Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-25, 14:35   #3151
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Co myślicie o połączeniu Revenalu (tabletki) + skrzypu i pokrzywy (tabletki)? Czy może lepiej Revenal + biotyna?

Do tego mam wcierkę Jantar (używam), placentę i chcę kupić olej Khadi.

Jeżeli nie masz indywidualnych przeciwwskazań spokojnie możesz brać wszystko na raz. Ja łykam biotynę, skrzyp podwójną dawkę i mega krzem. Wcieram jantar, zastanawiam się nad ampułkami z placentą.
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 18:29   #3152
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez maiia Pokaż wiadomość
Jeżeli nie masz indywidualnych przeciwwskazań spokojnie możesz brać wszystko na raz. Ja łykam biotynę, skrzyp podwójną dawkę i mega krzem. Wcieram jantar, zastanawiam się nad ampułkami z placentą.
Nie mam. Ale najpierw zaczęłam od vitapil tabletki + lotion (codziennie) + 2-3x na tydzień olej Khadi + herbata skrzyp i pokrzywa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-26, 19:01   #3153
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Nie mam. Ale najpierw zaczęłam od vitapil tabletki + lotion (codziennie) + 2-3x na tydzień olej Khadi + herbata skrzyp i pokrzywa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlaczego zamieniłaś revenal na vitapil?
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-26, 19:46   #3154
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez maiia Pokaż wiadomość
Dlaczego zamieniłaś revenal na vitapil?
Kupiłam to i to. Ale stwierdziłam, że skoro będę głowę psikac lotionem z Vitapilu, to od razu wezmę do tego tabletki tej samej firmy. Jak skończę 2 msc kuracje, to zobaczę, jak mają się do tego efekty. Jeśli będą niezadowalajace, to przerzuce się na revenal

Wpływ na Vitapil miało też to, że bliska mi osoba stosuje ta kurację i jest bardzo zadowolona z efektów. Chcę sprawdzić, bo może akurat i mnie pomoże



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 14:02   #3155
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Wow! To nieźle! Poszukam i może się skuszę
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poprawiam się, za vitapil spray dałam 19,89 - znalazłam maila.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 14:04   #3156
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Poprawiam się, za vitapil spray dałam 19,89 - znalazłam maila.
Kupiłam już w zestawie z tabletkami za 50 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 08:37   #3157
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Po krzemie może być wysyp pryszczy. Nie mam trądziku a zawsze po takim składzie mam problemy z cerą.Zdecydowanie wolę preparaty z biotyną. Po nich i widzę efekt na włosach i nie mam problemów z cerą. Po krzemie tylko i wyłącznie paznokcie rosną mi mocniejsze i dużo szybciej. Chyba u wielu osób może tak być.Osobom z trądzikiem krzem, skrzyp może zaszkodzić.
Brałam przez pół roku biotynę Swansona 5 mg, Mega Krzem podwójna dawka (ogromnie dużo tam tego było) i skrzyp 1000 mg też Swansona. Buzia idealna.

Teraz biorę biotynę Puritan's w oleju (podobno lepiej przyswajalna) 5 mg, Mega Krzem w tej samej dawce i skrzyp polskiej firmy w ilości również 1000 mg i mam wypryski. Zastanawiam się co mi zaszkodziło

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Na marginesie: po tym Mega Krzemie paznokcie mam jak sztuczne

I jeszcze jedno pytanie: co sądzicie o włączeniu oleju lnianego bądź wiesiołka do diety by upłynnić ten łój, może to wyeliminuje pryszcze. Czy radzicie z czegoś zrezygnować?
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-28, 10:50   #3158
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dalyscie mi do myślenia. Biorę biotynę i plecy mam wysypane. A mega krzem gdzie kupie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 13:10   #3159
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Dalyscie mi do myślenia. Biorę biotynę i plecy mam wysypane. A mega krzem gdzie kupie?
Apteki, Super-Pharm.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 22:04   #3160
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Dalyscie mi do myślenia. Biorę biotynę i plecy mam wysypane. A mega krzem gdzie kupie
Ja kupuję na allegro albo w aptekach internetowych. W aptece stacjonarnej jedno opakowanie 26 zł, w aptece internetowej 30 zł zapłaciłam za trzy z przesyłką

