Poszukiwany - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2017-11-24, 17:06   #1
sun888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 2

Poszukiwany


Hej
Poszukuję internetowego sklepu sportowego. Zainteresowało mnie narciarstwo i chcę spróbować swoich sił tej zimy Polecicie mi sprawdzone sklepy z rozsądnymi cenami? xxx Wypożyczalnia byłaby nawet jeszcze lepszym wyjściem.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-07-03 o 14:59 Powód: doklejona reklama
sun888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-28, 17:27   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Poszukiwany

Możesz jechać do Białki Tatrzańskiej. Polecam brać tam instruktora, pod stokiem jest wypożyczalnia sprzętu. Jak załapiesz/spodoba Ci się to trzeba polować na sprzęt na wyprzedażach już po sezonie. Można w Intersport, Hi Mountain, w outletach typu Futura jak masz jakiś w pobliżu. Ważna bielizna termiczna- ja lubię Brubeck, a ze sprzętu najważniejsze dobrze dopasowane buty. Jak chcesz oszczędzić to kijki, deski, odzież wierzchnia mogą być z drugiej ręki. Rękawice, maseczkę, kask lepiej mieć nowe i swoje. Bieliznę tylko swoją i naprawdę termiczną, sportową. Ja lubię Brubeck Thermo. TŻ poci się nieco więcej niż ja i on wili wersję Dry.

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Bieliznę Brubeck najtaniej chyba dostaniesz w ich e-sklepie lub na allegro, ale tam teraz cyrk z przesyłkami, więc raczej allegro odradzam. Po deski, używany sprzęt itd. najlepiej wybrać się na giełdę narciarską. My sprzęt mamy z wyprzedaży posezonowych w Intersport, tak samo kurtki. Kask naprawdę warto mieć od początku. Buty kupowaliśmy na wyprzedażach w Hi Mountain bodajże. Na rękawiczki, bieliznę itd. można w Martes sport też polować, podobnie na spodnie wierzchnie bo już chyba wyprzedaże zaczęli. Ja tam już nabyłam jedne rękawice. Maseczkę mam i polecam z Decathlon. Warto mieć na wypadek śnieżycy na stoku czy zimnego wiatru na wyciągu. Google można kupić na jakiejś aukcji w necie albo w jakimś sklepie online. Ja polecam takie z pomarańczowymi albo żółtymi szybkami-rozjaśniają i poprawiają widoczność we mgle. Tylko dzięki nim raz nie zbłądziłam z rodziną na trasie podczas mgły (w Polsce o to trudno, ale w dużych ośrodkach w Alpach bardzo łatwo). Na wypasiony sprzęt można odłożyć jak już się jeździ i kupić w butikach w Austrii albo we Włoszech pod koniec sezonu. TŻ raz tak kupił buty, ja rękawice i lepsze google oraz kijki.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 18:40   #3
jagood88
Przyczajenie
 
Avatar jagood88
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Dot.: Poszukiwany

Ja bym nie radziła kupować, ale wypożyczyć - może ci się przecież narciarstwo nie spodobać i w ogóle...
A poza tym jak chcesz dobrać sprzęt przez internet?
jagood88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 10:28   #4
jilin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1
Dot.: Poszukiwany

siemanko
jilin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 13:59   #5
desiree90
marta_dawidczyk
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: Poszukiwany

ja co roku wypozyczam sprzęt
desiree90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-19, 10:29   #6
RadoslawaPB
Przyczajenie
 
Avatar RadoslawaPB
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 9
Dot.: Poszukiwany

Jeżeli to twój pierwszy raz, to lepiej na początek wypożyczyć sprzęt. A potem, po kilku razach kupować.
RadoslawaPB jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-19 10:29:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.