nakladam go na dzien i na noc, a efekty sa super
....
bardzo się cieszę potem możesz się przerzucić na Sylveco rokitnikowy
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 13:05   #85
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja tez jestem pełna uznania dla darko1, podczytuje caly czas wątek i dzieki Tobie kupilam krem bepanthen i lekki krem brzozowy sylveco i jestem narawde zadowolona, delikatne niezapychające kremiki, tego właśnie potrzebowała moja skora dziękuje!
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 13:42   #86
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
bardzo się cieszę potem możesz się przerzucić na Sylveco rokitnikowy
Ja również chcialam Ci podziękać za doradzenie tego kremu ceramidowego. Używam go co jakiś czas, nie codziennie, bo mi niestety kaszka taka wyskakuje po nim, ale...za to rozjaśnił mi przebarwienia, nie wiem jakim cudem, ale szybko zobaczyłam efekty i byłam w szoku, bo miałam je baaardzo dlugo już. Ładnie odzywia cerę, dobrze nawilża, tylko ta kaszka:/
Zastanawiam się czy ja nie mam uczulenia na filtry może, bo tam jest spf 6, ale tak samo wychodzi mi kaszka i to jaka po 50 z lirenki:/ Czy to może być reakcja skóry na filtry??Wychodzi mi ona głownie na policzkach. Zła jestem jak nie wiem, bo kremy są super.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2013-07-06 o 13:44
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 15:36   #87
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Ja również chcialam Ci podziękać za doradzenie tego kremu ceramidowego. Używam go co jakiś czas, nie codziennie, bo mi niestety kaszka taka wyskakuje po nim, ale...za to rozjaśnił mi przebarwienia, nie wiem jakim cudem, ale szybko zobaczyłam efekty i byłam w szoku, bo miałam je baaardzo dlugo już. Ładnie odzywia cerę, dobrze nawilża, tylko ta kaszka:/
Zastanawiam się czy ja nie mam uczulenia na filtry może, bo tam jest spf 6, ale tak samo wychodzi mi kaszka i to jaka po 50 z lirenki:/ Czy to może być reakcja skóry na filtry??Wychodzi mi ona głownie na policzkach. Zła jestem jak nie wiem, bo kremy są super.
...
co do filtra to nie wiem,może trójglicerydy tak na ciebie działają...generalnie może to byc składnik powtarzający sie i przy filtrze..ja sie powtórze-spróbuj Sylveco rokitnikowgo..np lekkiej wersji..... może ''niby'' olejek arganowy ci nie służy...cięzko powiedzieć

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
Ja tez jestem pełna uznania dla darko1, podczytuje caly czas wątek i dzieki Tobie kupilam krem bepanthen i lekki krem brzozowy sylveco i jestem narawde zadowolona, delikatne niezapychające kremiki, tego właśnie potrzebowała moja skora dziękuje!
...
a proszę,moja skóra też jest mi wdzięczna za odkrycie niektórych wynalazków

ps.te lekkie kremy Sylveco tą takie świetne,że nawet daje je jako baze Klientkom pod makijaże slubne zamiast bazy..fajnie utrzymują makijaż na skórze,nawilżają ale nie przetłuszczają.

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-07-06 o 15:40
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 17:47   #88
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
chcialam podziekowac dark01 za polecenie kremu 50+ z ceramidami. (to chyba w tym watku o tym pisalysmy). od dwoch tygodni nakladam go na dzien i na noc, a efekty sa super
Mowisz o tym krem z lipidami ceramidami z ZIAJI MED ?


JA ROWNIEZ jestem wdzieczna DARKO1 za polecenie mi kremu BEPANTHEN nasza dziewczyna KWC

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
Ja tez jestem pełna uznania dla darko1, podczytuje caly czas wątek i dzieki Tobie kupilam krem bepanthen i lekki krem brzozowy sylveco i jestem narawde zadowolona, delikatne niezapychające kremiki, tego właśnie potrzebowała moja skora dziękuje!
a gdzie zakupilac ten lekki brzozowy krem SYLVECO ktory polecala darko1

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...

ps.te lekkie kremy Sylveco tą takie świetne,że nawet daje je jako baze Klientkom pod makijaże slubne zamiast bazy..fajnie utrzymują makijaż na skórze,nawilżają ale nie przetłuszczają.

Wielkie dzieki darko1 szkode ,ze tak dobre kremy nie znajdziemy w kazdej aptece,drogeri

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

LEKKI KREM Rokitnikowy firmy" Sylveco"
Skóra zmęczona, szara i ziemista, pozbawiona blasku lub przesuszona, z pierwszymi oznakami starzenia, wymaga wzmocnienia i rewitalizacji. Lekki krem rokitnikowy, z bogatym w substancje odżywcze olejem z owoców rokitnika, zapewni skórze prawdziwy zastrzyk witamin, wyrówna koloryt i przywróci blask.

Hypoalergiczny lekki krem rokitnikowy
jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery i zapewnia ochronę skóry z oznakami starzenia. Zawiera bogaty w witaminy i mikroelementy olej rokitnikowy, o wyjątkowym działaniu odżywczym, rewitalizującym i wzmacniającym. Ekstrakt z kory brzozy, dzięki właściwości pobudzania syntezy kolagenu i elastyny, skutecznie opóźnia proces powstawania zmarszczek. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Ekstrakt z aloesu przywraca właściwy poziom nawilżenia, natomiast dodatek witaminy E zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.
WSKAZANIA: do pielęgnacji skóry zmęczonej, ze zmarszczkami, szarej i ziemistej, pozbawionej blasku, przesuszonej; w przypadku trądziku różowatego, rozszerzonych naczynek.
Dobre efekty uzyskamy stosując równolegle krem brzozowo-rokitnikowy z betuliną na noc, w celu lepszego odżywienia skóry.
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 18:11   #89
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

...
motylku,mi chodziło o Ziaje -Krem naprawczy z ceramidami 50+ on nie jest z serii Med. o ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...eramidami.html

ps.ostatnio nawet wolę ten rokitnikowy od brzozowego dla mojej skóry 30+
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 19:29   #90
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
motylku,mi chodziło o Ziaje -Krem naprawczy z ceramidami 50+ on nie jest z serii Med. o ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...eramidami.html

ps.ostatnio nawet wolę ten rokitnikowy od brzozowego dla mojej skóry 30+
Wielkie dzieki kochana!

Ostatnio zakupilam chwalony krem na noc dla skory sklonnej do zaczerwienien -likwiedujacy po 4 tygodniach rumien ,podraznien EUCERIN .dopiero dwa dni uzywam
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.