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Biorę dwie tabletki dziennie więc opakowanie mam na miesiąc. Czy wpłynął na kondycję włosów to nie wiem ale moja siostra spierała się ze mną, że paznokcie mam sztuczne Nie do złamania
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 11:54   #3161
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Czy na wypadanie włosów na tle hormonalnym pomogą choć trochę jakieś tabletki? Warto w ogóle brać? Ma ktoś może doświadczenie w tym temacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-31, 18:40   #3162
nikki2676
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja na wypadanie włosów na tle hormonalnym kupiłam dziś w aptece: Bio-silica max, Doppel herz aktiv na prostatę forte (nie było sterko, a że już mi się kończy opakowanie - wzięłam zamiennik, niestety zawartość palmy jest w nim 2-krotnie niższa), siemię lniane i dodatkowo Żelazek (żelazo z wit.C).
nikki2676 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 08:29   #3163
Goocha86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Mam ten sam problem. Włosy gubiłam jak kot sierść na wiosnę. Odżywki, mazidła, domowe sposoby itd. bez większej poprawy. Ale trafiłam na podobny temat na innym forum i polecali tam suplement xxx Skład miał bardzo bogaty, pokusiłem się i wypróbowałam. Specyfik okazał się strzałem w dziesiątkę, tak odzywił mi włosy ze szok, praktycznie nie wypadają już a z wyglądu kolosalna różnica.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-04-03 o 12:00 Powód: reklama
Goocha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 08:46   #3164
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Goocha86 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Włosy gubiłam jak kot sierść na wiosnę. Odżywki, mazidła, domowe sposoby itd. bez większej poprawy. Ale trafiłam na podobny temat na innym forum i polecali tam suplement xxx Skład miał bardzo bogaty, pokusiłem się i wypróbowałam. Specyfik okazał się strzałem w dziesiątkę, tak odzywił mi włosy ze szok, praktycznie nie wypadają już a z wyglądu kolosalna różnica.

Zgłosiłam Twoja reklame


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-04-03 o 12:00 Powód: reklama w cytacie
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 15:46   #3165
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez nikki2676 Pokaż wiadomość
Ja na wypadanie włosów na tle hormonalnym kupiłam dziś w aptece: Bio-silica max, Doppel herz aktiv na prostatę forte (nie było sterko, a że już mi się kończy opakowanie - wzięłam zamiennik, niestety zawartość palmy jest w nim 2-krotnie niższa), siemię lniane i dodatkowo Żelazek (żelazo z wit.C).
bierzesz suplement na prostatę? ......
Ten skład naprawdę wspirea kondycję włosów, nie zrobisz sobie krzywdy?


- - - - - - -
Ja biorę Revalid po przerwie, 2 tygodnie ale narazie zero efektu. Zobaczymy
Myślę czy by nie pić SKRZYPOPOKRZYWY - czy wiecie czy z torebek to ten sam efekt czy lepiej kupić w liściach i zaparzać? jak tak, to gotować to czy zalać wodą wystarczy? woda ile ma mieć stopni?


brałyście może beauty vitalsss?
Anwen o tym piszę, że ogromny porost włosów był dzięki niemu a pirwszo słyszę o tym produkcie i nie mogę znaleźć gdzie go kupić... to KIEDYŚ było w Biedronce i już jest niedostępne?
http://www.anwen.pl/2013/05/podsumow...y-wosy-na.html
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 16:04   #3166
nikki2676
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
bierzesz suplement na prostatę? ......
Ten skład naprawdę wspirea kondycję włosów, nie zrobisz sobie krzywdy?


- - - - - - -
Ja biorę Revalid po przerwie, 2 tygodnie ale narazie zero efektu. Zobaczymy
Myślę czy by nie pić SKRZYPOPOKRZYWY - czy wiecie czy z torebek to ten sam efekt czy lepiej kupić w liściach i zaparzać? jak tak, to gotować to czy zalać wodą wystarczy? woda ile ma mieć stopni?


brałyście może beauty vitalsss?
Anwen o tym piszę, że ogromny porost włosów był dzięki niemu a pirwszo słyszę o tym produkcie i nie mogę znaleźć gdzie go kupić... to KIEDYŚ było w Biedronce i już jest niedostępne?
http://www.anwen.pl/2013/05/podsumow...y-wosy-na.html
Ten lek na prostatę raczej nie powinien zrobić mi krzywdy....zawiera wyciąg z palmy sabałowej, z korzenia pokrzywy, olej z nasion dyni, likopen, wit. E, cynk, mangan i selen. W pierwszej części wątku o łysieniu androgenowym, dziewczyna zakładająca go, chwaliła bodajże prostalon, później zmieniła na sterko i były u niej rezultaty. Liczę na podobny efekt u mnie, a że jestem zdesperowana próbuję już wszystkiego. Wolę tego typu leki niż hormony czy sterydy.
O beauty vitalsss się nie wypowiem, bo nigdy tych tabletek nie brałam.

Edytowane przez nikki2676
Czas edycji: 2017-04-04 o 16:23
nikki2676 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 18:18   #3167
franczyzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 63
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

W moim przypadku (wypadanie włosów związane z silnym stresem) pomógł mix składający się z:

- cynku (dawka 10mg)
- biotyny (wystarczy zwykła biotyna marki no-name, bo jest o połowę tańsza od Biotebalu)
- oleju z wiesiołka (dobry i tani jest polski Gal)
- ampułek Vichy dercos
franczyzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 18:55   #3168
cytadela
Raczkowanie
 
Avatar cytadela
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 108
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Czy ktoś może zażywał Bamboo Extract firmy Swanson ?

cytadela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-03, 20:55   #3169
mima1001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 20
Pomocy za nie długo nie będę miała włosów

Kochani mam niedoczynność tarczycy i strasznie mi włosy wypadają , które farbuje . Niestety za niedługo nie będę miała włosów czy któraś z Was może mi poradzić jakie tabletki mogę brać czy też odżywki które naprawdę pomogą . Będę Wam dozgonnie wdzięczna.
mima1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-13, 18:32   #3170
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cytadela Pokaż wiadomość
Czy ktoś może zażywał Bamboo Extract firmy Swanson ?

]

Ja używałam Ale zamieniłam na Mega Krzem

Edytowane przez maiia
Czas edycji: 2017-06-13 o 18:36
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 11:15   #3171
Beata159
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Kochani, wiadomym jest, że preparaty z biotyną są najbardziej skuteczne, jeśli chodzi o wzrost włosów i ich ładny wygląd. Ja stosowałam do tej pory xxx w saszetkach, który słodzony jest stewią, zawiera żelatynę i aż 5 mg biotyny. Po rozpuszczeniu pyszny pomarańczowy napój, polecam Już po samym xxx włosy i paznokcie wyglądały dużo lepiej, nie musiałam dodatkowo nic już brać.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-06-20 o 09:43 Powód: reklama
Beata159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 19:55   #3172
mirabelka31
Raczkowanie
 
Avatar mirabelka31
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 98
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Pamiętajcie tylko dziewczyny, że bez odpowiedniej diety suplementy nic nie dadzą. Przy osłabionych włosach szczególnie trzeba zadbać o żelazo, witaminy A i B, cynk, magnez i aminokwasy siarkowe oraz nienasycone kwasy tłuszczowe. Nasz jadłospis warto uzupełnić o warzywa ciemnozielone i strączkowe, mięso drobiowe, ryby, jaja, owoce (również suszone) ciemne pieczywo i orzechy.
mirabelka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 09:39   #3173
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Beata159 Pokaż wiadomość
Kochani, wiadomym jest, że preparaty z biotyną są najbardziej skuteczne, jeśli chodzi o wzrost włosów i ich ładny wygląd. Ja stosowałam do tej pory [REKLAMA], który słodzony jest stewią, zawiera żelatynę i aż 5 mg biotyny. Po rozpuszczeniu pyszny pomarańczowy napój, polecam Już po samym Amoconie włosy i paznokcie wyglądały dużo lepiej, nie musiałam dodatkowo nic już brać.
skąd to wiadomo?
Podaj źródła bo pierwszo słyszę by biotyna była NAJBARDZIEJ skuteczna ale może coś mnie ominęło

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez nikki2676 Pokaż wiadomość
Ten lek na prostatę raczej nie powinien zrobić mi krzywdy....zawiera wyciąg z palmy sabałowej, z korzenia pokrzywy, olej z nasion dyni, likopen, wit. E, cynk, mangan i selen. W pierwszej części wątku o łysieniu androgenowym, dziewczyna zakładająca go, chwaliła bodajże prostalon, później zmieniła na sterko i były u niej rezultaty. Liczę na podobny efekt u mnie, a że jestem zdesperowana próbuję już wszystkiego. Wolę tego typu leki niż hormony czy sterydy.
O beauty vitalsss się nie wypowiem, bo nigdy tych tabletek nie brałam.
jak tam testowanie leku na prostatę, są efekty?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-22, 00:49   #3174
magdaxxx
Rozeznanie
 
Avatar magdaxxx
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 667
GG do magdaxxx
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Zaczęły wypadać mi włosy i myślę o Revalidzie, bo czytałam sporo postów do tyłu i jest tu chyba najbardzej zachwalany.
Zastanawia mnie jednak czy Revalid pomoże też na np. paznokcie? Czy Na skórę i paznokcie kupić osobne tabletki ?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=827317 - wymianka ciuchowa
magdaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 22:08   #3175
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez magdaxxx Pokaż wiadomość
Zaczęły wypadać mi włosy i myślę o Revalidzie, bo czytałam sporo postów do tyłu i jest tu chyba najbardzej zachwalany.
Zastanawia mnie jednak czy Revalid pomoże też na np. paznokcie? Czy Na skórę i paznokcie kupić osobne tabletki ?
pomoże też na paznokcie
revalid jets super, no i to lek a ni esuplement. polecam wcierkę z kozieradki też
albo wcierkę z seboradin lotion czerwony - mi kiedys super pomogl na wpadanie i porost wlosow
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 11:46   #3176
_wiedzma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 129
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziewczyny, tak na szybko bo jestem w drodze do galerii, chciałabym kupić w aptece coś skutecznego na włosy, tak aby je odżywić, żeby były bardziej odżywione, co polecacie?
_wiedzma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 20:39   #3177
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

A ja zażywam Merz specjal niemiecki świętym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 09:35   #3178
BlackRoze
Zadomowienie
 
Avatar BlackRoze
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

biorę skrzyp vit, nie wiem czy będzie dobry?
__________________
Wybierz mężczyznę, który będzie niszczył twoją szminkę, a nie tusz do rzęs.
Zawsze trzeba działać, źle czy dobrze, okaże się później, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania, czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
BlackRoze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 16:03   #3179
Sandwichh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 210
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Łykałam Revalid przez 3 miesiące (czerwiec, lipiec sierpień). Mam sobie teraz zrobić przerwę trwającą 1 miesiąc i potem znów zacząć łykać produkt przez kolejne 3 miesiące. Niestety wypadanie wzmaga się u mnie w okresie sierpień-listopad, boję się, że jak teraz (tj. we wrześniu) nie będę łykać leku to znowu dojdzie do zwiększenia wypadani (tak u mnie bywa). Brać Revalid dalej i nie robić przerwy? A może go czymś zastąpić?
Jak to jest z tymi przerwami w braniu suplementów?
Sandwichh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 20:24   #3180
kocica27
Rozeznanie
 
Avatar kocica27
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 729
Dot.: Pomocy za nie długo nie będę miała włosów

Cytat:
Napisane przez mima1001 Pokaż wiadomość
Kochani mam niedoczynność tarczycy i strasznie mi włosy wypadają , które farbuje . Niestety za niedługo nie będę miała włosów czy któraś z Was może mi poradzić jakie tabletki mogę brać czy też odżywki które naprawdę pomogą . Będę Wam dozgonnie wdzięczna.
Ja tez mam niedoczynnosc tarczycy i zauważyłam, ze włosy mi sie poprawiły po zmianie diety. Jem więcej mięsa i warzyw, ograniczam węglowodany i unikam glutenu i nabiału. Żelazo poszło w górę bez suplementacji i myśle ze to zasługa mięsa. A włosy mniej wypadają przez żelazo.
kocica27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.